Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Кіно, відео, мультиплікація


Результати опитування: Чи хотіли б Ви мати можливіть переглядати фільми в СС в оригіналі, англійською, з субтитрами.
Так, хочу дивитись в оригіналі 24 14.81%
Ні, мені цілком хватає укр. дубляжу 97 59.88%
Так, але озвучка українською + субтитри англійською 13 8.02%
Так але озвучка оригіналу + субтитри українською 28 17.28%
Голосували: 162. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 21.05.2010, 13:13 #1341931   #41
Dexter
 
Аватар для Dexter
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Цитата:
Допис від trasher Переглянути допис
ну це вказано на сайті. але я замовляв квитки не на прем'єрний день.

"Прем'єра - перша вистава п'єси в театрі, естрадної, концертної або циркової програми, перший показ фільму. Іноді найменування прем’єра поширюється на кілька перших вистав. В широкому сенсі - перше представлення твору, товару і т.п. широкій публіці. Зазвичай прем’єри супроводжуються екстравагантними дійствами і мають суспільний резонанс."
Взято з вікіпедеї

"Іноді найменування прем’єра поширюється на кілька перших вистав." на сайті кінотеатру я не знайшов інформації скільки днів є прем'єрними. тому роблю висновки, що прєм'єрним днем є все ж такий перший день показу.
В кінотеатрах є премєрний тиждень. В яких тільки не був, але на ці дні ніколи знижок не було.
Dexter зараз поза форумом  
Подякував(ла):
trasher (21.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2010, 13:33 #1341971   #42
trasher
 
Аватар для trasher
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

на рахунок прем'єрного тижня не можу нічого сказати. Хтось би з адміністрації підтвердив це.

Востаннє редагував trasher: 21.05.2010 о 13:41.
trasher зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2010, 15:20 #1342077   #43
VetalR
 
Аватар для VetalR
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Цитата:
Допис від Dexter Переглянути допис
Постери українські в кінозалі висять
Ліпше би на сайті
VetalR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2010, 23:42 #1342636   #44
Yuura
 
Аватар для Yuura
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Цитата:
Допис від trasher Переглянути допис
на рахунок прем'єрного тижня не можу нічого сказати. Хтось би з адміністрації підтвердив це.
Я не з адміністрації, але можу підтвердити що на перший прем'єрний тиждень не має знижок!!!
Провірено на собі
Yuura зараз поза форумом  
Подякував(ла):
trasher (21.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.05.2010, 23:21 #1343399   #45
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Де можна взнати касові збори фільмів по Тернополю? Цікаво дуже
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.05.2010, 09:16 #1343504   #46
Net
 
Аватар для Net
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Цитата:
Допис від trasher Переглянути допис
на рахунок прем'єрного тижня не можу нічого сказати. Хтось би з адміністрації підтвердив це.
Однозначно на премєрні фільми знижка не розповсюджується. Термін "премєрності" визначає дистрибютор у договорі з кінотеатром, він залежить від стрічки, її очікуваності, вкладених дистрибютором грошей в рекламування. Зазвичай це тиждень, в рідких випадках 10 днів чи 2 тижні (якісь мегаблокбастери)
Net зараз поза форумом  
Подякував(ла):
trasher (25.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.05.2010, 09:35 #1343523   #47
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Де можна взнати касові збори фільмів по Тернополю? Цікаво дуже
Подумуєте в кіно-бізнес податись?
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.05.2010, 10:29 #1343570   #48
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

FortYear

Просто на кіносайтах щотижня друкуються касові збори фільмів, було б прикольно, якби зробили таке по Тернополю, на сайті Сінеми Цікаво ж прочитати, скільки наприклад зібрав Аватар чи Аліса чи Шрек. І хто поставив який рекорд.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2010, 22:45 #1345482   #49
I_H_O_R
 
Аватар для I_H_O_R
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Скажу і я своє фу про кінотеатр, був сьогодні на Робін Гуді то в четвертому залі весь фільм з лівого краю екрану маячила якась зелена смуга, враження не контакту TFT матриці. Дуже зіпсувало враження про кінотеатр.
I_H_O_R зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2010, 20:05 #1346879   #50
Net
 
Аватар для Net
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
FortYear

Просто на кіносайтах щотижня друкуються касові збори фільмів, було б прикольно, якби зробили таке по Тернополю, на сайті Сінеми Цікаво ж прочитати, скільки наприклад зібрав Аватар чи Аліса чи Шрек. І хто поставив який рекорд.
Збори фільмів друкують, але прибутки кінотеатрів чи дистрибюторів ти навряд чи десь знайдеш, бо є таке поняття як комерційна таємниця окремо взятого підприємства. Цифри зборів думаю ніхто не озвучить, а ось рейтинги спробуємо вияснити!
Net зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2010, 12:40 #1347768   #51
erazel
 
Аватар для erazel
Типово 3Д кіно і звичайні окуляри

Моя дівчина носить окуляри бо зір поганий до біса. Хотів запитати чи хтось в курсі чи мона надівати 3Д окуляри в кінотеатрі поверх звичайних, і чи не погіршиться від цього якість зображення? Бо без окулярів дівчина мало що бачить, а хочеться зводити її на Аватара чи Алісу в №Д
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2010, 15:31 #1347936   #52
Beerman
Guest
Типово Відповідь: 3Д кіно і звичайні окуляри

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Моя дівчина носить окуляри бо зір поганий до біса. Хотів запитати чи хтось в курсі чи мона надівати 3Д окуляри в кінотеатрі поверх звичайних, і чи не погіршиться від цього якість зображення? Бо без окулярів дівчина мало що бачить, а хочеться зводити її на Аватара чи Алісу в №Д
3Д окуляри одягаються поверх звичайних окулярів, з зображеням все бде гуд, інших варіантів не існує.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2010, 18:39 #1348124   #53
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

erazel

Пізно. Нема вже ні Аліси, ні Аватара.

PS. Хто завтра буде на Піпцю розкажіть який переклад ))
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.05.2010, 09:58 #1350836   #54
дядя Вітя
 
Аватар для дядя Вітя
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Попав мені щойно в руки новий буклетик від Сінема Сіті з описом фільмів.
Ітого, 6 помилок + цілком незрозуміле речення.
Цитата Новизну старій історії придають втягнуть в неї нафтові заправили і лазерні технології.
Ну невже неможна хоч нормальні буклетики зробити...?
дядя Вітя зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dinara (31.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2010, 15:48 #1352116   #55
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2010, 16:22 #1352137   #56
T_galya
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Враження від кінотеатру зіпсовано: під час перегляду Робін Гуда не включили кондиціонери, всі задихались вже на половині фільму, додивитись було неможливо. Працівники казали, що за це не відповідають. Фільм поганенький, так ще й цей жах...
T_galya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.05.2010, 21:13 #1353683   #57
Torres
 
Аватар для Torres
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

щось не можу замовити білет, пише

"Состояние перенаправления

Ссылка была перенаправлена на /timeline/url14762_1225_3/. Щелкните ссылку, чтобы перейти."

І все рівно не переходить.
Torres зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.05.2010, 21:16 #1353689   #58
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

В мене таке враження, що деякі люди просто притягують неприємності. Скільки вже раз був в Сінемі, ніколи ніяких проблем
Nemesis-T зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Trader_Lena (11.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2010, 09:46 #1369615   #59
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.06.2010, 08:05 #1371985   #60
nemo_igor
Типово Відповідь: Кінокомплекс "Сінема Сіті": питання-відповіді, відгуки, скарги, пропозиції

Увага!!!!! Для усіх відвідувачів кінотеатру Сінема Сіті!!!
Від сьогодні змінено номера наших телефонів.
По номеру 47-77-37 Ви можете отримати інформацію про сеанси на поточний і наступний дні, а також з'єднатися з касою та адміністрацією. Для замовлення квитків працює телефон за номером 47-77-36.
nemo_igor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:18.