Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Музика


Результати опитування: Ваше ставлення до євроденсу 90-х:
Я не слухаю танцювальну музику взагалі. 3 7.50%
Що це таке? Вперше про нього чую. 0 0%
Нічого особливого. Сучасна музика набагато цікавіша. 4 10.00%
Слухав на касетах. Колись це було круто. 15 37.50%
Класна музика. Орієнтуюся у виконавцях. Є у домашній фонотеці. 15 37.50%
Повторіть, будь-ласка, запитання. Я не зрозумів. 3 7.50%
Голосували: 40. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Техно 90-х: обговорення, інфо, лінки

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.03.2009, 20:30 #875287   #21
muz4ina
Типово Відповідь: Техно 90-х: обговорення, інфо, лінки

Цитата:
Допис від Octopus Переглянути допис
Цікаво, чи має той знайомий в мп3 Турбо Техно Саунд і Captain Hollywood Project - Only With You (House Mix) із синглу 1993 року (у мене є сингл, але саме цей трек вкрай поганої якості + його зжали таким чином, що звучить він на 1 хв менше, ніж мав би в оригіналі, ніби на пластинці замість 33 об-хв дали всі 45)
Це є і умене ! )
Турбо техно,два альбома виходило на касетах,наскільки я розумію тебе цікавить перший <Асфальтний синдром>(1996)
якщо влаштує така якість то пиши дам цілий альбом:

Турбо Техно Саунд-Я намалюю mp3
http://www.sendspace.com/file/d06e1v

Captain Hollywood Project -Only With You (House Mix) mp3
http://www.sendspace.com/file/pspqyc
muz4ina зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Octopus (25.03.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2009, 20:39 #875308   #22
muz4ina
Типово Відповідь: Техно 90-х: обговорення, інфо, лінки

Real_Thing Повністю згідний !!!

Якщо втебе є якійсь прайсик(чи як там?)на музло, то закинь мені будьласка,цікаво)
muz4ina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2009, 21:04 #875341   #23
Real_Thing
 
Аватар для Real_Thing
Smile Відповідь: Техно 90-х: обговорення, інфо, лінки

Цитата
Допис від muz4ina Переглянути допис
Real_Thing Повністю згідний !!!

Якщо втебе є якійсь прайсик(чи як там?)на музло, то закинь мені будьласка,цікаво)
Прайсика немає, кілька раз пробував його скласти - займає надто багато часу. А вигрузити список з ВінАмпа - то не всі треки мають прописані метаданні (теж через брак часу). Якщо Тебе цікавлять конкретно якісь речі - можемо обмінятись, та я й не жадний

Востаннє редагував Real_Thing: 24.03.2009 о 21:10.
Real_Thing зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2009, 08:14 #875743   #24
muz4ina
Типово Відповідь: Техно 90-х: обговорення, інфо, лінки

Є така прога називається <WhereIsIt?> вона складає каталоги з мість які вкажеш і шукає там формати які вкажеш !!Лекгко і мгновенно можна зробити прайсик(каталог мп3) Вмене є такий каталог,(все поальбомах і синглах) кому цікавіо можу закинути!
muz4ina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2009, 09:18 #875817   #25
Din Explorer
кавайная котяка
 
Аватар для Din Explorer
Типово Відповідь: Техно 90-х: обговорення, інфо, лінки

В свое время я выпустил пару передач на тогда еще коммерческом радио "Такт"
Передачи назывались - "Рэйв-туннель".
Не поверите, но мне приходилось за каждую из них платить порядка 20 долларов.
Как-бы стоимость эфирного времени. Это еще тогда доллар стоил 2.5 грн
Хорошо, что "Биттернет" тогда помог, выступил спонсором как говорится.... ))
Записи до сих пор есть. Могу выложить.
Din Explorer зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2009, 10:06 #875867   #26
muz4ina
Типово Відповідь: Техно 90-х: обговорення, інфо, лінки

Цитата:
Допис від Din Explorer Переглянути допис
Могу выложить.
Давай я непротив !!!!Но если уж запасов очень много,то мож лутше записать на носитель !
Уменя присутствуют почти все официальные зборники рейва: Раве Мастер,Раве Мисия,Тунель Транса,Хеппи раве,Хеппи Хардкоре,Хардкоре футуре, and more... Поодиничних збірок та дискографій типу: Dune,Das Modul,Charl... Mental Theo,Marusha... я навіть невраховую, вони є майже всі !
muz4ina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2009, 11:00 #875923   #27
Real_Thing
 
Аватар для Real_Thing
Типово Відповідь: Техно 90-х: обговорення, інфо, лінки

Цитата
Допис від muz4ina Переглянути допис
Є така прога називається <WhereIsIt?> вона складає каталоги з мість які вкажеш і шукає там формати які вкажеш !!Лекгко і мгновенно можна зробити прайсик(каталог мп3) Вмене є такий каталог,(все поальбомах і синглах) кому цікавіо можу закинути!
Мені цікаво! Як можна подивитись його?
Real_Thing зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2009, 11:43 #875968   #28
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Техно 90-х: обговорення, інфо, лінки

Цитата:
Допис від Real_Thing Переглянути допис
Я знайомий зі знайомим, який це все написав І він не розуміє, що таке помішаний, а що таке дійсно класна, мелодійна, ритмічна з красивим вокалом і репом музика. Мало що з сучасної музики поєднує у собі ці всі риси.
Гиги. А ось і він. Я і не знав що ти тут зареєстрований. Привіт!

Я розумію що таке ритмічна мелодійна музика, транс прекрасно підходить під це визначення. Просто ти говориш що вся сучасна музика - "недосконала". Якщо тобі подобається лише поєднання речитативу з ритмічним денсом, то це ще не значить, що все інше гавно. Може і Бетховен гавно, бо там репу нема?

Чим наприклад під твоє визначення ритмічної мелодійної енергійної музики не підходять такі треки як ремікс Феррі Коррстена Catch You, чи Dark Matter ремікс ван Бюрена Sound of Goodbye? От чим?

Востаннє редагував Nemesis-T: 25.03.2009 о 13:44.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2009, 13:43 #876133   #29
Real_Thing
 
Аватар для Real_Thing
Smile Відповідь: Техно 90-х: обговорення, інфо, лінки

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Гиги. А ось і він. Я і не знав що ти тут зареєстрований. Привіт!

Я розумію що таке ритмічна мелодійна музика, транс прекрасно підходить під це визначення. Просто ти говориш що вся сучасна музика - "недосконала".

Більшістю своєю саме так - недосконала. Я вже сказав, що є винятки і вони будуть завжди. Зараз світове, якшо можна виразитись так, виробництво музики та й всього йде до спрощення, здешевлення матеріалів, погіршення якості, довговічності, скорочення терміну виробництва для чимскорішого отримання прибутку, набиття кишень і скорішої заміни новим Г... І це усе (не тільки музику) підсувають нам як сучасний модний продукт. А про моду я вже писав кількома постами нижче.

Востаннє редагував Real_Thing: 25.03.2009 о 13:49.
Real_Thing зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2009, 14:16 #876179   #30
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Техно 90-х: обговорення, інфо, лінки

А давай ти не будеш плутати "світове виробництво музики" з комерційною попсою, ок? Це по-перше.
По-друге, що розуміти під "здешевленням матеріалів", де ти бачиш погіршення якості? Якщо нігер не читає "open your ass for the techno rap thing" чи як там, то це вже погіршення якості?
По-третє, ніхто нічого нікому не підсовує, хто що хоче, той те і слухає.
По-четверте, чого ти не в асьці?

Востаннє редагував Nemesis-T: 25.03.2009 о 14:43.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2009, 14:42 #876189   #31
muz4ina
Типово Відповідь: Техно 90-х: обговорення, інфо, лінки

Цитата:
Допис від Real_Thing Переглянути допис
Мені цікаво! Як можна подивитись його?
ось каталог(правда старенький) http://www.sendspace.com/file/yxdcgo
формат CTF. відкривається за допомогою проги WhereIsIt?
muz4ina зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Real_Thing (25.03.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2009, 16:55 #876387   #32
Octopus
 
Аватар для Octopus
Типово Відповідь: Техно 90-х: обговорення, інфо, лінки

Muz4ina, дуже дякую за ці треки (в мене правда на цей файлообмінник стоїть вічний корпоративний бан, але при нагоді з нет-кафе обов'язково скачаю). З Турбо Техно Саунду в мене є тільки "Не космічними стежками". Взагалі-то скоро тут скину весь свій плейліст Євротехноденсу - від Технотронік 89-го року до наших днів (нові альбоми E-TYPE, BASIC ELEMENT і SEX APPEAL 2007 року, хоч це вже і не класичний євроденс, але викидати із колекції шкода...). Щось зацікавить - обовязково поділюся через файлообмінник!
Octopus зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.03.2009, 08:28 #877009   #33
Octopus
 
Аватар для Octopus
Типово Відповідь: Техно 90-х: обговорення, інфо, лінки

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис
Гиги. А ось і він. Я і не знав що ти тут зареєстрований. Привіт!

Я розумію що таке ритмічна мелодійна музика, транс прекрасно підходить під це визначення. Просто ти говориш що вся сучасна музика - "недосконала". Якщо тобі подобається лише поєднання речитативу з ритмічним денсом, то це ще не значить, що все інше гавно. Може і Бетховен гавно, бо там репу нема?

Чим наприклад під твоє визначення ритмічної мелодійної енергійної музики не підходять такі треки як ремікс Феррі Коррстена Catch You, чи Dark Matter ремікс ван Бюрена Sound of Goodbye? От чим?
Після знайомства із євроденсом вважав, що лише така музика - найкраща, слухав тільки MASTERBOY, CULTURE BEAT, IMPERIO та інші в цьому ж дусі, доки завдяки знайомому не відкрив для себе Trance. Є і у наш час хлопці, які роблять дійсно КРАСИВУ музику. Для мене це ті ж TIESTO та ARMIN, яких усі чомусь асоціюють виключно із важкими довжелезними клубними міксами-сетами а-ля Party Night At Ibiza #647. Я цих ді-джеїв признав завдяки таким чудовим речам, як Adagio For Strings, Olympic Flame, Suburban Train, Forever Today, Love Comes Again, Elements Of Life, Break My Fall (TIESTO); Serenity, Shivers, Yet Another Day (ARMIN VAN BUUREN). Тож до моєї на початках суто Eurodance-колекції поступово стали добавлятися Euro-Trance, Italo-Disco 80-х, Euro-House, хіти різних часів і жанрів (чого вартий лише "NENEH CHERRY & YOUSSOU N'DOU - 7 Seconds" і йому подібні!). Хоча з-поміж них Eurodance для мене назавжди залишиться номером один!

Шкода лише, що музичний світогляд переважної більшості сучасної молоді обмежується виключно пропіареними столичною гламурною тусовкою попсою, RnB та електро. Згідний: кожне покоління має своїх ідолів, свою музику. Але чомусь у цій сучасній музиці за рідкісними винятками нічого окрім суцільних понтів, пафосу, грошей, гламуру, розбещеності та фальшу не відчувається...
Octopus зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.03.2009, 10:26 #877118   #34
Octopus
 
Аватар для Octopus
Типово Відповідь: Техно 90-х: обговорення, інфо, лінки

Викладаю playlist своєї mp3-колекції Eurodance, яку збираю із 2003 року:
http://www.sharemania.ru/0224298 пароль 8180
Сюди включено понад 4000 наявних у мене треків Eurodance-виконавців включно із попсовими альбомами, євроденс-орієнтовані альбоми традиційних диско-виконавців (напр., Blue System, Silent Circle, Bad Boys Blue) а також виконавців суміжних танцювальних жанрів того часу (Marusha, Clubhouse, Mark'Oh, Das Modul, Interactive і т.п.). Всі треки зжаті у CDex до 128 bps, Quality High (q=2), ІМХО на слух різниця у звучанні між 256-320 і 128 незалежно від якості акустики майже непомітна, а задоволення від прослуховування отримуєш однакове, та й витрачання десятків гектарів жорсткого диску на великі файли вважаю недоцільним). Зате у колекції немає ЖОДНОГО однакового треку, 99% мають прописані всі теги (виконавець, заголовок, альбом, номер запису і рік).

Це все можу виложити і в поальбомному списку, зараз над ним працюю. Щось зацікавить - можу поділитися (в розумних межах або при умові адекватного обміну, звичайно). Меркантильних цілей перед собою не ставлю, практично всю цю музику в наш час можна на халяву скачати з нету: тут справа техніки, варто лише поритися. Зрештою, метою створення теми був пошук однодумців, а для заробітку існує топік "Продам"

P.S. ШУКАЮ МУЗИКУ. ДОПОМОЖІТЬ!!!
1. Один трек у мене не має ні заголовку, ні виконавця: http://www.sharemania.ru/0197945 пароль 8180.
Схоже на "Hand In Hand...", рік, здається, 1994. Хто б це міг бути?...
2. Давно шукаю трек DAISY DEE - Crazy (NRG Mix), він у мене був на касеті "RAVE ZONE №90" (2002 рік), яку хтось позичив на "вічне віддання". Фактично касета являла собою мікс із гарячих клубних хітів літа 2002 року. Цей трек відразу привернув мою увагу - відчувалося щось дуже близьке до 90-х. Виявилося, що Crazy - відомий хіт Daisy Dee 1991 року, у 1995 році вийшов євроденс-ремікс Crazy (95' Wicked Mix) (тепер маю в колекції). Ще б цей NRG Mix 2002 року хтось мені підкинув...
Octopus зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.03.2009, 10:37 #877130   #35
muz4ina
Типово Відповідь: Техно 90-х: обговорення, інфо, лінки

"OERT"ФМ (OnlineEurodanceRadioTERNOPOL)

Проба сьогоді (26 березня четвер з 22.00до23.00 !!! Якість 96kbps !

!Тільки EURODANCE музика!

Ссилка: http://95.132.93.195:8000 (жми:Listen)



Дякую

Востаннє редагував muz4ina: 26.03.2009 о 20:25.
muz4ina зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Real_Thing (26.03.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.03.2009, 11:06 #877160   #36
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Техно 90-х: обговорення, інфо, лінки

А я шукаю кліп Zoom - Words. Ніде його нема в цифровому варіанті

ще, можливо в когось є сінгл Dj Flying Dutchmen - Everlasting love. В мене э, але трошки в поганій якості. А трек один з кращих, що я чув за своє життя

http://mp3xclusive.com/release-dj-fl...3-0x2a8b6.html тут можна послухати його варіанти, і прикол в тому, що в мене іннакший, причому кращий! Я хз просто

Востаннє редагував Nemesis-T: 26.03.2009 о 11:14.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.03.2009, 12:54 #877278   #37
Real_Thing
 
Аватар для Real_Thing
Типово Відповідь: Техно 90-х: обговорення, інфо, лінки

Цитата:
Допис від Octopus Переглянути допис

P.S. ШУКАЮ МУЗИКУ. ДОПОМОЖІТЬ!!! Один трек у мене не має ні заголовку, ні виконавця: http://www.sharemania.ru/0197945 пароль 8180.
Схоже на "Hand In Hand...", рік, здається, 1994. Хто б це міг бути?...
Це Ophelia - Hand In Hand (Power People Mix) - забойна і дуже енергійна річ!!!
Real_Thing зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Octopus (26.03.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.03.2009, 21:57 #877908   #38
muz4ina
Thumbs up Відповідь: Техно 90-х: обговорення, інфо, лінки

Цитата
Допис від muz4ina Переглянути допис
"OERT"ФМ (OnlineEurodanceRadioTERNOPOL)

Проба сьогоді (26 березня четвер з 22.00до23.00 !!! Якість 96kbps !

!Тільки EURODANCE музика!

Ссилка: http://95.132.93.195:8000 (жми:Listen)

Дякую
Годинна Eurodance промайнула ! Музон був класний !!!!!!!!
Перший ефір пройшов вроді непогано )) от тільки шкода слухачів було маловато,аж одна людина,і та не з Укр... ип. !((
Про наступні включення Евро, буду повідомляти тут !
muz4ina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.03.2009, 22:29 #877971   #39
Мольфар Северин
 
Аватар для Мольфар Северин
Типово Відповідь: Техно 90-х: обговорення, інфо, лінки

Скажіть, а Ді-джей Топлєсс Мілєна - це теж техно 90-их чи це тільки невтішні наслідки?
Мольфар Северин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2009, 08:51 #878242   #40
Octopus
 
Аватар для Octopus
Типово Відповідь: Техно 90-х: обговорення, інфо, лінки

Цитата
Допис від muz4ina Переглянути допис
Годинна Eurodance промайнула ! Музон був класний !!!!!!!!
Перший ефір пройшов вроді непогано )) от тільки шкода слухачів було маловато,аж одна людина,і та не з Укр... ип. !((
Про наступні включення Евро, буду повідомляти тут !
На жаль, не кожен має домашній Internet... Напиши, пліз, які саме раритети вчора звучали! Я сам маю їх багацько і активно продовжую шукати далі (свій плейліст скинув, можеш переглянути на дозвіллі), тому хочу прикинути, чого ще бракує у колекції.
Octopus зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:53.