Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Будівництво будинку для себе

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 29.07.2010, 21:17 #1415529   #41
cheynjer
 
Аватар для cheynjer
Типово Відповідь: Будівництво будинку для себе

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
А на глибині тої арматури зовсім не потрібно.
В будівельній фізиці якесь поняття трохи є??? Що відбувається з фундаментом при різних просіданнях???
cheynjer зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Сомбра (30.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2010, 21:35 #1415546   #42
NikolayII
 
Аватар для NikolayII
Типово Відповідь: Будівництво будинку для себе

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
А на глибині тої арматури зовсім не потрібно.
не згоден!!! на глибині вона якраз і потрібна!!!!!!!!!! Зведи пальці рук разом і потім рухай стик пальців вниз і побачиш макет фундаменту. якщо у тебе буде арматура тільки вверху, то вона просто зігнеться і не зашкодить просіданню фундаменту, а якщо у тебе буде арматура і знизу і посередині і нагорі, тоді фундамент буде стійкіший і міцніший.
NikolayII зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2010, 10:17 #1415946   #43
Хробак Злої Брехні
Типово Відповідь: Будівництво будинку для себе

Якраз посередині при згині лінія нульових напруг, на дідька там арматура?
Хробак Злої Брехні зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2010, 10:30 #1415962   #44
NikolayII
 
Аватар для NikolayII
Типово Відповідь: Будівництво будинку для себе

Цитата
Допис від Хробак Злої Брехні Переглянути допис
Якраз посередині при згині лінія нульових напруг, на дідька там арматура?
а хай буде) можі і не допоможе, але і не нашкодить)))
NikolayII зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2010, 19:09 #1416306   #45
cheynjer
 
Аватар для cheynjer
Типово Відповідь: Будівництво будинку для себе

Цитата:
Допис від NikolayII Переглянути допис
а хай буде) можі і не допоможе, але і не нашкодить)))
Ну тоді вже давай через кожні 10см, вона там точно не нашкодить...)))
cheynjer зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2010, 21:09 #1416381   #46
ras
Типово Відповідь: Будівництво будинку для себе

щоб зрозуміти чи зможеш сам, достатньо поїхати десь на будову попроситись попрацювати, придаймі 3 дні і побачити, чи зможеш сам робити. щоб майсти не бурились, дай їм грошей, можливо щей присорено навчать тебе як зробити, вивести кут і т.д
ras зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.07.2010, 07:03 #1416649   #47
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Будівництво будинку для себе

на піноблоки панелі перекриття не покладеш, потрібен армопояс на кожному поверсі...

стосовно незавершеного будівництва - все вірно, 2 рази тоді гроші платити...

прописка мені там і не потрібна, права власності і так оформляються, а приписка в мене міська.
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.07.2010, 09:27 #1416723   #48
NikolayII
 
Аватар для NikolayII
Типово Відповідь: Будівництво будинку для себе

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
на піноблоки панелі перекриття не покладеш, потрібен армопояс на кожному поверсі...
так я так і хочу,робити армопояс на цоколі,потім на першому поверсі, потім на другому поверсі. хочу покласти плити, бо щось дереву не сильно вірю, плити поклав, і більше ні за що не думаєш, а дерево треба проти плісняви горіння і комах всякою хімією обробити, зверху дошками оббити, потім на дерево плитку керамічну не положиш, дерево буде час від часу набиратись вологою і зсихатись, коли ходиш, то буде прогинатись, потім через пару десятків років його треба буде міняти, а так плиту поклав і забув.
а доречі, якщо ти кажеш, що під плити треба робити армопояс, а тоді під дерево не потрібно?я знаю всі роблять армопояс незалежно від типу перекриття.
NikolayII зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.07.2010, 09:37 #1416729   #49
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Будівництво будинку для себе

не буду відмовляти - але собі б я не робив з піноблоків....

під дерево теж роблять, з метою рівномірного розподілу навантаження від перекриття + додає міцності коробки (піно- то не цегла...)
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.07.2010, 09:48 #1416738   #50
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Будівництво будинку для себе

За все небуду говорити, так як не будівельник і порад вже дали багато, скажу одне - яким би поверх не був перший. другий чи мансарда - 2 м то замало, там буде дуже важко знаходитись - психологічна давка на голову, якщо плануєш все роюбити з піноблоків то дай ще один шар - 20 см і буде тобі щастя.
В мене коли батько будував будинок то зробив напівпідвальний десь 220 + штукатурка виходить десь 215-217 а в мене ріст 193 - таке враження що та стеля лежить на голові.
Навіть якщо ти невисокий - то хто зна якого росту діти будуть - добав ще 20-30 см і все буде гуд.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.07.2010, 14:05 #1416877   #51
NikolayII
 
Аватар для NikolayII
Типово Відповідь: Будівництво будинку для себе

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
За все небуду говорити, так як не будівельник і порад вже дали багато, скажу одне - яким би поверх не був перший. другий чи мансарда - 2 м то замало, там буде дуже важко знаходитись - психологічна давка на голову, якщо плануєш все роюбити з піноблоків то дай ще один шар - 20 см і буде тобі щастя.
В мене коли батько будував будинок то зробив напівпідвальний десь 220 + штукатурка виходить десь 215-217 а в мене ріст 193 - таке враження що та стеля лежить на голові.
Навіть якщо ти невисокий - то хто зна якого росту діти будуть - добав ще 20-30 см і все буде гуд.
У мене зріст 192 см. але тут така штука, 2 метри - це буде висота стіни, а від неї буде іти вгору під кутом дах, тобто висота буде десь під 3 метри. це я і так взагалі багато заплпнував, зараз мансардні будинки взагалі роблять висоту 2-го поверху 80-100 см.але під кутом висота змінюється до центру кімнати
ось декілька фото:



NikolayII зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.07.2010, 14:42 #1416904   #52
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Будівництво будинку для себе

в мене схожы кымнати на мансарды...теж висота в куты - 2,10- все норм, дискомфорту нен відчуваю...

п.с. врахуй, що мансардні вікна потягнуть "копійку" + я ще не бачив, щоб їх ставили "без косяків" і потім через деякий час не вилазили проблеми
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.07.2010, 14:43 #1416905   #53
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Будівництво будинку для себе

а ну так - інша річ
AHgpyxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.07.2010, 14:50 #1416915   #54
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Будівництво будинку для себе

скажу чесно - з дитинства мріяв про кімнати з косими стелями (мансардні ) ...мрію втілив в життя.
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.07.2010, 18:38 #1417027   #55
cheynjer
 
Аватар для cheynjer
Типово Відповідь: Будівництво будинку для себе

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
п.с. врахуй, що мансардні вікна потягнуть "копійку" + я ще не бачив, щоб їх ставили "без косяків" і потім через деякий час не вилазили проблеми
зимою коли накурить снігу в кімнаті темно
cheynjer зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.07.2010, 21:53 #1417143   #56
NikolayII
 
Аватар для NikolayII
Типово Відповідь: Будівництво будинку для себе

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
скажу чесно - з дитинства мріяв про кімнати з косими стелями (мансардні ) ...мрію втілив в життя.
мені теж з дитинсатва подобався Карлсон, і я теж мріяв жити на даху і тирити варення.
а на рахунок вікон, то я їх не планую поки, і головна причина це їх ціна... у мене будуть великі вікна в стінах
NikolayII зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.07.2010, 22:05 #1417156   #57
Igor_ko
 
Аватар для Igor_ko
Типово Відповідь: Будівництво будинку для себе

жив в німецьких будинках... ну жив голосно сказано ночував ... в мансардних кімнатах без вікон тупо як у підвалі, чесно з кімнати на горищі преажно красивіший і благородніший вигляд особливо узимку, повір що хочаб на одне але роззорися непожалкуєш, а краще зроби такий спеціальний виступ нажаль зараз неможу пригадати як він правильно називається
Igor_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.07.2010, 22:42 #1417186   #58
NikolayII
 
Аватар для NikolayII
Типово Відповідь: Будівництво будинку для себе

Цитата:
Допис від Igor_ko Переглянути допис
хочаб на одне але роззорися непожалкуєш, а краще зроби такий спеціальний виступ нажаль зараз неможу пригадати як він правильно називається
та я б з радістю, сам хочу, але відчуваю, що коли дійду до даху, то аби на дах вистачило...
NikolayII зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2010, 12:49 #1423122   #59
NikolayII
 
Аватар для NikolayII
Типово Відповідь: Будівництво будинку для себе

Цитата:
Допис від Igor_ko Переглянути допис
жив в німецьких будинках... ну жив голосно сказано ночував ... в мансардних кімнатах без вікон тупо як у підвалі, чесно з кімнати на горищі преажно красивіший і благородніший вигляд особливо узимку, повір що хочаб на одне але роззорися непожалкуєш, а краще зроби такий спеціальний виступ нажаль зараз неможу пригадати як він правильно називається
так я зараз подумав, у мене ж буде висота стіни мансардного поверху 2 метри, туди спокійно встане нормальне вікно, і буде у мене в кімнаті по два вікна)))))

Додано через 2 години 33 хвилини
ще одне питання, ціна 5 грн за укладку піноблоку (140 грн за укладку куба блоків) це нормальна ціна? в цю ціну входить мішання розчину і т.д.

Востаннє редагував NikolayII: 08.08.2010 о 12:49. Причина: Пізніше додано
NikolayII зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2010, 13:03 #1423293   #60
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Будівництво будинку для себе

ціна більш/менш
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:57.