Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Мото


реєструвати скутер чи ні??

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.03.2010, 19:18 #1254219   #1
fed22
 
Аватар для fed22
Типово реєструвати скутер чи ні??

Що там з тою реєстрацією 50 кубових? а то мій скут стоїть всю зиму.,я на заробітках в Києві .. Але навесну думаю покататись трохи..то тре його реєструвати чи поки що покатіт той талон на 49,9 кубиків ?
fed22 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2010, 19:32 #1254238   #2
Sempron
 
Аватар для Sempron
Типово Відповідь: реєструвати скутер чи ні??

майже впевнений що другий варіант!
Sempron зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2010, 06:53 #1254674   #3
fed22
 
Аватар для fed22
Типово Відповідь: реєструвати скутер чи ні??

Цитата:
Допис від Sempron Переглянути допис
майже впевнений що другий варіант!
тіпа що можна буде не реєструвати..і нічо ніхто не домахається?
чому так думаєш?
fed22 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2010, 21:45 #1255954   #4
_FORD_
 
Аватар для _FORD_
Типово Відповідь: реєструвати скутер чи ні??

В даний момент реєсрації нема! Але обіцяли дайці на весну хотя їх послухати то вони вже рік обіцяють.
_FORD_ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2010, 18:35 #1257101   #5
_FORD_
 
Аватар для _FORD_
Типово Відповідь: реєструвати скутер чи ні??

Сьогодні чув що вже прийняли закон про реєстрацію транспортних засобів до 50сс, з 1 липня будуть обовясково реєсрувати і ловити тих хто незареєстрований!
_FORD_ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sempron (13.03.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2010, 16:23 #1258225   #6
fed22
 
Аватар для fed22
Типово Відповідь: реєструвати скутер чи ні??

Цитата:
Допис від _FORD_ Переглянути допис
Сьогодні чув що вже прийняли закон про реєстрацію транспортних засобів до 50сс, з 1 липня будуть обовясково реєсрувати і ловити тих хто незареєстрований!
ну я теж читав,що до 1 липня ще не обовязково...А яка ціна тої реєстрації? чи воно не буде майже вартість скута....
fed22 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2010, 19:22 #1258463   #7
proton
 
Аватар для proton
Типово Відповідь: реєструвати скутер чи ні??

І які документи потрібні будуть для реєстрації, бо купа скутерів і мопедів немають ніяких документів.
proton зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2010, 20:13 #1258532   #8
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: реєструвати скутер чи ні??

я чув, а там бабця казала, а хтось на заборі написав....

http://ukrauto.info/2009_02_13/664.html

Сьогодні начальник Департаменту ДАІ МВС України Сергій Коломієц в ході інтернет-конференції на порталі Liga.net прояснив ситуацію довкола скутерів і мопедів:
Всі скутери, незалежно від об'єму, з 1 січня 2010 року підлягають реєстрації. Буде проведена широка роз'яснювальна робота цього року, а з наступного року біля всіх скутерів буде державний номер. Але більшість з них взагалі не зможуть виїхати на вулицю. Тому що більшість цих скутерів - контрабандні.
Водіям скутерів прийдется отримувати і посвідчення водія, згідно Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання стосунків у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху" N586-VI від 24 вересня 2008 року, список категорій водіїв був розширений. Зокрема, до вже існуючої категорії "А" додалася і категорія "А1", яка дає право на управління скутером.

Незрозумілим залишився ще поки лад реєстрації вже експлуатованих скутерів. Частенько, вони не мають документів, в кращому разі довідку з магазина мототехніки або чек когось СПД. Чи досить таких документів, щоб прийти в ДАІ і поставити на облік скутер? Якщо процедура реєстрації буде аналогічна автомобілям і мотоциклам (а так швидше за все і буде), то необхідно окрім довідки-рахунку прикласти ще копію сертифікату відповідності, виписку з митної декларації і так далі Цих документів не опиниться біля 99,9% всіх власників скутерів вже експлуатованих в Україні. Як тоді бути?

Адже за даними AUTO-Consulting тільки за 2008 рік ринок мототехніки з об'ємом двигуна до 50 см3 (до 2010 року не реєструвалася в ДАІ) обчислювався в сотнях тисяч одиниць. За останніх 3 року ринок скутерів щороку подвоювався, а в окремих сегментах потроювався. Справжній бум продажів припав саме на 2008 рік.

Власникам скутерів прийдется спантеличитися пошуком документів вже зараз, не чекаючи 2010 року.
Довідка AUTO-Consulting
Розмови про обов'язкову реєстрацію скутерів йшли давно, а в окремих областях її навіть вводили. Та і про видачу посвідчень водіїв для скутеристов також давно говорять. Ця ініціатива не нова. У деяких країнах Европи все скутера їздять на "номерах". У Росії і СРСР у свій час видавали номерні знаки навіть на велосипеди, намагаючись таким чином привчати до культури водіння і цю категорію водіїв. Були і своєрідні реєстраційні свідоцтва. Такий лад протримався аж до 60-х років.
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2010, 20:38 #1258566   #9
proton
 
Аватар для proton
Типово Відповідь: реєструвати скутер чи ні??

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
Власникам скутерів прийдется спантеличитися пошуком документів вже зараз, не чекаючи 2010 року.
Цікаво, як це можна спантеличитися пошуком документів до 10-річного скутера чи 20-річних карпат, які вже з десяток разів змінили власника?
proton зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2010, 20:42 #1258573   #10
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: реєструвати скутер чи ні??

а це нікого не цікавить
чи ви забули в якій країні живете? )
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2010, 21:00 #1258598   #11
proton
 
Аватар для proton
Типово Відповідь: реєструвати скутер чи ні??

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
а це нікого не цікавить
чи ви забули в якій країні живете? )
Таки так, не країна, а http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%...BA%D0%BE%D0%B2
proton зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2010, 15:38 #1259471   #12
Sempron
 
Аватар для Sempron
Типово Відповідь: реєструвати скутер чи ні??

В мене були карпати з документами і класному стані, зараз італієць старенький і то папірчики в нормі....
Sempron зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2010, 17:37 #1259658   #13
_FORD_
 
Аватар для _FORD_
Типово Відповідь: реєструвати скутер чи ні??

Тіки мова про реєстрацію вже здійняли бучу. Та небуде проблем ніяких готуте талончик 300 грн і всі діла. В багатьох областях вже була реєстрація і нічо ніхто скутерів невикидав і незабирав. Нащот того шо нікого нецікавить чого ти немаєш документів з митниці це неправда! Перш за все це цікавить дайців бо на цьому зароблять воно в першу чергу, а як показує практика інших областів то було просто: - ящо нема паперів з митниці а тіки атлон ПП тоді платиш зверху 50 грн типу це бабло іде на перевірку номера рами і транспотного засобу на те що він невкрадиний після цього дають тіпа довітку шо некрадений і далі платиш по прасу і реєстреєш.
Ташо несушіть голову зберате бабло а з бабло тут і без доків і без колес мона зареєструвати!
_FORD_ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sempron (18.03.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2010, 07:29 #1260232   #14
fed22
 
Аватар для fed22
Типово Відповідь: реєструвати скутер чи ні??

Цитата:
Допис від Sempron Переглянути допис
В мене були карпати з документами і класному стані, зараз італієць старенький і то папірчики в нормі....
цікаво..італієць? а розмитнення він пройшов? Є митна декларація?? а сертифікат на відповідність в Україні є?
fed22 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.03.2010, 12:46 #1260652   #15
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: реєструвати скутер чи ні??

Що ж ви всі такі перелякані, та небудуть вони того вимагати, бо 99% мопедів прийдеться просто на металолом пустити.... ПІдтримую думку форда, скоріше всього буде так як і всіх областях, талончик і достатньо з документів, з наспутног ороку то вже можливо і будуть вимагати всякі пріколи в вигляді митних декларацій і т.д а поки думаю що буде по талонах!
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.03.2010, 12:12 #1265027   #16
vanyathebest
 
Аватар для vanyathebest
Типово Відповідь: реєструвати скутер чи ні??

А от підскажіть мені: маю скутер без документів(взагалі жодної квитанції, куплявся десь років 5 назад, на Тернопільському автобазарі, і ніхто жодної квитанції не видавав), мені його можна зареєструвати в ДАІ якось? А то хочеться їздити впевнено, а не по дворах переховуватися.
І ще одне - в правах є категорія А, а навпроти А1 немає нічого. По суті на скутерах можна їздити, бо ж А більше ніж А1, але чи хтось з таким стикався? Бо міліція може тоже почати примахуватися, в них свої приколи
vanyathebest зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.03.2010, 21:28 #1265778   #17
Sempron
 
Аватар для Sempron
Wink Відповідь: реєструвати скутер чи ні??

Цитата:
Допис від fed22 Переглянути допис
цікаво..італієць? а розмитнення він пройшов? Є митна декларація?? а сертифікат на відповідність в Україні є?
я купляв з рук, до 50-ти кубів думаю не тре розтаможувати...
п.с.: є типу як паспорт двохсторонній формату А5, що згинається як книжечка...
Sempron зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.03.2010, 07:44 #1266066   #18
fed22
 
Аватар для fed22
Типово Відповідь: реєструвати скутер чи ні??

[QUOTE=vanyathebest;1265027]А от підскажіть мені: маю скутер без документів(взагалі жодної квитанції, куплявся десь років 5 назад, на Тернопільському автобазарі, і ніхто жодної квитанції не видавав), мені його можна зареєструвати в ДАІ якось? А то хочеться їздити впевнено, а не по дворах переховуватися.
І ще одне - в правах є категорія А, а навпроти А1 немає нічого. По суті на скутерах можна їздити, бо ж А більше ніж А1, але чи хтось з таким стикався? Бо міліція може тоже почати примахуватися, в них свої приколи[/QUOT
На рахунок категорії А-проходить. А от на рахунок скутера-ще не відомо...ходила моя в МРЕО. Сказали,що дію закону про реєстрацію припинили. І буде щось відомо тільки після 1 го квітня. Тернопільські менти ще й не слухать того ,що кажуть з Києва..Був же ж закон,що 50-ки реєструвати до 1 го липня без обовязкової подачі доків про придбання....Ан ні,в Тернополі не проходить-зара поки що чекайте до 1го квітня..а дальше побачимо. Короче,щось я не чекаю добра від тих ментів...Вони придумають так,що бабла тре буде викинути немерено..як завжди. Деколи так хочеться брати якогось Калаша і мочити то всьо кодло !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fed22 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Sempron (19.03.2010), vanyathebest (19.03.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.03.2010, 14:59 #1266564   #19
vanyathebest
 
Аватар для vanyathebest
Типово Відповідь: реєструвати скутер чи ні??

[quote=fed22;1266066]
Цитата:
Допис від vanyathebest Переглянути допис
А от підскажіть мені: маю скутер без документів(взагалі жодної квитанції, куплявся десь років 5 назад, на Тернопільському автобазарі, і ніхто жодної квитанції не видавав), мені його можна зареєструвати в ДАІ якось? А то хочеться їздити впевнено, а не по дворах переховуватися.
І ще одне - в правах є категорія А, а навпроти А1 немає нічого. По суті на скутерах можна їздити, бо ж А більше ніж А1, але чи хтось з таким стикався? Бо міліція може тоже почати примахуватися, в них свої приколи[/QUOT
На рахунок категорії А-проходить. А от на рахунок скутера-ще не відомо...ходила моя в МРЕО. Сказали,що дію закону про реєстрацію припинили. І буде щось відомо тільки після 1 го квітня. Тернопільські менти ще й не слухать того ,що кажуть з Києва..Був же ж закон,що 50-ки реєструвати до 1 го липня без обовязкової подачі доків про придбання....Ан ні,в Тернополі не проходить-зара поки що чекайте до 1го квітня..а дальше побачимо. Короче,щось я не чекаю добра від тих ментів...Вони придумають так,що бабла тре буде викинути немерено..як завжди. Деколи так хочеться брати якогось Калаша і мочити то всьо кодло !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Вони на 1 квітня зроблять якусь фігню, а коли всі почнуть робити, скажуть: "З 1 квітня" І позабирають всі незареєстровані мотики))))))
vanyathebest зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.03.2010, 22:36 #1267168   #20
_FORD_
 
Аватар для _FORD_
Типово Відповідь: реєструвати скутер чи ні??

Хлопці а ви купи триматесь і ніхто вас нічо неззабре!
1 по одному ми нічого а разом сила.
2 заходьте на наш форум www.iron-horse.te.ua там можна і про закони почитати і як себе поводити з ментами.
3 хороших людей берем в клуб ))

Востаннє редагував _FORD_: 19.03.2010 о 22:44.
_FORD_ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:05.