Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Ранні шлюби

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.11.2008, 20:19 #753640   #61
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: Ранні шлюби

Блін,а я би от заміж і вийшла....та ніхто не бере....СУМНО
Vushenka19 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2008, 19:29 #756375   #62
sredizemec
Banned
Типово Відповідь: Ранні шлюби

http://beta.novoteka.ru/?s=pik#nnn14946005

На днях история одной девушки из Аргентины, потрясшей мир, получила продолжение. Второй раз подряд девушка произвела на свет тройню. Первого ребенка она родила в 14 лет, затем через год родила тройню, а совсем недавно снова разродилась тройней. При этом все малыши, включая маму, чувствуют себя отлично. А вот люди по-разному относятся к девушке. Многие считают ее развратной и аморальной, предлагают насильно отправить ее на курс о контрацепции.

Однако немалор и тех, кто рад за молодую маму. Власти купили для семьи кусок земли и построили на нем дом. Семья девушки небогата, мать работает уборщицей. Об отце счастливого многодетного семейства не сообщается.
sredizemec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.11.2008, 02:54 #756697   #63
Amina
 
Аватар для Amina
Типово Відповідь: Ранні шлюби

І шо ти хотів цим сказати?
Amina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2008, 15:43 #765993   #64
patty smith
а думку все туди ж :)
 
Аватар для patty smith
Типово Відповідь: Ранні шлюби

Цитата:
Допис від Vushenka19 Переглянути допис
Блін,а я би от заміж і вийшла....та ніхто не бере....СУМНО
завжди можна самій взяти ))) було б бажання!
patty smith зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2008, 20:39 #766362   #65
Olexiy1984
 
Аватар для Olexiy1984
Типово Відповідь: Ранні шлюби

Да нє народ як на мене то до 18 краще не спати ні хлопцеві ні дівчині.
Звичайно на практиці так не вийде, але...
А щоб в ліжко не сильно тягнуло треба спортом займатися, вчитися...
Після 18 (десь курс перший інституту) трохи приходить якесь таке ніби поняття. А заводити сім'ю бажано після 20-25 років.
Якшо люди вже мають якусь освіту і знають шо і по чом в тому світі, ну хай хотяби загалом.
Щодо кількості секс-партнерів - бажано по менше і то з перевірених джерел так сказать.

А в 16 замуж.... чув в арабів з 8 років можуть видати заміж дівчинку.
І очевидно секс в неї перший може бути в 8 років, так шо на них рівнятися?!
Olexiy1984 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іруся (12.12.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2008, 21:04 #766398   #66
Amina
 
Аватар для Amina
Типово Відповідь: Ранні шлюби

Цитата:
Допис від Olexiy1984 Переглянути допис
Да нє народ як на мене то до 18 краще не спати ні хлопцеві ні дівчині.
Звичайно на практиці так не вийде, але...

А в 16 замуж.... чув в арабів з 8 років можуть видати заміж дівчинку.
І очевидно секс в неї перший може бути в 8 років, так шо на них рівнятися?!
Сам же ж кажеш, шо такі випадки (до 1 можна занести в червону книгу, то про шо мова?
А араби на то і араби, і традиції в них дурнуваті.
Amina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2008, 13:52 #766964   #67
SIR-KARDAN
Guest
Типово

Колєги! Давайте не будем плутати нестримне бажання мати стабільний безпечний секс із бажанням створити сімю. Пропоную внести в Сімейний Кодекс України наступну норму: секс дозволити з 17 чоловікам, і з 16 жінкам, шлюб дозволити з 25 чоловікам і 20 жінкам... Тоді ВСЕ стане на своє місце...

Цитата А в 16 замуж.... чув в арабів з 8 років можуть видати заміж дівчинку.
І очевидно секс в неї перший може бути в 8 років, так шо на них рівнятися?!
Є така класна книжка "Історія стародавнього Сходу"... так от на сході шлюб - це ще інше поняття..., повірте

Востаннє редагував Не повірила: 10.12.2008 о 19:48.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2008, 15:58 #767104   #68
Olexiy1984
 
Аватар для Olexiy1984
Типово Відповідь: Ранні шлюби

Та араби то для крайності.
І племена де там з дівчиною в першу ніч все плем'я спить також не будемо розглядати як варіант.
В нас свій мєнталітет.

В нас колись як було якшо хлопець вже чимось займається а дівка вміє шось робити по хаті і по господарстві - то може заводити сім'ю.
Зараз хлопці тільки пити пиво вміють, а дівчата - навіть яєшні зробити не вміють. Ну то я бачу по багатьох сослуживцах. Батьки якось по зв'язках запхали на роботу, чи то комерційна структура чи державна кантора без різниці.
Ті блін діти не досить того шо тупі в ділах якими займаються (я про посади) + до клієнтів хамлять тіпа якісь професіонали і "топи", а в самих диплом рідної академії на 100% куплений.

Шо такі в сім'ї можуть робити - важке питання, думаю жінку бити і в батьків бабки клянчити. А ше по клубах напостой ходять. Хотя нафіга, мені вот з дівчиною більше нічого не треба.
Olexiy1984 зараз поза форумом  
Подякували 2:
sms0911 (13.12.2008), Іруся (12.12.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2008, 19:50 #767330   #69
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово Відповідь: Ранні шлюби

а хлопці не вміють ні цвяха забити, ні кран поремонтувати. дожились!
Не повірила зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2008, 20:22 #767369   #70
Olexiy1984
 
Аватар для Olexiy1984
Типово Відповідь: Ранні шлюби

Цитата
Допис від Iriska Переглянути допис
а хлопці не вміють ні цвяха забити, ні кран поремонтувати. дожились!
А дівчата також мало шо зварити вміють. Мало хто знає шо таке голка до шиття, а про швейну машинку взагалі мовчу.
Olexiy1984 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Black-Raven (15.02.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2008, 20:24 #767370   #71
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово Відповідь: Ранні шлюби

Цитата:
Допис від Olexiy1984 Переглянути допис
Мало хто знає шо таке голка до шиття, а про швейну машинку взагалі мовчу.
поняття не маю, що таке голка.
вишиваю певно руками.
Не повірила зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2008, 21:03 #767407   #72
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Ранні шлюби

Цитата
Допис від Iriska Переглянути допис
поняття не маю, що таке голка.
вишиваю певно руками.
Ага, а готує певно теж Клон Іриски))) Звичайно самостійність в домашніх справах це дуже добре для сім"ї (сама під час свого першого співжиття починала з макаронів з ковбасою), також добре мати вдалу кар"єру, але до того всього треба й мати психологічну готовність. Буває дівчина й добре справляється зі всім (мені наприклад тільки пункту кар"єри не вистачає), але відчуває що не готова виходити заміж. Тут все має бути обдумано, зважено і обмірковано, а не "Захотілось і все". До того ж я за спільне життя перед одруженням, мінімум рік для притирки
Ultra зараз поза форумом  
Подякували 2:
@NYKey (12.12.2008), Не повірила (10.12.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2008, 23:15 #768147   #73
Summer time
Guest
Типово Відповідь: Ранні шлюби

Цитата:
Допис від Ultra Переглянути допис
Ага, а готує певно теж Клон Іриски))) Звичайно самостійність в домашніх справах це дуже добре для сім"ї (сама під час свого першого співжиття починала з макаронів з ковбасою), також добре мати вдалу кар"єру, але до того всього треба й мати психологічну готовність. Буває дівчина й добре справляється зі всім (мені наприклад тільки пункту кар"єри не вистачає), але відчуває що не готова виходити заміж. Тут все має бути обдумано, зважено і обмірковано, а не "Захотілось і все". До того ж я за спільне життя перед одруженням, мінімум рік для притирки
Ти маєш рацію. Зараз вже рік живу з дівчинкою, на наступний рік весілля =)
 
Подякував(ла):
@NYKey (12.12.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2008, 23:36 #768164   #74
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Ранні шлюби

Цитата:
Допис від Summer time Переглянути допис
Ти маєш рацію. Зараз вже рік живу з дівчинкою, на наступний рік весілля =)
Ми живем вже більше двох років, але весілля не плануєм ні зараз ні пізніше)) Але в вашому випадку, якщо ви - двоє дорослих людей, які свідомо і обдумано вирішили зв"язати свої долі, це тільки в радість)
Ultra зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.12.2008, 12:20 #768476   #75
Татарин
 
Аватар для Татарин
Типово Відповідь: Ранні шлюби

Цитата:
Допис від Ultra Переглянути допис
Ми живем вже більше двох років, але весілля не плануєм ні зараз ні пізніше)) Але в вашому випадку, якщо ви - двоє дорослих людей, які свідомо і обдумано вирішили зв"язати свої долі, це тільки в радість)
думаю, тсе афігетітельно, але...шлюб чому корисний, оскільки, він ніби звязує руки, аби в момент левойі сварки састарта не дати задньойі і не розійтись..без нього ви абсолютно вільні - тут і є дилема, з 1 боку хороше, з іншого - туповато
Татарин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.12.2008, 17:39 #768824   #76
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Ранні шлюби

Цитата:
Допис від Татарин Переглянути допис
думаю, тсе афігетітельно, але...шлюб чому корисний, оскільки, він ніби звязує руки, аби в момент левойі сварки састарта не дати задньойі і не розійтись..без нього ви абсолютно вільні - тут і є дилема, з 1 боку хороше, з іншого - туповато
З якого це боку туповато? Туповато те, що вас якраз тільки той штамп в паспорті і зв"язує. Коли його ще нема, то вас зв"язує взаємоповага і любов. А потім вже кожен сам для себе вирішує чи підтверджувати цей зв"язок шлюбом чи ні. Але прив"язувати до себе людину шлюбом чи (дай боже) дитиною - от це повне ідіоство. І як це виглядатиме: "Ти нікуди не підеш, бо ми одружені"? Брєд повний
ЗІ: Був в мене вже один такий кадр, який хотів мене прив"язати, розписавшись (ми жили 1,5 року) - я одразу дала йому зрозуміти, що і одружені люди і навіть з трьома дітьми все рівно покидають одне одного
Ultra зараз поза форумом  
Подякували 3:
Amina (14.12.2008), Татарин (13.12.2008), VT (19.12.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2008, 16:04 #769572   #77
Татарин
 
Аватар для Татарин
Типово Відповідь: Ранні шлюби

Цитата:
Допис від Ultra Переглянути допис
З якого це боку туповато? Туповато те, що вас якраз тільки той штамп в паспорті і зв"язує. Коли його ще нема, то вас зв"язує взаємоповага і любов. А потім вже кожен сам для себе вирішує чи підтверджувати цей зв"язок шлюбом чи ні. Але прив"язувати до себе людину шлюбом чи (дай боже) дитиною - от це повне ідіоство. І як це виглядатиме: "Ти нікуди не підеш, бо ми одружені"? Брєд повний
ЗІ: Був в мене вже один такий кадр, який хотів мене прив"язати, розписавшись (ми жили 1,5 року) - я одразу дала йому зрозуміти, що і одружені люди і навіть з трьома дітьми все рівно покидають одне одного
Тоді впевнений, шо між вами дуже високий рівень ДОВІРИ...БЕЗ НЕЙІ НІКУДА!!!
Татарин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2008, 04:33 #769941   #78
Amina
 
Аватар для Amina
Типово Відповідь: Ранні шлюби

Цитата:
Допис від Ultra Переглянути допис
З якого це боку туповато? Туповато те, що вас якраз тільки той штамп в паспорті і зв"язує. Коли його ще нема, то вас зв"язує взаємоповага і любов. А потім вже кожен сам для себе вирішує чи підтверджувати цей зв"язок шлюбом чи ні. Але прив"язувати до себе людину шлюбом чи (дай боже) дитиною - от це повне ідіоство. І як це виглядатиме: "Ти нікуди не підеш, бо ми одружені"? Брєд повний
ЗІ: Був в мене вже один такий кадр, який хотів мене прив"язати, розписавшись (ми жили 1,5 року) - я одразу дала йому зрозуміти, що і одружені люди і навіть з трьома дітьми все рівно покидають одне одного
Підтримую на 1000%. Мене штампом і дітьми пробули прив*язати до себе, про повагу і взаєморозуміння забулося відразу, як тільки з*явився ненависний штамп. По своєму досвіді знаю - НІКОЛИ узаконення стосунків не робить міцнішою любов і стосунки. Пережитки радянського союзу - штамп. І ніколи не стримати цією печаткою, коли людину не любиш і не поважаєш.
Так, коли я люблю людину, мені буде приємно офіційно носити статус "жінки", при бажанні прізвище, але це не означає, що я готова до скінчення моїх днів миритися з непримиримим, тільки через те, що в суспільстві прийнято ставити штампи на папір, і деколи, цим папером псувати собі життя.
Amina зараз поза форумом  
Подякував(ла):
@NYKey (14.12.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2008, 05:24 #769943   #79
Татарин
 
Аватар для Татарин
Типово Відповідь: Ранні шлюби

звучить хороше, але думаю, на даний момент даний тип стосунків не був би признаним суспільством.....украінське маю на увазі
Татарин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2008, 05:34 #769947   #80
Amina
 
Аватар для Amina
Типово Відповідь: Ранні шлюби

Цитата:
Допис від Татарин Переглянути допис
звучить хороше, але думаю, на даний момент даний тип стосунків не був би признаним суспільством.....украінське маю на увазі
Мабуть так, але тут, так і хочеться примінити підпис Patty - "в анус громадську думку".
"нельзя жить в обществе и быть свободным от общества" (с), вже цитувала на форумі ці слова, а від себе скажу так... заіпала громадська думка і суспільні закони.
Amina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:03.