Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Довідка (Help)

Довідка (Help) Різноманітні довідки, запитання, допомоги, пошуки та інший напів-флуд/флейм


Кодування від алкоголізму. Де?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.04.2010, 10:12 #1302228   #1
El Fuego
 
Аватар для El Fuego
Типово Кодування від алкоголізму. Де?

Треба закодувати людину від алкоголізму. Де це можна зробити в Тернополі?
El Fuego зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.04.2010, 12:41 #1302398   #2
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Кодування від алкоголізму. Де?

Малишка 2. "Астра мія". Ціну не знаю.
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.04.2010, 20:21 #1302959   #3
Dimonich
Типово Відповідь: Кодування від алкоголізму. Де?

Наркодиспансер(псіхушка)
Dimonich зараз поза форумом  
Подякував(ла):
cheesy (28.07.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2010, 17:22 #1515228   #4
Лапочка
Типово Відповідь: Кодування від алкоголізму. Де?

тут - детально http://astramia.com.ua/
Лапочка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2010, 17:26 #1515233   #5
serafim123
Типово Відповідь: Кодування від алкоголізму. Де?

Цитата:
Допис від El Fuego Переглянути допис
Треба закодувати людину від алкоголізму. Де це можна зробити в Тернополі?
якшо людина пє,значить чогось їй в житті нехватає,достатньо дати їй це шось... переважно це любов і розуміння родичів! якшо родичі звичайно на таке здатні! а закодувати,це канєшно дешево і сердито... а чо не в псіхушку зразу?
serafim123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2012, 11:43 #2001632   #6
Ksenia
Учасник
Типово Відповідь: Кодування від алкоголізму. Де?

Той хто ніколи не жив з людиною - алкоголіком , не може зрозуміти ... В мене п`є мама , їй 60 років ... Все в неї є і матеріальний достаток і любов та турбота рідних ... Та все це вона промінює на чарку цього гіркого зілля . А чарка переростає в пляшку , а пляшка в довготривалий запій ... Перепробували все , і кодування в тому числі . Не допомагає нічого ... Прикро ,що не можу пояснити її онучці чому вона не може приїжджати до бабусі коли захоче ...
Ksenia зараз поза форумом  
Подякував(ла):
louis50 (29.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2012, 23:54 #2002142   #7
cheesy
Типово Відповідь: Кодування від алкоголізму. Де?

В психлікарні допомагають, там толкові лікарі (принаймні кілька років тому дуже добре вилікували).
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 29.07.2012, 12:08 #2002352   #8
ozzy
Активний учасник
Типово Відповідь: Кодування від алкоголізму. Де?

Цитата:
Допис від El Fuego Переглянути допис
Треба закодувати людину від алкоголізму. Де це можна зробити в Тернополі?
а може він не хоче?тоді лікування може дати негативні наслідки.+гроші не вернуть кодувальники.
ozzy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.08.2012, 15:11 #2021861   #9
irena123
Учасник
Типово Відповідь: Кодування від алкоголізму. Де?

Цитата
Допис від ozzy Переглянути допис
а може він не хоче?тоді лікування може дати негативні наслідки.+гроші не вернуть кодувальники.
З алкоголіків майже ніхто не хоче лікуватися. від алкоголізму значно більш негативні наслідки, якщо нічого не робити

Цитата Треба закодувати людину від алкоголізму. Де це можна зробити в Тернополі?
Чула про центр Надії Бурмаки, прийом кожної суботи Замкова 14
irena123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2012, 23:01 #2023537   #10
spypol
 
Аватар для spypol
Типово Відповідь: Кодування від алкоголізму. Де?

Цитата
Допис від Dimonich Переглянути допис
Наркодиспансер(псіхушка)
Тернопільська обласна комунальна клінічна психоневрологічна лікарня
вул. Тролейбусна, 14
м. Тернопіль, 46027,
тел. + 38 (0352) 43-57-16
факс: + 38 (0352) 43-57-16
e-mail: tokkpnl@tr.ukrtel.net
www: http://www.tokpnl.com.ua
Головний лікар — Шкробот Володимир Васильович
Тернопільська обласна комунальна клінічна психоневрологічна лікарня є найбільшою лікувально-діагностичною установою в області, що надає спеціалізовану висококваліфіковану медичну допомогу населенню Тернопільської області, нашим та іноземним громадянам.
В лікарні розгорнуто 825 ліжок у 21 відділенні, де щороку лікується біля 11000 пацієнтів. У наданні допомоги залучено 122 лікарі, з них 1 професор, 6 кандидатів медичних наук. Всьго працює 884 працівники медичного персоналу.
Відділення лікарні є базовими для двох кафедр Тернопільського державного медичного університету.
spypol зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.01.2013, 20:01 #2127252   #11
mamanona
Учасник
Типово Відповідь: Кодування від алкоголізму. Де?

Хто знає де лікують алкоголізм?Толковог лікаря -нарколога?
mamanona зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2013, 00:46 #2127621   #12
stanley
Типово Відповідь: Кодування від алкоголізму. Де?

Лікують то в багатьох місцях, не останнє -- в психлікарні, тобто, наркологічному диспансері. Проблема ось яка -- а де ВИЛІКОВУЮТЬ ???
Один з моїх друзів синячив довший час, не допомагали ні розмови ні підшивання торпеди, ні кодування, ні умовляння, бо таке життя -- то був його вибір, а змінити його хотіли близькі люди, але не він сам. І от пару років тому (десь з десять...) він раптово вирішив взятися за себе... Знайшов якогось спеца по оголошенню в газеті (той спец жив на бульварі), прийшов , щоб закодуватися черговий раз. Спец каже : "Це Ви самі твердо вирішили, чи як?". Колєга відповів, що так, сам своєю волею, ніхто його сюди не притяг, що, мовляв, десь два тижні думав над цим, і впродовж цього часу ні-ні. Ну, спец і каже у відповідь, що я Вам вже не потрібний, бо Ви самі себе закодували своїм твердим рішенням, а щоб легше трохи перенести це, то попийте з місяць відвар собачої кропиви для заспокоєння нервової системи і постарайтесь не зловживати кавою...
Коротше, колєга не бухав пару років, життя налагодилося, зійшовся з нормальною жінкою, "всьо путьом", як то кажуть. Ну і, він то там 25 коньячку, то там пляшечку гарного пивка, то там дрінк текіли, а десь джину, а ще десь віскаря --- словом, понеслось, пішла горілочка, тоді сурогати всякі... Взяла тоді його та жіночка за шиворот і каже: "Ти ж був нормальний, як зійшлися. Хочеш бухати -- нема питань, бухай, але вертаєшся до мами своєї, такий ти мені нафіг не треба. Хочеш жити зі мною -- забуваю все, що було останнім часом, але більше не бухаєш, вибір за тобою, ти ж в же переконався, що середини в тебе, як в більшості мужиків, вже немає, ти або по-чорному, або ніяк. Якщо ніяк -- живемо далі." Ну , він до мами не схотів, живуть нормально вже більше шести років. Навіть на Новий рік шампанського не пригубляє, і нічого йому не бракує, часом навіть мене дістає, як я десь там чуть-чуть щось...
Головне тут -- щоб людина сама захотіла... Це тільки один випадок, що описав, а скільки знаю негативних прикладів... Шкода людей, часто досить недурних, інтелектуалів, а на стакані сидять твердо... І переконати не вдається нікому, на жаль. Але і руки опускати ніби не можна, а раптом колись дійде???
stanley зараз поза форумом  
Подякували 2:
Freefall (29.01.2013), Sirco (16.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.01.2013, 08:35 #2127794   #13
Freefall
Активний учасник
Типово Відповідь: Кодування від алкоголізму. Де?

згідний зі Стенлі. Якщо сам алкоголік не хоче лікуватися - то 99% , що йому нічого не поможе (максимум поможе, але не на довгий час). так що лікування треба починати з розмов з алкоголіком, і щоб він зрозумів суть проблеми. Оскільки визнання проблеми - це перший крок до її подолання
Freefall зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.10.2017, 13:12 #2709293   #14
Nentendo
Учасник
Типово Відповідь: Кодування від алкоголізму. Де?

Цитата лікування треба починати з розмов з алкоголіком, і щоб він зрозумів суть проблеми. Оскільки визнання проблеми - це перший крок до її подолання
Повністю з цим згоден! З одним другом була якраз така історія, все у нього було класно, сім'я, робота, єдине, що як починав пити, то потім не міг зупинитися, починалия запої, та й в пяному виді творив купу дурниць і проблем. Але себе алкоголіком він в ніякому разі не вважав, будь які коментарі на цю тему чути не хотів і з піною у рота доказував, що у нього немає жодних проблем з алкоголем. Допоки дружина вже не змогла отакого його терпіти, не пішла від нього і не забрала дітей. Тоді вже трохи прийшло до нього усвідомлення, що в житті важливіще - випивка чи сім'я. Тільки тоді почав боротися з алкоголізмом, пройшов курс лікування, але не в Тернополі, а поїхав в якийсь новий спеціалізований реабілітаційний центр в Трускавці, називаєтсья "Можу" чи щось таке. Там типу якийсь спец по лікуванню алкогольної залежності крутий. Зустрів цього совго товариша десь місяць тому на вулиці, то ледь впізнав, наче аж помолодшав на пару років, про спиртне навіть чути зараз не хоче, навіть безалкогольного пива не схотів. Так що, так бажання самого алкоголіка вилікуватися плюс нормальне лікування дають відповідно нормальні результати.
Nentendo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 22.10.2017, 10:23 #2710008   #15
morga
Учасник
Типово Відповідь: Кодування від алкоголізму. Де?

Я советую обратиться в центр современной медицины Профмед. Я думаю, что для такого лучше обратиться в хорошую клинику, даже если она находится в другом городе. Мы с отцом проехали 500 километров для этого и ни на минуту об этом не пожалели, всего неделю там провели и вот уже 1,5 года он абсолютно не прикасается к спиртному.
morga зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (22.10.2017)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 29.10.2017, 12:21 #2710803   #16
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: Кодування від алкоголізму. Де?

А що робити, якщо людина не хоче лікуватись? А бухає ненпробудно... роками. В лікарні кажуть, якщо сам не підпише згоду, або не привезе поліція - не лікуєм. Знайомі поліцейські кажуть - не дебоширить (бо справді не дебоширить), не порушує законів, бухає вдома - приводів забирати немає. А людина чахне на очах. Вмовляння, розмови - досраки. Що в такому випадку робити.
Всі тільки рекомендують, Та візьміть, та відвезіть, та вилікуйте, закодуйте.... а ле то все слова, а як то зробити. Навіть, якщо візьмем, звяжем, привезем клініку, а там все рівно не приймуть без згоди пацієнта.
KSW зараз поза форумом  
Подякував(ла):
karamel856 (27.11.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2017, 19:39 #2710834   #17
mam
Активний учасник
Типово Відповідь: Кодування від алкоголізму. Де?

Щоб не бухати - має бути якась конкретна ціль в житті. Людина п'є тому, що це так само для неї як дихати. Горілка як сніданок. Злом мозгів потрібен. Ну або як Шкіряк )

https://24tv.ua/zoryan_shkiryak_zavo...i_foto_n882975
mam зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2017, 21:09 #2710840   #18
louis50
Активний учасник
Типово Відповідь: Кодування від алкоголізму. Де?

Цитата:
Допис від KSW Переглянути допис
А що робити, якщо людина не хоче лікуватись? А бухає ненпробудно... роками. В лікарні кажуть, якщо сам не підпише згоду, або не привезе поліція - не лікуєм. Знайомі поліцейські кажуть - не дебоширить (бо справді не дебоширить), не порушує законів, бухає вдома - приводів забирати немає. А людина чахне на очах. Вмовляння, розмови - досраки. Що в такому випадку робити.
Всі тільки рекомендують, Та візьміть, та відвезіть, та вилікуйте, закодуйте.... а ле то все слова, а як то зробити. Навіть, якщо візьмем, звяжем, привезем клініку, а там все рівно не приймуть без згоди пацієнта.
попробувати поговорити. але попробувати без тих наїздів від яких алкоголіка вже аж тошнить.
в більшості алко це спосіб відійти від реальності. і дурацька привичка, там за рік-два починає формуватись специфічной круг знайомих
насильно фіг вилікуєш. тут чекати поки попустить, і може сам почне братись за голову. тоді і помогти.

а по темі. ніц то кодування не дає, якщо людина не хоче щось міняти.

Востаннє редагував louis50: 29.10.2017 о 21:14.
louis50 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2017, 21:55 #2710848   #19
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: Кодування від алкоголізму. Де?

Цитата
Допис від louis50 Переглянути допис
попробувати поговорити. але попробувати без тих наїздів від яких алкоголіка вже аж тошнить.
в більшості алко це спосіб відійти від реальності. і дурацька привичка, там за рік-два починає формуватись специфічной круг знайомих
насильно фіг вилікуєш. тут чекати поки попустить, і може сам почне братись за голову. тоді і помогти.

а по темі. ніц то кодування не дає, якщо людина не хоче щось міняти.
Та то ясно що без наїздів. Вже, як то кажуть, і просили і молили... но ніяк.
Чекати поки попустить... можна і не дочекатись, людина вже не молода, 60 на носі.
На рахунок лікування то дійсно ніфіга не помагає, сусід десь півтора місяця протримався після лікування, а потім ходив просив - дай хоч що небудь, хоч винця якогось...

А є якась хрєнь, щоб незамітно для "пацієнта" в їжу наприклад додавати, і щоб пити не міг. Я колись в "Сватах" таку ситуацію бачив Але в реалі такі "ліки" бувають? Чи
KSW зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.11.2017, 20:06 #2713729   #20
Darynavi
Учасник
 
Аватар для Darynavi
Типово Відповідь: Кодування від алкоголізму. Де?

Алкоголізм це не звичка, як ви кажете, а захворювання. Насильно лікуватись ніхто не захоче, зрозуміло. Але і відвертатись від такої людини не можна, звісно якщо ця людина для вас щось значить. У мене хороший знайомий коли розійшовся з дружиною, почав пиячити. Дійшло до того, що ночами додому не приходив. Я почала шукати й вичитувати в інтернеті, яким чином можна йому допомогти. Натрапила на центр реабілітації https://ncrenessans.com.ua/ua/lechenie-alkogolizma.html, де саме проводиться лікування алкогольної залежності. Довго прийшлось вмовляти, після чого ще йти з ним. Пройшов вже тиждень лікування. Я з ним зустрічалась і майже не взнала, зовсім інша людина. Сказав, що дуже вдячний за допомогу
Darynavi зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 3
Distemper (28.11.2017), korabel (27.11.2017), MoRZE (28.11.2017)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:26.