Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Сон

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.02.2016, 01:06 #2616278   #1
Ard
Активний учасник
Типово Сон

"Осознанность" ( очень интересная книга с моей точки зрения)

Предисловие:


Одна из самых важных вещей, которые нужно понять о человеке, состоит в том, что человек спит. Он не просыпается, даже когда думает, что проснулся. Его пробуждение очень хрупко; его пробуждение так крошечно, что его вообще не стоит принимать во внимание. Его бодрствование — только красивое, но совершенно пустое название.
Ты спишь ночью, ты спишь днем — с рождения до смерти ты продолжаешь переходить от одного образца сна к другому, но никогда на самом деле не просыпаешься. Не дурачь себя тем, что просыпаешься, просто открыв глаза. Пока не открылись внутренние глаза — пока ты не стал полным света, пока не научился видеть самого себя, видеть, кто ты такой, — не думай, что бодрствуешь. Это величайшая из иллюзий, в которых живет человек. И если ты предполагаешь, что уже проснулся, не может быть и речи о том, чтобы приложить усилия и действительному пробуждению.
Вот первое, что должно глубоко просочиться в ваши сердца, — вы спите, крепко спите. День за днем вы спите и видите сны. Иногда сны снятся с открытыми глазами, иногда — с закрытыми, но вам снятся сны — ты есть сон.Ты еще не реальность.

Конечно,во сне, что бы ты ни делал, это бессмысленно. Что бы ты ни думал, это бесполезно, что бы ты ни проецировал, это остается частью твоего сна и никогда не позволяет тебе увидеть то, что есть. Поэтому все будды настаивали только на одном: проснись! Сознательно, многие века... все их учение может содержаться в одной единственной фразе: будь пробужден ным . И они изобретали методы, стратегии; они создавали контексты, пространства и энергетические поля, в которых можно было бы шоковой терапией привести вас в осознанность.

Да, если только ты не подвергнешься шоку, не будешь потрясен до самого основания, ты не проснешься. Сон продолжался так долго, что достиг самых корней твоего существа; ты им пропитан. Каждая клетка твоего тела и каждый фибр твоего ума наполнились сном. Это не маленькое явление. Поэтомунужно огромное усилие, чтобы быть бдительным, чтобы быть внимательным, чтобы быть наблюдательным, чтобы стать свидетелем.

Если бы все будды мира согласились в чем-то одном, это было бы следующее: человек, какой он есть, — спит, а человек, каким он должен быть, — должен быть пробужденным. Пробуждение — это цель, и пробуждение — это вкус всех их учений.


Заратустра, Лао-цзы, Иисус, Будда, Бахауддин, Кабир, Нанак — все пробужденные учили только одному... на разных языках, в разных метафорах, но песня их остается прежней. Точно как все моря соленые на вкус, — попробуешь ли ты морскую воду на севере или на юге, вкус ее будет соленым, — так и пробуждение — вкус природы будды.

Но если ты будешь продолжать верить, что уже пробужден, то не приложишь никаких усилий. Тогда нет и речи о том, чтобы приложить какие-то усилия, — зачем беспокоиться?
Из своих снов вы создали религии, богов, молитвы, ритуалы, — ваши боги настолько же остаются частью ваших снов, как и что угодно другое. Ваша политика - это часть ваших снов, ваши религии — это часть ваших снов, ваша поэзия, ваша живопись, ваше искусство, — что бы вы ни делали, поскольку вы спите, то и делаете все согласно своему состоянию ума.

Ваши боги не могут отличаться от вас. Кто их создаст? Кто придаст им форму, цвет и облик? Их создаете вы, их ваяете вы; у них такие же глаза, что и у вас, такие же носы — и точно такие же умы! В Ветхом Завете Бог говорит: «Я очень ревнивый Бог!» Кто мог создать такого Бога, который ревнив? Бог не может быть ревнивым, а если Бог и ревнив, что тогда плохого в ревности? Если даже Бог ревнив, почему вы должны думать, что делаете что-то плохое, испытывая ревность? Ревность божественна!
В Ветхом Завете Бог говорит: «Я очень гневный Бог! Если вы не последуете моим заповедям, я вас уничтожу. Вы будете навечно брошены в ад. И поскольку я очень ревнивый, — говорит Бог, — не поклоняйтесь никому другому. Я не могу этого потерпеть». Кто создал такого Бога? Должно быть, из собственной ревности, из собственного гнева вы создали такой образ. Это ваша проекция, ваша тень. Это отражает вас и никого другого. И то же самое со всеми богами всех религий.
Именно из-за этого Будда никогда не говорил о Боге. Он говорил:

— Какой смысл говорить о Боге с людьми, которые спят? Они будут слушать во сне. Они будут видеть сны обо всем, что им говорят, они создадут собственных богов, которые будут совершенно фальшивыми, совершенно бессильными, совершенно бессмысленными. Лучше, чтобы таких богов вообще не было.
Именно поэтому Будда не заинтересован в том, чтобы говорить о богах. Он заинтересован лишь в том, чтобы вас разбудить.
Ошо (отрывок из книги "Осознанность" )



Есть история о буддистском просветленном мастере, который сидел однажды вечером на берегу реки, наслаждаясь звуками воды, звуком ветра в кронах деревьев... К нему подошел человек и спросил:
— Не мог бы ты в одном слове передать мне сущность своей религии?
Этот мастер остался в молчании, полном молчании, словно не слышал вопроса.
Человек сказал:
— Ты что, глухой?
— Я слышал твой вопрос и уже ответил на него! Ответ — молчание. Я остался в молчании — эта пауза, этот интервал и были моим ответом.
Человек сказал:
— Я не могу понять такого таинственного ответа. Не мог бы ты высказать это немного яснее?
И мастер написал на песке слово «медитация», пальцем, маленькими буквами. Человек сказал:
— Теперь я могу прочитать. Это немного лучше, чем в прошлый раз. По крайней мере, у меня есть слово, и я могу о нем размышлять. Но не мог бы ты высказать это еще немного яснее?
Мастер написал снова: «МЕДИТАЦИЯ». Конечно, теперь он написал буквами побольше. Человек почувствовал себя немного смущенным, озадаченным, обиженным, сердитым. Он сказал:
— Снова ты пишешь «медитация»? Неужели ты не можешь сказать мне яснее?
И мастер написал большими, заглавными буквами: «МЕДИТАЦИЯ».
— Кажется, ты сумасшедший! — сказал человек.
— Я уже достаточно далеко отошел от истины, — сказал мастер. — Первый ответ был правильным, второй не совсем правильным, третий еще более неправильным, а четвертый — совершенно ошибочным, — потому что, написав «МЕДИТАЦИЯ» заглавными буквами, обожествляешь ее.
Именно поэтому « Бог » пишется с заглавной буквы. Каждый раз, когда ты хочешь сделать что-то высшим, предельным, ты пишешь это слово с заглавной буквы.
Мастер сказал:
— Я уже совершил грех.
Он стер все эти слова и сказал:

— Пожалуйста, прислушайся к моему первому ответу — только в нем я был прав.
Тишина — это место, в котором каждый пробуждается, в то время как хаос ума погружает в сон. И если ум твой все еще задает вопросы — значит, ты спишь. Сидя безмолвно, в тишине, когда ум исчезает, ты можешь услышать щебетание птиц, и никакой работы ума - полная тишина... это пение птиц, щебетание и никакой работы ума, внутреннее безмолвие, тогда пробуждение приходит к тебе. Оно не приходит извне, оно вырастает изнутри. В противном случае помни — ты спишь.
Ошо (отрывок из книги "Осознанность" )

http://www.koob.ru/osho/awareness
Ard зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (02.03.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2016, 10:13 #2616310   #2
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Сон

Цитата
Допис від Ard Переглянути допис
Заратустра, Лао-цзы, Иисус, Будда, Бахауддин, Кабир, Нанак — все пробужденные учили только одному
Та невже?
Ви вже вивчили і зрозуміли те, про що навчав Ісус Христос?
Ви знаєте, чому Він мав прийти з Неба і померти заради людей?
Ви зрозуміли що означає Його воскресіння з мертвих (а Заратустра, Лао-цзы, Будда, Бахауддин, Кабир, Нанак та інші лежать у своїх могилах)?
Новак зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
Emm (02.03.2016), Пантера (25.02.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2016, 13:17 #2616378   #3
Ard
Активний учасник
Типово Відповідь: Сон

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Та невже?
Вже-вже...

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ви знаєте, чому Він мав прийти з Неба і померти заради лt юдей?
Я не вірю в те, що він мав прийти з неба. На моя думку - він був такою самою людиною, як і всі ми...

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ви зрозуміли що означає Його воскресіння з мертвих
Вибачте, але я не вірю в воскресіння з мертвих

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ви вже вивчили і зрозуміли те, про що навчав Ісус Христос?
Певен, що він, як і
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Заратустра, Лао-цзы, Иисус, Будда, Бахауддин, Кабир, Нанак
навчав пробудженню:

С древних времен духовные мастера всех традиций указывали на настоящий момент как на ключ к духовному измерению.

Гаутама Будда говорит, что танха — желание — является коренной причиной всего страдания, потому что страдание создает ум. Желание означает создание будущего, проецирование себя в будущее, привнесение завтра. Привнесите завтра, и сегодня исчезнет, вы больше не увидите его; ваши глаза затуманены завтра. Привнесите завтра, и вам придется нести груз всех ваших вчера, потому что завтра может существовать, лишь если его постоянно питают вчера.
Каждое желание рождается из прошлого, каждое желание проецируется в будущее. Прошлое и будущее составляют весь ваш ум. Анализируйте ум, анатомируйте его, и вы обнаружите лишь две вещи: прошлое и будущее. Вы не найдете в нем ни капли настоящего, ни единого атома настоящего. А настоящее есть единственная реальность, единственное существование, единственный танец, который только существует.

Настоящее может быть найдено, лишь если полностью прекратился ум. Когда прошлое больше не имеет над вами власти, когда будущее больше не владеет вами, когда вы отсоединены от воспоминаний и воображения, в это мгновение — где вы? кто вы? В это мгновение вы никто. Никто не может обидеть вас, когда вы никто, вас нельзя ранить — потому что только эго готово принимать раны. Эго почти ищет возможности быть раненым; оно существует благодаря ранам. Все его существование зависит от страдания, боли.

Когда вы никто, боль невозможна, тревога просто невероятна. Когда вы никто, наступает великое молчание, спокойствие, никакого шума внутри. Прошлое ушло, будущее исчезло, что еще может создавать шум? И то молчание, которое слышится — небесно, священно. В первый раз в этих пространствах не-ума вы осознаете вечное празднование, которое продолжается и продолжается. Из него сделано все существование.
Кроме человека, все существование блаженно. Только человек выпал из него, заблудился. Только человек способен на это, потому что только у человека есть сознание.
Ошо


Никому никогда не удавалось так прекрасно выразить медитацию, как это сделал Будда. Многие люди достигли, но никто не был так выразителен, никто не был способен так передать послание, как Будда:

Он никогда не отдается желанию. Он медитирует.
И в силе своей решительности Он открывает истинное счастье. (с) Будда


Блаженство есть истинное счастье. То, что вы называете счастьем, есть лишь страдание и заблуждение. То, что вы называете счастьем, это не более, чем развлечение, удовольствие. Оно мгновенно — оно не может быть истинным. Истина должна обладать одним качеством, и это качество вечности. Если нечто истинно, оно вечно; если нечто неистинно, оно мгновенно.
Истинное счастье найдено, лишь когда ум совершенно прекращает функционировать. Оно не приходит извне. Оно начинает струиться внутри вашего существа, оно начинает переполнять вас. Вы становитесь сияющим. Вы становитесь фонтаном блаженства. (с) Ошо


Что такое медитация? Она не означает размышление над чем-либо; английское слово вводит вас в заблуждение. В английском языке нет слова, точно соответствующего переводу слова Будды саммасати. Оно переводилось как медитация, как правильное вспоминание, как осознанность, сознательность, бдительность, наблюдательность, свидетельствование — но на самом деле, нет ни одного слова, которое обладало бы качеством саммасати.
Саммасати означает: есть сознание, но без какого-либо содержания. Нет ни мысли, ни желания, ничто не шевелится в вас. Вы не размышляете о Боге и о великих вещах... о природе и ее красоте, о Библии, Коране, Ведах и их безмерно важных утверждениях. Вы не размышляете! Так же вы и не концентрируетесь на каком-либо частном объекте. Вы не читаете мантру, потому что все это принадлежности ума, содержание ума. Вы не делаете ничего! Ум совершенно пустой, и вы — здесь, в этой пустоте. Своего рода присутствие, чистое присутствие, и некуда идти — вы предельно расслаблены в самом себе, вы в покое, вы дома. В этом смысл медитации Будды.

Что Будда подразумевает под «желанием»? Желание означает весь ваш ум. Желание означает движение куда-то в будущее, которого еще нет. Желание означает тысячу и один способ бегства от настоящего. Желание равнозначно уму. В терминологии Будды желание означает ум...Желание также является и временем. Когда я говорю, что желание является временем, я не подразумеваю время часов; я подразумеваю психологическое время. Как вы создаете будущее у себя в уме? — желанием. Вы хотите сделать что-то завтра: вы создали завтра; в противном случае, завтра еще нигде нет, оно еще не пришло. Но вы хотите что-то сделать завтра, и тем, что вы хотите что-то сделать завтра, вы создали психологическое завтра.
Люди создают себе будущее на годы вперед, на жизни вперед. Они думают даже о том, что делать после жизни, после смерти. Они даже готовятся к этому! И эти люди считаются религиозными; они совершенно не религиозны. Желание уводит вас прочь от здесь-и-сейчас, а здесь-и-сейчас — единственная реальность.
Поэтому Будда говорит: он никогда не отдается желанию. Он никогда не движется в будущее, он живет в настоящем. Жить в будущем значит жить фальшивой жизнью, ложной жизнью.
Ошо

- Трали-вали крыша, где ты будешь завтра?...
Ard зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (02.03.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2016, 22:34 #2616573   #4
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Сон

Цитата
Допис від Ard Переглянути допис
Я не вірю в те, що він мав прийти з неба. На моя думку - він був такою самою людиною, як і всі ми...
Тільки-що Ви перерахували Його серед тих, хто пробудився, а тепер, відразу, назвали брехуном. Ті, що пробудилися, можуть бути відвертими брехунами?


Цитата
Допис від Ard Переглянути допис
Вибачте, але я не вірю в воскресіння з мертвих
Тепер Ви назвали брехунами і самого Ісуса (Він говорив, що помре, а третього дня воскресне) і Його учнів, яких Він сам вибрав. Бо ці учні стверджували, що Ісус воскреснув і з"являвся їм в тілі протягом 40 днів.
То що, Ісус таки випадково причислений Вами до тих, хто пробудився?

Якщо так, то у Вас вже проблеми, бо критерії "пробудженості" виявляються нечіткими і довільними.
Чому Ви назвали Ісуса Христа тим, який з числа пробуджених? На яких підставах?
Новак зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
Пантера (25.02.2016), qazwsx321 (02.03.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2016, 14:35 #2617076   #5
Ard
Активний учасник
Типово Відповідь: Сон

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Тільки-що Ви перерахували Його серед тих, хто пробудився, а тепер, відразу, назвали брехуном
Ні, я не називав його брехуном. Ви назвали. Я сказав, що Він був звичайною людиною а не якимось там особливим сином Божим, и судячи з усього багато над собою працював. Кожна людина має можливість пробудитися, якщо вона дійсно цього захоче, тому у цьому сенсі, він такий же як і всі, - з землі а не з неба... Все що вам треба - це бажання...

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
. Ті, що пробудилися, можуть бути відвертими брехунами?
Думаю, що ні...


Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Тепер Ви назвали брехунами і самого Ісуса (Він говорив, що помре, а третього дня воскресне) і Його учнів, яких Він сам вибрав. Бо ці учні стверджували, що Ісус воскреснув і з"являвся їм в тілі протягом 40 днів.
Питання в тому, що він дійсно мав на увазі під цими словами. Можно сказати, наприклад, що людина, яка спить - мертва, а людина, що - пробудилися - воскресла...Не думаю, що слід сприймати всі абсолютно всі його слова настільки буквально. Все залежить від контексту та ситуацііі, в якій були сказані ті чи інші слова.

Я рекомендую Вам почитати цю книгу, в якій Ошо дуже цікаво пояснює і розшифровує слова Ісуса з точки зору пробудженноіі людини. ( а не з точки зору фокусника)

Тому більше не називайте його брехуном будь-ласка)
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
То що, Ісус таки випадково причислений Вами до тих, хто пробудився?
У Ошо були своіі підстави вважати саме так. У тій книжці можете прочитати його міркування з цього приводу

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Якщо так, то у Вас вже проблеми, бо критерії "пробудженості" виявляються нечіткими і довільними.
Чому Ви назвали Ісуса Христа тим, який з числа пробуджених? На яких підставах?
Ось, почитайте, (якщо Вам дїйсно цїкаво) - http://www.yogalib.ru/osho/1430-osho...itcham-iisusa1
Ard зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2016, 19:22 #2617130   #6
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Сон

Цитата
Допис від Ard Переглянути допис
Ні, я не називав його брехуном. Ви назвали. Я сказав, що Він був звичайною людиною а не якимось там особливим сином Божим
Ard, вибачте, але це Ви назвали Ісуса брехуном, а не я.
Різниця мід мною і Вами і тому, що я вірю словам Ісуса Христа, а Ви ці слова заперечуєте. І коли Ви заперечуєте слова Ісуса, тим самим Ви робите Його брехуном.
Дивіться, Ви вважаєте Його звичайною людиною, а не "якимось особливим Сином Божим", а Ісус Сам сказав про Себе, що Він з Неба прийшов. Він говорив, що був перше Авраама, що бачив Сатану, який впав з Неба наче блискавка і ще багато іншого подібного. За ці слова релігійні юдеї вважали Його богозневажником, бо Він, за їх словами "будучи людиною, робив Себе рівним Богові". Це і стало приводом для них, щоб схопити Його, засудити і стратити.

А ще Ісус говорив своїм учням, що Йому доведеться померти ради людей, бути похованому, а третього дня Він воскресне.

Ви вважаєте ці Його слова правдою чи неправдою?

А саме воскресіння, свідком якого стали багато Його учнів - це неправда, по-вашому? Подія, яка є одним із центральних стовпів християнства - це неправда? Ісус не воскрес? Не вознісся назад, до Отця, звідки і прийшов?

Якщо це все для Вас є неправдою, то про якого-такого Ісуса Ви згадували, коли говорили про пробуджених?
Бо той Ісус, про якого говориться в Біблії, Він є Творцем Неба і Землі, усього видимого і невидимого, Він є споконвічним Словом, Однородженим Сином Божим, Який прийшов на землю, щоб викупити людей із рабства гріха і смерті і Він виконав те, що належало. Саме про такого Ісуса говорить нам Біблія.
І той, хто вірить в Нього, той ступає на шлях, який веде до вічного життя з Богом.
А хто відкидає цього Ісуса, або вірує в іншого (звичайну людину), той відкидає і Отця Небесного.
Ви про це ніколи не чули?

Додано через 5 хвилин
Цитата
Допис від Ard Переглянути допис
Я рекомендую Вам почитати цю книгу, в якій Ошо дуже цікаво пояснює і розшифровує слова Ісуса з точки зору пробудженноіі людини.
Цей Ошо був один із учнів Ісуса, яких Він особисто вибрав і ходив з ними більше трьох років? Він бачив Ісуса, слухав Його вчення, бачив чуда, які творив Ісус?
Він бачив смерть Ісуса Христа, Його поховання, перебував у розпачі, що вчителя вбили і тіло поклали в гріб?
Цей ваш Ошо був свдком воскресіння Ісуса Христа, Ісус являвся йому після воскресіння, розмовляв з ним і заповідав йому проповідувати про Царство Боже по всьому світові?
Цей Ошо був серед учнів Ісуса Христа в день П"ятидесятниці, коли на них зійшов Дух Святий і ці учні почали проповідувати в Єрусалимі у силі Божій?
Почитайте Дії Апостолів, три перші розділи, там де описаний початок Церкви Христової. І де там Ошо і чи він хоч колись був послідовником Ісуса Христа (християнином), щоб знати про що говорити і свідчити?

Додано через 38 хвилин
Цитата
Допис від Ard Переглянути допис
Ось, почитайте, (якщо Вам дїйсно цїкаво) - http://www.yogalib.ru/osho/1430-osho...itcham-iisusa1

Прочитав, як не дивно.
І знаєте що я Вам скажу? Я Вас спитаю: "Як Ви би ставилися до людини, яка давала духовне тлумачення Священних Писань (не важливо яких, чи християнських чи буддистських і т.д.) і при цьому ВИКИНУЛА із глави, яку тлумачить, два надзвичайно важливі рядки?
Так вчинив автор тих слів, на яке Ви дали посилання. Говорячи про перший розділ Євангелія від Івана, де викладено те, Ким є Ісус Христос, той чоловік (це Ошо?) взяв і викинув (хоча до того йшов по рядках) оце:
Цитата 9 Світлом правдивим був Той, Хто просвічує кожну людину, що приходить на світ.
10 Воно в світі було, і світ через Нього повстав, але світ не пізнав Його.
(Iван.1:9,10)
Тут говориться про Ісуса, як Творця усього і про Нього, як Світло правдиве, яке просвічує кожну людину, яка приходить на світ. А Іван Христитель НЕ БУВ таким Світлом, про це теж тут сказано. Проте Ошо не бачить цього і от що пише:
Цитата Пришел к своим, и свои Его не приняли.

А тем, которые приняли Его, верующим во имя Его, дал власть быть чадами Божьими.

И Слово стало плотию...


Очень мало людей пришло к Нему. Иоанн жил вблизи реки Иордан, в дикой местности, за пределами городов и деревень. Только люди, которые истинно хотели преобразиться, искали его и приходили к нему. Приходили очень немногие, но тем, кто пришел... верующим во имя Его, дал власть быть чадами Божьими. Те, кто смог довериться, были преобразованы. А он готовил почву. Это были первые люди, подготовленные к появлению Иисуса.
До чого тут Іван Христитель, якщо мова йде про Ісуса?!
Ті, хто увірували в ім"я Ісуса - ті стали дітьми Божими!
Яким чином це відбулося? В чому полягає нове, духовне народження від Бога? Новий Завіт, в Євангеліях і в листах апостолів пояснює це. Центром є віра в Ісуса Христа, Який прийшов до людей, помер заради них і третього дня воскрес для їх виправдяння, щоб КОЖЕН, хто увірує в це, отримав нового духа всередину себе, був народжений від Святого Божого Духа.

В цьому суть віри в Ісуса Христа.
В цьому суть правдивого християнства.

Чи розуміє це Ошо? Як я бачу - ні, бо плутається в простих речах. Плутається навіть в перших словах Євангелія від Івана ("від початку" або "споконвіку").
І далі робить відповідний неправильний висновок:
Цитата Он не был проповедником, он не дал миру какую-нибудь политическую революцию, не принес в мир никакой реформации
Ісус не приніс ніякої реформації?
Прихід Ісуса КАРДИНАЛЬНО змінив світ на два періоди :до приходу" і "після".
Ісус заснував нове людство, яке має назву Церква, людей, які народилися від Духа Божого. Ісус Який є Слово (Логос) є Дорогою до Бога, є Істиною і Життям (вічним) і тим, хто Його прийняв, дав вічне життя.
Це не реформація?

Востаннє редагував Новак: 20.02.2016 о 19:22. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2016, 22:32 #2618681   #7
Ard
Активний учасник
Типово Відповідь: Сон

Несчастье это следствие, тень ума, тень иллюзорного ума. Несчастье это кошмарный сон. Вы страдаете лишь потому, что вы спите. И нет пути, избежать этого, пока вы спите. Пока вы не проснетесь, кошмарный сон будет продолжаться.
Он может изменять свои формы, он может принимать миллионы форм, но он продолжается. Несчастье это тень ума: ум означает сон, ум означает несознательность, ум означает неосознанность. Ум означает, что вы не знаете, кто вы есть, и в то же время притворяетесь, что знаете. Ум означает, что вы не знаете, куда вы идете, и в то же время притворяетесь, что знаете цель, знаете, для чего предназначена жизнь, — не зная о жизни ничего, и все же считая, что вы знаете. Ум приносит несчастье настолько же верно,как колесо преследует вола, тянущего повозку.
Ошо

Мы — то, что мы думаем. Все, что мы есть, возникает с нашими мыслями. Своими мыслями мы создаем мир. Говори или действуй с чистым умом, и счастье последует за тобой, несокрушимое, как твоя тень. (с) Будда


Когда кто-то становится буддой, — желание преодолено, ум преодолен, время преодолено, эго трансцендировано, — он более не часть этой земли. Он все еще живет на земле, но его душа взлетает так высоко, что с залитых солнцем вершин он может видеть отчаявшиеся толпы в темных долинах жизни, спотыкающиеся, пьяные, борющиеся, честолюбивые, жадные, злые, насильственные... чистая растрата великих возможностей. В его существе возникает великое сострадание.

Вся его страсть проходит через бесстрастие и становится состраданием. Страсть означает использование другого как средства — и это основа безнравственности. Использовать кого-то как средство — это самое безнравственное действие в мире, потому что каждый человек сам по себе это цель. Использовать его значит эксплуатировать его. А именно это мы называем любовью: муж использует свою жену, жена использует своего мужа; дети используют своих родителей, а затем родители используют детей — вот что мы называем любовью! Это не любовь. Это стратегия ума; это яд, покрытый сахарной глазурью. Эта любовь действительно отвратительна. Именно поэтому вы видите, что мир испытывает такое отвращение. Эта любовь тошнотворна. Она вызывает отвращение у всей души человечества, потому что это совсем не любовь. Это страсть, похоть, использование другого как средства.
Когда вы начинаете медитировать, вы движетесь ко второй стадии, бесстрастию — любовь исчезает. Вы приходите в нейтральную фазу.
Ошо

Будда называет человека дураком, не потому что он невежествен, не потому что он мало знает. Согласно Будде, человек дурак, если он бессознателен, если он ведет себя бессознательно, если он живет во сне, если он сомнамбула. Если он постоянно ведет себя невнимательно, он — дурак. Это слово имеет особенное значение, помните: несознательность, неосознанность, невнимательность — именно так Будда определяет дурака.
Он движется в жизни как плавучее бревно, отдавшееся на милость ветров. Он не знает, кто он, он не знает, откуда он пришел, он не знает, куда он идет. Он случаен; он живет лишь благодаря случайности. Он не находится в сознательном, намеренном поиске существа, истины, реальности. Он следует толпе; он остается частью психологии толпы.

Он не индивидуальность. У него нет его собственного подлинного разума; он просто следует другим. Родители что-то сказали ему, учителя, священники, политики, и он продолжает следовать всевозможным советам. Он понятия не имеет о том, зачем он здесь, для чего, и что он делает, и почему. Он никогда не поднимает таких вопросов.
Эти вопросы очень неудобны для него. Они создают в нем тревогу; он избегает этих вопросов. Он просто верит ответам, которые переданы ему; он никогда не сомневается в этих ответах. Дело не в том, что он достиг доверия — нет, у него еще нет и доверия — но он просто подавляет свои сомнения, потому что сомнения создают дискомфорт. (с) Ошо
Ard зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2016, 11:31 #2618733   #8
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Сон

Цитата
Допис від Ard
Будда называет человека дураком, не потому что он невежествен, не потому что он мало знает.
Ard, а як з Вашими твердженнями про Ісуса Христа, якого Ви назвали серед пробуджених, проте заперечуєте суть Його вчення про Суд, про воскресіння з мертвих і про вічне життя?
Ви не бажаєте більше про ці свої вислови на адресу Ісуса Христа більше говорити?

Як на рахунок тверджень одного із вчителів, якого Ви поважаєте, на ймення Ошо, коли він коментував Євангеліє від Івана, перший розділ і, з якоїсь причини оминув висловлювання про Ісуса Христа, як Творця усього? Як Ягняти Божого, Який взяв на Себе гріх світу?
Ви вважаєте, що з вчення Ісуса Христа можна взяти те, що подобається, а решту (що не подобається) відкинути і вважати таку позицію істинною?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2016, 12:58 #2618751   #9
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Сон

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Тільки-що Ви перерахували Його серед тих, хто пробудився, а тепер, відразу, назвали брехуном. Ті, що пробудилися, можуть бути відвертими брехунами?



Тепер Ви назвали брехунами і самого Ісуса (Він говорив, що помре, а третього дня воскресне) і Його учнів, яких Він сам вибрав. Бо ці учні стверджували, що Ісус воскреснув і з"являвся їм в тілі протягом 40 днів.
То що, Ісус таки випадково причислений Вами до тих, хто пробудився?

Якщо так, то у Вас вже проблеми, бо критерії "пробудженості" виявляються нечіткими і довільними.
Чому Ви назвали Ісуса Христа тим, який з числа пробуджених? На яких підставах?
Новак, ти вже явно задовбав своїми тупими завченими цитатами, змісту яких сам не розумієш.
В тебе що викуплені права на Ісуса? Ти з ним спілкувався? Звідки ти знаєш, що він говорив і що думав? Аааа, ти прочитав в книжці, яку не знамо хто і коли писав і скільки раз переписували. Ну-ну, тішся далі, але не заважай людям, які думають, шукають, помиляються і знаходять. А ти повторяй по 100 раз в день тупі мантри і вір далі в свої казочки.
Тільки навіть і не пробуй приводити мені цитати з Біблії. Для тебе це істина в останній інстанції, а для мене книга написана пару тисяч років для маніпуляції затурканим народом. Мудрі правителі розуміли, що для таких як ти потрібен ідол і список правил, що б ви не рипалися і вами було краще керувати. Як у воду дивилися.
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (02.03.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2016, 15:40 #2618812   #10
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Сон

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Новак, ти вже явно задовбав своїми тупими завченими цитатами, змісту яких сам не розумієш.
Пантера, а Ви, як видно, розумієте зміст слів Ісуса Христа і можете їх пояснити?


Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
В тебе що викуплені права на Ісуса? Ти з ним спілкувався? Звідки ти знаєш, що він говорив і що думав?
У вчителя Ошо що, "викуплені права на Ісуса і він з ним спілкувався і знає що він говорив і думав"? А у автора цієї теми, який стверджує, що Ісус НЕ говорив про воскресіння з мертвих? Звідки в нього така категорична інфа? Його покритикувати не хочете?


Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Аааа, ти прочитав в книжці, яку не знамо хто і коли писав і скільки раз переписували.
Так, а ще цікавився біблійною археологією і критикою біблійних текстів (це назви наукових напрямів) і можу аргументовано відстоювати свою позицію не переходячи на особистість опонента. Розумієте різницю?


Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Ну-ну, тішся далі, але не заважай людям, які думають, шукають, помиляються і знаходять.
Не заважаю. Але коли чорне називають білим і плутають м"яке з теплим, тоді маю нахабство висловитися.


Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
А ти повторяй по 100 раз в день тупі мантри і вір далі в свої казочки.
Ніколи цим не займався. А ні, пардон, було таке з місяць часу, до того часу, як навернувся до Бога - тоді я тупо повторював мантри про Крішну і Раму. Але ці боги мене не почули...


Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Тільки навіть і не пробуй приводити мені цитати з Біблії.
Ненавидите Ісуса Христа? За що? Що Він такого Вам зробив?


Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Для тебе це істина в останній інстанції, а для мене книга написана пару тисяч років для маніпуляції затурканим народом.
Про який народ мова? Можете уточнити?


Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Мудрі правителі розуміли, що для таких як ти потрібен ідол і список правил, що б ви не рипалися і вами було краще керувати. Як у воду дивилися.
Для переважної більшості людей не потрібні книги взагалі: "хлєба і зрєліщ!" А нє, Камасутру забув, як без неї. Божественна книга!
Народився, всотав оте марнотне життя, передане від батьків і вулиці, прожив як зміг у тих стінах - і нащо тоді Бог, нащо Його слово, яке приніс Ісус Христос? Нащо спасіння від гріха і вічне життя?
"Нас и тут неплохо кормят!"
Так?

А Ісус прийшов, щоб "визволити полонених на свободу". Тільки-от багато полонених волають, щоб їх не чіпали, бо їм добре в їхніх кайданах.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2016, 20:55 #2619078   #11
Ard
Активний учасник
Типово Відповідь: Сон

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ard, а як з Вашими твердженнями про Ісуса Христа, якого Ви назвали серед пробуджених, проте заперечуєте суть Його вчення про Суд, про воскресіння з мертвих і про вічне життя?
Ви не бажаєте більше про ці свої вислови на адресу Ісуса Христа більше говорити?
Новак, просто я не бажаю більше сперечатися, розуміэте - Вы повторюэте те, що казали інші, і саме на цьому грунтуэться Ваша інтерпретація слів Исуса. На відміну від Ошо, який стверджуэ, що на власному досвіді пережив той самый досвід пробудження (пощукайте в інтернеті - "просветление Ошо"), реально пережив (по його власним словам звісно), и тоді зі свого власного досвіду збагнув реальний зміст слів Исуса, і не тільки... Він також комментуе багато висловів Будди, так само спираючись на свій власний досвід того надзвичайного стану пробудження та багатьох інших великих вчителів, які, як було зазначено в самому першому пості - вчили одно й тому ж тільки на різних мовах, але суть одна... Мені особисто набагато більше імпонуэ те, як пояснюэ Ошо, та його критерііі пробудження, чим те, чому вчать у церкві. Тому я скоріше прислухатимусь до нього, його слова та інтерпретація мені здаэться, як мінімум набагато логічнішою та змістовною. Але не хочу сперичатись - якщо Вам імпонуэ те, чому вчить церква, - це Ваша справа. Але така інтерпретація - точно не для мене.

Якщо цікаво зрозуміти основи вчення Ошо, та реальні поради по пробудженню - рекомендую ознайомитись с ціэю книгою - тут для все для початківців ) - http://www.koob.ru/osho/awareness

А доказувати - хто правий, а хто ні - я не збираюся)
Вибачте...і все ж таки я не називав Исуса брехуном - то ви так сприйняли моі слова - и навали його)

А щодо пропуску слів в коментуванні ОШо - якщо він дійсно знаэ про що говорить, то не бачу проблем, - чому би йому не коментувати тільки те, що він вважаэ за потрібне. В данному випадку він виступаэ в ролі вчителя, тому в нього можуть бути ті чи інші підстави, так робити.
Ard зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2016, 22:00 #2619091   #12
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Сон

Цитата
Допис від Ard Переглянути допис
Новак, просто я не бажаю більше сперечатися, розуміэте - Вы повторюэте те, що казали інші, і саме на цьому грунтуэться Ваша інтерпретація слів Исуса.
Ard, Ви ж повторюєте те, що сказали інші (той же Ошо) і саме на цьому грунтується Ваша інтерпретація слів Ісуса, розумієте?
А я Вас звертаю до Ісуса, як особистості і Його слів, записаних учнями, яких Він особисто вибрав з-поміж людей і яким довірив Своє вчення.


Цитата
Допис від Ard Переглянути допис
На відміну від Ошо, який стверджуэ, що на власному досвіді пережив той самый досвід пробудження (пощукайте в інтернеті - "просветление Ошо"), реально пережив (по його власним словам звісно), и тоді зі свого власного досвіду збагнув реальний зміст слів Исуса
Ошо стверджує, що він пережив і тоді збагнув реальний зміст слів Ісуса.
Учні Ісуса стверджують, що Він особисто їх обрав і доручив їм записати Своє Слово і донести людям по всій землі.
Як вважаєте, кому слід більше довіряти: тим, хто сам себе призначив чи тим, кого Ісус сам призначив для донесення людям Свого слова?


Цитата
Допис від Ard Переглянути допис
Вибачте...і все ж таки я не називав Исуса брехуном - то ви так сприйняли моі слова - и навали його)
Тут потрібно чітко визначитися.
Якщо Ви стверджуєте, що Ісус НЕ говорив і НЕ вчив про деякі речі, про які Його учні стверджують, що вони є дуже важливі і сказані Ним, то який я маю зробити висновок?
Ви точно Ісуса не бачили і не чули. Ви просто прочитали слова Ошо про Ісуса.
Ошо теж не бачив Ісуса і не чув Його, він каже, що сам зрозумів, що Ісус НЕ вчив того, про що стверджують Його учні.
Учні Ісуса (апостоли) бачили і чули Ісуса, були особисто обрані Ним і Він доручив їм поширення Свого вчення по світові.
І, все-таки, Ви вибираєте вірити Ошо?
Тоді, якщо Ошо правий, значить учні Ісуса неправі (обманюють), так?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2016, 23:02 #2619871   #13
Ard
Активний учасник
Типово Відповідь: Сон

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ard, Ви ж повторюєте те, що сказали інші (той же Ошо) і саме на цьому грунтується Ваша інтерпретація слів Ісуса, розумієте?
Я тільки цитую ОШо, який каже, що мав той самий досвід, що й Исус...А кого повторюэте Вы...Розуміэте??


Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ошо стверджує, що він пережив тоді збагнув реальний зміст слів Ісуса.
Учні Ісуса стверджують, що Він особисто їх обрав і доручив їм записати Своє Слово і донести людям по всій землі.
Як вважаєте, кому слід більше довіряти: тим, хто сам себе призначив чи тим, кого Ісус сам призначив для донесення людям Свого слова?
Одне діло пережити все на власному досвіді, зовсім інше когось призначити. Головне не призначення - а розуміння речей. А насправді розуміэ лише той, хто пережив...

Особисто я скоріше прислухатимусь до того, хто стверджуэ, що особисто пережив, ніж того, хто каже, що його обрали та призначили. Якщо ніхто з них не пробудився, то яка імоврність того, що вони дійсно зрозуміли те, чому ііх навчали? У кожного могла бути своя власно іинтерпретація, а звідси легко могла вийти велика плутанина із всім вченням Исуса...Тому що передавали люди, які просто повторювали а не розуміли, про що йде мова.. Добре якщо дійсно повторювали джерело, а не із власними доповненнями и комментарями...

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Тут потрібно чітко визначитися.
Якщо Ви стверджуєте, що Ісус НЕ говорив і НЕ вчив про деякі речі, про які Його учні стверджують, що вони є дуже важливі і сказані Ним, то який я маю зробити висновок?
Я тільки кажу, що краще прислухатися не до тих, хто просто повторюэ...


Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Учні Ісуса (апостоли) бачили і чули Ісуса, були особисто обрані Ним і Він доручив їм поширення Свого вчення по світові.
Призначення ні про що не говорить...Можливо він обрав саме тих, хто був найближче до ціэіі істини, але жоден з них, наскільки я знаю, не говорив про те, що пробудився...

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
І, все-таки, Ви вибираєте вірити Ошо?
Я не просто вірю....Я експерементую..пробую різні речі, але точка зору Ошо щодо Исуса мені импонуэ набаго більше, ніж те, чому вчать у церкві "знающі люди..."

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Тоді, якщо Ошо правий, значить учні Ісуса неправі (обманюють), так?
Ну от, - тепер Ви і учнів Исуса називаэте брехунами..а що далі, - може ще й церква бреше???
Ard зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2016, 07:36 #2619891   #14
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Сон

Цитата
Допис від Ard Переглянути допис
Я тільки цитую ОШо, який каже, що мав той самий досвід, що й Исус...
Ну так я Вам про це і кажу: Ви не власний досвід переповідаєте, а цитуєте людину, якої не знаєте і яка сказала, що "має той самий досвід, що Ісус", тобто самозванця.
Бо, той самий досвід, що у Ісуса, як мінімум (!) має не увазі:
1. Бути з Отцем у Небесному світі і бути посланим Отцем сюди, на Землю.
2. Прийти сюди, стати людиною і жити безгрішним життям.
3. Приступити до місії, яку дав тобі Отець: набрати тих учнів, яких Отець приведе до тебе, навчати їх та народ. Чинити багато чудес та зцілень, воскрешати з мертвих.
4. Бути ненавидимим релігійними керівниками і віддати своє життя заради всіх людей: і тих, хто тебе приймає і тих, хто тебе відкидає.
5. Бути розп"ятому, страждати, померти і бути похованим.
6. Але третього дня воскреснути з мертвих, явивши людям небачену досі славу Божу. Являтися своїм учням у новому духовному тілі, давати їм останні настанови.
7. Вознестися на Небо, назад до Отця, пообіцявши вернутися у справі Суду і підведення підсумків цього людства.

Що саме з цього пережив Ваш Ошо?


Цитата
Допис від Ard Переглянути допис
А кого повторюэте Вы...Розуміэте??
Я повторюю Ісуса Христа. Він дарував Своє Слово учням, які три роки ходили з Ним по землі і були особисто обрані Ним.
Також, як дитина Божа, я маю певний особистий досвід ходіння з Богом, з Духом Святим.


Цитата
Допис від Ard Переглянути допис
А насправді розуміэ лише той, хто пережив...
Учні пережили те, чого не пережили Ви: вони отримали обіцяного Ісусом Духа Святого, Утішителя і Вчителя, Який був з ними все їх життя і їх життя є яскравим свідченням життя по Духу.
Перечитайте хочаб перші п"ять розділів Дій апостолів з Нового Завіту і порівняйте.


Цитата
Допис від Ard Переглянути допис
наскільки я знаю, не говорив про те, що пробудився...
Ви неуважно читали Біблію. Я можу сходу навести вам немало слів апостолів, які говорять про одну їз істин, яку проповідував Ісус Христос: необхідність НОВОГО народження людини. Ісус називав людей мертвими і казав, що їм необхідно народитися згори, від Духа Святого. Це нове народження - це те, що пережили апостоли в День П"ятидесятниці і що є одним і стовпів їхньої проповіді. Церква - це спільнота людей, які "перейшли від смерті до життя" (слова ап. Івана).
Без нового народження людина не є Христовою, як би вона себе не називала, хоч тричі християнином.
Нове народження дає Бог людині особисто. Про це теж багато сказано в Новому Завіті. Упустити це - означає упустити суть нового завіту Бога із людьми.


Цитата
Допис від Ard Переглянути допис
Ну от, - тепер Ви і учнів Исуса називаэте брехунами
Ард, насправді це Вам потрібно визначитися (бо я вже визначився і вірю Ісусу Христу), бо це Ви заперечуєте те, що говорили і про що свідчили учні Ісуса Христа.
Без учнів Ісуса, без їх свідчень ні Ви, ні я, ні Ошо навіть не знали б хто такий Ісус Христос і про Його прихід та вчення. Ісус вибрав тих, хто понесли Його Слово і свідчення про Нього по всьому світові. А Бог підтверджував їх слова і приводив все нових і нових людей до Себе. Так і утворилася Церква.
Тому: або Ви довіряєте словам і дії Бога через учнів Ісуса Христа, або довіряєте Ошо, який свідчить сам про себе.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2016, 08:50 #2619902   #15
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Сон

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
2. Прийти сюди, стати людиною і жити безгрішним життям.
перепрошую, тут у вас помилочка ... він грішив, порушуючи свої слова, написані в Біблії, і за це був розп"ятим , а також, походу, він не читав Біблії, Старий Завіт, із-за цього мав, багато проблем

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Та невже?
Ви вже вивчили і зрозуміли те, про що навчав Ісус Христос?
ви вірите, що жиди, давали дітям імена Павло ?

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис


Тут потрібно чітко визначитися.
Якщо Ви стверджуєте, що Ісус НЕ говорив і НЕ вчив про деякі речі, про які Його учні стверджують, що вони є дуже важливі і сказані Ним, то який я маю зробити висновок?
ви, точно впевнені, шо говорили з учнями Ісуса, а не учнями , когось іншого ?

Востаннє редагував qazwsx321: 02.03.2016 о 09:32. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2016, 18:40 #2620054   #16
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Сон

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
перепрошую, тут у вас помилочка ... він грішив, порушуючи свої слова, написані в Біблії, і за це був розп"ятим , а також, походу, він не читав Біблії, Старий Завіт, із-за цього мав, багато проблем
Приклади таких гріхів можете навести чи просто переказуєте чиїсь слова?


Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
ви вірите, що жиди, давали дітям імена Павло ?
Савл давньоєврейською, а давньогрецькою Павло. Новий Завіт написано давньогрецькою, Ви в курсі?


Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
ви, точно впевнені, шо говорили з учнями Ісуса, а не учнями , когось іншого ?
А Ви впевнені, що читали Біблію, що беретеся її товкмачити?
Критику біблійних текстів вивчали, щоб підтримати предметну розмову?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2016, 09:57 #2620345   #17
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Сон

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис



Савл давньоєврейською, а давньогрецькою Павло. Новий Завіт написано давньогрецькою, Ви в курсі?

ви, хочете сказати, що ваша Біблія, перекладена з давньогрецької, а не з орегіналу давньоєврейскої ? (за правилами граматики, імена перекладаються дослівно) ... ви, щось чули, за ефект спорченого телефону ?

Додано через 8 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Приклади таких гріхів можете навести чи просто переказуєте чиїсь слова?
самий поширений - не метати бісер перед свинями ... він, як і Сократ, хотів слави , був на цьому зациклений, і пропонував її своїм учням, що й отримав ... сильні бажання, до яких прикладають зусилля, завжди виконуються

Додано через 8 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис

А Ви впевнені, що читали Біблію, що беретеся її товкмачити?
Критику біблійних текстів вивчали, щоб підтримати предметну розмову?
ви, ще скажіть, що читали її в оригіналі )

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Ard Переглянути допис

Ну от, - тепер Ви і учнів Исуса називаэте брехунами..а що далі, - може ще й церква бреше???
бачу, на цьому сайті, учнів Ісуса більше, ніж в Палестині )

Додано через 26 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Учні пережили те, чого не пережили Ви: вони отримали обіцяного Ісусом Духа Святого, Утішителя і Вчителя, Який був з ними все їх життя і їх життя є яскравим свідченням життя по Духу.
ще про одного учня )

Самая кровопролитная религиозная война

В 1850 году в китайской провинции Гуанси 37-летний сельский учитель Хун Сюцюань в очередной раз не смог сдать императорские экзамены. Согласно статистике, только 5% «счастливчиков» проходили этот тест, что открывало им дверь в общество научной элиты. Огорченный своей неудачей Хун Сюцюань впал в продолжительную депрессию, во время которой познакомился с памфлетом протестантских христианских миссионеров. Видимо, эта брошюра сильно впечатлила учителя, потому как после ее прочтения он провозгласил себя младшим братом Иисуса Христа.

Новоиспеченный мессия убедил в своем превосходстве китайский народ, утверждая, что он был послан, чтобы избавить Китай от «дьяволов», то есть от правящей тогда маньчжурской империи Цин с его коррумпированной феодальной системой. Со своими почитателями Сюцюань создал независимое китайское «небесное государство великого благоденствия» или Тайпин тяньго, давшее название Тайпинскому восстанию. Его последователи продавали имущество, поддерживая таким образом тайпинов. В общей сложности «благие намерения» Сюцюаня поддержало около 30 миллионов человек. С 1850 по 1868 годы по всей империи разгорелось колоссальное восстание, унесшее немыслимое количество жизней: по разным оценкам, погибло от 20 до 100 миллионов человек. В крестьянскую войну вмешались англичане и французы (тайпины запретили сбыт опиума, что нанесло удар по европейской торговле) на стороне цинской армии, в итоге восстание тайпинов удалось подавить. Сам Сюцюань покончил жизнь самоубийством, приняв яд.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис



Я повторюю Ісуса Христа. Він дарував Своє Слово учням, які три роки ходили з Ним по землі і були особисто обрані Ним.
Також, як дитина Божа, я маю певний особистий досвід ходіння з Богом, з Духом Святим.


а скільки років ви ходили з Ісусом ? ... ви обрані Ісусом лічно, чи посередниками ? ... Ісус казав, що потрібно слухатись Бога... де його слова, що у Бога немає можливості з вами зв"язатись по технічним причинам, тому зверніться до посередника ? ... чому з Біблії, видалена глава, як виходити на прямий зв"язок з Богом, без посередників ?

Востаннє редагував qazwsx321: 04.03.2016 о 11:43. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2016, 10:41 #2620360   #18
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Сон

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
ви, хочете сказати, що ваша Біблія, перекладена з давньогрецької, а не з орегіналу давньоєврейскої ?
Я не знаю що Ви називаєте словами "ваша Біблія", Ви можете уточнити про що Ви запитуєте? В Біблії багато книг, які поділені на Старий і Новий Завіт.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Новий Завіт написано давньогрецькою, Ви в курсі?


Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
за правилами граматики, імена перекладаються дослівно
Мова про імена-відповідники: Джон-Іван, розумієте?
Апостол Павло в сучасні мові був би названий Шауль, з давньоєврейської був перекладений як Савл (Саул), а з давньогрецької - Павло.


Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
ви, щось чули, за ефект спорченого телефону ?
Це коли Біблію не читав, але чув як її "наспівав" хтось із ззнайомих, який теж її не читав, але чув десь щось.
Я намагаюся читати і працювати із різними перекладами, а також з текстами, з яких було зроблено переклад.


Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
самий поширений - не метати бісер перед свинями ...
Нема такої заповіді в Законі.
Більш того, Ви навели слова Ісуса до Його учнів які стосуються того як і кому їм слід проповідувати про Царство Боже.


Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
він, як і Сократ, хотів слави , був на цьому зациклений,
Сильно! З Вас був би гарний (об"єктивний і неупереджений Суддя). Проте є одна проблема: всі були б засуджені, раз Ви вже засудили Самого Ісуса Христа. І Ви також. Ніхто б не спасся.


Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
ви, ще скажіть, що читали її в орегіналі )
В орИгіналі (у сувоях) не читав, проте працюю із текстами, з яких зроблено переклад.


Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
Огорченный своей неудачей Хун Сюцюань впал в продолжительную депрессию, во время которой познакомился с памфлетом протестантских христианских миссионеров. Видимо, эта брошюра сильно впечатлила учителя, потому как после ее прочтения он провозгласил себя младшим братом Иисуса Христа.
Ісус наперед попереджав Своїх учнів (і нас) що таке буде ставатися:
Цитата 5 Бо багато хто прийде в Ім'я Моє, кажучи: Я Христос. І зведуть багатьох.
6 Ви ж про війни почуєте, і про воєнні чутки, глядіть, не лякайтесь, бо статись належить тому. Але це не кінець ще.
7 Бо повстане народ на народ, і царство на царство, і голод, мор та землетруси настануть місцями.
8 А все це початок терпінь породільних.
9 На муки тоді видаватимуть вас, і вбиватимуть вас, і вас будуть ненавидіти всі народи за Ймення Моє.
10 І багато-хто в той час спокусяться, і видавати один одного будуть, і один одного будуть ненавидіти.
11 Постане багато фальшивих пророків, і зведуть багатьох.
12 І через розріст беззаконства любов багатьох охолоне.
13 А хто витерпить аж до кінця, той буде спасений!
14 І проповідана буде ця Євангелія Царства по цілому світові, на свідоцтво народам усім. І тоді прийде кінець!
(Матв.24:5-14)
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2016, 11:41 #2620373   #19
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Сон

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис

Нема такої заповіді в Законі.
Більш того, Ви навели слова Ісуса до Його учнів які стосуються того як і кому їм слід проповідувати про Царство Боже.
а гріх є ) ... яж так і писав, що він порушував свої заповіді, якими він навчав учнів, а не ті , що Бог дав Мойсею ... хоча, одну з заповідей Бога Мойсею, напевно, таки порушив, а іменно - "...немає іншого Бога крім мене...", атоб звітки, така маса людей, рахує Ісуса Богом

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис

Сильно! З Вас був би гарний (об"єктивний і неупереджений Суддя). Проте є одна проблема: всі були б засуджені, раз Ви вже засудили Самого Ісуса Христа. І Ви також. Ніхто б не спасся.
радий, що по суті, заперечень немає )

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис

В орИгіналі (у сувоях) не читав, проте працюю із текстами, з яких зроблено переклад.
не повірите, але це помітно )

Востаннє редагував qazwsx321: 04.03.2016 о 11:53. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2016, 11:45 #2620381   #20
Apocrypha
Активний учасник
Типово Відповідь: Сон

Ніяк неможу дочекатись коли Ісус вже нарешті прийде і забере вас всіх в рай, а всіх нас невірниї лишить тут, во заживем.

Іншаллах!
Apocrypha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:00.