Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Література

Література Література: пошук, обговорення книг, рецензії, творчість форумчан


Переклад журналів Scientific American та Popular Mechanics

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.04.2013, 17:07 #2186591   #1
company452
Учасник
Типово Переклад журналів Scientific American та Popular Mechanics

Доброго дня всім.

Я планую розпочати переклад журналів Scientific American та Popular Mechanics українською мовою. Зараз оригінальна версія обох виходить англійською, в першого є польська (Świat Nauki) та російська версії (В мире науки), де більшість американських статей перекладені якщо не дослівно, то дуже близько до оригіналу, в другого є російська версія (Популярная механика). Всі три мови я доволі непогано знаю, так що явних проблем з перекладом виникати немало б.

Переклад буде відбуватися з 2 місячною затримкою, новий випуск буде виходити щомісяця (або частіше - якщо знайдеться достатня кількість людей для перекладу журналів за попередні місяці і роки). Затримка потрібна для отримання електронних російської та польської версій (вони виходять з місячною затримкою, крім того певний час потрібен для їх сканування та викладення на польські та російські трекери).

Приблизний обсяг журналів - 80 сторінок А4 в Scientific American та 120 сторінок А4 в Popular Mechanics. Якщо забрати рекламу та ілюстрації (їх перекладати непотрібно або неможливо), виходить 60-70 сторінок А4 в Scientific American та 80-100 сторінок А4 в Popular Mechanics (там значно більше реклами).

Перша українська версія Scientific American вийде 01.06.2013 (америкаський випуск за квітень 2013). Popular Mechanics - найбільш ймовірно тоді ж, але це залежить від кількості людей, яку візьмуть участь в проекті.

Вам необов'язково добре знати англійську або польську мови, є достатньо багато роботи, для виконання якої непотрібно знання інших мов, крім української (або російської, якщо ви знаєте її краще). Основне, що мені потрібно - це люди - будь-які та з будь-якою освітою, чим більше, тим краще. Якщо ви чогось не будете знати - протягом тижня-двох навчитесь.

Приблизний час, який ви будуте витрачати на створення української версії цих журналів - 1-2 години в день, декілька днів на тиждень. Всього потрібно 5-10 людей для кожного з журналів.

Будь-ласка, залиште повідомлення в цій темі, якщо ви бажаєте брати участь в проекті або зможете чимось допомогти. Я зв'яжусь з вами для обговорення подробиць.
company452 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2013, 17:27 #2186606   #2
Ікебан
Активний учасник
Типово Відповідь: Переклад журналів Scientific American та Popular Mechanics

Якщо переклад буде якісним, то підпишусь на вашу роботу.
Гадаю, темі варто надати статус важливої і визначитись з "передплатниками" та платежем. Доступ має бути платним і обмеженим із затримкою для безкоштовного на якийсь термін, ІМХО.
Ікебан зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2013, 17:32 #2186611   #3
company452
Учасник
Типово Відповідь: Переклад журналів Scientific American та Popular Mechanics

Цілком можливо, що так і буде.
company452 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:57.