Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Тернопільська міська рада інформує


Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.08.2013, 17:32 #2261223   #21
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

saymon
Якщо реально - то десь 60% реально бидло. Уточнювати і розказувати за всіх не буду.
А стосовно моєї позиції - то читай пости вище. де я чітко написав - що в тім що вони щось роблять - нема нічого дивного - кожен і так мав би виконувати свою роботу. За що їм платять. рахується стаж держслужбовця і т.д.

Savitri
А просто подякувати стоматологові і незаплатити пробували ?
Я розумію що то манери вихованості і т.п. але ж - ну нетреба прям досягнення століття робити з того що хтось виконує свої обов'язки.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Старий 26.08.2013, 17:43 #2261229   #22
Savitri
Активний учасник
 
Аватар для Savitri
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
Savitri
А просто подякувати стоматологові і незаплатити пробували ?
Я розумію що то манери вихованості і т.п. але ж - ну нетреба прям досягнення століття робити з того що хтось виконує свої обов'язки.
Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
обрали владу, справляється вона з обов'язками, вкладається в бюджет - нормально

Дайте мені бюджет 500 млн. (хоча б гривень), я теж в нього вкладусь.
До всіх масштабних будівництв в місті залучають спонсорів, і Бульвар Галицького не виключення.
На організацію свят до 200-300 тис. зі спонсорів збирають. Це входить в обов'язки?
Могли бульвар в асфальт закатати і з фонтану клумбу зробити, і все, справились. В рамках бюджету.
Savitri зараз поза форумом  
Старий 26.08.2013, 20:59 #2261297   #23
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Цитата:
Допис від Savitri Переглянути допис
Могли бульвар в асфальт закатати
І судячи зі слів деяких моїх знайомих жінок мали б вони багато вдячних, оскільки відштовхуючись від їх слів не дуже то зручно по тій "бруківці" на шпильках ходити, особливо коли спішиш
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 26.08.2013, 21:18 #2261307   #24
WakS
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Цитата:
Допис від Savitri Переглянути допис
Могли бульвар в асфальт закатати і з фонтану клумбу зробити, і все, справились. В рамках бюджету.
Так, але закатали б ВЕСЬ бульвар, а не лише площу біля фонтана. А так тепер нам, жителям бульвару, приходиться молитись, чи буде добра воля міських мужів виділити кошти на закінчення всієї вулиці: і біля Родзинки, і біля бібліотек, і біля Левасу. Там, доречі, вже неможливо пройти.
Пропоную звернутись до цієї теми в четвер, на який прогнозують дощі. Хочеться подивитись, куди буде "тікати" дощівка, а то щось жодного каналізаційного стоку я не спостерігав.
WakS зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Promo (27.08.2013)
Старий 26.08.2013, 22:11 #2261327   #25
Savitri
Активний учасник
 
Аватар для Savitri
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Цитата
Допис від WakS Переглянути допис
Так, але закатали б ВЕСЬ бульвар, а не лише площу біля фонтана.
Асфальт шкідливий, він канцерогени виділяє.
Savitri зараз поза форумом  
Старий 27.08.2013, 01:05 #2261365   #26
saymon
Guest
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
saymon
Якщо реально - то десь 60% реально бидло. Уточнювати і розказувати за всіх не буду.
Ну от і чудово. Якщо реально то ти в цих 60%. Подобається?

Скажу просто, як якравий представник бидла - персони які випадково, тобто по знайомству, потрапили на держслужбу службу як і гімнярі-депутати, як от Сиротюк молодший, який вже від цього часу світить своїм фейсом на білбордах на Злуки, ніразу не спеціалісти в жодному питанні окрім як розпиляти державне бабло, хочете ображайтеся, хочете ні.
І нічого мудрого вони не зробили і не зроблять ніколи, по двох простих причинах:
1. Ніхто ні за що не відповідає.
2. Ніхто нічого не вміє.

Бо кожна людина яка своїми руками хоча б модель літачка склеїла розуміє що фанерна конструкція поломається на раз, і толку з неї ніякої.

І є в нас тепер прес-реліз на сайті міськради яки ми молодці, але про те що всьо через місяць накрилося прес-релізу небуде, тому все ок. Добре що хоч щось роблять, так.

Так і живем, і так будем жити, допоки здоровий глузд не візьме верх над урапатріотизмом.
 
Подякували 2:
Пантера (27.08.2013), Romko_7 (20.09.2013)
Старий 27.08.2013, 08:46 #2261408   #27
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Своїх дітей я забрала з бульвару через дві хвилини перебування. На те , як на мене, дві вагомі причини;
1. Покриття майданчика, яке здіймається хмарою цементного пилу і вдихається дітьми. Якщо я, з висоти свого зросту , відчуваю запах і смак цементу, то в дрібних дітей він скрипить на зубах. Професійні захворювання працівників цементного виробництва моїм дітям ні до чого.
2. Сильно концентрований запах хлору навколо фонтану. Я все знаю про причину такого запаху, але я і все знаю про шкідливість хлорних випарів.
Я не даю оцінку діям влади чи комунальників, я висловлюю своє враження. Може ми надто балувані, чи я кіпішна мамочка, та надалі ми будемо милуватись бульваром з вікна авто чи на світлинах.
Іра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (29.08.2013)
Старий 27.08.2013, 09:19 #2261424   #28
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Не думаю що ту воду додатково хлорують, яка в крані така і в фонтані просто вона розпорошується в повітрі от і хлор чути. В Алігаторі вода добряче очі виїдає але нічого всі ходять, це запорука того що ніхто не траванеться сьорбнувши, а діти такі що і з фонтану напитись можуть.
pberit зараз поза форумом  
Старий 27.08.2013, 10:15 #2261434   #29
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Не думаю що ту воду додатково хлорують, яка в крані така і в фонтані просто вона розпорошується в повітрі от і хлор чути. В Алігаторі вода добряче очі виїдає але нічого всі ходять, це запорука того що ніхто не траванеться сьорбнувши, а діти такі що і з фонтану напитись можуть.
Не просто можуть, а був свідком що таки п'ють.

Іра
Думаю що вода, як вже сказав pberit з того ж таки водопроводу, от тільки хлор - летка сполука, випаровується швидше за воду, якщо з домашнього крану так само включити фонтан - точно таке саме буде - але ж всі миються, багато хто готує їжу, п'є.

saymon
про тих 60% я казав виходячи з того, що навіть після реконструкції, ремонту і т.д. знаходяться рагулі. які розмальовують будинки, інші рагулі то бачать і несхаменуть перших, і навіть не позвонять в ППС.
Вже колись писав про таке бидло, яке соняшник їло і плювало під ноги на "Рошенці", і я був в шоці, що з доброї сотні людей, які там були лише я зробив йому зауваження.
Також купа бидла. яке гуляє з своїми псами по дитячих майданчиках, по шкільних стадіонах, по парках і тд - і ніодне не прибере за своїм псом гівна і не викине в смітник.
Більше того - є такі, що невзмозі підійти на крок ближче і таки кинути сміття в смітник, а не з 10 метрів попри нього.
Є купа бидла, яке їсть соняшник, фісташки, чіпси, п'є пиво на лавочках а потім то все порозкидає навколо тої лавочки і піде. Хоча смітник навпроти лавочки, або біля неї.

Коротше говорити багато.
Та тут на 90% винні мешканці міста а не влада.

Відносно теперішньої тенденції того хто рветься в владу - то рвуться лише ті, хто нічого не хоче робити і навіть не хоче вчитись, щоб покерувати тими хто може робити. Колись, за союзу, якого так ніхто зараз не любить. навіть голова колгоспу якогось задрипаного села мусів пройти "школу партії". А що тепер - кожну вітку очолює людин, яка зеленого опняття не має в тім, чим керує. В якої по 100500 радників - які такі ж непомпетентні в даній галузі, як сам керівних.

Стосовно самого бульвару - зробили непогано. Фонтан - взагалі нормально - думаю граніт не потріскає, і непообломлюють йому вуха як фігурам в парку.
Бруківка - більш доречна ніж асфальт і дивиться краще.

Стосовно доріг - то те що асфальтують - то вроді так непогано асфальтують. і кладуть цілі великі участки а не "ямковим" методом. Так, може їх варто повністю перекладати - але думаю тут реально нема грошей. Я б за те, щоб скажімо один рік зірвати цілу вулиці Збаразьку, навтіь нафіг вивезти ту бруківку, але положити на нормальну основу асфальт на років 10-20. Але там треба купу грошей.

Додано через 16 хвилин
Цитата:
Допис від Savitri Переглянути допис
Дайте мені бюджет 500 млн. (хоча б гривень), я теж в нього вкладусь.
До всіх масштабних будівництв в місті залучають спонсорів, і Бульвар Галицького не виключення.
На організацію свят до 200-300 тис. зі спонсорів збирають. Це входить в обов'язки?
Могли бульвар в асфальт закатати і з фонтану клумбу зробити, і все, справились. В рамках бюджету.
Сумніваюсь що вкладетесь. Проте всім дайте.
Залучають спонсорів тому, що той хто побренькав на гітарі і йому похлопали - вважає себе магекрутим артистом і задурно більше бренькати не буде. Колись люди ходили на роботу, після роботи співали, танцювали, грали - і концерти робили безкоштовно.
Все обладнання було як не будинку культури. то міськради то якогось державного кінотеатру. Тепер все приватне і кожен хоче за то баблішко.
Звичайно, що можна один раз купити апаратуру і т.д. і т.п. - але знову ж таки - треба приміщення щоб зберігати, людей які то будуть обслуговувати і т.д. - а таких нема, а щоб постійно тримати таких то знову витрати - от тому і шукають спонсорів, і платять "артистам" ...

Востаннє редагував AHgpyxa: 27.08.2013 о 10:15. Причина: Пізніше додано
AHgpyxa зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (27.08.2013)
Старий 27.08.2013, 10:35 #2261449   #30
mhl
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Стосовно розмірів бюджету
Колись прочитав новину, шкода що пруф вже не знайду, за точність цифр не ручаюсь, але суть така:
В нас. пункті N був аварійний міст. Кошторис на ремонт влада порахувала в розмірі 100 тис, але цих грошей ніяк не могли виділити з бюджету. Силами місцевих підприємців міст було відремонтовано. Ремонт обійшовся в 20 тис. грн.
mhl зараз поза форумом  
Старий 27.08.2013, 10:47 #2261455   #31
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

mhl
Та це всім відомо і нікого недивує, навіть закордоном.
Сусідня Румунія - захотіли два міністри трошки бабла - внесли проект на спорудження памятників в Бухаресті - в одного проектне бюро. в іншого - мармур. Один взяв за те що проектували. другий - за те що виготовляли і встановлювали. Але місту таки щось залишилось.

Набагато гірше буде, коли вони ці гроші виділять на щось абсолютно непотрібне, і його небуде. і грошей небуде. і всі проблеми залишаться.

Хочемо щоб все робилось без дерибану і за нормальну ціну - треба повставати і не писати отут в неті. а всім (тобто реально всім) виходити і питати чому, як і навіщо.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Старий 27.08.2013, 10:50 #2261456   #32
Savitri
Активний учасник
 
Аватар для Savitri
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
Сумніваюсь що вкладетесь.
Як це не вкладусь?
На бульвар виділили 6 млн., а я в 500 млн. не вкладусь?
Я там ще й підземний паркінг зроблю, і планетарій, і 5 кг конфєт дітям.

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
Залучають спонсорів тому, що той хто побренькав на гітарі і йому похлопали - вважає себе магекрутим артистом і задурно більше бренькати не буде. Колись люди ходили на роботу, після роботи співали, танцювали, грали - і концерти робили безкоштовно.
Все обладнання було як не будинку культури. то міськради то якогось державного кінотеатру. Тепер все приватне і кожен хоче за то баблішко.
Звичайно, що можна один раз купити апаратуру і т.д. і т.п. - але знову ж таки - треба приміщення щоб зберігати, людей які то будуть обслуговувати і т.д. - а таких нема, а щоб постійно тримати таких то знову витрати - от тому і шукають спонсорів, і платять "артистам" ...
Який сенс казати про те, що колись було?
Savitri зараз поза форумом  
Старий 27.08.2013, 10:53 #2261457   #33
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Savitri
А то Вам лише на бульвар треба 500 млн - ну я думав на все місто ...
Сенс говорити про те, що було колись, в тім, що зараз реалії інші - і треба дивитись на світ виходячи з того що є в реальності, а не з того - що в ваших рожевих мріях.

Скажу з того що спостерігаю - більшість того що зробила теперішня влада - то набагато краще і більше ніж те, що зробили її попередники.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Старий 27.08.2013, 10:57 #2261458   #34
Savitri
Активний учасник
 
Аватар для Savitri
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
Savitri
А то Вам лише на бульват треба 500 млн - ну я думав на все місто ...
На місто я б погодилась на 10 млрд. грн., щоб стати мером.

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
Сенс говорити про те, що було колись, в тім, що зараз реалії інші - і треба дивитись на світ виходячи з того що є в реальності, а не з того - що в ваших рожевих мріях.
У мене немає рожевих мрій. Це Ви хочете, щоб міська влада вклалась в бюджет і при цьому все зробила і виконала всі обов'язки.
Savitri зараз поза форумом  
Старий 27.08.2013, 11:09 #2261463   #35
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Savitri
Читайте повідомлення повністю а не вибірково кожне речення.

10 млрд. і тд - стати мером ... і не рожеві мрії
AHgpyxa зараз поза форумом  
Старий 27.08.2013, 11:22 #2261465   #36
Savitri
Активний учасник
 
Аватар для Savitri
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
Savitri
Читайте повідомлення повністю а не вибірково кожне речення.
Можу Вам теж саме порадити.
Ви пишете, що якщо влада виконує обов'язки і вкладається у бюджет, то її можна знову обрати, якщо ні - то в прольоті.
Я кажу, що вкластися в цей бюджет неможливо, тому влада залучає спонсорів, шукає щось дешеве і т.п.
Ви мені починаєте роз'яснювати, чому влада залучає спонсорів, і розповідати як було раніше все нахаляву.

Додано через 6 хвилин
І головне, всі знають, що треба робити - "керуватися здоровим глуздом", "повставати і виходити", нічого не робити, бо "всі крадуть і цього не зміниш", "не бути бидлом" і т.д.

У нас всі дуже розумні.

Востаннє редагував Savitri: 27.08.2013 о 11:22. Причина: Пізніше додано
Savitri зараз поза форумом  
Старий 27.08.2013, 11:57 #2261484   #37
saymon
Guest
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
про тих 60% я казав виходячи з того, що навіть після реконструкції, ремонту і т.д. знаходяться рагулі. які розмальовують будинки, інші рагулі то бачать і несхаменуть перших, і навіть не позвонять в ППС.
Вже колись писав про таке бидло, яке соняшник їло і плювало під ноги на "Рошенці", і я був в шоці, що з доброї сотні людей, які там були лише я зробив йому зауваження.
Також купа бидла. яке гуляє з своїми псами по дитячих майданчиках, по шкільних стадіонах, по парках і тд - і ніодне не прибере за своїм псом гівна і не викине в смітник.
Більше того - є такі, що невзмозі підійти на крок ближче і таки кинути сміття в смітник, а не з 10 метрів попри нього.
Є купа бидла, яке їсть соняшник, фісташки, чіпси, п'є пиво на лавочках а потім то все порозкидає навколо тої лавочки і піде. Хоча смітник навпроти лавочки, або біля неї.

Коротше говорити багато.
Та тут на 90% винні мешканці міста а не влада.
А в контексті майданчику на більварі, фанерних дитячих майданчиків біля будинків і паркану перед маршрутками теж люди винні? Не в тому плані що "кого обрали того і маєте", а в прикладному, як от із насінням чи собаками. Наприклад можна так сказати "ми хоч щось робимо, а ви бидло тільки смітите і всім незадоволені"? Чи на що ти натякаєш?
Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
Хочемо щоб все робилось без дерибану і за нормальну ціну - треба повставати і не писати отут в неті. а всім (тобто реально всім) виходити і питати чому, як і навіщо.
Вже раз повстали. Дуже сильно щось помінялося?
Щоб було без дерибану і за нормальну ціну треба що хтось конкретний ніс відповідальність, а не сьогодні краде а завтра дивиться на тебе з білбордів по всьому місту. В центрі вже навіть Тимошенко он торгує, правда на плакаті зекономили, взяли старий і зверху кавалок наліпили з новим слоганом. А її, між іншим, за фінансові махінації в тюрячці і закрили, але то не біда, завтра виберем її у ВР, щоб поправила своє фінансове становище, а добробут людей то їх особиста справа, так. Нема чого від влади щось вимагати, в них є більш важливі питання.
Цитата:
Допис від Savitri Переглянути допис
І головне, всі знають, що треба робити - "керуватися здоровим глуздом", "повставати і виходити", нічого не робити, бо "всі крадуть і цього не зміниш", "не бути бидлом" і т.д.

У нас всі дуже розумні.
Можна подумати в тебе версій нема.
 
Старий 27.08.2013, 13:47 #2261528   #38
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Не думаю що ту воду додатково хлорують, яка в крані така і в фонтані просто вона розпорошується в повітрі от і хлор чути. В Алігаторі вода добряче очі виїдає але нічого всі ходять, це запорука того що ніхто не траванеться сьорбнувши, а діти такі що і з фонтану напитись можуть.
Я не знаю чи хлорують її додатково чи ні. Мені не подобається повітря, яким дихатимуть мої діти біля фонтану і на майданчику, тому туди їх не водитиму. Бульвар зробили гарно, особливо красиво він виглядає ввечері, але нажаль зробили не для мене і моїх дітей.
Іра зараз поза форумом  
Старий 29.08.2013, 08:48 #2262181   #39
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

На майданчику робочі згрібають пилюку в дві великі купи. Чи мені здається?
Іра зараз поза форумом  
Старий 29.08.2013, 10:27 #2262227   #40
Savitri
Активний учасник
 
Аватар для Savitri
Типово Відповідь: Бульвар Данила Галицького – з новим водограєм, бруківкою та дитмайданчиком

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
На майданчику робочі згрібають пилюку в дві великі купи. Чи мені здається?
Не згрібають, а навпаки - розкидують.
Вирівнюють поверхню під покриття.
Savitri зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:45.