Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Петро Порошенко - президент України

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.07.2017, 22:55 #2701389   #2061
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

І шо ти цим хочеш сказати?
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2017, 23:10 #2701393   #2062
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата І шо ти цим хочеш сказати?
А ти не зрозумів?
Те, що ти баба базарна, розповсюджуєш всякі не перевірені слухи, та ще йна цьому заробляєш.
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2017, 23:19 #2701396   #2063
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
А ти не зрозумів?
Ні.
Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Те, що ти баба базарна, розповсюджуєш всякі не перевірені слухи, та ще йна цьому заробляєш.
І що в цьому поганого, заробляти на розповсюдженні неперевірених чуток? Помоєму нічим не гірше ніж барижити добривами та насінням.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2017, 07:40 #2701415   #2064
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата І що в цьому поганого, заробляти на розповсюдженні неперевірених чуток? Помоєму нічим не гірше ніж барижити добривами та насінням.

Ти себе напевно вважаєш гет' крутим ))))) Але,це не так.Не припускаєш, що твоєю особою, як і твоїм оточенням хтось може "плотно" поцікавитись? А там вже як зорі стануть )))

Чув напевно, як при дядькові сталіні було )))) Одна справа що ти за вечерею з своєю ріднею будеш "терти всякі новини", а зовсім інша, коли ти сам, або більше того з солідною гопкомпанією будеш всякі не первірені фейки "доносити" до політично не стійкого елементу )))
Надіюсь, дохідливо пояснив.

Востаннє редагував aleko2007: 28.07.2017 о 08:12.
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2017, 11:37 #2701455   #2065
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Ти себе напевно вважаєш гет' крутим ))))) Але,це не так.
Твоя надважлива думка врахована.
Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Не припускаєш, що твоєю особою, як і твоїм оточенням хтось може "плотно" поцікавитись? А там вже як зорі стануть )))
Опше посрать. Плотна цікавилка не ще не виросла.
Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Чув напевно, як при дядькові сталіні було ))))
Серйозний аргумент. Ти визнаєш що писав би анонімку, щоб тройка розглянула швидко справу і твого сусіда вбили? Це похвально що не приховуєш сутність, більшість людей на таке не здатні.
Але мушу попередити, що одну із моїх близьких родичів НКВС розстріляти в карєрі, після чого не дозволили рідній матері навіть забрати тіло, а двох інших відправили в Сибір на 20 років. Все це було якраз за часів Сталіна. Я теж людина, як не крути, і в мене може дуже сильно бомбанути від таких от "аргументів". Так що ти ходиш по оxуєнно тонкому льоді.
Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Одна справа що ти за вечерею з своєю ріднею будеш "терти всякі новини", а зовсім інша, коли ти сам, або більше того з солідною гопкомпанією будеш всякі не первірені фейки "доносити" до політично не стійкого елементу )))
Це проблеми "політично нестійкого елементу", а не мої. Ще раз, вже вкотре, поясняю тобі тепер персонально - мене абсолютно не колише хто що думає і як вважає. Це їх особисті турботи. Мені може щось подобатися, щось не подобатися, але в цілому я не орієнтуюся на аудиторію. Ібо потрапляти у вікно Овертона задачі не стоїть. Я не політик, не громадський діяч і взагалі непублічна особа.
І ще. Фейки зазвичай спростовуються пруфами. Неможна просто сказати - "це фейк". Треба це підтвердити. Що ти і мав би зробити, замість писати про Сталіна і голослівних звинувачень.
Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Надіюсь, дохідливо пояснив.
Вєсьма.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2017, 20:53 #2701518   #2066
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата . Ще раз, вже вкотре, поясняю тобі тепер персонально - мене абсолютно не колише хто що думає і як вважає. Це їх особисті турботи. Мені може щось подобатися, щось не подобатися, але в цілому я не орієнтуюся на аудиторію.
Ну ти дійсно крутий. як пік комунізму https://uk.wikipedia.org/wiki/Пік_Ісмаїла_Самані ))))) ....правда більше подібний до баби базарної

Цитата І ще. Фейки зазвичай спростовуються пруфами. Неможна просто сказати - "це фейк". Треба це підтвердити.
Я ж тебе декілька разів просив вказати номер Указу, а ти ніяк....щоки роздуваєш...груди випинаєш ....та фейки й далі розповсюджуєш .
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2017, 21:24 #2701526   #2067
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
І ще. Фейки зазвичай спростовуються пруфами. Неможна просто сказати - "це фейк". Треба це підтвердити. Що ти і мав би зробити, замість писати про Сталіна і голослівних звинувачень.

Саймон дописує з психлікарні! А посадили його туда його ж родичі, по причині шизофренії!

ПС. Якщо це фейк - спростуй йлого пруфами і підтвердженнями! Поки не спростуєш, будем вважати шо ти псіх!
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.07.2017, 01:23 #2701708   #2068
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

https
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.08.2017, 17:20 #2702213   #2069
mam
Активний учасник
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

https
mam зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.08.2017, 04:28 #2702301   #2070
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата
Допис від mam Переглянути допис
Шось йому кабіна жме
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.08.2017, 11:08 #2702332   #2071
mam
Активний учасник
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

1.5 тис.лайків, 11.5 тисяч - фу. Звичайно ці "фушники" з території Росії.Їх IP-адреси вже вирахувані...
mam зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.08.2017, 15:41 #2702354   #2072
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Так все-таки ти даси мені відповідь на питання http://forum.te.ua/showpost.php?p=27...postcount=2055 чи будеш, як інші альтернативно обдаровані перескакувати з теми в тему "доносячи зраду" та бардак в державі ?
Не заставляй мене називати такий тип людей твоєю ж цитатою
П.с. Не розумію, до якої межі може впасти людина заради лишнього заробітку. Маю надію, що ти мене правильно зрозумів.
Шось я тебе вже не зрозуміла: тобі ще треба докази, що Порошенко позбавив громадянства Саакашвілі???
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.08.2017, 15:55 #2702359   #2073
mam
Активний учасник
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

http://www.pravda.com.ua/news/2017/08/7/7151607/
mam зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.08.2017, 17:23 #2702366   #2074
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата Шось я тебе вже не зрозуміла: тобі ще треба докази, що Порошенко позбавив громадянства Саакашвілі???
Особисто мені якось розово... Просто ФФМ перетворився на повний пиздець. Бігає пару конкуруючих в приналежності до свого олігарха ботів і не слухаючи інших доводять "свій політпросвєт"
Все б нічого, як припустимо клон gazgaz, невмирущий черговий бот mam...які тихенько перднувши в калабаньку далі продовжують свою рутинну роботу, а лише saymon вимагає пруфи!!...бо інакше... то все пиздабольство. От я його й запитав — "..а пруфи, де" Така ситуація, що існує дві думки — саймона і друга не правильна.
Скоро мабуть всі теми перенесуть в "болото" і будуть як колись в школах на політінформаціях обговорювати правда чийого олігарха, чи політичної сили більш "правильніша" від "правди" іншого олігарха.
Подивись, коли обговорювалась якась цікава тема ? Вже давно всі нормальні люди порозбігались з цього лепрозорію. Старався сам не вмішуватись в політику, але часом набридає цей лютий пиздець так, що й хочеться когось послати. Вже давно примітив, що всі мої дописи, без пояснення причини далі пульса форума не попадають, хоча раніше ухилявся питаннь політики. Дуже велика частина взагалі безслідно пропадає. З великою вірогідністю може бути що й цей допис саймон витре.. От в такому випадку і цікавить питання — невже адміністрація не бачить цього бедламу?...А якщо бачить і мовчить, значить цілком підтримує дану ситуацію.
П.с. До саймона особисто! Свідоме поширеня частково конфіденційної інформації може мати проблеми з одним з управліннь. Я думаю, що ти хлопчик розумний і зрозумієш про що я веду мову.
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ion (08.08.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.08.2017, 19:17 #2702378   #2075
spypol
 
Аватар для spypol
Cool Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Шось я тебе вже не зрозуміла: тобі ще треба докази, що Порошенко позбавив громадянства Саакашвілі???
пацан слово дав, пацан його і забрав...
він живе по-новому а ти?
spypol зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2017, 13:59 #2702446   #2076
MikitaS
Учасник
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Порошенко таємно фінансує передвиборчу кампанію Меркель!

Задаєтеся питанням, куди Порошенко витрачає багатомільйонні транші, які були виділені Україні Євросоюзом і МВФ? І хто буде розплачуватися за ці кредити? Журнал Blatter fur deutsche und internationale Politik розкрив схему незаконного фінансування виборчої кампанії Ангели Меркель: t i m e s .c o m .u a / B l o g/ 6 5 54 3 /
poroshenko-ta-mno-f-nansu-peredviborchu-kampan-yu-merkel
MikitaS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2017, 17:58 #2702480   #2077
mam
Активний учасник
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Я я яволь май фюрер )
mam зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2017, 12:11 #2704064   #2078
ArtemNovina
Учасник
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

ДССЗЗІ України витратить 22 млн грн на стеження за громадянами в Львівській області

Примітно, що 21,25 млн грн буде витрачено на супровід відомого програмного забезпечення "Pegasus", яке розроблене фахівцями з АНБ і Моссаду та обслуговується ізраїльською компанією NSO Group.
Це програмне забезпечення негласно застосовується спецслужбами в деяких країнах, однак, особливою популярністю ПЗ користується у силових структур держав з напруженою політичною обстановкою для стеження за неугодними громадянами.
Варто сподіватися, що ці дорогі заходи, які, цілком ймовірно, відносяться не тільки до Львівської області, стануть ефективним інструментом забезпечення безпеки, а не шантажу та репресій.
Стаття та документи: blogs.korrespondent.net/blog/politics/3879189/
ArtemNovina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.08.2017, 11:41 #2704593   #2079
mam
Активний учасник
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Як конфісковані "мільярди Януковича" роздали друзям Порошенка

http://www.epravda.com.ua/columns/2017/08/24/628361/
mam зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.08.2017, 22:03 #2704646   #2080
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:07.