Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Зброя та військова тематика


Військова кафедра?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.06.2010, 20:15 #1367988   #21
Big Brother
 
Аватар для Big Brother
Типово Відповідь: Військова кафедра?

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
А для чого в житті знадобиться звання лейтенанта?
Для того щоб збутись))) Ну і мало шо може бути, вдруг в якісь силові структури надумаю податись))
Big Brother зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2010, 10:33 #1368598   #22
SaintOK
Типово Відповідь: Військова кафедра?

Цитата:
Допис від Big Brother Переглянути допис
В ТНЕУ є, я навіть таксу для поступлення знаю))) Але сам не йшов, планую після універу піти в армєйку на рік) А шо, і так і так лейтенанта дадуть) Але за цих пару років ще може щось помінятись...

Додано через 45 секунд
Іпать))) Тема то з 2005 року)))
На військовій кафедрі отримаєш звання молодший лейтенант запасу, а в армії сержантське звання максимум. Якщо вирішуєш йти в силові структури, то практично швидко отримуєш звання лейтенанта. Хоча з іншої сторони,випускників військової кафедри не дуже сильно поважають, бо вважають, що вони не пройшли "тої школи "Армія" " і нічого не знають. Але це таке, діло тимчасове.
Нархунок армії, то чув від знайомого, що збільшать термін служби до 1.8 року. Хоча це лише чутки напевно.
SaintOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.07.2011, 16:48 #1711434   #23
vim
 
Аватар для vim
Типово Відповідь: Військова кафедра?

Тема вже застаріла, тому хотілось би отримати оновлену інформацію....
Якщо ще є хто компетентний в тому питанні, то просвітіть пліз:

-скільки приблизно коштує навчання в ТНЕУ на військовій кафедрі зараз?
-скільки вчитися?
-чи можна туди вступити, якшо навчаєшся в іншому навч. закладі, в політесі наприклад?
-ну і відгуки тих, хто це пройшли якщо є такі)

Буду надзвичайно вдячний за інформацію...)))
vim зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.08.2011, 13:57 #1715015   #24
Indigo
 
Аватар для Indigo
Типово Відповідь: Військова кафедра?

Цитата:
Допис від vim Переглянути допис
Тема вже застаріла, тому хотілось би отримати оновлену інформацію....
Якщо ще є хто компетентний в тому питанні, то просвітіть пліз:

-скільки приблизно коштує навчання в ТНЕУ на військовій кафедрі зараз?
-скільки вчитися?
-чи можна туди вступити, якшо навчаєшся в іншому навч. закладі, в політесі наприклад?
-ну і відгуки тих, хто це пройшли якщо є такі)

Буду надзвичайно вдячний за інформацію...)))
Нарахунок ціни незнаю, в 2007 було приблизно 5000, вступити якщо навчаєшся в іншому закладі неможливо. Я навчався там, досить серйозні викладачі, 3 з них в минулому командири дивізії, сурові, але справедливі, халявити неполучиться
Indigo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2011, 23:01 #1741682   #25
vanyathebest
 
Аватар для vanyathebest
Типово Відповідь: Військова кафедра?

Цитата:
Допис від vim Переглянути допис
Тема вже застаріла, тому хотілось би отримати оновлену інформацію....
Якщо ще є хто компетентний в тому питанні, то просвітіть пліз:

-скільки приблизно коштує навчання в ТНЕУ на військовій кафедрі зараз?
-скільки вчитися?
-чи можна туди вступити, якшо навчаєшся в іншому навч. закладі, в політесі наприклад?
-ну і відгуки тих, хто це пройшли якщо є такі)

Буду надзвичайно вдячний за інформацію...)))
Поступав минулого літа(тобто, влітку 2010) 1 рік начання коштував 7400грн. Не факт, що вартість цього року така сама.
Потрібно вчитись 2 роки.
Точно не знаю, знайомий також питався, казав, що хтось, ніби, по блату вчиться, але інформація не 100%. Я ще не питав, але найкраще це підійти самому і запитатись. На юридичний факультет, на 6 або 7 поверх, там будуть надписи на дверях.
Відверто-кажучи, трохи дорого все виходить, прибл 3000$ і плюс, чи точніше мінус, час, нерви, тебе пресують трошки за твої ж гроші)
але всерівно халява така конкретна, тобто без особливого фанатизма, але може бути. Викладачі нормальні, ну як.... воєнні, зі своїми "приколами", але нормальні)
А так, то скажу, що якщо є дійсно потреба, або Вам хоча б подобається щось таке(маю на увазі арміську тематику), Вас таке цікавить, то можна і походити, але якщо просто так, бо десь-колись, може, пригодиться, то не радив би, дуже дорого получається, і якщо ставитися до цього серйозно, то Ви є трохи прив’язані до навчання, що також обмежує Вас в можливостях
vanyathebest зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2011, 00:17 #1741708   #26
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Військова кафедра?

Цитата:
Допис від vanyathebest Переглянути допис
П
хоча б подобається щось таке(маю на увазі арміську тематику), Вас таке цікавить, то можна і походити, але якщо просто так, бо десь-колись, може, пригодиться, то не радив би, дуже дорого получається, і якщо ставитися до цього серйозно, то Ви є трохи прив’язані до навчання, що також обмежує Вас в можливостях
Насмішив , цікаво хто йде на воєнну кафедру бо йому то подобається, йдуть бо треба, щоб мати воєнний білет(що є дуже потрібна річ при влаштовуванні на роботу)
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2011, 02:26 #1741738   #27
Yankee
 
Аватар для Yankee
Типово Відповідь: Військова кафедра?

Я от вже пысля меду старший лейтинант! Ы Суйте в очы собы!
Yankee зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2011, 07:53 #1741749   #28
Minato
火の力
 
Аватар для Minato
Типово Відповідь: Військова кафедра?

Цитата:
Допис від Sten1 Переглянути допис
Насмішив , цікаво хто йде на воєнну кафедру бо йому то подобається, йдуть бо треба, щоб мати воєнний білет(що є дуже потрібна річ при влаштовуванні на роботу)
Ви глибоко помиляєтесь, юначе
Minato зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2011, 15:24 #1741998   #29
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Військова кафедра?

Цитата:
Допис від Minato Переглянути допис
Ви глибоко помиляєтесь, юначе
І чому ж то я помиляюся? поясніть будьласка
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2011, 12:03 #1743402   #30
VOENKOM
Активний учасник
 
Аватар для VOENKOM
Типово Відповідь: Військова кафедра?

Цитата
Допис від COP Переглянути допис
Хто косить, а кого і так не хочуть заберати!!!
От мені приписали на медкомісії тереапевт - неадеватне реагування на медиків яке супроводжується різким підвищенням артеріального тиску!!!
ВЕСЕЛО!!!
Ну ти мужик даєш)) Якщо хочеш бути військовим то йди в військове в Львів чи Харків) Я наприклад в Житомирі вчився в академії. Кафедра це ппц) В Тангу е но це все як садочок ти ніфіга не навчишся зараз взагалі всі виступають
за відміну кафедри. А твоя болячка правильно називаеться вегетосудинна дистонія по гіпертонічному типу така сама фігня була. Я аж перся на мед комісії колись в академії міряли тиск то в мене напастой показував високий а так то нормальний) це гон кожній людині властиво хвилюватись
VOENKOM зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:33.