Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Цікаві статті та новини


Біженці зі Слов'янська готові відродити Тернопільський фарфоровий

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.03.2015, 14:23 #2525288   #1
150444
Учасник
Типово Біженці зі Слов'янська готові відродити Тернопільський фарфоровий

http://te.20minut.ua/Podii/bizhenci-...-10406912.html
Я їх підтримую, хочу щоб в нас знову був наш фарфор.
В мене ще є і особиста зацікавленність в роботі цього заводу, бо за першого мого безробіття мені давали кілька підходящих вакансій, серед яких був і фарфоровий завод, але тоді я вибрала іншу роботу, зараз підходящих вакансій - дробове число.
Може варто створити народні копілки для того щоб вдалося відновити роботу цього заводу?
150444 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2015, 14:27 #2525292   #2
saymon
Guest
Типово Відповідь: Біженці зі Слов'янська готові відродити Тернопільський фарфоровий

Варто зробити тільки одне - усунути чинуш від даного питання. Як тільки шахраї які сидять в міськраді відволічуться від цього питання, фарфоровий розцвіте і стане прибутковий та знову відомий на всю Україну.
 
Подякували 6:
150444 (25.03.2015), D@nZeL (25.03.2015), Ganabis (25.03.2015), Пантера (25.03.2015), Phantom (27.03.2015), Romko_7 (25.03.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2015, 14:35 #2525294   #3
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Біженці зі Слов'янська готові відродити Тернопільський фарфоровий

Якщо я не помиляюсь то Слов'янськ вже звільнений, може нехай би своє місто їхали відбудовувати?
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Human (25.03.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2015, 20:24 #2525402   #4
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Біженці зі Слов'янська готові відродити Тернопільський фарфоровий

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Якщо я не помиляюсь то Слов'янськ вже звільнений, може нехай би своє місто їхали відбудовувати?
після тих подій що там були - "нормалізуватись" чи "відновити" свій бізнес чи капітали - треба декілька років, і в любому випадку вже не будуть мати те що колись. Простіше перенести бізнес в спокійніше місто - перспективніше а можливо навіть і дешевше

+ по фарфорому нічого поганого небачу, хай відновляють, робочі місця
+ та сторона "оживе" а то як тудої проїдешся таке враження шо кусок міста застрягло в 90-х

ІХМО якось побарабану чи цей завод відновить хтось з коріних тернополян , чи хтось з сходу - в принципі навіть з сходу якась більше довіра
dodge зараз поза форумом  
Подякували 2:
150444 (25.03.2015), vitoka (26.03.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2015, 20:32 #2525404   #5
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Біженці зі Слов'янська готові відродити Тернопільський фарфоровий

Цитата:
Допис від dodge Переглянути допис
після тих подій що там були - "нормалізуватись" чи "відновити" свій бізнес чи капітали - треба декілька років, і в любому випадку вже не будуть мати те що колись. Простіше перенести бізнес в спокійніше місто - перспективніше а можливо навіть і дешевше

+ по фарфорому нічого поганого небачу, хай відновляють, робочі місця
+ та сторона "оживе" а то як тудої проїдешся таке враження шо кусок міста застрягло в 90-х

ІХМО якось побарабану чи цей завод відновить хтось з коріних тернополян , чи хтось з сходу - в принципі навіть з сходу якась більше довіра
Та мені також байдуже хто але не вірю що вони це зроблять. Та й що їх саме в Тернопіль приїхало так багато?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2015, 20:38 #2525408   #6
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Біженці зі Слов'янська готові відродити Тернопільський фарфоровий

Стаття за липень. Якби то були серйозні наміри - мабуть би вже був якийсь рух.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2015, 20:43 #2525410   #7
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Біженці зі Слов'янська готові відродити Тернопільський фарфоровий

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Та мені також байдуже хто але не вірю що вони це зроблять. Та й що їх саме в Тернопіль приїхало так багато?
теж незнаю чи багато їх приїхало
але знаю що у Франківську приїхали люди з сходу (біженці типу) і повикупляли чуть не підїздами новобудови
а зараз при такому курсі валют - хто мав долари- солідну суму тойже міліон,два гривень особо не звучить
dodge зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2015, 20:51 #2525414   #8
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Біженці зі Слов'янська готові відродити Тернопільський фарфоровий

Цитата:
Допис від dodge Переглянути допис
теж незнаю чи багато їх приїхало
але знаю що у Франківську приїхали люди з сходу (біженці типу) і повикупляли чуть не підїздами новобудови
а зараз при такому курсі валют - хто мав долари- солідну суму тойже міліон,два гривень особо не звучить
У Франківську скаженими темпами будуються будинки вже декілька років і їх успішно викупляли і до війни тому не думаю що % переселенців аж дуже великий. За рахунок різниці в ціні багато людей і нашої області купляють в Франківську, особливо Бучач, Чортків і т.д. Дуже перспективне місто, ми відстаємо по всім параметрам.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2015, 21:02 #2525417   #9
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Біженці зі Слов'янська готові відродити Тернопільський фарфоровий

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Якщо я не помиляюсь то Слов'янськ вже звільнений, може нехай би своє місто їхали відбудовувати?
Словянськ не звільнений.
Спочатку його розбомбили,а потім дали терористам переїхати з нього в донецьк.
І шо на цьому закінчиться поки ніяких гарантій нема.
Тому однозначно рано там щось відбудовувати,а тим більше повертатись.
Хоча багато таки повернулись.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2015, 21:21 #2525425   #10
150444
Учасник
Типово Відповідь: Біженці зі Слов'янська готові відродити Тернопільський фарфоровий

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Стаття за липень. Якби то були серйозні наміри - мабуть би вже був якийсь рух.
Приводом до створення теми стала тема, яка появилася в розділі "Політика" сьогодні і в якій я надіялась найти позитивні новини про підприємства Тернополя.
http://forum.te.ua/showthread.php?t=189821
Натомість, задавши гуглу питання про стан фарфорового заводу, знайшла хоч трохи позитивну статтю за липень. якої до сьогодні не читала.

Востаннє редагував 150444: 25.03.2015 о 21:37.
150444 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2015, 21:28 #2525428   #11
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Біженці зі Слов'янська готові відродити Тернопільський фарфоровий

forum.te.ua/showpost.php?p=2525408&postcount=6
Тут тобі правильно відповіли.
До речі,коли про цю ініціативу переселенців з донбасу згадувала міська рада на форумі,було ясно, що ніхто нічого відновляти не буде.
І міська рада це теж прекрасно знала.
Але ж поговорити то можна про хороше.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2015, 21:55 #2525439   #12
150444
Учасник
Типово Відповідь: Біженці зі Слов'янська готові відродити Тернопільський фарфоровий

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
forum.te.ua/showpost.php?p=2525408&postcount=6
Тут тобі правильно відповіли.
До речі,коли про цю ініціативу переселенців з донбасу згадувала міська рада на форумі,було ясно, що ніхто нічого відновляти не буде.
І міська рада це теж прекрасно знала.
Але ж поговорити то можна про хороше.
Може самих зусиль переселенців замало і потрібний вклад тих, хто в Тернополі зацікавлений в відновленні заводу.
Знайома розказувала, що ветерани заводу залишали його з сумом.
150444 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2015, 21:59 #2525441   #13
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Біженці зі Слов'янська готові відродити Тернопільський фарфоровий

А чим там палять?Якшо газом,то при теперішніх цінах на нього буде нерентабельно.

Востаннє редагував Romko_7: 25.03.2015 о 22:07.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2015, 22:12 #2525445   #14
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Біженці зі Слов'янська готові відродити Тернопільський фарфоровий

Цитата
Допис від 150444 Переглянути допис
Може самих зусиль переселенців замало і потрібний вклад тих, хто в Тернополі зацікавлений в відновленні заводу.
Знайома розказувала, що ветерани заводу залишали його з сумом.
Зараз вигідно вкладати і відроджувати заводи які виготовляють зброю,військові машини,літаки,патрони,бомби,міни,форму врешті-решт,а не в фарфор і навіть не в цукерки.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.03.2015, 07:44 #2525483   #15
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Біженці зі Слов'янська готові відродити Тернопільський фарфоровий

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
А чим там палять?Якшо газом,то при теперішніх цінах на нього буде нерентабельно.
Крім того, на Тернопіллі відсутні поклади каолінових білих глин, які є основою в виготовлені фарфору і які завозились раніше для виготовлення посуду.
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.03.2015, 08:06 #2525489   #16
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Біженці зі Слов'янська готові відродити Тернопільський фарфоровий

Продати завод, а там бізнесмени щось та й зроблять з нього.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.03.2015, 08:11 #2525490   #17
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Біженці зі Слов'янська готові відродити Тернопільський фарфоровий

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Продати завод, а там бізнесмени щось та й зроблять з нього.
Не спи. Він давно вже проданий і роздерибанений.))))
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Din Explorer (26.03.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.03.2015, 23:31 #2525746   #18
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Біженці зі Слов'янська готові відродити Тернопільський фарфоровий

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Не спи. Він давно вже проданий і роздерибанений.))))
Я думаю він роздеребанений, а тоді проданий. Сенсу з нього щось красти після того як купив?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2015, 11:01 #2525855   #19
pvm
Типово Відповідь: Біженці зі Слов'янська готові відродити Тернопільський фарфоровий

не буде нічого з того...
«Экономика должна быть экономной — таково требование времени» Л.Брежнев
pvm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:05.