Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Фото


Вибір цифрового фотоапарату.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.01.2011, 19:18 #1553064   #1
Yur
Lightbulb Вибір цифрового фотоапарату.

Шановні форумчани, допоможіть визначитися з вибором фотоапарату. Перечитав в неті багато інформації, а визначитися так і не зміг. Дуже важливо почути відповіді користувачів з цифровою технікою, про якість зроблених фотографій різними фотоапаратами.
Отже, що хочу я від купленого цифровика:
- Саме головне, якість фотографії;
- оптичний стабілізатор;
- кількість мПікс не так важлива, може бути і до 7.
Ну і вартість не більше 1500 грн.
Буду радий вислухати думки, як до відомих брендів, так і до недорогих фірм "аналогів" цих брендів.
Yur зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2011, 19:43 #1553078   #2
Mr.Giant
 
Аватар для Mr.Giant
Типово Відповідь: Вибір цифрового фотоапарату.

Цитата
Допис від Yur Переглянути допис
Шановні форумчани, допоможіть визначитися з вибором фотоапарату. Перечитав в неті багато інформації, а визначитися так і не зміг. Дуже важливо почути відповіді користувачів з цифровою технікою, про якість зроблених фотографій різними фотоапаратами.
Отже, що хочу я від купленого цифровика:
- Саме головне, якість фотографії;
- оптичний стабілізатор;
- кількість мПікс не так важлива, може бути і до 7.
Ну і вартість не більше 1500 грн.
Буду радий вислухати думки, як до відомих брендів, так і до недорогих фірм "аналогів" цих брендів.
sony cyber shot dsc800 колись брав за 1500 був дуже радий фотіком
Mr.Giant зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Yur (16.01.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2011, 20:15 #1553101   #3
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: Вибір цифрового фотоапарату.

Тут хiба кожен буде хвалити фотоапарат яким користуэться. Мав досвiд користування canon, nikon, sony,panasonic приблизно цiною в 1500грн. Всi цi фотоапарати видають одинаковий результат. Бери якийсь сподобаэться.
KIgorS зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Yur (16.01.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2011, 20:33 #1553118   #4
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: Вибір цифрового фотоапарату.

Високої якості від камери за таку ціну чекати не варто. Якісні фотки получаться хіба за яскравого природнього освітлення, і то не в автоматичному режимі, який не позволяє підкреслити важливі обєкти на знімку. При слабкому освітленні шуми гарантовані.
Оптичний стабілізатор в цій ціновій категорії присутній у всіх.
Зараз навіть фотіки за 900 грн комплектуються метрицею 12 МП, так що купиш як мінімум 10+, при виборі звертай увагу на розмір матриці (оптимально - великий розмір матриці при малому числі мегапікселів)
Вибирай фотік з можливістю ручної настройки (обовязково мають бути режими А,T,M (на кенонах Аv,Tv відповідно), тобто можливість задання діафрагми і витримки вручну. Тільки так можна навчитись фоткати щось більше, чим пянки.
Варто брати фот тільки брендів, що себе зарекомендували в галузі (кенон, нікон, соні, панасонік, він же люмікс, може ще когось забув) Ніяких самсунгів, уфо чи кодаків!
Відносно недавно купив собі Canon SX 120. Купив, щоб адаптуватися з плівкового ФЕДу на "цифру". Враження двобокі, але в загальному своїх грошей вартий. Режим авто в ньому - бул шіт, хоча можна зробити досить пристойні знімки вручну. Можу сикнути знімки скапом. Поклацав пару місяців, дійшов до висновку, що на літо треба підігнати щось серйозніше (зразу бюджет не позволяв.
Все вищенаписане ІМХО і не притендує на обєктивність.

Востаннє редагував Don Kihot: 16.01.2011 о 20:45.
Don Kihot зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Yur (16.01.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2011, 21:46 #1553176   #5
Big Brother
 
Аватар для Big Brother
Типово Відповідь: Вибір цифрового фотоапарату.

Цитата:
Допис від KIgorS Переглянути допис
Тут хiба кожен буде хвалити фотоапарат яким користуэться.
Ніфіга. В мене Olympus був u600 - туфта повна. Відео без звуку, макро до задниці, короче розчарувався, при тому шо коли його брав відвалив близько 1700 грн.
Рік назад взяв Samsung PL50 - супер мильничка, навіть не думав що Самсунг на щось подібне здатний. Зараз його вже не випускають правда, можна поглянути в сторону PL90:
http://rozetka.com.ua/ru/products/de...454/index.html
Big Brother зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Yur (16.01.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2011, 21:55 #1553185   #6
skot
 
Аватар для skot
Типово Відповідь: Вибір цифрового фотоапарату.

Цитата:
Допис від Big Brother Переглянути допис
Ніфіга. В мене Olympus був u600 - туфта повна. Відео без звуку, макро до задниці, короче розчарувався, при тому шо коли його брав відвалив близько 1700 грн.
Рік назад взяв Samsung PL50 - супер мильничка, навіть не думав що Самсунг на щось подібне здатний. Зараз його вже не випускають правда, можна поглянути в сторону PL90:
http://rozetka.com.ua/ru/products/de...454/index.html
Згідний! Олімпус маю УГ!!! В друзів старенький Нікон! Фотки супер!
Олімпус не бери! Самсунг тоже не радив би! Нікон, Кенон або Соньку!
skot зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Yur (16.01.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2011, 22:00 #1553191   #7
Yur
Типово Відповідь: Вибір цифрового фотоапарату.

Друзі, усім дякую за відповіді. Дещо уже визначився, але послухаю ще думки користувачів цифровичків.
Yur зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2011, 22:16 #1553208   #8
Sergiy-Maxum
Типово Відповідь: Вибір цифрового фотоапарату.

Погоджуюся з Don Kihot ом.
Тобі потрібно щось на зразок Canon PowerShot SX120 IS Объектив 36-360 мм (35 мм эквивалент), f/2.8-4.3
Режимы отработки экспозиции автоматический (P) ; автоматический с приоритетом выдержки (S) ; автоматический с приоритетом диафрагмы (A) ; ручной (М)
http://rozetka.com.ua/ru/products/de...haracteristics 1400

чи http://rozetka.com.ua/ru/products/de...haracteristics подешевший варіант

Коли мав свої перші компакти з часом захотілося вижати з нього більш щось цікаве.... в цьому випадку ручний режим дуже помагає...а в мене його не було...приходилося дурити автомат з тих параметрів що можна було задати вручну і підручними засобами.
Це мене підштовхнуло на покупку дзеркалки ... в свою чергу з цим апаратом фотографія мене зацепила.
Практично всі виробники в компакти ставлять кропнуту 5,6х матрицю, дзеркалки "прості" мають на порядок більші розміри Кенон-1,6х Нікон,Пентакс,Соні-1,5х Олімпус-2х
З дзеркалок серйозно дивитися варто на Кенон і Нікон...Кенон славиться виконанням матриць, Нікон експонометром... Але чим дальше тим ближче вони по якості....
Радує і те,що парк оптики для цих апаратів найширший з усіх гравців в цьому сегменті і своїх власних,
і сторонніх виробників.

Бажаю вдалої покупки і хороших знімків!




Sergiy-Maxum зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Yur (17.01.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2011, 08:13 #1553342   #9
Big Brother
 
Аватар для Big Brother
Типово Відповідь: Вибір цифрового фотоапарату.

А загалом, завжди перся від Панасоніків. Шось в них є таке, чого в інших нема... Ось наприклад непогана мильничка в районі 1500 з HD-відеозйомкою, стандартною (майже у всіх мильницях цього цінового діапазону така) матрицею, великим дисплеєм і класним дизайном:
http://rozetka.com.ua/ru/products/de...738/index.html
Big Brother зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2011, 08:17 #1553344   #10
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: Вибір цифрового фотоапарату.

Мені цікаво як саме ви використовуєте "ручний режим" в таких фотоапаратах? Діафрагму міняти немає сенсу, глибина різкості в них дуже велика (порівняно з дзеркалками) і зміна діафрагми абсолютно не впливає на неї.
Витримку також міняти немає сенсу. Автомат в більшості випадків сам правильно визначить її. А щоб самому попасти в правильне значення, прийдеться зробити(пристрілятися) щонайменше 5-10 фотографій.
ІSO - єдина функція, зміна якої дасть якийсь результат.
KIgorS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2011, 08:25 #1553348   #11
Summer time
Guest
Типово Відповідь: Вибір цифрового фотоапарату.

Цитата:
Допис від Big Brother Переглянути допис
Ніфіга. В мене Olympus був u600 - туфта повна. Відео без звуку, макро до задниці, короче розчарувався, при тому шо коли його брав відвалив близько 1700 грн.
Рік назад взяв Samsung PL50 - супер мильничка, навіть не думав що Самсунг на щось подібне здатний. Зараз його вже не випускають правда, можна поглянути в сторону PL90:
http://rozetka.com.ua/ru/products/de...454/index.html
Ну а ти шо зараз робиш? Хіба не хвалиш своє мило?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2011, 08:47 #1553375   #12
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: Вибір цифрового фотоапарату.

Цитата:
Допис від KIgorS Переглянути допис
Мені цікаво як саме ви використовуєте "ручний режим" в таких фотоапаратах? Діафрагму міняти немає сенсу, глибина різкості в них дуже велика (порівняно з дзеркалками) і зміна діафрагми абсолютно не впливає на неї.
Витримку також міняти немає сенсу. Автомат в більшості випадків сам правильно визначить її. А щоб самому попасти в правильне значення, прийдеться зробити(пристрілятися) щонайменше 5-10 фотографій.
ІSO - єдина функція, зміна якої дасть якийсь результат.

Абсолютно не погоджуюсь. діафрагма на ГРИП впливає досить замітно (на тих милах, що попадали в руки). Витримку міняти також є сенс в багатьох ситуаціях (наприклад, фотографія з спалахом та довгою витримкою, щоб обєкти переднього плану і фон були відображені, фотографія рухомих обєктів, фрізлайт і т.п.) Експонометр на милі далеко не завжди вгадує, що ти хочеш побачити. Щодо 5-10 дублів - погоджуюсь.Але, думаю, дзеркалом теж не з першого разу вдалі фотки робляться.
Don Kihot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2011, 09:00 #1553388   #13
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: Вибір цифрового фотоапарату.

В дзеркалі я змінюю тільки діафрагму та ісо. Звичайно зміною витримки можна добитися цікавих специфічних ефектів. Але давай признаємось як часто ти цим користувався? Я навіть пригадати не можу
Можливо маєш конкретні фото на яких буде видно зміну глубини різкості від зміни діафрагми?
KIgorS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2011, 09:02 #1553389   #14
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: Вибір цифрового фотоапарату.

Цитата:
Допис від KIgorS Переглянути допис
Можливо маєш конкретні фото на яких буде видно зміну глубини різкості від зміни діафрагми?
Маю, але зараз на роботі, вечером викладу. Хоча в основному це макро.
Don Kihot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2011, 09:28 #1553414   #15
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Вибір цифрового фотоапарату.

Маю Canon PowerShot A650 IS
Не так давно дав за нього 2200грн. Якісь фото навіть дуже хороша, для сімейних фото підходить на ура.

П.С. Можу продати гривень так за 1700.
[Romanio] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2011, 14:15 #1553652   #16
Yur
Типово Відповідь: Вибір цифрового фотоапарату.

Цитата:
Допис від Don Kihot Переглянути допис
при виборі звертай увагу на розмір матриці (оптимально - великий розмір матриці при малому числі мегапікселів)
А як себе ведуть фтоапарати з матрицею 1/2,33 яких зараз більшість є на ринку? Хотів би взяти щось з матрицею 1/1,8, але якщо 1/2,33 теж нормально, то мабуть і взяв би такого.
Цитата
Допис від Romanio Переглянути допис
Маю Canon PowerShot A650 IS
Не так давно дав за нього 2200грн. Якісь фото навіть дуже хороша, для сімейних фото підходить на ура.

П.С. Можу продати гривень так за 1700.
Бачу фотік гарний, але хочу новий брати. Якщо не секрет, чому продаєш??

Востаннє редагував Yur: 17.01.2011 о 14:20.
Yur зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2011, 14:19 #1553659   #17
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: Вибір цифрового фотоапарату.

1/1.8 не знайдеш за півтора куска, а якщо знайдеш, то паршива оптика (електроніка, стабілізатор, етц) спортить всю малину. Так що судилося тобі 1/2.3 1/2.5. А при таких розмірах вони досить шумні.
Don Kihot зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Yur (17.01.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2011, 15:13 #1553700   #18
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Вибір цифрового фотоапарату.

Цитата
Допис від Yur Переглянути допис
Бачу фотік гарний, але хочу новий брати. Якщо не секрет, чому продаєш??
Та він в мене майже новий, в нього пробіг 4 тис. І стан ідеальний.
Думаю продавати, бо хочу дзеркалку купляти.
[Romanio] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2011, 17:59 #1553853   #19
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: Вибір цифрового фотоапарату.

Цитата:
Допис від KIgorS Переглянути допис
Мені цікаво як саме ви використовуєте "ручний режим" в таких фотоапаратах? Діафрагму міняти немає сенсу, глибина різкості в них дуже велика (порівняно з дзеркалками) і зміна діафрагми абсолютно не впливає на неї.
Пруф:
Прихований текст: під катом 
Don Kihot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2011, 18:22 #1553879   #20
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: Вибір цифрового фотоапарату.

І що це означає))? Я бачу два різних фото з майже однаковою діафрагмою.
KIgorS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:25.