Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Ну і як Луценку в цих умовах садити "бандитів"?...

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.11.2006, 14:38 #217656   #1
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Ну і як Луценку в цих умовах садити "бандитів"?...

Луценко пробує садити бандитів, а прокуратура і суди вирішують, що Луценко якраз самий більший бандит...
Ще заодно парочку Указів Ющенка визнали недійсними...

Для тих, хто лише на сіті-неті кидаю новину повністю

http://www.pravda.com.ua/news/2006/11/20/51027.htm

ПЕЧЕРСЬКИЙ СУД ВИЗНАВ ВИНУ ЛУЦЕНКА
www.ПРАВДА.com.ua, 20.11.2006, 15:05
Печерський районний суд Києва визнав вину міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка в скоєнні ним двох правопорушень.


Про це повідомив адвокат Юрій Бергельсон, який представляв інтереси Луценка в суді.


За його словами, відповідну постанову і понеділок оголосила суддя Печерського райсуду Інна Отрош.

Вона розглянула два протоколи генпрокуратури, в яких, зокрема, вказується, що Луценком було неправомірно присвоєно чергові звання співробітникам міліції, а також за його підписом нагороджено двох осіб іменною зброєю МВС.

Як зазначив Бергельсон, у постанові, яку зачитала суддя, також вказується, що суд визнав неправомірними два укази президента стосовно того, що міністр внутрішніх справ не є держслужбовцем, і таким чином, як додав адвокат, суд визнав, що міністр МВС є державним службовцем.

Саме тому він підпадає під дію закону про корупцію і має нести визначену цим законом відповідальність в разі скоєння корупційних діянь.

У той же час Бергельсон зазначив, що суд в процесі розгляду матеріалів справи не встановив корисливих мотивів, однак, все ж таки визнав Луценка винним в скоєнні протиправних дій.

За словами адвоката, вказана постанова оскарженню не підлягає, однак може бути відмінена суддею Апеляційного суду.

Бергельсон також поінформував, що ухвалене судом рішення передбачає стягнення штрафу з Луценка в розмірі 340 грн.

Разом з тим, адвокат вважає таку постанову суду "політичним рішенням". Пояснюючи свою незгоду з цією постановою, адвокат припустив, що вона була написана судом заздалегідь, а не в понеділок, оскільки текст міститься на 20 аркушах.

Слід нагадати, що Печерський райсуд Києва продовжив розгляд зазначеної справи в понеділок о 9.00, а вже через півтори години після цього оголосив перерву в судовому засіданні до 13.30.

14 листопада заступник генпрокурора Ренат Кузьмін заявив, що Генеральна прокуратура знайшла факт корупційних діянь у роботі міністра внутрішніх справ Луценка, розслідуючи справу про вбивство співробітника УБОЗ Романа Єрохіна.

15 листопада Генпрокуратура передала в Печерський суд два протоколи про нібито корупційні діяння Луценка, зокрема про невмотивовану роздачу високих звань і зброї.

Як заявили у Департаменті зв’язків з громадськістю МВС України, підставою для складання протоколів стали матеріали кримінальної справи, порушеної Генпрокуратурою відносно посадових осіб МВС за ст. 365 ч.1 Кримінального кодексу - перевищення влади або службових повноважень, тобто умисне вчинення службовою особою дій, які явно виходять за межі наданих їй прав чи повноважень, якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам та інтересам окремих громадян, або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб.

В той же час, заявляє ДЗГ МВС України, безпідставність порушення кримінальної справи встановлена постановою слідчого тієї ж Генпрокуратури про відмову в порушенні кримінальної справи відносно міністра внутрішніх справ у зв’язку з відсутністю у його діях складу злочину з мотивів відсутності заподіяння шкоди інтересам держави та громадян.

У ДЗГ МВС наголошують, що безпідставність порушення кримінальної справи одночасно свідчить і про незаконність слідчих та інших процесуальних дій по ній.

Міністр внутрішніх справ Луценко підписав звернення до суду щодо скасування постанови про порушення кримінальної справи та визнання незаконними дій посадових осіб Генпрокуратури.
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2006, 14:45 #217664   #2
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово

Ну от, вже і Луценко не догодив.
Треба ж шоб міністром ВС був янучар
@NYKey зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2006, 18:07 #217813   #3
6525
 
Аватар для 6525
Типово

Напевно звільнять вони його скоро. Дуже скоро...
6525 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2006, 18:57 #217876   #4
DDD&bluz
 
Аватар для DDD&bluz
Типово

ІМХО - хороший подарок до річниці помаранчевої революції, мо на слідуючий рік когось і посадять....
DDD&bluz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2006, 19:11 #217879   #5
Slavik0100
 
Аватар для Slavik0100
Типово

луценко в уряді Якнуковича стоїть, як кістка посеред горла. от хочуть його прибрати з посади, а натомість пеоставити свою маріонетку, таку як в генпрокуратурі - Медведько. для того щоб людина порушувала тілки "правильні" кримінальні справи проти "неправильних" людей
Slavik0100 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2006, 09:49 #218776   #6
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово

Цитата:
Допис від chicot
FortYear
Цитата Ну і як Луценку в цих умовах садити "бандитів"?...
А навіщо їх садити?
Питання "Бандитам тюрми" вже давно зняте з повістки дня.
Померанчову революцію зраджено і усі її гасла застарілі.
НСНУ - політичний банкрут. Мороз з комуністами пішов в сателіти до Регіонів.
Ось і маємо наслідки.
Дивно було б очікувати чогось іншого.
Маємо те що маємо. Скоро і того що маємо вже мати не будемо.
Ага, ще й винні лишимось
@NYKey зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2006, 12:11 #218869   #7
marek
Типово

а може кізот ще скаже, що луценко і його юльці я к кістка в горлі стоїть.

зняти луценка може тільки рада. СПУ проти його зняття, він соціаліст і поки шо єдина надія мороза на проходження партії в 2011 в парламент. голосовати за зняття СПУ буде за дуже великі гроші хіба що і то, то буде їх повний кінець


без СПУ в ПР і КПУ голосів не вистарчить. і тут юльця підвенеться. вона сама голосувати на буде. вона звичайно я завжди протягатиме руку президенту і підставлятиме плече

але вистарчить 30 голосів з її фракції (129 чол). а юльця вдягне найкращий луї віттон, намалює сльози з гліцирину і буде віщати про те що міністр на ефективно сажає бандитів в тюрми і його треба покарати....і вибрати......когось з донецьких.

так вже було кого за допомогою юльці відправили в відставку єханурова.

і народ нагородив юльцю 22% голосів.....вперед народ!
marek зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2006, 12:14 #218871   #8
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово

marek
Бачу ти не порозумнішав. Можливо ти не знаєш, але ЛУценко вже давно не соціаліст, а Юльця ніякого відношення до янучарів не має
@NYKey зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2006, 12:29 #218884   #9
marek
Типово

подивись

як зто голосував по останніх слуханнях міністрів в ВР. і з великим подивом виявиш, що СПУ проти луценка не голосувала, але зате Юльця дала 30 голосів, яких на вистарчало
marek зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2006, 12:35 #218890   #10
marek
Типово

хлопче знаєш

мене дуже веселить весь той бордаль, який називається українська політика. роль петрушки виконує там юльця. бо навіть янукрвич порозумнішав і спічрайтерів змінив. його стйтменти тапер нагадують промови державного діяча. на важливо, що він на розуміє про шо говорить.

але верески клоунеси вде просто надоїдають клімакс і криза жанру. але я розумію, що в 2011 знову назбирається 25% таких кій і кіхотів, які проголосують "за нашу юлю". я знаю, що в 2012 ті кії і кіхоти плювати в її сторону будуть і в 2016 накінець появиться нормальний уряд.

але мені просто жаль 10 років життя, мого життя, а не кій чи кіхотів
marek зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2006, 12:38 #218894   #11
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово

marek
Слухай, в мене складається таке відчуття, шо ти її просив, а вона не дала

Інакше я твоєї ненависті зрозуміти не можу. Особисто в мене навіть до янучарів помірковане ставлення
@NYKey зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2006, 12:42 #218898   #12
Youngster
 
Аватар для Youngster
Типово

marek

всім би хотілося нормальної влади для країни,нормальних представників на міжнародній арені політики,але нажаль...
всі занють,як зробити Україну економічно розвиненою країною,всі про це говорять,але чомусь ніхто цього не робить,а головне навіть якби хотів хтось це зробити,то йому б 100% цього не дали!
Youngster зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2006, 12:46 #218904   #13
marek
Типово

я тобі колись напишу детальніше, чого в мене до неї таке відношення

я просто лицемірнішої людини, ніж та панночка на бачив е


в мене до януковича більше поваги. не зважаючи на його тупість
marek зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2006, 12:49 #218907   #14
Youngster
 
Аватар для Youngster
Типово

Цитата
Допис від marek
я просто лицемірнішої людини, ніж та панночка на бачив е

в мене до януковича більше поваги. не зважаючи на його тупість
на рахунок цього я з тобою повністю солідарний!
Youngster зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2006, 12:58 #218915   #15
marek
Типово

нормальна влада появляється тільки в нормальному суспільстві

якщо б в україні появилося хоча в 25% виборців, які йдучи до урни, розібралися б суті і змісті політичних програм, а не голосували за чорноротих ораторів, для яких політика - то змішати з гімнов все і всіх, то б в україні був би уряд, яких при реформах міг би спертися на певні прошарки суспільства і провести їх навіть проти супротиву заначної частини власних громадян.

реформи ніколи на спиймаються ніде на ура, ні бюрократією, ні більшість громадян

ті виклики, які стоять перед україну є системного характеру, подолати їх можна тільки системноми реформами. результати таких реформ можна буде бачити тільки через пару десятиліть

тобі юльця чи янукович розказали, як через 10.15 років будуть закривати демографіяну яму в пенсійних системах?

а вона буде. і зачепить вона тебе. тобі сьогодні 17, тодв буде за тридцять, ти будеш платити пенсійні внески, яких не вистачатиме для фінісування пенсій сьогоднішніх парцівників, оскільки працюючих буде менше, ніж пенсіонерів (сильна народжуваність в 70-80 рр. і сильний спал в 90-2000) хто і як вирівняє ту яму. а то рішення, які має приймати сьогоднішній уряд, а не завтрашні.

ти чув від юльці якість пропозиції? вона навить в тому напрямку не думає.

а вот від єхнурова чув. тільки слухати ніхто не хоче. чорнорота відкрила морду в верещить про буряті і любітеля пільменей
marek зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2017, 19:17 #2695123   #16
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Ну і як Луценку в цих умовах садити "бандитів"?...

gsv зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (06.06.2017), roma22101987 (05.06.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2017, 19:26 #2695125   #17
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Ну і як Луценку в цих умовах садити "бандитів"?...

Апнути некропост бояном


Ехх луцик луцик
org100h зараз поза форумом  
Подякували 2:
gsv (05.06.2017), roma22101987 (05.06.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2017, 15:22 #2695924   #18
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Ну і як Луценку в цих умовах садити "бандитів"?...

Цитата У парламенті розпочато збирання підписів за відставку генпрокурора
via

От неповезло пацану...
saymon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
gsv (11.06.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2018, 12:59 #2718524   #19
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Ну і як Луценку в цих умовах садити "бандитів"?...

gsv зараз поза форумом  
Подякував(ла):
tapac_ko (17.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2018, 18:31 #2718557   #20
goldmans
Активний учасник
Типово Відповідь: Ну і як Луценку в цих умовах садити "бандитів"?...

То в Луценка такі хороми?
goldmans зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:41.