Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > hardware / пристрої / техніка / обладнання

hardware / пристрої / техніка / обладнання обговорюєм комп'ютерне залізо та оргтехніку


Результати опитування: Чи є ви Оверклокером ?
А хто то такі ? (альт. вар. МЕНІ СТРАШНО) - ні 47 20.09%
Так пробував, але зараз не займаюсь бо нема потреби/бажання 100 42.74%
Постійно розганяю, але не набагато 26 11.11%
Постійно вижимаю все з компа, але використовую стандартне охолодження 30 12.82%
Не можу жити без розгону, користуюсь продвинутим охолодженням (повітряним) 20 8.55%
Ентузіаст, постійно вижимаю соки (користуюсь водяним охолодженям) 1 0.43%
Майже екстрім, користуюсь водяним або повітряним охолодженням, робив (роблю вольтмоди) 3 1.28%
Екстремал користується фреоном або жидки азотом !! (респект!) 7 2.99%
Голосували: 234. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Все що пов"язано із розгоном компютера (overclocking): обговорення, результати (опитування).

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 29.02.2008, 11:53 #554861   #1
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Все що пов"язано із розгоном компютера (overclocking): обговорення, результати (опитування).

У звязку з тим що сьогодні (29 лютого) святкується неофіційний день Оверколокера .. пропоную проголосувати і поговорити на тему розгону..
хто колись шось пробував розганяти.. хто постійно розганяє комп. компл. яких резалтів досяг.
висловлюйте свою думку і діліться резалтами. якщо не займались то можете написати чому .. може вам допоможуть змінити думку ..
Всіх оверклокерві зі СВЯТОМ !

Востаннє редагував ШТЕУД: 30.08.2010 о 10:24.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.02.2008, 12:07 #554870   #2
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

почну з себе.
розгоном займаюсь з 2003 року .. починав з атлон 900
потім був пеньок 4, після нього атлон 64
зараз коре 2 дуо 6300 розгін до 3400, водяне охолодження .. пару раз робив вольтмоди.. відео 8800 гт (сток)
разелат в 3д марк 2006 макс що вижав зараз на свої системі це 12700 папуг
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.02.2008, 13:39 #554909   #3
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

розганяв колись стареньку ГФорс 6600 але грілась вона страшенно (2 80ки не могли достатьно охолодити) тому збився.
Також стикався з "вбитими" розгоном відяхами. тому не раджу розганяти щось без перевірених мануалів.
Зараз нічого не розганяю бо немає потреби...
Jony зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.02.2008, 14:26 #554951   #4
Ano12345
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Я б попробував маю стару відаху, але незнаю як.Розкажіть будь-ласка .
Відаха Nvidia GeForce 440MX 64 MB

Востаннє редагував Ano12345: 29.02.2008 о 14:32.
Ano12345 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.02.2008, 14:29 #554957   #5
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Гнав проц 2500+ бартон. розігнав до 3200+ .Різниці не замітив. Гнав відяху FX5700. Вилітала вінда 2 рази. Збився з того. Лучче компа нормального купити
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.02.2008, 14:54 #554988   #6
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Цитата:
Допис від Jony Переглянути допис
розганяв колись стареньку ГФорс 6600 але грілась вона страшенно (2 80ки не могли достатьно охолодити) тому збився.
Також стикався з "вбитими" розгоном відяхами. тому не раджу розганяти щось без перевірених мануалів.
Зараз нічого не розганяю бо немає потреби...
ех .. вот не люблю я таких категоричних висловлювань .. "вбиті розгоном" .. сильно сумніваюсь що відео було конкретно вбите розгоном .. як це .. і все ?
сумніваюсь .. навіть перегрів і то проблема опосередкована .. від нього навіть стокові відяхи старадають (напр в мене 8800 гт на дефалтних настройках має температуру під нагрузкою 90гр) я не думаю що твої клієнти займалися вольтмодінгом відях .. такщо або брак або інший прикол (багто чого може бути) .. я якщо чесно не чув ні разу щоб відяху вбило помірним розгоном ...
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.02.2008, 14:56 #554993   #7
CyraX
 
Аватар для CyraX
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Розганяв, постійно на всіх компах, починаючи з 2004р.
На початку оверклокерської карєри розганяв всіх і вся до чортиків. Потім збився від того, так-як така затія гробить дуже залізо(поплатився відяхою за свої гріхи).
Туму от вже 2 роки як, займаюсь негекстремальним розгоном. Тобто, розгонка йде до макс. можливостей компа на хорошому пов. охолодженні і при збереженні 100% стабільності + із вкл. автоматичного енергозбереження (так як непотрібен мені шум, коли сиджу за вордом, або в неті)
CyraX зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.02.2008, 15:05 #554999   #8
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Цитата
Допис від $AERO$ Переглянути допис
Я б попробував маю стару відаху, але незнаю як.Розкажіть будь-ласка .
Відаха Nvidia GeForce 440MX 64 MB
для розгону тре дві речі програма яка дає доступ до настройок частот відяхи і також шось чим провірити стабільність ... непоганий варіант 3д марк (яккий знайдете)
тобі тре викачати rivatuner останню .. там є на стартовому вікні дві основних настройки .. жмешь на нижню .. появляється стрічка .. на ній жмешь на першу кнопку .. там появляється вікно з настройками частот памяти і проца відяхи.. ставишь галочку "дозволити розгін" і починаешь поступово піднімати частоти (з невеликим шагом) і кожен раз прогнати хоч раз тест 3д марка .. коли просунетеся досить далеко .. тре прогнати тести в марках хоч з 3 рази підряд .. якщо ніяк артефактів не буде .. то можна ці частоти лишати (ріва може фіксанути частоту)
і ще одне .. і голвне ТЕМПЕРАТУРА ... це основний чинник що впливає на розгін(і працездатність) ... чим вона нижче тим краще... в новіших відяхах є встроєний термодатчик і ріва може моніторити температура (терпимою температуру під навантаженням можна вважати десь 60-70 гр.) а на старих складніше .. придеться певно опертися на свій палець і відсутність артефактів в зображенні (якщо вони зявляються то просто тре вирубати гру і понизити частоти).. або поставити мощніше охолодження ...
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.02.2008, 15:10 #555004   #9
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Цитата:
Допис від CyraX Переглянути допис
Розганяв, постійно на всіх компах, починаючи з 2004р.
На початку оверклокерської карєри розганяв всіх і вся до чортиків. Потім збився від того, так-як така затія гробить дуже залізо(поплатився відяхою за свої гріхи).
Туму от вже 2 роки як, займаюсь негекстремальним розгоном. Тобто, розгонка йде до макс. можливостей компа на хорошому пов. охолодженні і при збереженні 100% стабільності + із вкл. автоматичного енергозбереження (так як непотрібен мені шум, коли сиджу за вордом, або в неті)
ну в мене комп теж зараз по макс тихим старається працювати (єдине що не дає повну тишу це водяна помпа)) ... але вижато багато соків з нього ... частото піднята майже в два раза (таки прикольна коре 2 Дуо річ) .. хоча на макс сам все ставлю рідко .. хіба шо забавка якась вимоглива.. нарахунок спалити відео розгоном .. то як я казав .. не так просто .. хоча сам маю цілий парк вбитого желіза... але то не від розгону а від кривих руцью ..
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.02.2008, 15:17 #555006   #10
Victor_te
 
Аватар для Victor_te
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

гнав проц, Core 2 Duo 2.13MHz до 3.0MHzпрацював швидше, але були глюки в тому що міг перегрузитися від того що перекидав пісню. або наприклад сам програмку вирубував з процесів, (хоча тепература нормальна була) - тому збив по дефалту... і користуюсь без проблем і глюків. при потребі більш потужнішого краще куплю потужніший. гнати не буду
Victor_te зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.02.2008, 15:18 #555008   #11
CyraX
 
Аватар для CyraX
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
ну в мене комп теж зараз по макс тихим старається працювати (єдине що не дає повну тишу це водяна помпа)) ... але вижато багато соків з нього ... частото піднята майже в два раза (таки прикольна коре 2 Дуо річ) .. хоча на макс сам все ставлю рідко .. хіба шо забавка якась вимоглива.. нарахунок спалити відео розгоном .. то як я казав .. не так просто .. хоча сам маю цілий парк вбитого желіза... але то не від розгону а від кривих руцью ..
Залежить ще від якості товару. На той час коли починав, відяха була неахті виробника(noname). Мало того, що мала брак (доріжки побиті), так я її якраз і добив розгоном. Але нежалію, так як на ній відробив усі навички і набрався розуміння, що таке оверклокінг, основні аспекти його і ставлення до цього святого діла
CyraX зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.02.2008, 15:34 #555024   #12
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Цитата:
Допис від Victor_te Переглянути допис
гнав проц, Core 2 Duo 2.13MHz до 3.0MHzпрацював швидше, але були глюки в тому що міг перегрузитися від того що перекидав пісню. або наприклад сам програмку вирубував з процесів, (хоча тепература нормальна була) - тому збив по дефалту... і користуюсь без проблем і глюків. при потребі більш потужнішого краще куплю потужніший. гнати не буду
любу нестабільність (ну майже) підніме напруга на проц .. тай скажи за скільки ти купишь проц що буду наздоганяти припустимо мій (зараз 3200 паше) ? .. мінімум це десь 360 уе.. так шо не скажи нарахунок купити потужніше .. просто підходів до розгону є багато .. є коли вижати всі соки з дешевого а є коли досягти швидкості недосяжної для серійних компонентів ..
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.02.2008, 15:58 #555051   #13
Ano12345
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Шойно відаху трохи розігнав програмою RivaTuner v2.06 вроді нормально, чуть більше почала грітись...
Ano12345 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.02.2008, 16:16 #555057   #14
Powergood
Активний учасник
Arrow Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

розгін це лотерея для нього потрібне насамперед везіння - одні і ті самі моделі процесорів по різному гоняться. Тому деякі девайси просто немає смислу розганяти настільки мізерний приріст швидкодії але стоп не про сумне! в мене є інтел CORE і на даний момент я щасливий @)
Powergood зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.02.2008, 17:36 #555130   #15
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
чого ні?
Не бачу потреби цим займатися.
KIgorS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.02.2008, 19:31 #555195   #16
@#dro#
 
Аватар для @#dro#
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Колись хотів розігнати на своєму компі проц Celeron 2.0, на материнці ???, але до неї я ще повернусь.
Значить так, нарив в неті купа інфи про розгон (результати) даного проца, все це проаналізував звісив всі за і проти, а коли підійшло діло до розгону то реально прозрів. Так як мать ASUS P4VP-MX, не передбачає на ній розгону, хоча зразу переривши BIOS так би і не сказав.
А саме головне дав запит на компанію ASUS, описавши всі нюанси, на що мені відповіли приблизно наступне: Вибачайте, але ваша материнська плата не передбачена для розгону. Таким чином переконавши мене остаточно.
Хоча знаю такі випадки, коли розганяли проц і після ніякої різниці не відчули, або розганяли і спалили………….
В взагалі порада, нетреба тих розгонів, як правило вони в цілому нічого не додадуть.
Краще подумати про покупку новішого, але варіант халяви (тобто розгону) бере верх. Навіщо платити якщо можна збільшити ?
Але як би там не було я проти розгону!!!
@#dro# зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.02.2008, 23:32 #555371   #17
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Цитата
Допис від $AERO$ Переглянути допис
Шойно відаху трохи розігнав програмою RivaTuner v2.06 вроді нормально, чуть більше почала грітись...
Малацца .. головне не боятися .. (ну все рівно тре бути обережним)
для подольших дій можешь зайти сюди overclockers.ru я починав з них
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2008, 11:07 #555573   #18
SPASuka
 
Аватар для SPASuka
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Розганяв я семпрон свій колись і відео заодно... =) Жестяково було, температура проца 60 градусів, а він далі паше %)))...Деколи перезагрузитись міг..А коли розігнав відео, коли карточка нагрівалось появлялись такі чорні приколи різних форм (забув як називаються)... =)

пе.се. розганяв не так уж і сильно =) напругу на проці здається навіть не піднімав (хіба +0,1 волт, там здається це мінімальний крок)
SPASuka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2008, 20:25 #555996   #19
Winner
Неможливе можливе.
 
Аватар для Winner
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Раніше був атлон 1800хр, відео GeForce 440MX 64 MB, але зараз 4 ядерний процесор, відео джіфорс 8600, тому... а навіщо?
Winner зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2008, 22:03 #556093   #20
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Чи займались ви колись розгоном компютерів (Overclocking)

Цитата:
Допис від Winner Переглянути допис
Раніше був атлон 1800хр, відео GeForce 440MX 64 MB, але зараз 4 ядерний процесор, відео джіфорс 8600, тому... а навіщо?
хто питає навіщо .. тому воно дійсно не потрібно ..
і ще скажи чим же тебе так прильстив 4 яйцевий проц ? для роботи чи для забавок ?
який в тебе резалт в 3д марку 2006 .. я макс що вижимав на свої системі з 8600 гт це десь 6170 папуг в тебе ?
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:36.