Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Моя свекруха не дає мені жити

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.07.2015, 23:26 #2562548   #1
ol18
Учасник
Типово Моя свекруха не дає мені жити

Добрий вечір!
Мені не дає спокійно жити моя свекруха...

Востаннє редагував ol18: 07.08.2015 о 13:51.
ol18 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2015, 23:54 #2562553   #2
Мановар
бусовод
 
Аватар для Мановар
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

мда....жесть..
вибачте що так скажу, а ваш чоловік безхребетний? він маму не може на місце поставити? а ви чоловіка не можете построїти?
Мановар зараз поза форумом  
Подякували 3:
DIC (26.07.2015), Malva (12.08.2015), Ruska1 (24.11.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2015, 01:16 #2562556   #3
pharaon
Активний учасник
 
Аватар для pharaon
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

погоджуюсь із Мановаром.
"І ЗАЛИШИТЬ чоловік батька і матір свою і пристане до дружини, І будуть вони одним тілом"
П.С. вам треба поговорити зі своїм чоловіком про цю проблему, адже це його обовязок захищати вас від кого б це не було (якщо він "чоловік", поняття "замужем" - це і означає). Якщо чоловікові фіолетово то попробуйте поговорити із священником: 1) про безхребетність чоловіка (так як він не виконує своїх подружніх обовязків)
2) про свекруху (він само собою скаже що треба їй терпіти, але ви із нею не одна сімя, то хай з нею проведе повчальну бесіду про її місце в чужій сімї)
pharaon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ol18 (06.05.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2015, 07:13 #2562560   #4
Promo
 
Аватар для Promo
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

а в мене свекруха супер!
Promo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 26.07.2015, 09:07 #2562574   #5
wisper
Banned
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Я б тупо ігнорив. Зустрітись нема часу. Говорити по телефону,не береш трубку. А як взяв,нема часу говорити і кладеш. Краще немати свекрухи,ніж така кака.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2015, 20:40 #2562713   #6
ol18
Учасник
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

А що коли вона приїзджає? як тоді?
ol18 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2015, 12:58 #2563500   #7
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата:
Допис від Promo Переглянути допис
а в мене свекруха супер!
ой, лиш би так завжди було .
в мене в знайомої така вже добра свекруха була, що немає ради тільки в образи запхати. і так вона її хвалила до пори до часу.

___________________________

до автора

винуватець твоїх образ не мамаша, а саме чоловік. вона може бути бальнічна, а він би мав після першої образи її поставити на місце.
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Мановар (29.07.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2015, 14:07 #2563522   #8
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата винуватець твоїх образ не мамаша, а саме чоловік. вона може бути бальнічна, а він би мав після першої образи її поставити на місце.
__________________
тут тонкий момент : ми всі скільки завгодно можем бути альфа -самцями і самодостатніми жінками, можемо чітко встановлювати персональні рамки в спілкуванні з будь- ким, але коли справа доходить до діалогу з власними батьками, то дуже часто ми тут же перетворюємся на слабких, беззахисних, часто ображених дітей ,які не можуть і не вміють вести з батьками розмову, керуючись логікою і здоровим глуздом. І нічого з тим не зробиш в більшості випадків - ми всі родом з дитинства і наші больові точки наші батьки знають як ніхто, і з "упоением " по ним луплять.
Джалка зараз поза форумом  
Подякували 3:
Пантера (29.07.2015), lesjok (29.07.2015), Дєцко (29.07.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2015, 09:53 #2562583   #9
Yura495397
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата:
Допис від Мановар Переглянути допис
мда....жесть..
вибачте що так скажу, а ваш чоловік безхребетний? він маму не може на місце поставити? а ви чоловіка не можете построїти?
То все до чоловіка, його мама. Хай розбиреться з нею сам. В мене проблема з татом, але в нього моразм і він не усвідомлює своїх вчинків і бажань. І зараз я роблю тільки так як важаю за потрібне. Нормальні батьки бажають своїм дітям щастя, а не заважають йому.
Yura495397 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2015, 18:06 #2562680   #10
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

я вам співчуваю. в самого щось подібне
leyo зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ol18 (26.07.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2015, 14:43 #2562878   #11
ol18
Учасник
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата я вам співчуваю. в самого щось подібне
а як ви з цим справляєтесь?
ol18 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2015, 14:56 #2562886   #12
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

та ніяк. маю таку бабусю(краще б не мав ***.),як ваша свекруха.в результаті дій бабусі(баби яги я б сказав) з біологічним татом не говорю, не переношу на дух і знати його не хочу.хоча він зараз в досить скрутному становищі і мені його шкода полюдськи. єдине шкода мою маму, бо зламали життя.
leyo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.08.2015, 12:55 #2565247   #13
noname1
Активний неучасник
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Думаю, якщо культурно сказати до свекрухи "мамо, не кажіть, що мені робити, і я не скажу, куда вам йти", вона повинна образитись, перестане до вас ходити, дзвонити, спілкуватись. А це якраз те, що вам і треба.

Додано через 9 хвилин
Цитата
Допис від ol18 Переглянути допис
Ось буквально вчора вона знову мені написала образливу смс я звичайно ж відразу розповіла про неї чоловіку, його це дуже сильно розізлило...
А видаляти см від "мами", не читаючи, віра не позволяє? Спробуй, кажуть, можна зберегти нерви і настрій.

Додано через 5 хвилин
Цитата
Допис від ol18 Переглянути допис
Я вже писала що пробувала не раз. За всі ці роки я намагалася робити все щоб їй сподобатися. Раніше бувало коли вона була не в нас я телефонувала їй хоч знала чим все закінчеться, я її розпитувала як справи, як то як сьо... вона говорила всякі гадості а я слухала. Я попри все вгоджувала їй більше аніж своїм родичам.
І якраз через її вік я не дозволяю собі ображати її і відповідати грубо на її образи((
Ну і хто тобі дохтор? Треба вміти себе захищати. А на безхребетних завжди будуть їздити. Добро має бути з кулаками.

Додано через 11 хвилин
Цитата
Допис від Cyacyanka Переглянути допис
почни її називати бабцею !
Угу. Ягою.

Востаннє редагував noname1: 05.08.2015 о 12:55. Причина: Пізніше додано
noname1 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kerrigan (05.08.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.08.2015, 18:22 #2565298   #14
ol18
Учасник
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата А видаляти см від "мами", не читаючи, віра не позволяє? Спробуй, кажуть, можна зберегти нерви і настрій.
Віра тут нідочого) Не видаляю смс для того щоб показати їх чоловікові, щоб не думав що я все видумую, після того як чоловік їх сам читає він з нею щось там розмовляє і вона після того десь тиждень стримується щоб знову щось ненаписати і в мене тиждень спокою від неї. А нерви і настрій зіпсовані навіть тоді коли я ще не знаю про зміст смс, бо доброго ще не получала і як тільки бачу що прийшла смс від неї відразу ж настрій падає((

Додано через 42 хвилини
Цитата Ну і хто тобі дохтор? Треба вміти себе захищати. А на безхребетних завжди будуть їздити.
Абсолютно погоджуюся, але нажаль не получається захищатися( просто не вмію( В голові прокручую буває різне та коли приходиться до діла....((( Так я безхребетна і сама в цьому винна((

Додано через 8 хвилин
Цитата з того, що якби обзивала всіх, то її би забрали в лікарню
всіх не всіх, але всі родичі з її сторони і сторони її чоловіка з нею взагалі не спілкуються саме через те що вона говорила їм все що хотіла ображаючи цим, всі були їй щось винні, і тому вони просто перервали з нею всі звязки. То всі вони за її словами погані і невдячні.

Востаннє редагував ol18: 05.08.2015 о 18:22. Причина: Пізніше додано
ol18 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.08.2015, 19:38 #2565317   #15
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата
Допис від ol18 Переглянути допис
А нерви і настрій зіпсовані навіть тоді коли я ще не знаю про зміст смс, бо доброго ще не получала і як тільки бачу що прийшла смс від неї відразу ж настрій падає((
Номер занести в чорний список.Не дозвониться і смс не прийдуть.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.08.2015, 20:55 #2565336   #16
noname1
Активний неучасник
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата
Допис від ol18 Переглянути допис
Віра тут нідочого) Не видаляю смс для того щоб показати їх чоловікові, щоб не думав що я все видумую, після того як чоловік їх сам читає він з нею щось там розмовляє і вона після того десь тиждень стримується щоб знову щось ненаписати і в мене тиждень спокою від неї. А нерви і настрій зіпсовані навіть тоді коли я ще не знаю про зміст смс, бо доброго ще не получала і як тільки бачу що прийшла смс від неї відразу ж настрій падає((
Ну, так видали смс не читаючи, і цим собі нерви збережеш і чоловікові, бо нічого йому не доведеться показувати і проводити розбір польотів. Від "мами" тупо не піднімати слухавку ніколи. Найкраще - занести її номер в чорний список, щоб навіть не було чути і не було видно, що вона дзвонить. Якщо спитає чому не може додзвонитись, нагло сказати, бо так треба, не хочу вас чути. І режим "сніжинка" вкл.
noname1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2015, 15:00 #2562890   #17
ol18
Учасник
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата вибачте що так скажу, а ваш чоловік безхребетний? він маму не може на місце поставити? а ви чоловіка не можете построїти?
Він намагається щось робити та йому це не дуже получається. Ось буквально вчора вона знову мені написала образливу смс я звичайно ж відразу розповіла про неї чоловіку, його це дуже сильно розізлило і він відразу почав телефонувати їй, спочатку вона не відповідала на його дзвінки, потім прийшла до нього він неї смс що мов вона не відповідає щоб він не сварив її, а тоді вона вимкнула телефон і до цього часу вона ще його не вмикала. Та я і вона добре знає що за декілька днів йому пройде і вже так якби він кричав відразу, він кричати не буде. Він мені казав що вже стільки з нею про це розмовляв і сварив та це нічого не дає((
Він розуміє мене коли я не хочу їхати до неї чи телефонувати, коли не хочу залишати доньку в неї і ніколи мене не заставляє... Та по справжньому поставити її на місце він не вміє чи боїться, я не знаю((.
ol18 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2015, 15:37 #2562918   #18
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата
Допис від ol18 Переглянути допис
Він намагається щось робити та йому це не дуже получається. Ось буквально вчора вона знову мені написала образливу смс я звичайно ж відразу розповіла про неї чоловіку, його це дуже сильно розізлило і він відразу почав телефонувати їй, спочатку вона не відповідала на його дзвінки, потім прийшла до нього він неї смс що мов вона не відповідає щоб він не сварив її, а тоді вона вимкнула телефон і до цього часу вона ще його не вмикала. Та я і вона добре знає що за декілька днів йому пройде і вже так якби він кричав відразу, він кричати не буде. Він мені казав що вже стільки з нею про це розмовляв і сварив та це нічого не дає((
Він розуміє мене коли я не хочу їхати до неї чи телефонувати, коли не хочу залишати доньку в неї і ніколи мене не заставляє... Та по справжньому поставити її на місце він не вміє чи боїться, я не знаю((.
В мене мати така. І повірте поставити на місце рідну людину дуже важко. Тим більше якщо вона ще й з релігійними прибабахами. Приймаєм два-три рази в рік, а далі кожен живе своїм життям, якщо не получається порозумітись.

Хоча частково здається, що вашій свекрусі просто самотньо. Можливо (якщо зможете себе пересилити і не перейматись усім), то запросіть її в гості на чай, коли не буде чоловіка. Попробуйте поговорити, розпитайте її як життя, за якихось родичів, за її чоловіка і свекруху (щоб вона не зациклювалась на вас, а ділилась своїм), розкажіть щось веселе про дітей. Попросіть щось допомогти, наприклад поліпіть разом вареники і подивіться якусь передачу.І думаю з часом і її серце розтане. Не відразу, але ж це насправді набагато легше і краще, ніж постійно сваритись.
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2015, 16:01 #2562925   #19
ol18
Учасник
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата Хоча частково здається, що вашій свекрусі просто самотньо. Можливо (якщо зможете себе пересилити і не перейматись усім), то запросіть її в гості на чай, коли не буде чоловіка. Попробуйте поговорити, розпитайте її як життя, за якихось родичів, за її чоловіка і свекруху (щоб вона не зациклювалась на вас, а ділилась своїм), розкажіть щось веселе про дітей. Попросіть щось допомогти, наприклад поліпіть разом вареники і подивіться якусь передачу.І думаю з часом і її серце розтане. Не відразу, але ж це насправді набагато легше і краще, ніж постійно сваритись.
__________________
Не повірете, та все це вже проходила.Не допомагає! Відносно поговорити про родичів, то в неї розмови про всіх одні, всі вони погані і фальшиві і т.д. На чоловіка і на свекруху вона жаліється кожного разу як приїзджає. і так далі... А відносно того що постійно сваритися, то хочу сказати що свариться завжди лише вона, я на неї голосу не піднімала і не ображала її. Можливо не роблю як вона хоче, а так як вважаю за потрібне і все тут.
ol18 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2015, 20:16 #2562708   #20
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Моя свекруха не дає мені жити

Цитата
Допис від ol18 Переглянути допис
Вона і досі контролює все що ми робимо, наші гроші
Ето п**дец.

Найдіть обидвоє накінець нормальні роботи,і переїдьте так далеко щоб свекруха не змогла приїхати,максимум раз в 2 роки.
Сидять 11 років і нічого не роблять,ну значить вам так добре.Ви самі собі жити не даєте.

Цитата:
Допис від leyo Переглянути допис
я вам співчуваю. в самого щось подібне
а тебе хто контролює ?
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:10.