Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Довідка (Help)

Довідка (Help) Різноманітні довідки, запитання, допомоги, пошуки та інший напів-флуд/флейм


Бродячі пси!!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.06.2011, 06:46 #1683579   #1
SLONRU
 
Аватар для SLONRU
Типово Бродячі пси!!

Вчора на бульвар на східному 2 бомжа за собою привело десь 7 псів, які вчора бігали і лякали людей! сьогодні ранком дивлюсь з вікна, при людях вони почали бігати під вікнами, найшшли кошеня, вполювали і зїли! хто за цими псами дивититься, хто може їх відстріляти, куда звонити? Шоб вони так потім на бульварі за людьми не бігали. Всі вони без цих кульчиків на вухах!!

Востаннє редагував SLONRU: 24.06.2011 о 06:57.
SLONRU зараз поза форумом  
Подякували 2:
Усмішка (30.06.2011), Sensation2102 (24.06.2011)
Сказали Фууу!: 2
Haddaway (29.05.2012), werramka (18.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2011, 10:30 #1683734   #2
yge0607
Типово Відповідь: Бродячі пси!!

Колись була така служба (звониш в міську раду і вони виїжали на місце і робили свою справу), а зараз вже нема вроді ...але позвонити варто, поскаржитись тре сто пудово. Ще тим більш сам мер наказував- звоніть,скаржіться, щоб мали що робити, бо звідки будемо знати про Ваші проблеми...
п.с. нарахунок кошеня то "жесть",певно була ?
yge0607 зараз поза форумом  
Подякували 3:
Legasy (24.06.2011), Усмішка (24.06.2011), SLONRU (24.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2011, 10:38 #1683736   #3
sets
 
Аватар для sets
Типово Відповідь: Бродячі пси!!

Розумію, що, можливо, не вдасться зарадити, але спробувати звернутися сюди: http://noivkovcheg.com.ua/ На форумі, здається, є хтось з представників, щоб підказати...
sets зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2011, 10:45 #1683742   #4
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Бродячі пси!!

була вечором вчора на бульварі . дійсно спостерігалась стая собак , але я не помітила що вони проявляли агресію і когось стріляти, травити і різати, то є жорстоко . але звернутись в "ноїв ковчег" потрібно обов*язково.
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякували 6:
attack (28.04.2015), Dinara (24.06.2011), Haddaway (29.05.2012), Jane Doe (24.06.2011), Martin (02.06.2014), patty smith (24.06.2011)
Сказали Фууу!: 2
Legasy (24.06.2011), zyxel (24.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2011, 11:03 #1683753   #5
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: Бродячі пси!!

Цитата
Допис від wasabi Переглянути допис
була вечором вчора на бульварі . дійсно спостерігалась стая собак , але я не помітила що вони проявляли агресію і когось стріляти, травити і різати, то є жорстоко . але звернутись в "ноїв ковчег" потрібно обов*язково.
Який ковчег!
Стріляти! Бігають і людей лякають. Хто зна шо тій собачі в голову взбреде.

Мене також напрягають ті собаки!
Їх щось забагато стало!
zyxel зараз поза форумом  
Подякували 4:
Jura_B (24.06.2011), Legasy (24.06.2011), Narcissus (24.06.2011), Rockgorn (24.06.2011)
Сказали Фууу!: 3
Haddaway (29.05.2012), patty smith (24.06.2011), werramka (18.09.2011)
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 24.06.2011, 11:05 #1683754   #6
Sensation2102
 
Аватар для Sensation2102
Типово Відповідь: Бродячі пси!!

Влада тупо ніхера не робить з бродячими псами, мене також достали ці Телята!
Sensation2102 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Legasy (24.06.2011), Narcissus (24.06.2011)
Сказали Фууу!: 2
Haddaway (29.05.2012), werramka (18.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2011, 11:06 #1683757   #7
SvetaPetHouse
 
Аватар для SvetaPetHouse
Типово Відповідь: Бродячі пси!!

Всем здраствуйте, по поводу собак, извените опишу ситуацию и диалог который состоялся вчера.
Иду себе спокойно по симоненка в сторону остановки возле рынка. Около дороги тусит 3 собаки который кидаются на все проезжающие машины, одна просто перед машиной прыает не дает проехать. Неприятная картина. Дохожу до Симоненка 1 (там где Калына магазин) и вижу ситуацию. Выходит девушка, подзывает собаку бродячую, и кидает ей покушать. Далее Диалог:
- Девушка извените, вы живите тут во дворе?
- так (улыбка)
- Девушка, не кормите пожалуйста таких (бездомных, бродячих собак). После того как вы их покорите, они воспринимают даный двор и кусок улицы как свою територию,и со временем начинаю кидатся на машыны, велосипедстов (не только взрослых) - "информация достоверная и получена в общении и подтверджена не одним кинологом"
- (Улыбка) я тут кожен день їзджу и нічого.
- Девушка пожалуйста, не делайте все же этого.
- в нас кожен робить що хоче.....
Далее был разворот, на 90 градусов и ушла.

Первые желание - догнать, попросить телефон и адрес, что бы потом счета за покусы, убытки предоставлять и "благодарных" родителей направлять, со словами благодарности - если собака таки наброситсяна ребенка.А потом вспомнила, фразу - голова вроди есть, но там пусто. :-/
SvetaPetHouse зараз поза форумом  
Подякували 5:
Legasy (24.06.2011), Mihas (24.06.2011), Nobel (24.06.2011), Romko_7 (24.06.2011), zyxel (24.06.2011)
Сказали Фууу!: 2
Haddaway (29.05.2012), werramka (18.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2011, 11:24 #1683776   #8
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Бродячі пси!!

Цитата:
Допис від SvetaPetHouse Переглянути допис
Всем здраствуйте, по поводу собак, извените опишу ситуацию и диалог который состоялся вчера.
Иду себе спокойно по симоненка в сторону остановки возле рынка. Около дороги тусит 3 собаки который кидаются на все проезжающие машины, одна просто перед машиной прыает не дает проехать. Неприятная картина. Дохожу до Симоненка 1 (там где Калына магазин) и вижу ситуацию. Выходит девушка, подзывает собаку бродячую, и кидает ей покушать. Далее Диалог:
- Девушка извените, вы живите тут во дворе?
- так (улыбка)
- Девушка, не кормите пожалуйста таких (бездомных, бродячих собак). После того как вы их покорите, они воспринимают даный двор и кусок улицы как свою територию,и со временем начинаю кидатся на машыны, велосипедстов (не только взрослых) - "информация достоверная и получена в общении и подтверджена не одним кинологом"
- (Улыбка) я тут кожен день їзджу и нічого.
- Девушка пожалуйста, не делайте все же этого.
- в нас кожен робить що хоче.....
Далее был разворот, на 90 градусов и ушла.

Первые желание - догнать, попросить телефон и адрес, что бы потом счета за покусы, убытки предоставлять и "благодарных" родителей направлять, со словами благодарности - если собака таки наброситсяна ребенка.А потом вспомнила, фразу - голова вроди есть, но там пусто. :-/

бл%, я очень часто кормлю бродячих псов, и буду это делать, а если вы работник магазина для собак, можете пройти мимо голодных и грустных глаз, то грош вам цена - вы только за деньги к питомцам добрые?
бродячими их сделали тупые люди - у них в голове ничего нет
и если бы вы еще пообщались с кинологами, то узнали, что если собаку не трогать, она вас не тронет
читаю вас и понимаю, что такому черствому и злому человеку, наверное, реально надо опасаться собак - они это чувствуют и очень не любят
Dinara зараз поза форумом  
Подякували 4:
CorwinAlex (24.06.2011), оксана2009 (31.03.2013), Samyel_Fox (24.06.2011), werramka (18.09.2011)
Сказали Фууу!: 2
Legasy (24.06.2011), SLONRU (24.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2011, 11:25 #1683779   #9
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Бродячі пси!!

Цитата:
Допис від zyxel Переглянути допис
Який ковчег!
Стріляти! Бігають і людей лякають. Хто зна шо тій собачі в голову взбреде.

Мене також напрягають ті собаки!
Їх щось забагато стало!
а мене напрягають, такі суки ( то не матюг ), як ти . які породжують в цьому світі жорстокість, якої і так вдосталь.
до речі, по статистиці безпритульні собаки і кусають таких жорстоких уродів . а навіть якщо і не вкусить, то всерівно діє принцип бумерангу, ти всерівно поплатишся за це, а якщо і не ти, то майбутні покоління . я тобі обіцяю .
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякували 5:
ap@snuj (24.06.2011), Dinara (24.06.2011), Jane Doe (24.06.2011), Samyel_Fox (24.06.2011), werramka (18.09.2011)
Сказали Фууу!: 4
Legasy (24.06.2011), Усмішка (24.06.2011), Rockgorn (24.06.2011), zyxel (24.06.2011)
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 24.06.2011, 11:33 #1683783   #10
Legasy
Учасник
Типово Відповідь: Бродячі пси!!

Цитата:
Допис від SvetaPetHouse Переглянути допис
Всем здраствуйте, по поводу собак, извените опишу ситуацию и диалог который состоялся вчера.
Иду себе спокойно по симоненка в сторону остановки возле рынка. Около дороги тусит 3 собаки который кидаются на все проезжающие машины, одна просто перед машиной прыает не дает проехать. Неприятная картина. Дохожу до Симоненка 1 (там где Калына магазин) и вижу ситуацию. Выходит девушка, подзывает собаку бродячую, и кидает ей покушать. Далее Диалог:
- Девушка извените, вы живите тут во дворе?
- так (улыбка)
- Девушка, не кормите пожалуйста таких (бездомных, бродячих собак). После того как вы их покорите, они воспринимают даный двор и кусок улицы как свою територию,и со временем начинаю кидатся на машыны, велосипедстов (не только взрослых) - "информация достоверная и получена в общении и подтверджена не одним кинологом"
- (Улыбка) я тут кожен день їзджу и нічого.
- Девушка пожалуйста, не делайте все же этого.
- в нас кожен робить що хоче.....
Далее был разворот, на 90 градусов и ушла.

Первые желание - догнать, попросить телефон и адрес, что бы потом счета за покусы, убытки предоставлять и "благодарных" родителей направлять, со словами благодарности - если собака таки наброситсяна ребенка.А потом вспомнила, фразу - голова вроди есть, но там пусто. :-/
Такій су*і по голові треба було дати, ці кончені люди не розуміють ро роблять в кінцевому випадку.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
бл%, я очень часто кормлю бродячих псов, и буду это делать, а если вы работник магазина для собак, можете пройти мимо голодных и грустных глаз, то грош вам цена - вы только за деньги к питомцам добрые?
бродячими их сделали тупые люди - у них в голове ничего нет
и если бы вы еще пообщались с кинологами, то узнали, что если собаку не трогать, она вас не тронет
читаю вас и понимаю, что такому черствому и злому человеку, наверное, реально надо опасаться собак - они это чувствуют и очень не любят
Дінара, це все херня що ти пишеш. Я тоже так думав спочатку, поки собака не вкусила мою дитину, ти уявляєш що це таке 6 років дівчинці, а її кусає теля блять?? га?
І покуй ваші ковчеги і ще всяка херня, звонив , просив, благав, і ніхто нічого не робив. Поки сам не потравив тих псів в дворі. Спочатку переживав, думав , нехай шо буде, бо їх посстійно годували такі тупі "кури", як та дівка. А потім до мене підійшов один сусід, друга сусідка, і просто тихо подякували, тому що вони були також кусані

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від wasabi Переглянути допис
а мене напрягають, такі суки ( то не матюг ), як ти . які породжують в цьому світі жорстокість, якої і так вдосталь.
до речі, по статистиці безпритульні собаки і кусають таких жорстоких уродів . а навіть якщо і не вкусить, то всерівно діє принцип бумерангу, ти всерівно поплатишся за це, а якщо і не ти, то майбутні покоління . я тобі обіцяю .
Сніжок, іди ***! Якщо така добра, то забери хоч одне таке теля собі додому? Вам буде добре вдвом, не сумніваюсь

Востаннє редагував Legasy: 24.06.2011 о 19:54. Причина: Пізніше додано
Legasy зараз поза форумом  
Подякували 11:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2011, 11:36 #1683789   #11
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Бродячі пси!!

Цитата
Допис від Legasy Переглянути допис
Дінара, це все херня що ти пишеш. Я тоже так думав спочатку, поки собака не вкусила мою дитину, ти уявляєш що це таке 6 років дівчинці, а її кусає теля блять?? га?
І покуй ваші ковчеги і ще всяка херня, звонив , просив, благав, і ніхто нічого не робив. Поки сам не потравив тих псів в дворі. Спочатку переживав, думав , нехай шо буде, бо їх посстійно годували такі тупі "кури", я та дівка. А потім до мене підійшов один сусід, друга сусідка, і просто тихо подякували, тому що вони були також кусані
мене колись вкусила собака, але вона була не бродяча, а з хазяїном - отакі якраз більш агресивні
колись попалась на шляху великої свори бродячих псів - вони мене просто оббігли, ну гавкнули на мене, та й усе
ще раз наголошу - не чіпати, не провокувати, не бігти - і все буде нормально
це тварини, ними керують інстинкти, і інстинкт самозбереження в них на першому місці

Пи.Си. навіть якщо мою дитину вкусить бродячий пес, це не змінить мого ставлення до всіх решта - ібо чесати всіх під одну грєбьонку тупо
Dinara зараз поза форумом  
Подякували 3:
Jane Doe (24.06.2011), Legasy (24.06.2011), Samyel_Fox (24.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2011, 11:39 #1683790   #12
Victor_te
 
Аватар для Victor_te
Smile Відповідь: Бродячі пси!!

Цитата:
Допис від SLONRU Переглянути допис
найшшли кошеня, вполювали і зїли!!!
пропоную вполювати собак, і нагодувати ними бродячих кошенят))
Victor_te зараз поза форумом  
Подякували 3:
Вова22 (24.06.2011), Legasy (24.06.2011), zyxel (24.06.2011)
Сказали Фууу!: 2
Leopold (25.06.2011), werramka (18.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2011, 11:42 #1683793   #13
Legasy
Учасник
Типово Відповідь: Бродячі пси!!

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
мене колись вкусила собака, але вона була не бродяча, а з хазяїном - отакі якраз більш агресивні
колись попалась на шляху великої свори бродячих псів - вони мене просто оббігли, ну гавкнули на мене, та й усе
ще раз наголошу - не чіпати, не провокувати, не бігти - і все буде нормально
це тварини, ними керують інстинкти, і інстинкт самозбереження в них на першому місці
Слухай, та негороди дурниць!! Їм похер, ти думаєш ніхто не пробував просто обійти? Так нє, воно біжить ще та й пащею клацає, хапає за одяг!
Спочатку ніхто не звертав на них уваги, але потім почало кілька мудаків годувати..і вони прижились, вроді все ок було. А потом їх забрали на стерилізацію, після чого і почалось оце. Я підозрюю, це після жорстокої процедури, але їм ніхрена не помогло, короче нищити цих тварей треба! Не дай Бог тобі таке пережити і побачити

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
це тварини, ними керують інстинкти, і інстинкт самозбереження в них на першому місці

Пи.Си. навіть якщо мою дитину вкусить бродячий пес, це не змінить мого ставлення до всіх решта - ібо чесати всіх під одну грєбьонку тупо
ти сама собі перечиш, вчитайся!!! не неси нісенітниці!

Востаннє редагував Legasy: 24.06.2011 о 11:42. Причина: Пізніше додано
Legasy зараз поза форумом  
Подякували 3:
Bax (24.06.2011), Narcissus (24.06.2011), Усмішка (26.06.2011)
Сказали Фууу!: 2
Haddaway (29.05.2012), werramka (18.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2011, 11:42 #1683795   #14
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Бродячі пси!!

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис

Пи.Си. навіть якщо мою дитину вкусить бродячий пес, це не змінить мого ставлення до всіх решта - ібо чесати всіх під одну грєбьонку тупо
це мені нагадує ситуацію, коли почати винищувати всіх людей, ібо серед них є жорстокі покидьки, які вбивають,гвалтують,знущаються і т.д.
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Jane Doe (24.06.2011)
Сказав(ла) Фууу!:
Legasy (24.06.2011)
Офтопів до посту: 4  Офтоп  
Старий 24.06.2011, 11:44 #1683800   #15
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Бродячі пси!!

в мене є сусід, дуже заможний чоловік, він кожен день (!) купляє на базарі субпродукти і годує всіх собак на вулиці,
+ тих, які попадаються йому в цей час на дорозі
+ має ще трьох своїх, яких колись підібрав
можливо, це вже трохи перебор, але він реально дуже хороша людина, і ви б бачили як радуються йому ті собаки
Dinara зараз поза форумом  
Подякували 2:
Samyel_Fox (24.06.2011), werramka (18.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2011, 11:48 #1683806   #16
Legasy
Учасник
Типово Відповідь: Бродячі пси!!

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
в мене є сусід, дуже заможний чоловік, він кожен день (!) купляє на базарі субпродукти і годує всіх собак на вулиці,
+ тих, які попадаються йому в цей час на дорозі
+ має ще трьох своїх, яких колись підібрав
можливо, це вже трохи перебор, але він реально дуже хороша людина, і ви б бачили як радуються йому ті собаки
Я радий за цього чоловіка, чесно! І за собак яких він годує, можливо деяких разово! Але зрозумій, якщо якихось регулярно підкормлювати, вони там "осідають" і приживаються. Вот в нашому випадку, потім їх спіймали і стерилізували, після чого почались ці напади! Так нехай це через людей, але в таких випадках вже нічого не зміниш! Тому таких треба просто знищити! Нема іншого виходу! Я не говорю вбивати всіх і все підряд, що попадеться, але таку небезпеку треба викорінювати!
Legasy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Усмішка (26.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2011, 11:49 #1683808   #17
SvetaPetHouse
 
Аватар для SvetaPetHouse
Типово Відповідь: Бродячі пси!!

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
бл%, я очень часто кормлю бродячих псов, и буду это делать, а если вы работник магазина для собак, можете пройти мимо голодных и грустных глаз, то грош вам цена - вы только за деньги к питомцам добрые?
бродячими их сделали тупые люди - у них в голове ничего нет
и если бы вы еще пообщались с кинологами, то узнали, что если собаку не трогать, она вас не тронет
читаю вас и понимаю, что такому черствому и злому человеку, наверное, реально надо опасаться собак - они это чувствуют и очень не любят
Мадам, зачем переход на личности? и к чему оскорбления?

Раз вы уже решили взять на себя обязаности кормежки бездомных и бродячих собак, то возьмите на себя тогда и обязаности их контроля, мойки, вычески, профилактики болезней, дресуры и т.д. А то получается, красиво - "я сегодня зделал хорошее дело, поделился едой с собакой. А что собака сделает завтра мне все равно".
Где вы видели, и как часто, собак которых выкинули на улицу люди? откуда такая 100% увереность? Адрес человека знатете? Если да - пишыте в органы.
Речь идет о собаках которые родились на улице, и жувут там. Ах, извените, не все сразу подорвались и побежали их по домам разбирать.
С кинологами общаюсь каждый день. Собак вообще обожаю, но тех которые бросаюся мне под велосипед, которые бегут, лаят и пытаюя укусить - гонять надо! Так как в первую очередь боюсь не за то что упаду и покалечюсь, а что ещё и собаку покалечу.
Так что давайте не бросатся словами, а все таки смотреть в корень проблемы.

С Уважением, Черствый и Злой человек.
SvetaPetHouse зараз поза форумом  
Подякували 7:
AJ (24.06.2011), Legasy (24.06.2011), Narcissus (24.06.2011), Сомбра (24.06.2011), Усмішка (24.06.2011), Romko_7 (24.06.2011), Rossenssen (31.05.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2011, 11:54 #1683810   #18
Bax
 
Аватар для Bax
Типово Відповідь: Бродячі пси!!

Народ , як ви того не розумієте , що бродячі собаки , то є зло ви просто навіть не уявляєте на що здатна та зграя псів коли якась шавка ненароком загавкає на тебе і побіжить в твою сторону . Вистрілювати , вішати , усипляти , травити , пофіг які дії робити , но ті тварі повинні здохнути
Bax зараз поза форумом  
Подякували 7:
Legasy (24.06.2011), lesuao (18.09.2011), Narcissus (24.06.2011), Nobel (24.06.2011), Усмішка (24.06.2011), Rockgorn (24.06.2011), Victor_te (24.06.2011)
Сказали Фууу!: 2
werramka (18.09.2011), yge0607 (06.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2011, 11:56 #1683812   #19
AJ
Активний учасник
 
Аватар для AJ
Типово Відповідь: Бродячі пси!!

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
мене колись вкусила собака, але вона була не бродяча, а з хазяїном - отакі якраз більш агресивні
колись попалась на шляху великої свори бродячих псів - вони мене просто оббігли, ну гавкнули на мене, та й усе
ще раз наголошу - не чіпати, не провокувати, не бігти - і все буде нормально
це тварини, ними керують інстинкти, і інстинкт самозбереження в них на першому місці
а мене вкусила бродяча собака, ні провокацій ні лишніх рухів небуло яких ти тут описала. 2 тижні лікування в лікарні вартували >1500. кому притензії ставити? причому собака яка живе в дворах і люди її підгодовують, але як тільки почав шукати господаря - всі зразу жеж морозились від тої собаки. і головне багато раз як проходив поруч неї, не рухала .. тобто не перший місяць вона там живе. а от того разу їй "заклинило". заміть, я не прошу "стріляти, четвертувати чи труїти собак". міська рада віднєкується від проблеми - відстрілювати неможна, а на утримання грошей нема. все... винних нема, "так сі стало"...

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
Пи.Си. навіть якщо мою дитину вкусить бродячий пес, це не змінить мого ставлення до всіх решта - ібо чесати всіх під одну грєбьонку тупо
не зарікайся, я такий самий був... завжди думав що якщо собак не чіпати, вести себе спокійно то і приводу для нападів не буде. після того випадку така впевненість зикає, вже стараєшся 10-ми дорогами обходити їх.. бо хто знає що у них на умі. є випадки що дітей бродячі пси просто шматували... щось невіриться що після такого свого досвіду ти б далі продовжувала їх підгодовувати
AJ зараз поза форумом  
Подякували 8:
Ingenue (13.01.2013), Legasy (24.06.2011), Mihas (24.06.2011), Narcissus (24.06.2011), Nobel (24.06.2011), Romko_7 (24.06.2011), Rossenssen (31.05.2012), SvetaPetHouse (24.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.06.2011, 12:17 #1683823   #20
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Бродячі пси!!

Цитата:
Допис від SvetaPetHouse Переглянути допис
Мадам, зачем переход на личности? и к чему оскорбления?

Раз вы уже решили взять на себя обязаности кормежки бездомных и бродячих собак, то возьмите на себя тогда и обязаности их контроля, мойки, вычески, профилактики болезней, дресуры и т.д. А то получается, красиво - "я сегодня зделал хорошее дело, поделился едой с собакой. А что собака сделает завтра мне все равно".
Где вы видели, и как часто, собак которых выкинули на улицу люди? откуда такая 100% увереность? Адрес человека знатете? Если да - пишыте в органы.
Речь идет о собаках которые родились на улице, и жувут там. Ах, извените, не все сразу подорвались и побежали их по домам разбирать.
С кинологами общаюсь каждый день. Собак вообще обожаю, но тех которые бросаюся мне под велосипед, которые бегут, лаят и пытаюя укусить - гонять надо! Так как в первую очередь боюсь не за то что упаду и покалечюсь, а что ещё и собаку покалечу.
Так что давайте не бросатся словами, а все таки смотреть в корень проблемы.

С Уважением, Черствый и Злой человек.
Що значить народились на вулиці і живуть там? Вони що з неба впали і приземлились у Ваш двір? Чи може якась безвідповідальна людина виставила ту собаку за двері? Я думаю, що рішення повинні дивитись у майбутнє. Як на мене, кожна собака має бути таврована чи з чіпом. От типу дворові собаки з тими кульчиками. Нехай кожен господар, що в сільській, що в міській місцевості зареєструє свою собаку. Тоді нічийних собак не буде. Буде така собака на вулиці, то ідентифікують, повернуть господарю, а ще раз буде без нагляду - штраф. Людей треба вчити відповідати за свої вчинки. Бо відстріл, то не вихід. Що це за філософія така: взяв пса, набрид, викинув на вулицю, відстрілили/отруїли і нема проблеми. Ні, любі так не робиться. Хочеш мати собаку, то витрачай на це час і кошти.
А чим кращі ті люди що водять вигулювати домашніх телят без намордника? Гуляєш по алеї з дитиною біля озера і тут пітбуль пробігає. Це для мене ще страшніше за бездомних собак. Бо понабирають небезпечних порід, а займатися з ними хто буде? Відкриваєш двері квартири - то вдягни собаці намордника, і нєфік їх спускати з поводка у паркових зонах, коли з дітьми гуляють.
Jane Doe зараз поза форумом  
Подякували 6:
AHgpyxa (24.06.2011), Dinara (24.06.2011), Legasy (24.06.2011), Nobel (24.06.2011), Samyel_Fox (24.06.2011), SvetaPetHouse (24.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:34.