Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Результати опитування: Ваше відношення до центральної влади:
Позитивне 5 7.81%
Негативне 52 81.25%
Нейтральне 7 10.94%
Голосували: 64. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.08.2016, 21:16 #2650187   #101
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
Ну якщо порівнювати податки, які платить свіч, то порівнюй їх з податками, які платила ти, тільки не забувай на кількість своїх працівників ділити, бо то не одна ти користь приносила, а разом із ними.
та мені байдуже,не збираюсь я з ним і надалі рівнятись,це він почав ці рівняння щоб підняти свою вагомість,нехай тішиться що з нього і користь була і податків більше,бідоласі більше ж нема чому порадіти

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Так так? Я почуваюсь ошуканим і заробляю дуже мало, короче ніщеброд я.
та,звісно що мало хто багато заплатить працівнику який цілими днями на форумі сидить,я б теж не платила
однозначно для рівня штатів ніщєбород,а на Україні почувався би паном,якби такі злодії як я не кайфоломили

Востаннє редагував Ingenue: 22.08.2016 о 21:16. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2016, 21:18 #2650190   #102
roots
 
Аватар для roots
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
А зараз нема ані совісті ані сміливості визнати свою помилку.
памятається недавно одна інтірєсна лічность запропонувала українцям вибачитись перед російськими матерями сини яких загинули здохли на українській землі (фраза не може бути точною івопше - вирвана з контексту)

запропонуй свій варіант як, хто і перед ким має вибачитись/визнати свою помилку
roots зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2016, 21:25 #2650191   #103
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
та,звісно що мало хто багато заплатить працівнику який цілими днями на форумі сидить,я б теж не платила
однозначно для рівня штатів ніщєбород,а на Україні почувався би паном,якби такі злодії як я не кайфоломили
Саме так, зі мною ми вже все вияснили - я в всьому винний ніщеброд який фінансував майдан для того шоб стало погано таким як ти бо мене дуже давила жаба.

Но ти так і не відповіла, на який системі оподаткування була? Я ше підозрюю шо напевно мала кілька підприємців на рідню пореєстрованих шоб за 250К грн не вийти, чи ти через "працівників" мінімізувала?
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2016, 21:29 #2650192   #104
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Тут у вас прямо Давос місцевого розливу.))))) Аж дух захватує ))))
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2016, 21:32 #2650193   #105
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Саме так, зі мною ми вже все вияснили
і зі мною теж,я ніяких податків не платила тільки крала,щоб ти мав спокій,що в Україні неможливо заробити,можна тільки вкрасти
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2016, 21:37 #2650195   #106
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Тут у вас прямо Давос місцевого розливу.))))) Аж дух захватує ))))
А чом би і ні? Вот є вже 2 факти 1. тьотя явно не хоче розказувати ким працював чоловік, 2. явно податки показувати встидно - хоча податки і оренду - не встидно

А ше досі рве серце історія про дві помідорки ПС. і чорна заздрість

Єдине шо радує шо в сусідній темі вона нам рокаже нашо штатам було організовувати майданутих! Чекаю як на нову серію крутого серіалу!

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
і зі мною теж,я ніяких податків не платила тільки крала,щоб ти мав спокій,що в Україні неможливо заробити,можна тільки вкрасти
Тобто це розуміти як "я вам про те що я була на спрощеній системі і мінімузували податки щоб не платити їх бюджетникім не розкажу", так? "Зато я дуже всім співчуваю, особливо діткам а в всьому винна не я - а майдануті"! це то шо ти приблизно зараз думаєш, пра?

Востаннє редагував vanco2: 22.08.2016 о 21:37. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2016, 21:46 #2650197   #107
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Ну якби я не зачіпила твоє его великого заробітчанина,ти б давно відвалив,але ж спокою нема,непереможне бажання довести,от моїх трошки доларів кришталево чисті,а твоїх багато були брудними.
Навіть не знаю що зробити,аби ти сьогодні заснув,може про свою дружину трохи порозказуй,щоб я надалі мала можливість постібатись і подомахуватись у всіх наступних темах,
скільки за мінєт бере 50 баксів,чи 30,не кончєна?
а податки з них платите,не обкрадаєте державу,яка так милосердно вам притулок надала?
Ingenue зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 3
ion (24.08.2016), vanco2 (22.08.2016), yakudza (22.08.2016)
Офтопів до посту: 7  Офтоп  
Старий 22.08.2016, 21:49 #2650199   #108
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

черговий інженю-срач з теми зробили.. ну вас....
olligarh зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2016, 21:51 #2650200   #109
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Цитата А чом би і ні? Вот є вже 2 факти 1. тьотя явно не хоче розказувати ким працював чоловік, 2. явно податки показувати встидно - хоча податки і оренду - не встидно
А хто сказав, що чоловік у неї був один? Я особисто в її дописах бачу непохитну віру, ледь не релігію у своїй правоті. А релігія доказів не потребує. Тому, особисто я збився щось їй доказувати.
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2016, 22:20 #2650204   #110
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
А чом би і ні? Вот є вже 2 факти 1. тьотя явно не хоче розказувати ким працював чоловік, 2. явно податки показувати встидно - хоча податки і оренду - не встидно

А ше досі рве серце історія про дві помідорки ПС. і чорна заздрість

Єдине шо радує шо в сусідній темі вона нам рокаже нашо штатам було організовувати майданутих! Чекаю як на нову серію крутого серіалу!

Додано через 4 хвилини


Тобто це розуміти як "я вам про те що я була на спрощеній системі і мінімузували податки щоб не платити їх бюджетникім не розкажу", так? "Зато я дуже всім співчуваю, особливо діткам а в всьому винна не я - а майдануті"! це то шо ти приблизно зараз думаєш, пра?
в Україні були гуманні податки,їх було не важко платити
крім того я щомісяця від 2до 5 тисяч перераховувала на благодійність
а тепер розкажи ти ,скільки платиш податку скільки роздав бідним співвітчизникам зі своєї ніщєбородської американської зарплати

Востаннє редагував Ingenue: 22.08.2016 о 22:48.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2016, 08:37 #2650215   #111
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
в Україні були гуманні податки,їх було не важко платити
В Україні було просто недосконале законодавство, де власник магазинів і ларків міг платити ті самі 200 грн в місяць, що і базарник з однією точкою.
Поцікався, скільки податків і які їх розміри на загальній системі.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2016, 08:55 #2650218   #112
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Може й міг,я платила значно більше,але це всеодно було не важко.
А в тебе які до мене претензії що законодавство було недосконалим,чи що не переплачувала понад встановлених норм?Маєш тепер народовладдя здобуте,демократичну демократію,пиши петиції нехай вдосконалюють щоб не тільки ти зі своїми родичами не міг більше 60-ти доларів заробити,а й бариги від яких одні збитки державі.

Востаннє редагував Ingenue: 23.08.2016 о 10:30.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2016, 11:43 #2650244   #113
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

В мене до тебе - жодних.
І я, до речі, абсолютно не ношусь з тим, чи є державі з мене користь.
Це ти вже всіх задовбала своїм підходом: я мала бізнес і мені було добре. раз було добре мені - значить всім могло бути. а ті, кому було не добре - вони просто ліниві і тупі, замість торгувати біжутерією - майдани влаштовують (по бажанню можеш додати "ідуть вбивати дітей донбасу", "провокують росію", "починають війну" і т.д. і т.п.).
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2016, 12:10 #2650245   #114
ivanP
Banned
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Цитата Це ти вже всіх задовбала своїм підходом: я мала бізнес і мені було добре. раз було добре мені - значить всім могло бути. а ті, кому було не добре - вони просто ліниві і тупі, замість торгувати біжутерією - майдани влаштовують
ти правий.
З розумних колєгів ніхто не майданив. То було очевидно.
ivanP зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (23.08.2016)
Сказав(ла) Фууу!:
vanco2 (23.08.2016)
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 23.08.2016, 12:21 #2650247   #115
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

ну от твій соратник ванко подібне говорить про тих кому погано сьогодні
ліниві,тупі,не професіонали,якщо заробляють 60 доларів,чи їдуть на заробітки за 300,то значить на більше не заслужили
не треба скігліти,трєба брати лопати і годувати свої сімї
ніби тоді не було умов для розвитку та покращення добробуту,а зараз нарешті зявились і ці всі невдоволені тупоголові,що стогнуть просто не хочуть ними скористатись
але він тебе не задовбав,бо допомагав ненависного овоча скинути ,який заваджав тобі гідно заробляти
овоча вже досить давно нема,заробітки,звісно,більшими не стали,але то нічого,переможеш з дивану москалів і відразу піднімешся

стосовно того чому я була від початку проти майдану ти прекрасно знаєш іншу причину,тому що передбачала чим це закінчиться ще з 2011 року
в той час коли ти зізнаєшся,що й уявити собі такого не міг
і при цьому я "дурепа",а ти розумник

навіть опираючись на цей факт можна зробити висновок хто з нас більше схильний до обєктивного аналізу,отже заткнутись і тихенько слухати а ти й далі списуєш полотна ,виставляючи себе на посміховисько кумедними історіями ,як твоя жінка з тестем заробляли для України мільйон,а для себе по 1500
і що якби не майдан то було би ще гірше,одночасно роблячи мені зауваження,що "якби"вживати не можна
короче ні то температура,ні то вже щось хронічне та грунті десятилітніх невдач

У вас хоч буде в що дитя загорнути,може якісь пеленки тобі передати,памперси,суміші?
А то якщо ви до революції так страшно бідували всією родиною,що готові були бруківкою забити кожного хто стоїть на шляху до вашого кращого життя,то зараз,коли все мінімум втричі подорожчало,мабуть,взагалі впроголодь живете .

Востаннє редагував Ingenue: 24.08.2016 о 09:52.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2016, 21:43 #2650311   #116
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Я тобі пояснив, що ситуація в Україні була далеко не ідеальна (щоб не сказати - тупикова), і твій ларьок - це ще не вся українська економіка.
Мені то що? Я сприймаю все, що відбулось, як неминучість.
Це ти щось ніяк не змиришся і товчешся головою об стіну - от якби не майдануті - все в Україні було б чудово.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2016, 22:23 #2650315   #117
ivanP
Banned
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

принаймні було б на порядок краще, але звісно погано в цілому. І, напевно, тієї війни(яка закінчиться за тиждень чи два - чи як там твій обранець обіцяв) б не було...
ivanP зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2016, 22:24 #2650316   #118
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Знову ці подвійні стандарти
все що відбувалось до того,як наздобував, за неминучість не хотілось сприймати
а зараз ,розуміючи долю своєї вини ,без бажання її визнавати уголос,тільки й залишається все на фатум списати
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2016, 09:07 #2650332   #119
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Знову ці подвійні стандарти
все що відбувалось до того,як наздобував, за неминучість не хотілось сприймати
Якраз ти і не права.
З року в рік в Україні спостерігалась одна й таж тенденція: збільшувалась кількість прозахідних симпатиків, і зменшувалась кількість тих, хто ностальгував за союзом і москвою. Розходження з останньою в політичному плані було неминуче, і тут кремль пробує зламати українців через коліно і впарити їм свого ручного президента, ще й доволі сумнівною біографією. Потести були якраз неминучими,і якщо на те пішло - вони супроводжували Януковича практично всю його недобуту каденцію, Майдан нізвідки не взявся, то вже був фінал.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2016, 09:41 #2650335   #120
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Ваше відношення до центральної влади - сьогодні.

я аж просльозилась
ретельно спланований та профінансований фінал
в фіналі поміняли ручного президента росії на ручного президента штатів з відмінною репутацією
до речі з днем незалежності тебе ,як це не смішно звучить

до якої відмітки збільшилась кількість прозахідних симпатиків?
2відсотка активних і 10 співчуваючих?
А всі решта,як ви сьогодні їх називаєте недоумки,бо просрали такий офігєнний шанс проголосувати за гриценка і зажити багато й щасливо
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:08.