Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Фото


Тернопільські шкільні "фотографи", не майте людей за лохів!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 29.09.2013, 20:14 #2275837   #1
semteacher
Exclamation Тернопільські шкільні "фотографи", не майте людей за лохів!

Товариство, вибачайте за заголовок, але вже реально надоїло!
Є в Тернополі особлива порода "фотографів" - мандрівні шкільні фотографи.
Почнемо вже з того,що вони ходять по школах (садочках) та фотографують дітей - без згоди батьків.
Далі друкують фотографії і пробують впарити батькам по абсолютно неадекватних цінах. Для прикладу, моїх дітей в школі №2 фотографують 2-3 рази в рік. Останнє творіння таке:
small.JPG
А ціна така: менші фотки по 25 грн., з календариком - 40 грн., весь комплект - 75 грн.
Панове "фотографи"!
1. Я сам маю дешеву камеру, яка робить досить непогані знімки з великою роздільною здатністю навіть в автоматичному режимі.
2. Я маю нормальний струменевий принтер, який доволі якісно друкує ті фото і який я сам заправляю (СПЧ навіть небрав - нема об"ємів).
3. Тому мені очевидно, що собівартість комплекту вище - не більше 10-12 грн. (максимально, а може й менше).
То може не треба бути такими жлобами? Може, поставити адекватну ціну відразу?
Фотограф, результат якого показано вище, весною вже робив фотки в нашому ж класі. Заломив таку ж ціну. Майже всі відмовилися. Через пару тижнів ті ж фотки подешевшали вдвічі. Але, мабуть він забув - історія повторюється.

А тепер саме головне. Надворі 21 стліття.
Можливо, я б і купив ті фотки. Якби мені до них дали їх електронний варіант.
Але "фотограф", навіть не лишив класному керівникові контактні дані - лише записав її мол, "я звами зв"яжуся".

І не розказуйте про авторське право і "муки творчості". Цим тут і не пахне. 3-4 фільтри в краденому "фотошопі" - це банальний лохотрон.

ПС. З досвіду - за роки садочку/школи перетинався з 5 чи 6 такими "мандрівними фотографами", з 3 чи 4 мені вдалося зв"язатися, і лише 1 попався адекватний, з яким я домовився про одержання електронних версій фото.

Ніби не в тему, але вже кілька знайомих і родичів розказують, як їм по 6-10 місяців (!) роблять фотоальбоми і фотокниги з весіль. Це особливості фотобізнесу по-тернопільськи? Чи сучасного фотобізнесу взагалі?
semteacher зараз поза форумом  
Подякували 5:
dango (04.10.2013), Hurricane (29.09.2013), ОРДА (04.10.2013), Promo (19.08.2014), Дєцко (19.08.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.09.2013, 20:46 #2275861   #2
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Тернопільські шкільні "фотографи", не майте людей за лохів!

Цитата
Допис від semteacher Переглянути допис
Це особливості фотобізнесу по-тернопільськи? Чи сучасного фотобізнесу взагалі?
це спроби відбити дорогу камеру яку придбали в кредит. Я таких посилаю в сад.
В мене є мильниця, але на якійсь дійства в садочок чи школу стріляю в друзів крутішу камеру. Тому повністю згоден з топікстартером..
Сомбра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Hurricane (29.09.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.09.2013, 20:48 #2275863   #3
Bylat
 
Аватар для Bylat
Типово Відповідь: Тернопільські шкільні "фотографи", не майте людей за лохів!

Вважаю вина частково на класному керівникові. так як він дозволив фотографувати дітей без згоди батьківю . Ціна має узгоджуватись наперед . Має бути згода батьків. Це не має мішати навчальному процесу.
Bylat зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Hurricane (29.09.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.09.2013, 21:12 #2275871   #4
Sofi
 
Аватар для Sofi
Типово Відповідь: Тернопільські шкільні "фотографи", не майте людей за лохів!

Класний керівник повинен ознайомити батьків з умовами фотографа, узгодити всі нюанси.
Sofi зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Hurricane (29.09.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2013, 19:28 #2278750   #5
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Тернопільські шкільні "фотографи", не майте людей за лохів!

скажу так...ціни студійної світлини в нормальній фотостудії....але аж ніяк не цього "щастя"
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.08.2014, 18:04 #2435553   #6
incognitoINC
Учасник
 
Аватар для incognitoINC
Типово Відповідь: Тернопільські шкільні "фотографи", не майте людей за лохів!

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
це спроби відбити дорогу камеру яку придбали в кредит. Я таких посилаю в сад.
В мене є мильниця, але на якійсь дійства в садочок чи школу стріляю в друзів крутішу камеру. Тому повністю згоден з топікстартером..
то є так, дядьку ) краще вже оборотом брати, ніж ціни залупляти... бо оборот крім того розкручує самого фотографа і пошироє про нього інформацію + анпрацьоване портфоліо. Краще зробити менше і дешевше, ніж дурити людей
incognitoINC зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.08.2014, 18:17 #2435559   #7
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Тернопільські шкільні "фотографи", не майте людей за лохів!

Цитата:
Допис від incognitoINC Переглянути допис
то є так, дядьку ) краще вже оборотом брати, ніж ціни залупляти... бо оборот крім того розкручує самого фотографа і пошироє про нього інформацію + анпрацьоване портфоліо. Краще зробити менше і дешевше, ніж дурити людей
)) сину, дихай рівніше, бачу ти рішив і оборотом взяти )))
Цитата
Цитата:
Допис від incognitoINC Переглянути допис
Фотозйомка будь-яких урочистих подій, справді приємні ціни. Виготовлення фотокниг. Виїзд в інші міста України. Професійно, якісно, творчо. Бронювання дат
потішила фраза виїзд в інші міста. звісно дай бог, дай бог... в Україні багато міст де тебе з нетерпінням чекають щоб забронювати дату. Накінець то на форумі зявився професіонал високого гатунку який може виїхати в інші міста України, якщо завчасно забронювати дату звісно. Бо без бронювання діло не попре.

Звісно шуткую, без образ але ти б бачив рівень тих хфотографів з дитсадочку)))
Сомбра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SharpKnife (16.09.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.08.2014, 18:42 #2435573   #8
incognitoINC
Учасник
 
Аватар для incognitoINC
Типово Відповідь: Тернопільські шкільні "фотографи", не майте людей за лохів!

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
)) сину, дихай рівніше, бачу ти рішив і оборотом взяти ))) потішила фраза виїзд в інші міста. звісно дай бог, дай бог... в Україні багато міст де тебе з нетерпінням чекають щоб забронювати дату. Накінець то на форумі зявився професіонал високого гатунку який може виїхати в інші міста України, якщо завчасно забронювати дату звісно. Бо без бронювання діло не попре.

Звісно шуткую, без образ але ти б бачив рівень тих хфотографів з дитсадочку)))
ахах... ) та я впринципі також жартома ) ну я не бачу нічого поганого в тому, що вказую в інформації свої пропозиції про зйомку (ще б хтось підказав як вмістити її стрічкою під повідомленням). В інших містах цікавіше знімати, ніж в Тернополі, бо все нове і незнайоме для ока. Ну я не вважаю себе справжнім професіоналом, але я до того йду, думаю не варто взагалі кому-небуть називати себе професіоналом, бо після цього розвиток припиняється і залишається тільки пафос. Трохи дивно читати насмішку про інші міста і бронювання, не розумію що смішного... Взагалі не мав на меті когось задіти, якщо задів - вибачаюся.
incognitoINC зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:41.