Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Кіно, відео, мультиплікація


Хороші фільми...

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.09.2006, 09:25 #173847   #201
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово

Цитата
Допис від slider_one
Bhagavan
Мені особливо сподобався момент де хлопчик намалював на руці годинник і слухав чи він часом *не піде*..
Знаєш, я теж вчора дивився той фрагмент... там таке наростаюче розуміння процесу..... Спочатку не розумієш шо він малює, потім бачиш стрілочки і розумієш шо то годинник, потім ремінець до годинника (!!!! візуально максимально наближає модель до оригіналу). а потім коли він пточинає його слухати - аж мороз по шкірі проймає - намагаєшся зрозуміти шо в того малого в голові і розумієш шо ти вже ніколи так щиро ні в шо не повіриш, як той пацан в тікання свого намальованого годинника.... Можу закластися шо він йому все таки затікав ...
А в той час в немовляти кровотеча з пупу розв'язаного Фаталізм часу - реальний чи намальований - але він іде....
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2006, 09:28 #173849   #202
slider_one
Типово

Bhagavan

виклади плс другий фільм....якщо він в тебе є....
slider_one зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2006, 10:00 #173869   #203
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово

Цитата
Допис від slider_one
виклади плс другий фільм....якщо він в тебе є....
Якби ж то був, шукаю в неті шось не можу знайти....
Перший качав з інфосторе, а другого там нема...
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2006, 14:55 #173998   #204
TheGame
 
Аватар для TheGame
Типово

Класний фільм Tupac-Resurrection.
TheGame зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2006, 15:00 #174003   #205
Маlий
 
Аватар для Маlий
Типово

хаа..... а ви перегляньте "БУГІМЕН"..... неочікуванно на тебе нападає хандра... це жахи....
Дивився "Ніхто не знає про секс"...Банально..не дуже й цікаво.
Дууууже сє сподобався фільм "Нас не прийняли"("ACCEPTED")...
Посміятись можна! А ше "Сексі бойз"! Це вже суміш "Американ пиріг", та "Мурахи в штанях".
Маlий зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2006, 15:09 #174010   #206
@Master@
 
Аватар для @Master@
Типово

Хтось має AliGi ругу частину
@Master@ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2006, 16:20 #174069   #207
TheGame
 
Аватар для TheGame
Типово

А що така є?
TheGame зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2006, 16:28 #174079   #208
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово

TheGAME
@Master@
будь-ласка, шукайте АліДЖі в іншій темі, там, про пошук фільмів... а тут розкажіть шо ви бачили за останній час Хорошого....
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2006, 16:30 #174081   #209
TheGame
 
Аватар для TheGame
Типово

АліДжі класний комедійний фільм.
TheGame зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2006, 20:46 #174203   #210
cheesy
Типово

Вчора дивилася той фільм про Чорнобиль, але в силу певних обставин н едодивилася, бо засинала на місці) Але фільм нічого так. Єдине шо тупо - мені не сказали практично нічого нового.
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2006, 10:21 #174377   #211
ben-gan
 
Аватар для ben-gan
Типово

Никто не знает про секс - класна російська комедія.
Багато ржав
ben-gan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.09.2006, 21:51 #176456   #212
Roksolana
 
Аватар для Roksolana
Типово

"Игры разума" - хоча й не новий, але дуже зворушливий фільм. Особливо заключна його частина, коли головний герой (Рассел Кроу) нарешті здобув визнання... його виступ при врученні Нобелівської премії.

"Послание в бутылке" - романична мелодрама, яку хочеться час від часу переглядати знову і знову. Подобається гра Кевіна Костнера у цьому фільмі. І взагалі, на мій погляд, він і Робін Райт Пенн - досить симпатична пара.
Roksolana зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.09.2006, 11:48 #176649   #213
slider_one
Типово

Цитата "Игры разума" - хоча й не новий, але дуже зворушливий фільм. Особливо заключна його частина, коли головний герой (Рассел Кроу) нарешті здобув визнання... його виступ при врученні Нобелівської премії.
дійсно гарний фільм... вже близько тьох раз переглядав...
slider_one зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.09.2006, 11:52 #176655   #214
Roksvel
Типово

"Константин" витикни...
Roksvel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.09.2006, 12:14 #176676   #215
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово

Дивився вчора "Вдох видох", досить цікавий психологічний фільм про кохання, стосунки... сподобалось
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.09.2006, 12:36 #176696   #216
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово

Roksolana
Кроу зіграв безподобно, особливо шизофреніка старого (як майстерно його загримували - я був вражений). Ваги тому фільму додає також реалізм - теорія Джона Неша дійсно перекрутила економічну теорію на новий лад, і коли розумієш чого це йому коштувало - проймаєшся повагою і розумінням....
Один з найкращих на мою думку біографічних фільмів.....

-------------------

вчора взяв на MG.te.ua "Код да вінчі" втикав до половини кіна і заснув.... але не тому шо кіно скучне, а по іншій причині... тим не менше рекомендую - вдала екранізація.... (то є глибоко субєктивна рекомендація, бо я сліпий прихильник таланту Одрі Тоту всі решта так - грілися в її сяйві )
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.09.2006, 20:17 #178254   #217
Roksolana
 
Аватар для Roksolana
Типово

Bhagavan, я теж була задоволена переглядом "Коду да Вінчі". В принципі, мільйон разів вдячна своїй подрузі, яка буквально "заставила" мене до того, як я піду в кінотеатр прочитати саму книжку Дена Брауна Думаю, якщо б я цього не зробила, то фільм би важче сприймався. Хоча, це моя суб"єктивна думка

Так, ще щось хотіла написати. Ага, згадала Передивлялась ось "Брудні танці-2". Люблю цей фільм такою ж ніжною і трепетною любов"ю, як і "Потанцюймо" з Дженіфер Лопес і Річардом Гіром. Гаванські ночі, пристрастні латинські танці та палке кохання - все як у казці А те, що відсутні "великі" зірки - мене зовсім не засмутило.

Також переглянула "Бандитки" - бойовик з Сельмою Хайєк і Пенелопою Круз у головних ролях. Ніколи не дивлюсь фільмів такого жанру, але цей досить так нічо Дуже весела, винахідлива і безстраша парочка Хайєк-Круз ефектно обкрадала банки Фільм ненав"язливий з нотками гумору, але, як на мене, одноразовий.
Roksolana зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.09.2006, 20:25 #178264   #218
cheesy
Типово

Цитата:
Допис від Roksolana
Також переглянула "Бандитки" - бойовик з Сельмою Хайєк і Пенелопою Круз у головних ролях. Ніколи не дивлюсь фільмів такого жанру, але цей досить так нічо Дуже весела, винахідлива і безстраша парочка Хайєк-Круз ефектно обкрадала банки Фільм ненав"язливий з нотками гумору, але, як на мене, одноразовий.
Угу, класне кіно) мене проперло. Особливо їхні прикиди і дитяче скривлене обличчя Пенелопи Круз.
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.09.2006, 20:35 #178277   #219
Roksolana
 
Аватар для Roksolana
Типово

Цитата
Допис від cheesy
Угу, класне кіно) мене проперло. Особливо їхні прикиди і дитяче скривлене обличчя Пенелопи Круз.
Аха, вона дійсно якась як дитина А взагалі, мені чимось ці 2 актриси подібні між собою )
Roksolana зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.09.2006, 20:44 #178282   #220
slider_one
Типово

Хороший фільм *Get Rich or Die Trying*..... Фільм особливо сподобався за те, що він в першу чергу біографічний. 50 центів досить пристойно зіграв,як на перший раз. 3 10 балів я тіки так би 9 поставив...
slider_one зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
кіно, фільми



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:47.