Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи > Кулінарія

Кулінарія Рецепти/поради/обговорення


Цікаві рецептики!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.08.2010, 20:54 #1427230   #41
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Цитата:
Допис від ""про100дівчин@" Переглянути допис
молочний коктейль...ммм так люблю його
молоко+сік збити міксером і готово....не забудьте з трубочки пити.....смачного!!!!
Я до молока додаю морозиво (100% пломбір саме краще)+банан або полуниця+какао або несквік по бажанню
Ultra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2010, 21:07 #1427243   #42
""про100дівчин@"
 
Аватар для ""про100дівчин@"
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Цитата:
Допис від Ultra Переглянути допис
Я до молока додаю морозиво (100% пломбір саме краще)+банан або полуниця+какао або несквік по бажанню
ООО...а це взагалі напевно ням ням, треба спробувати))
""про100дівчин@" зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2010, 13:27 #1427729   #43
Roksolana
 
Аватар для Roksolana
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Мені дуже подобається, коли до молока і морозива додати трохи кави. Прочитала тут ваші повідомлення і аж коктейлю захотілось
Roksolana зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2010, 23:50 #1428213   #44
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Я не люблю кави, бо вона гірчить, а несквік чи шось подібне солодкий. Але взагалі-то такі коктейлі п"є моя половина, я молока не дуже люблю)) Хіба деколи дегустую
Ultra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2010, 07:46 #1428303   #45
Twiggy
 
Аватар для Twiggy
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

А я додаю до кави ваниль та кардамон - получається дуууже ароматно
Twiggy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Niusa (17.09.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2010, 08:58 #1428335   #46
Punisher-x3m
Нерпа.
 
Аватар для Punisher-x3m
Talking Відповідь: Цікаві рецептики!

Цитата:
Допис від Twiggy Переглянути допис
А я додаю до кави ваниль та кардамон - получається дуууже ароматно
А я еще добавляю ром или ликер, получается не только вкусно,- но и полезно ))
Punisher-x3m зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2010, 17:41 #1452070   #47
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Робила позавчора тортік "Мурашник"- швидко, просто і смачно.

Першим ділом ставим варити банку згущонки (2 години) або взяти готову варену в магазині,якшо ліньки варити
Тепер робим тісто:
1).Розтираєм пачку (200 гр) масла чи маргарину кімнатної температури з 1/2 склянки цукру і пачкою ванільного цукру
2).Добавляєм туда 200 гр сметани (тоже кімнатної температури), розтираєм всьо разом
3).Просіюєм 4 стакана муки, всипаєм в муку пачку розпушувача
4).З*єднуєм всьо разом, замішуєм тісто руками, завертаєм в харчову плівку і ставим на годинку в холодильник (не в морозилку)
На бритванку або застеляєм папір для випічки, або, якшо нема, то змащуєм маслом чи маргарином і притрушуєм мукою. Духовку нагріваєм до 180 градусів.
Виймаєм тісто з холодильника і (тут два варіанти): або просто відщипуєм від нього маленькі кусочки, величиною з грецький горіх (пальці вмочати при тому в муку шоб не липло) і кладем на бритванку, причому, можна і в два шари,один поверх другого,якшо не хватить місця на бритванці, або тісто пропускаєм через м*ясорубку і ті ковбаски викладаєм на бритванку, кому як зручніше, я щипала- швидко і мити потім м*ясорубку не треба Ставим то нащипане тісто в духовку і при 180 градусів (то маленький газ) печем, доки не буде зверху золотисте,то коло години виходить.
За той час готуєм крем- коричневу згущонку (кімнатної температури) розтираєм або збиваєм міксером з пачкою масла 200 грам (масло має бути тоже кімнатної температури, бо як буде зимне то зіб*ється хлоп*ями і капец крему)
Коли корж спечеться і вистигне, ламаєм його в миску на кусочки і подрібнюєм ребром ложки доти,доки не утворяться такі великі крихти, ну, як горох величиною, приблизно.
Тоді туда вивалюєм крем і гарно вимішуєм, доки не вийде однорідна маса (трохи довго, шоб всьо промазалося)
Масу викладаєм на плоску велику тарілку в формі горки, зверху натираєм шоколад, можна горішки, тут вже по бажанню, і ставим в холодильник мінімум годин на 5, а ліпше -на ніч.
Зранку витягуєм, кусаєм.... і кажем "Ото Джалка, ото рецептик дала! Ням-ням!!!!"
Джалка зараз поза форумом  
Подякували 2:
@ASV@ (25.09.2010), sl@yes (29.12.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2010, 11:01 #1521693   #48
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

так як мій чоловік завжди їсть хліб з любими стравами,я не могла спокійно дивитись на це все,ось що зробила вчора на свою голову,тому що він став ще більше хліба жувати,дійсно смачно вийшло,ага
1.Беремо батон не різаний
2.робимо в ньому надрізи порційні,майже до кінця,але щоб тримався цілим
3.Розтоплюємо вершкове масло(на пів батона я брала трошки менше половини пачки)
4.Розтираємо часник в кашку,я брала 4 зубці,додаємо його в розтоплене масло+сіль+перець
5.Ставимо масу на холод,щоб загусла до консистенції крему
6.Намащуємо розрізи в батоні цим маслом
7.В кожний розріз кільце помідорки(я вчора без,нітрати йомайо)
8.Зверху посипаємо тертим сиром
9.Завертаємо цей батончик в фольгу(зверху не дуже притискати,бо сир може залишитись на фользі)
10.В розігріту духовку на 15-20 хв. при темп. 180 гр.(я вкінці фольгу привідкрила,вийшов з божественною скоринкою)
Багато писала,але ще швидше це робити!
Манюня зараз поза форумом  
Подякували 3:
cheesy (28.12.2010), піЛюля (30.12.2011), Niusa (10.12.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2010, 15:33 #1538246   #49
cheesy
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Цитата:
Допис від Манюня Переглянути допис
так як мій чоловік завжди їсть хліб з любими стравами,я не могла спокійно дивитись на це все,ось що зробила вчора на свою голову,тому що він став ще більше хліба жувати,дійсно смачно вийшло,ага
1.Беремо батон не різаний
2.робимо в ньому надрізи порційні,майже до кінця,але щоб тримався цілим
3.Розтоплюємо вершкове масло(на пів батона я брала трошки менше половини пачки)
4.Розтираємо часник в кашку,я брала 4 зубці,додаємо його в розтоплене масло+сіль+перець
5.Ставимо масу на холод,щоб загусла до консистенції крему
6.Намащуємо розрізи в батоні цим маслом
7.В кожний розріз кільце помідорки(я вчора без,нітрати йомайо)
8.Зверху посипаємо тертим сиром
9.Завертаємо цей батончик в фольгу(зверху не дуже притискати,бо сир може залишитись на фользі)
10.В розігріту духовку на 15-20 хв. при темп. 180 гр.(я вкінці фольгу привідкрила,вийшов з божественною скоринкою)
Багато писала,але ще швидше це робити!
а ще можна просто гріночки робити. я це називаю "смерть від часнику". просто шматочки білого хліба (можна вже трошки підсохші пустити в хід, шоб не викидати їх) поставити на шмат пергаменту і намастити напів-розтопленим маслом з кууууууууууууупою часнику, сіллю і базиліком (змішане вилкою чи міксером). і розігріту духовку на 180градусів доки не підпечуться (головне дивитися шоб часник не згорів, бо какашка буде).


Сьогодні знайшла в холодильнику брокколі і поняла шо треба пустити її в хід. Такшо піджарила брокколі з сіллю на оливковій олії в сковорідці вог (ну не обовязково там треба, просто я так зробила)). потім піджарила мілко нарізане куряче філе, з сіллю-перцем, трошки розмарину і базиліком.
паралельно до жарення замутила бешамель:
розтопити шмат(величенький) масла в каструльці. всипати добрі 2 столові ложки(з гіркою) муки, помішуючи. варити на малому вогні 1-1.5хвилини, помішуючи (до інтенсивного пінення). виключити вогонь. влити вершків або молока (я люблю вершки), помішуючи. десь добрі 1.5 стакани. знов поставити каструлю на вогонь. варити на малому вогні хвилин 10-15, поки не почне загусати і дуже чіплятися до деревяної ложки (але обережно, бо воно має властивість загусати дуже швидко, такшо треба вчасно зняти з вогню). Після зняття з вогню всиптаи туди сіль, трошки мускатного горіху(але з цею приправою, як завжди, дууууууже обережно потрібно, щоб не переборщити) і тертого пармезану до смаку(я даю багато). Все це гарненько змішати.
Ну і останній крок - в сковорідку для тушкування всипати пожарену курку і брокколі, залити все соусом і тушкувати до смаку (впринципі всі компоненти вже готові, так шо це може бути від 5 до 20 хв). якшо соусу не вистарчає і молоко вже закінчилось, можна спокійно долити туди води - соус достатньо густий, щоб це витримати))).

Подавати з рисом або пастою (наприклад, з тальятеллі добре йде).

Своє не фоткала, бо вебкамера дає уродські кольори. Такшо фотка з нету для привернення уваги (на вигляд дуже схоже на моє):
cheesy зараз поза форумом  
Подякували 2:
berry (06.02.2012), Манюня (29.12.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2010, 15:53 #1538261   #50
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Чізі мені нагадала про підсушений хліб, незнаю на скільки цікавий рецепт, але дуже простий:
якщо у вас лишився/завалявся білий не свіжий, але ще не надто черствий хліб черствий моя мама меле на паніровочні сухарі , ріжете його на скибки, в глибокій тарілці взбиваєте молоко + цукор + ванільний цукор + кориця (бо дуже люблю корицю), вимачуєте хліб і викладаєте на змащене деко, потім в духовку, на 20-30 хв (самі побачите як зарумяняться) - отримаєте солодкі пахучі грінки до чаю
(з"їдаються дуже швидко )
Dinara зараз поза форумом  
Подякували 3:
cheesy (28.12.2010), Niusa (28.12.2010), Джалка (28.12.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2010, 16:25 #1538287   #51
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
Чізі мені нагадала про підсушений хліб, незнаю на скільки цікавий рецепт, але дуже простий:
якщо у вас лишився/завалявся білий не свіжий, але ще не надто черствий хліб черствий моя мама меле на паніровочні сухарі , ріжете його на скибки, в глибокій тарілці взбиваєте молоко + цукор + ванільний цукор + кориця (бо дуже люблю корицю), вимачуєте хліб і викладаєте на змащене деко, потім в духовку, на 20-30 хв (самі побачите як зарумяняться) - отримаєте солодкі пахучі грінки до чаю
(з"їдаються дуже швидко )
О, а мені Дінарка нагадала про хліб Я беру білий хліб з маком, збиваю яйця з молочком,обмочую і обжарюю До таких гріночок можна надавити часничку, поперчити ... Або як я ду-у-у-уже люблюна скибки гріночок покласти лимон і ковбаску, чи шиночку.Ням-ням
Niusa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2010, 12:19 #1539005   #52
піЛюля
 
Аватар для піЛюля
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

через пару днів новий рік. хто що буде готувати?

Пропоную салат "Грибна поляна" - ситний і смачний.

Гриби мариновані
Картопля (2-3 шт)
Твердий сир (150 г)
Куряче філе (1-2 шт.)
Майонез
Зелена цибулька
сіль, перець.

Картоплю відварюємо в мундирах. Відварюємо курче філе в підсоленій воді. Коли охолоне, філе нарізаємо дрібними кубиками. Беремо салатницю (бажано не завужену додна). Шар курячого філе, солимо, перчимо, змащуємо майонезом. Наступний шар - на грубій терці тремо сир. Знов майонез. Потім - картоплю на тій же терці. перчимо, солимо, майонезом. Нарізаємо зелену цибульку. посипаємо. і зверху викладаємо цілі грибочки. В ідеалі цей салат робиться в глибоку тарілку "вверх ногами", а потім перевертається на плоске блюдо. Получається як грибна поляна .
Долучені зображення
Тип файлу: jpg салат.jpg (133.8 КБ, 2 переглядів)

Востаннє редагував піЛюля: 30.12.2011 о 09:52.
піЛюля зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2011, 23:29 #1543000   #53
Katrine24
 
Аватар для Katrine24
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Завтра буду з подругою по новому рецепту пекти паштет на свята . Якщо все вийде - поділюся)
РЕЦЕПТОМ
Katrine24 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2011, 03:20 #1543924   #54
Vadimko
 
Аватар для Vadimko
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Цитата:
Допис від Katrine24 Переглянути допис
Якщо все вийде - поділюся
Ну і... Не вийшло?
Vadimko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2011, 20:53 #1544570   #55
Katrine24
 
Аватар для Katrine24
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Цитата:
Допис від Vadimko Переглянути допис
Ну і... Не вийшло?
Навіть ДУЖЕ вийшло!!!

Берете по півкілограма печінки та свинного підгарля, варите їх, разом із цибулею та морквою. Перепускаете все двічі через м"ясорубку. Додаєте сіль, перець, інші спеції за бажанням та паніровочні сухарі.
Вимащуєтет деко салом, викладаєте у нього м"ясну масу, прикрашаєте шпинатом.
Ставите у розігріту духовку на 45-50 хвилин. Спочатку температура 180. потім необхідно знизити до 150.
Все. паштет готовий, ми ше його прикрасли кільцями оливок=)
Katrine24 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Vadimko (06.01.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.01.2011, 15:18 #1561263   #56
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Печиво кокосове. Швидке в приготуванні і дуже смачне (тільки що з малечою спекли). Отже, інгрідієнти
2 білка
160 гр цукру
150 гр кокосової стружки
1ч л соку лимона
Добре збиваємо білки з дрібкою солі. Потроху додаємо порціями увесь цукор, продовжуючи збивати. У таку собі безеву масу додаємо сік лимону і кокосову стружку, вимішуємо те все діло лопаткою або ложкою. Застеляємо протвінь папером для випікання і викладаємо печенька ложкою. Між печенюшками залишати по 3-4см, бо печиво може розтікатися. Ставимо у духовку, розігріту до 150 градусів і залишаємо їх там загоряти до рум'яного кольору 20-25 хв.

Ну і ще один рецептик, бо ж після печива у нас залишилися жовтки. Отож, пропоную приготувати лікер "Шерідан" у домашніх умовах. Складові
3 жовтки
100 гр молока
100 гр міцної кави (якщо розчинна то можна просто столову ложку розвети у 200гр молока)
1 банка згущонки
1 пакетик ванільного цукру
150-200 гр горілки, то вже скільки кому для щастя треба
Збиваємо жовтки із згущенкою, далі додаємо все по списку молоко, каву, ванільний цукор і горілку. Замість горілки можна взяти спирт, його менше треба, а консистенція виходить густішою. Ставимо той "нектар" на годинку - дві в холодильник. І ввечері хрумаємо печенько і попиваємо лікерчик
Jane Doe зараз поза форумом  
Подякували 5:
Вова22 (26.01.2011), cheesy (27.01.2011), Lolka (06.02.2011), zaharys (17.03.2011), Дєцко (27.01.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2011, 15:37 #1569818   #57
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Незнаю чи цікавий, але то шо смачно- факт. Варіації на тему форшмака.
Отже, берем банку сардини в олії (краще брати АКВАМАРИН чи МОРЕ, там і риби багато і запах не "рибний" (в гіршому смислі того слова), олію зливаєм, рибку розминаєм вилкою до однорідної маси (така рибна каша виходить). В кухонний комбайн закидуєм порізані на куски : 2 варених яйця, невелика цибулина, 100 грам твердого сиру, жменьку почищених грецьких горіхів, дрібним до стану такої ж "каші". Поки в хазяйстві не було кухонного комбайну то і яйця і сир і цибуля терлися на дрібній терці, а горіхи з матюками подрібнювалися ножиком, але все-рівно були закрупні куски

Змішуєм рибну масу і яєчно-сирно-горіхову, трошки перчим і додаєм майонез, на свій смак, я даю приблизно 70 грам десь, солі не треба,бо все і так солонкувате.

Намазати на хліб, а ще якшо зробити грінки....м-м-м--м...просто,дешево і смачно
Джалка зараз поза форумом  
Подякував(ла):
піЛюля (30.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2011, 16:55 #1569883   #58
Vitalchuk
 
Аватар для Vitalchuk
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Недавно готував кролика по цьому відео рецепту http://l.stepashka.com/index.php?showtopic=316143 . Там не стільки той кріль вкусний, як та картопля.
Vitalchuk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 24.02.2011, 17:58 #1587037   #59
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Дууууужжже смачний десерт, і одночасно простий і недорогий в приготуванні

Беремо 1 маленька (50-60 грам) пачка кукурудзяних паличок,неглазурованих
600-700 грам ірисок "Золотий ключик" (поверхневий моніторинг показав шо інших чомусь ніде не продають)
1 плитка чорного шоколаду (100 грамова)
150 грам масла (не маргарину!)
1 лимон
за бажанням-горіхи, арахіс, лісові, мигдаль чи грецькі, але і без горіхів кльово


Іриски розгортаєм (довгий і марудний процес), скидаєм в миску, яку можна використовувати в мікрохвильовці, туда ж ламаєм на кусочки шоколадку, порізане на кусочки масло, натерту цедру з лимона (соку не треба) і то всьо добро ставимо в мікрохвильовку (я на максимальний режим ставлю, в мене то 800 Вт) і крутимо його,поки не розтопиться,час від часу можна перемішувати, зараза, липне до ложки капец

Потім в ту однорідну масу всипаєм палички, але поступово,порціями, постійно мішати, бо застигає, має вийти така їжакоподібна коричнева маса, скоріше навіть зліплені докупи палички. Тоді всипаєм подрібнені горіхи,як є бажання, вимішуєм ше раз і ту всю масу вивалюєм на фольгу, робим з нею подобіє грубої ковбаски, або, швидше, то якийсь такий прямокутник виходить, товтрамбовуєм легенько, завертаєм в фольгу- і в холодильник на ніч.

Різати ножем на кружальця-смакота капец,і ,шо дивно, до зубів не липне

Востаннє редагував Джалка: 25.02.2011 о 10:06. Причина: ненавмисно сп**ла:)
Джалка зараз поза форумом  
Подякували 4:
Dinara (25.02.2011), Julialedi (09.02.2012), LeO (02.03.2011), tatka (24.02.2011)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 02.03.2011, 12:00 #1591844   #60
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Цікаві рецептики!

Спешеллі для Дінари, салат "Смак перемоги" (назву придумала щойно)

1 варене куряче філе

200 гр крабових паличок

4 варені середні картоплини

3 квашених чи маринованих середніх огірка

1/2 банки горошку консервованого

цибуля (ріпчаста чи зелена, зелена навіть краще, смак м*якший)

майонез


Ріжем все кубиками, перчим, трошки солим (але трошки, бо всі інгредієнти і так вже солоні) і заправляєм майонезом , краще шоб майонезу було достатньо, бо салат втягує його, і як дати впритик то на другий день він може бути сухуватим.
Джалка зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dinara (02.03.2011), Julialedi (09.02.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:36.