Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мобільний та радіозв'язок


Ремонт мобільних пристроїв: питання - відповідь

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.08.2010, 11:12 #1424094   #1
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Ремонт мобільних пристроїв: питання - відповідь

У зв"язку з появою тем типу: "народ допоможіть втопив телефон"; " Допоможіть nokia розблокувати"; "Розблокувати телефон" і т.д.
Ця тема буде слугувати для такого роду питань аби не засмічувати форум такого роду темам, а дійсно цікаві теми про обговорення певних мобільних девайсів чи то послуг падають вниз.

Востаннє редагував Sem: 14.08.2010 о 23:30.
Sem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2013, 03:16 #2248694   #721
GrmNazi
Banned
Exclamation Відповідь: Ремонт мобільних пристроїв: питання - відповідь

Цитата
Допис від mans Переглянути допис
скло можна замовити на аукро!!! а що до заміни звернись у сервісний центр "Контакт сервіс" на островзького за поліклінікою!
Тяпун тобі на язик негіднику! Не дай боже в ту шарашкіну канторку - по півроку телефони роблять, віддають аж коли з мусорами прийдеш(неодноразові випадки, навіть на цьому форумі писалося про те).
PS: ОстроЗького, баране.
GrmNazi зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
mans (31.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2013, 08:48 #2248746   #722
sergeymayster
Активний учасник
Типово Відповідь: Iphone 4s. Де прошити?

маю на продаж Gevey Ultra S для 5,1,1 включно
ціна 180 грн
якщо цікавить пиши в ПП
sergeymayster зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2013, 18:23 #2249015   #723
vitja2002
 
Аватар для vitja2002
Типово Відповідь: Ремонт мобільних пристроїв: питання - відповідь

Цитата
Допис від GrmNazi Переглянути допис
Тяпун тобі на язик негіднику! Не дай боже в ту шарашкіну канторку - по півроку телефони роблять, віддають аж коли з мусорами прийдеш(неодноразові випадки, навіть на цьому форумі писалося про те).
PS: ОстроЗького, баране.
Скільки людей стільки думок. А з мусорами за мусорниками гуляй, в гості ходять з правоохоронцями...
vitja2002 зараз поза форумом  
Подякували 2:
mans (31.07.2013)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 29.07.2013, 20:29 #2249065   #724
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Ремонт мобільних пристроїв: питання - відповідь

Цитата
Допис від Volder Переглянути допис
Самсунг е1200м(2-сімки)-почав виключатися,коли легенько стукнеш,і коли починаєш вводити пін-код тоже вирубується(як коли). В чому може бути проблема? телефон на гарантії,завтра здам,просто цікавлюся які можуть бути проблеми
Може бути саме просте - грязні контакти батареї.
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Subarut (29.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2013, 01:52 #2249261   #725
ars13
Активний учасник
 
Аватар для ars13
Типово Відповідь: Ремонт мобільних пристроїв: питання - відповідь

потрібна батарея до телефону garmin asus A50 - csaus50sl(марка батареї) можливо маєте в наявності?
ars13 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2013, 09:55 #2249334   #726
zaharys
 
Аватар для zaharys
Типово Відповідь: Ремонт мобільних пристроїв: питання - відповідь

Треба прошити леново а660 ? Тільки приїхав з Китаю.
Ціна питання?

Ціна 100грн, 2-3 години
Кому потрібно звертайтесь в 900мгц

Востаннє редагував zaharys: 30.07.2013 о 10:44.
zaharys зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.07.2013, 18:01 #2250055   #727
mans
Типово Відповідь: Ремонт мобільних пристроїв: питання - відповідь

Цитата
Допис від GrmNazi Переглянути допис
Тяпун тобі на язик негіднику! Не дай боже в ту шарашкіну канторку - по півроку телефони роблять, віддають аж коли з мусорами прийдеш(неодноразові випадки, навіть на цьому форумі писалося про те).
PS: ОстроЗького, баране.
Без образ о писався то, що зразу баран!!! Думай що пишеш!!! Не знаю як зараз там ремонтують, а раніше там нормально ремонтували і якісно. Робітники можуть мінятися!
mans зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.07.2013, 18:28 #2250065   #728
zaharys
 
Аватар для zaharys
Типово Відповідь: Ремонт мобільних пристроїв: питання - відповідь

Цитата
Допис від GrmNazi Переглянути допис
Тяпун тобі на язик негіднику! Не дай боже в ту шарашкіну канторку - по півроку телефони роблять, віддають аж коли з мусорами прийдеш(неодноразові випадки, навіть на цьому форумі писалося про те).
PS: ОстроЗького, баране.
Всі рази, які звертався до хлопців туди - все добре.
Задоволений і всім радив, всі також були задоволені.
zaharys зараз поза форумом  
Подякував(ла):
mans (31.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.07.2013, 21:48 #2250187   #729
spypol
 
Аватар для spypol
Типово Відповідь: Ремонт мобільних пристроїв: питання - відповідь

Цитата
Допис від GrmNazi Переглянути допис
Тяпун тобі на язик негіднику! Не дай боже в ту шарашкіну канторку - по півроку телефони роблять, віддають аж коли з мусорами прийдеш(неодноразові випадки, навіть на цьому форумі писалося про те).
PS: ОстроЗького, баране.
Ти напевне з Магнітом сплутав....
spypol зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.07.2013, 23:16 #2250235   #730
GrmNazi
Banned
Exclamation Відповідь: Ремонт мобільних пристроїв: питання - відповідь

ні! Шарашкіна кантора за поліклінікою. Пошукай в темах 2-3 річної давності

Додано через 4 хвилини
Цитата
Допис від mans Переглянути допис
Не знаю як зараз там ремонтують, а раніше там нормально ремонтували і якісно. Робітники можуть мінятися!
та працівники то так, але як власник витримує таке, що до нього півроку людина ходить, а "майстер" годує що мікруха з Китаю їде кілька місяців...
Мало того, що людина без апарата була, так ще й апарат за той час непогано в ціні впав.

Востаннє редагував GrmNazi: 31.07.2013 о 23:16. Причина: Пізніше додано
GrmNazi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.07.2013, 23:29 #2250241   #731
vitja2002
 
Аватар для vitja2002
Типово Відповідь: Ремонт мобільних пристроїв: питання - відповідь

Цитата
Допис від GrmNazi Переглянути допис
ні! Шарашкіна кантора за поліклінікою. Пошукай в темах 2-3 річної давності

Додано через 4 хвилини


та працівники то так, але як власник витримує таке, що до нього півроку людина ходить, а "майстер" годує що мікруха з Китаю їде кілька місяців...
Мало того, що людина без апарата була, так ще й апарат за той час непогано в ціні впав.
Відповідай за свої слова, дай лінк на допис.
Замов щось з Китаю, і скажи за скільки воно тобі приїде (мені ще менше місяця не виходило), а якщо попадаєш на їхні свята, то взагалі!
vitja2002 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.07.2013, 23:45 #2250245   #732
KUCHERATOR
 
Аватар для KUCHERATOR
Типово Відповідь: Ремонт мобільних пристроїв: питання - відповідь

Цитата
Допис від GrmNazi Переглянути допис
Тяпун тобі на язик негіднику! Не дай боже в ту шарашкіну канторку - по півроку телефони роблять, віддають аж коли з мусорами прийдеш(неодноразові випадки, навіть на цьому форумі писалося про те).
PS: ОстроЗького, баране.
Не роблю нікому реклами, але заніс туди за 3 роки більше десятка апаратів, завжди все було ок.
KUCHERATOR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.08.2013, 00:38 #2250258   #733
GrmNazi
Banned
Типово Відповідь: Ремонт мобільних пристроїв: питання - відповідь

Цитата:
Допис від vitja2002 Переглянути допис
Відповідай за свої слова, дай лінк на допис.
Замов щось з Китаю, і скажи за скільки воно тобі приїде (мені ще менше місяця не виходило), а якщо попадаєш на їхні свята, то взагалі!
Я сам лінк: то мій знайомий мав справу з ними - кілька разів був з ним. Девайс HTC Touch. Також ще 1 чи 2 людей мали там схожі ситуації(пошукай якщо дуже треба).
З Китаю замовляв - то півроку не йшло ніщо і ніколи. Там хами і невігласи в тій конторі.
GrmNazi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.08.2013, 22:30 #2250706   #734
vitja2002
 
Аватар для vitja2002
Типово Відповідь: Ремонт мобільних пристроїв: питання - відповідь

Цитата:
Допис від KUCHERATOR Переглянути допис
Не роблю нікому реклами, але заніс туди за 3 роки більше десятка апаратів, завжди все було ок.
Коля, та він взагалі сам туди не ходив і нічого не заносив, як він може казати про якість, виконаної роботи) прямо як по заказу, головне обісрати!
2 GrmNazi, не позор себе, "чув де дзвін та не знаю де він", в мене склалось таке враження що тобі по барабану як там ремонтують, і головне щоб в муку перднути, пилюки багато, а толку мало!
Чисто так для спортивного інтересу, зайди в любу майстерню по ремонту телефонів(можеш навіть зі мною) і хай скажуть як вони до контакт сервісу відносяться! хтілось би послухати...
Бо за шаражкіну контору, можна навіть троха ... (тут додумай що би майстри з тобою зробили як би ти поза очі на них наговорював)
Можна сказати я власник тої контори і що я тобі сказажу, вибач, але ти не правий на 100% .

ЗІ. Ще я би попросив, прилюдно вибачитись перед людьми які дійсно роблять роботу на даному поприщі! Деколи бувають затримки поставок комплектуючих, але це не тільки наша вина, ми є офіційними предствниками великої контори як artmobile і не маємо права продавати товар інших поставщиків, тому вибачте як нема на складі в них комплектуючих, десь вкупити що закрити питання ми не маємо права...

Востаннє редагував vitja2002: 01.08.2013 о 22:49.
vitja2002 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 01.08.2013, 22:35 #2250709   #735
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: Ремонт мобільних пристроїв: питання - відповідь

GrmNazi, при подальшому "обсиранні" даної контори отримаєте порушення. Вашу думку зрозуміло, кому треба вони приймуть до уваги.

І попередження Вам! Ще раз буде образа в сторону будь-якого форумчанина буде Вам грубе порешення!
Sem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.08.2013, 22:48 #2250719   #736
GrmNazi
Banned
Типово Відповідь: Ремонт мобільних пристроїв: питання - відповідь

як так поза очі: якщо факт зафіксований в міліції - то позаочі??? Мені нема різниці хто власник і хто майстер. Я навів факти: хто розумний - зробить висновок. Більше писати тут не буду.
GrmNazi зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Sem (01.08.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.08.2013, 22:58 #2250725   #737
vitja2002
 
Аватар для vitja2002
Типово Відповідь: Ремонт мобільних пристроїв: питання - відповідь

Цитата
Допис від GrmNazi Переглянути допис
як так поза очі: якщо факт зафіксований в міліції - то позаочі??? Мені нема різниці хто власник і хто майстер. Я навів факти: хто розумний - зробить висновок. Більше писати тут не буду.
Всі заяви в міліцію ви бачили? Факти дорогенький якраз річ яку можна крутити в різні сторони, коли людина прийшла і просить(чуть не на коліна стає) зремонтувати апарат до якого немає комплектуючих ніде, ми кажемо що можемо спробувати, і можливо ставлячи себе як диллера свого поставщика в скрутне становище, продати не той товар який ми маємо право продавати, шукаємо, замовляємо, чекаємо, і це все не за ваші гроші. А клієнт знайшовши колегу в правоохоронних органах приходить і каже що ми вкрали його апарат, вибачте ні в які рамки не впирається!
ЗІ. Вибачте але роботу даного сервісу не маю бажання обсуджувати, працюють в межу можливостей, вони не боги, більшого від хлопців хотіти я не маю права.
vitja2002 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
spypol (02.08.2013)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 07.08.2013, 10:56 #2252911   #738
spypol
 
Аватар для spypol
Типово Відповідь: Ремонт мобільних пристроїв: питання - відповідь

заміна гнізда зарядки в Самсунг S5570 i/або Т499 ?
Вартість в ПП
spypol зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2013, 11:15 #2254897   #739
baton
Учасник
 
Аватар для baton
Типово Відповідь: Ремонт мобільних пристроїв: питання - відповідь

непрацює кнопка виклику в телефоні htc вибиває коли нажимаю шоб відповісти чи можливо його зробити
baton зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2013, 09:44 #2255249   #740
DezDemon
 
Аватар для DezDemon
Типово Відповідь: Ремонт мобільних пристроїв: питання - відповідь

Моторолла ДЕФІ, поставив на зарядку в машині, там 24 вольта, зарядне пробило, і я так зрозумів що в телефоні пішов спати модуль зарядки. Хто може зремонтувати?
DezDemon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:49.