Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело

Авто / мото / вело новини, тюнінг, ремонт, секрети, сервіс обслуговування, мастила, запчастини, гонки, злети, маршрути...


Проконсультуйте на рахунок ставлення/зняття з обліку автомобіля

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.03.2012, 20:53 #1893653   #21
boris_tr
Типово Відповідь: Проконсультуйте на рахунок ставлення/зняття з обліку автомобіля

Цитата
Допис від mhl Переглянути допис
Президент Віктор Янукович пропонує створити єдину базу транспортних засобів і спростити реєстрацію автомобілів.

Про це він заявив на засіданні уряду в середу.

"Всім відомі дозвільні центри. Скільки можна просити налагодити їх роботу? Вважаю, нашим здобутком відміну техогляду автотранспорту, що істотно спростило життя наших громадян. Переконаний, що далі слід рухатися в цьому напрямку в реєстрації транспортних заходів", - заявив Янукович.

"В більшості країн вона займає лічені хвилини. І лише в Україні вона триває кілька днів і коштує немалих грошей. Безглуздою виглядає вимога реєстрації автомобіля за місцем реєстрації громадянина", - додав президент.

Він запропонував вирішити згадане питання створенням єдиної державної бази транспортних засобів.
Недавно знімав старенького форда все по класичній схемі . Головне щоб номера і кузов були в порядку зняв за 1000 поставив незнаю. Ситуація покращилась може тому що людей не багато.

"Я вважаю, що така база має запрацювати вже влітку цього року", - заявив президент.

Він також розкритикував процедуру зняття з обліку автомобіля. "Навіщо при продажу автомобіля потрібно його знімати з обліку, щоб потім його знову ставити?", - запитав Янукович.

"Невже не можна просто перереєструвати автомобіль з одного власника на іншого?... Пропоную продовжити реформи в цій галузі, щоб можна було перереєструвати автомобіль протягом години і прозоро внести економічно обґрунтовану платню", - додав він.
http://www.pravda.com.ua/news/2012/03/7/6960197/
Звичайно, що звучить як фантастика, але скроро вибори, так що все може бути...
boris_tr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2013, 23:09 #2108474   #22
DOKER34
Типово Відповідь: Проконсультуйте на рахунок ставлення/зняття з обліку автомобіля

може хтось знае брав машину в луцку без першої реєстрації по довідці рахунок машина приїхала в тернопіль людина хоче купити автомобіль як мені переписати довідку рахунак на неї?? якшо хтось знае пишіть в пп!!! дякую!!!
DOKER34 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2013, 10:26 #2108623   #23
yge0607
Типово Відповідь: Проконсультуйте на рахунок ставлення/зняття з обліку автомобіля

Цитата
Допис від DOKER34 Переглянути допис
може хтось знае брав машину в луцку без першої реєстрації по довідці рахунок машина приїхала в тернопіль людина хоче купити автомобіль як мені переписати довідку рахунак на неї?? якшо хтось знае пишіть в пп!!! дякую!!!
050-678-7777 Андрій , звони до нього Він якраз виписує ті довідки-рахунки і прокосультує, тай
yge0607 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2013, 10:52 #2216144   #24
Twister
Типово Відповідь: Проконсультуйте на рахунок ставлення/зняття з обліку автомобіля

11 травня знімав і ставив на облік свій фіат 2010р (1.4 двигун).Машинка була оформлена на мене і дружину по довіренності.
Так як діло було після травневих свят то людей в суботу майже не було. Заїхав на яму - огляд звірка номерів заняло 10 хв. Видали акт по якому пішов платити в касу. (зніміть собі його копію - потім пригодиться, бо наступний раз прийдеться заповнювати самому). Оплатив в районі 200 грн (точну суму забув)

Далі ще один нюанс. Потрібно витяг з довіренності свіжий. Датований днем здійснення процедури зняття з обліку.
По грошах 50 грн нотаріус і біля 30 грн в банк за цей витяг офіційно.

Довідка рахунок 1200 грн. Робив в офісі навпроти ДАІ (минулий раз (ходив в розвідку) заходив в іншу кантору, ту що позаду - де був зустрітий мяко кажучи по хамськи. Висновок був зроблений одразу - більше до них не піду).
Так як в довіренность був вписаний я і дружина, то попереднього власника не потрібно.На папері вийшло так, що продала авто дружина мені. П.с. - привітно зустріли, розказали, порадили, підказали. Респект.рекомендую (не реклама - просто по людськи обійшлися).

Всі документи + номера з собою і до віконця. Результат червоні номери. Попросив щоб залишили мої старі номера.(при умові що буду тут ставити). Пообіцяли залишити.

Постановка. Знов на яму (не пройшло й 3 год )))))). правда на яму не заїжав був той самий дядько, що звіряв номера мені зранку (дядьку респект - веселий та оперативний). ВІн мені дав пустий бланк, який я заповняв сам (!) не довго, але час займає. Він його підписав і я погнав ставити машину. В касу за номера (які я залишаю старі) - 135грн, бланк с-ва пластик - 198 грн, рег. тз з вид. с-ва 190грн. Всі доки, квитанції та тимчасові номера в віконце. Сказали коли прийти за пластиком.
По часу зайняло 2 дні - в суботу зняв і все проплатив. але сказали що вже не зможу сьогодні поставити, бо в базу ще заноситься інфа про те, що я зняв і тд і тп. хоча всі доки і квитанції були наруках. прийшов у вівторок (понеділок вихідний, вівторок - субота з 9-1. Віддав то все (5 хв ) - в 14.00 забрав пластик і номера.(залишили старі)
Ніби все.
п.с. кому треба терміново і немає часу можу поділитись контактом. (в приват)
Twister зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2013, 13:52 #2216254   #25
andriyko1
Типово Відповідь: Проконсультуйте на рахунок ставлення/зняття з обліку автомобіля

А тепер увага автомобілісти! Скоро в тернополі цю чудо довідку можна буде робити по більш демократичній ціні ніж зараз. Обіцяти нічого не буду але приблизно 800 - 900 буде. Також буде проводитись ОТК (хто проходить той вкурсі) по дешевшій ціні ніж зараз деруть.
П.С. Тривають організаційні роботи, як все запуститься, на форумі буде створено відповідну тему.
andriyko1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2013, 14:39 #2216274   #26
igorslf
 
Аватар для igorslf
Типово Відповідь: Проконсультуйте на рахунок ставлення/зняття з обліку автомобіля

Цитата
Допис від Twister Переглянути допис
11 травня знімав і ставив на облік свій фіат 2010р (1.4 двигун).Машинка була оформлена на мене і дружину по довіренності.
Так як діло було після травневих свят то людей в суботу майже не було. Заїхав на яму - огляд звірка номерів заняло 10 хв. Видали акт по якому пішов платити в касу. (зніміть собі його копію - потім пригодиться, бо наступний раз прийдеться заповнювати самому). Оплатив в районі 200 грн (точну суму забув)

Далі ще один нюанс. Потрібно витяг з довіренності свіжий. Датований днем здійснення процедури зняття з обліку.
По грошах 50 грн нотаріус і біля 30 грн в банк за цей витяг офіційно.

Довідка рахунок 1200 грн. Робив в офісі навпроти ДАІ (минулий раз (ходив в розвідку) заходив в іншу кантору, ту що позаду - де був зустрітий мяко кажучи по хамськи. Висновок був зроблений одразу - більше до них не піду).
Так як в довіренность був вписаний я і дружина, то попереднього власника не потрібно.На папері вийшло так, що продала авто дружина мені. П.с. - привітно зустріли, розказали, порадили, підказали. Респект.рекомендую (не реклама - просто по людськи обійшлися).

Всі документи + номера з собою і до віконця. Результат червоні номери. Попросив щоб залишили мої старі номера.(при умові що буду тут ставити). Пообіцяли залишити.

Постановка. Знов на яму (не пройшло й 3 год )))))). правда на яму не заїжав був той самий дядько, що звіряв номера мені зранку (дядьку респект - веселий та оперативний). ВІн мені дав пустий бланк, який я заповняв сам (!) не довго, але час займає. Він його підписав і я погнав ставити машину. В касу за номера (які я залишаю старі) - 135грн, бланк с-ва пластик - 198 грн, рег. тз з вид. с-ва 190грн. Всі доки, квитанції та тимчасові номера в віконце. Сказали коли прийти за пластиком.
По часу зайняло 2 дні - в суботу зняв і все проплатив. але сказали що вже не зможу сьогодні поставити, бо в базу ще заноситься інфа про те, що я зняв і тд і тп. хоча всі доки і квитанції були наруках. прийшов у вівторок (понеділок вихідний, вівторок - субота з 9-1. Віддав то все (5 хв ) - в 14.00 забрав пластик і номера.(залишили старі)
Ніби все.
п.с. кому треба терміново і немає часу можу поділитись контактом. (в приват)
то це МРЕО прогнало Вас по зняттю - постановці на облік.

Говорили про якусь перереєстрацію, у випадку зміни власника.
Номери залишаються, тобто за них не потрібно оплачувати знову як я розумію.
А тут МРЕО на рівному місці збили ще 135 грн.
igorslf зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2013, 15:48 #2216320   #27
mhl
Типово Відповідь: Проконсультуйте на рахунок ставлення/зняття з обліку автомобіля

Цитата
Допис від andriyko1 Переглянути допис
А тепер увага автомобілісти! Скоро в тернополі цю чудо довідку можна буде робити по більш демократичній ціні ніж зараз. Обіцяти нічого не буду але приблизно 800 - 900 буде.
Не розділяю оптимізму. Розмуію, що кожен хоче заробити скільки, скільки вдасться здерти, але в Львові така довідка коштує всього 700 грн. От і маємо що маємо, йо..ний Тернопіль.
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2013, 16:26 #2216335   #28
Twister
Типово Відповідь: Проконсультуйте на рахунок ставлення/зняття з обліку автомобіля

Цитата
Допис від mhl Переглянути допис
Не розділяю оптимізму. Розмуію, що кожен хоче заробити скільки, скільки вдасться здерти, але в Львові така довідка коштує всього 700 грн. От і маємо що маємо, йо..ний Тернопіль.

На скілки мені відомо то бланк цієї довідки по собівартості коштує в районі 30 грн, а в подальшому мрео продають її в ці контори. І думаю що останні на ній заробляють копійки.

Додано через 10 хвилин
Цитата:
Допис від igorslf Переглянути допис
то це МРЕО прогнало Вас по зняттю - постановці на облік.

Говорили про якусь перереєстрацію, у випадку зміни власника.
Номери залишаються, тобто за них не потрібно оплачувати знову як я розумію.
А тут МРЕО на рівному місці збили ще 135 грн.
Переєстрація в нас непрацює )))))))))))

За оплату номерів чесно сильно не спорив. ( замахався за той день, там ж як,- прийшов в касу з бланком огляду і кажеж ставлю на облік - тобі суму - плачу- бачу квитанції. Кажу номера залишаю. А все поїзд ту ту... )

Востаннє редагував Twister: 30.05.2013 о 16:26. Причина: Пізніше додано
Twister зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2013, 16:28 #2216340   #29
mhl
Типово Відповідь: Проконсультуйте на рахунок ставлення/зняття з обліку автомобіля

Не вникав глибоко в це питання, і не хочу. Мене не цікавить, хто скільки заробляє, мені болить чому в нас в Тернополі має бути настільки дорожче?
В зв'язку з цим питання:
Мені часто по роботі доводиться бувати в Києві, Львові, на сході. Напевно можна там при нагоді оформити довідку-рахунок дешевше ніж в нас, а потім вже в Тернополі в МРЕО оформляти дальше?
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:28.