Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Як відсвяткували День мертвих?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 04.11.2016, 19:17 #2661665   #41
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ти рівняєш розважальне шоу українського телеканалу із енциклопедичними даними. Це смішно.
Ага, смішно.
Раджу подивитися і пороздумувати над тим, що показано в репортажах Дмитра Комарова. Просто дивитися і аналізувати факти. А то якщо Ви вірите статистиці та ігноруєте факти, то потрапляєте в ситуацію людини, яка стоїть перед кліткою, в якій стоїть слон і на якій висить вивіска "Буйвол". Вивісці вірите, а не очам своїм?


Цитата:
Допис від kavun24 Переглянути допис
А чому не створював тему типу "Як посвятили пасочку та яйка?
Прочитайте уважніше написане мною раніше, там є відповідь на це Ваше запитання.

Скажіть краще чи Ви ходили на цвинтар на День мертвих і що там робили, якщо так.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2016, 19:24 #2661672   #42
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата Ага, смішно.
Раджу подивитися і пороздумувати над тим, що показано в репортажах Дмитра Комарова. Просто дивитися і аналізувати факти. А то якщо Ви вірите статистиці та ігноруєте факти, то потрапляєте в ситуацію людини, яка стоїть перед кліткою, в якій стоїть слон і на якій висить вивіска "Буйвол". Вивісці вірите, а не очам своїм?
Я відмовляюся аналізувати "факти", викладені у розважальному шоу. Просто тому що це нарізка відео, а ніякі не факти. Це те саме що говорити про медицину базуючись на шоу "Я соромлюся свого тіла", чи скажем про музику базуючись на шоу "Х-фактор".
Ще у "Битві екстрасенсів" факти пошукай.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2016, 19:33 #2661681   #43
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Я відмовляюся аналізувати "факти", викладені у розважальному шоу.
Ок, якщо для Вас репортаж журналіста це розважальне шоу, то... будемо вважати, що Ви просто не дивилися цих репортажів.
Може колись знайдете час.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2016, 19:45 #2661695   #44
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата Ок, якщо для Вас репортаж журналіста це розважальне шоу, то... будемо вважати, що Ви просто не дивилися цих репортажів.
Може колись знайдете час.
Повторюся, "Світ навиворіт" це не репортаж журналіста.
Пруф із сайту 1+1:
Цитата Цієї осені 1+1 представляє 8-й найбільш видовищний та екстремальний сезон тревел-шоу «Світ навиворіт».
Цитата видовищний та екстремальний сезон тревел-шоу
Цитата тревел-шоу
Головна мета шоу - збільшення аудиторії, щоб крутити рекламу і заробляти гроші. Ніякої наукової цінності ці шоу не несуть по самій своїй природі.

Це як відзняти пару кадрів про те як язичники Тернополя славлять Ярила, а потім писати наче всі тернополяни - язичники і славили Ярила, бо вот відео навіть є, де з десятої по сороксьому секунду показують язичників.
Невже ти сам не бачиш абсурдність таких аргументів?
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2016, 20:02 #2661703   #45
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ага, смішно.
Раджу подивитися і пороздумувати над тим, що показано в репортажах Дмитра Комарова. Просто дивитися і аналізувати факти. А то якщо Ви вірите статистиці та ігноруєте факти, то потрапляєте в ситуацію людини, яка стоїть перед кліткою, в якій стоїть слон і на якій висить вивіска "Буйвол". Вивісці вірите, а не очам своїм?
Так я от дивлюсь що ти написав, і бачу що ти на себе навішав "вивіску" "християнин віруючий в бога" і "людини яка задумується над тим що вона робить і що це значить", а насправді бачу "войовничого фанатика на ранніх стадіях" (до речі, тобі пощастило народитись в Україні, а не десь на сході, а то ти вже б напевно топав в поясі шахіда нести комусь божу кару).

Так яких ти традицій дотримуєшся? Який в тебе еталон християнства? Звідки ти знаєш сенс і значення того що ти робиш і нащо ти взагалі існуєш?
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2016, 21:08 #2661718   #46
kavun24
Активний учасник
 
Аватар для kavun24
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата Скажіть краще чи Ви ходили на цвинтар на День мертвих і що там робили, якщо так.
Ходив, говорив з Йогг-Сароном, троха потіліпали тай я пішов.....

А взагаліто хворий був, тому не до того було
kavun24 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2016, 08:17 #2661766   #47
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Так я от дивлюсь що ти написав, і бачу що ти на себе навішав "вивіску" "християнин віруючий в бога" і "людини яка задумується над тим що вона робить і що це значить", а насправді бачу "войовничого фанатика на ранніх стадіях" (до речі, тобі пощастило народитись в Україні, а не десь на сході, а то ти вже б напевно топав в поясі шахіда нести комусь божу кару).
Перехід на особистість свідчить про недостатність аргументації.
Може по темі щось напишете?

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Який в тебе еталон християнства?
Біблійний, новозавітній, викладений апостолами Ісуса Христа.

Востаннє редагував Новак: 05.11.2016 о 08:17. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2016, 09:44 #2661778   #48
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата Біблійний, новозавітній, викладений апостолами Ісуса Христа.
О! Раз за це вже мова пішла, напиши повну назву своєї церкви. Хочу глянути які у вас там правила.
saymon зараз поза форумом  
Подякували 4:
Вова22 (07.11.2016), qwerty666 (08.11.2016), vanco2 (06.11.2016), Ychen (05.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2016, 13:01 #2661800   #49
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
О! Раз за це вже мова пішла, напиши повну назву своєї церкви. Хочу глянути які у вас там правила.
Християнська апостольська церква, заснована Ісусом Христом.
Правила викладено в книзі Дії апостолів та листах апостолів, які можна прочитати в Новому Завіті (Біблія).
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2016, 18:24 #2661831   #50
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

https://www.google.com.ua/webhp?sour...BA%D0%B2%D0%B0

До котрої з цих належите ??? Бо християнських апостольських церков (зборів) від кольору до вибору.

Якщо не належите до жодної з цих християнських апостольських, то яка Ваша і чим вона відрізняється від цих християнських апостольських церков ???

Востаннє редагував Ychen: 05.11.2016 о 18:36.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2016, 10:43 #2661902   #51
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
До котрої з цих належите ??? Бо християнських апостольських церков (зборів) від кольору до вибору.

Якщо не належите до жодної з цих християнських апостольських, то яка Ваша і чим вона відрізняється від цих християнських апостольських церков ???
Учень, я Вам дивуюся. А б ще зрозумів людину, яка задає подібні питання, бо не читала Біблію, не знайома з Новим Завітом. Ви ж ніби читали?
Скільки Церков заснував Ісус Христос? Ото Вам і відповідь.

А людські утворення, секти і секточки, які відрізняються за іменами засновників, назвами - це зовсім інше, бо їх засновниками є люди (чи Вам про це не знати).
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2016, 11:58 #2661908   #52
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
О! Раз за це вже мова пішла, напиши повну назву своєї церкви. Хочу глянути які у вас там правила.
Та що там питатися. Він і сам ще не придумав назви. Я вже пробував це витягнути. Як горохом об стінку. Ні обрядів, ні священнослужителів. Новак не хоче навіть признатися собі, що релігія у нього все ж є. Упирається про абстрактну віру і хоч кіл на голові теши.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Я чув (шкода, що не бачив) що цього року на кладовищі була сила-силенна людей, всі могили в свічках. От мене і зацікавили причини такого масового дійства.
Але ніхто ділитися не хоче.
Смисл розказувати щось, якщо співбесідник не хоче сприймати почуте. Тупо "це язичництво, геть його" і розмові кінець.

Востаннє редагував yarko2: 06.11.2016 о 11:58. Причина: Пізніше додано
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2016, 14:01 #2661925   #53
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата Християнська апостольська церква, заснована Ісусом Христом.
Правила викладено в книзі Дії апостолів та листах апостолів, які можна прочитати в Новому Завіті (Біблія).
Як і попередні дописувачі, я теж не знайшов такої церкви. Також, мені не зрозуміло, чому правила церкви визначені апостолами, а не її засновником.

Є у вас якийсь сайт, чи група у фейсбуках?
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2016, 22:46 #2662022   #54
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Упирається про абстрактну віру і хоч кіл на голові теши.
Ярко, Вам би краплина самокритики не завадила б.
Подумайте про секту Силенка і Вашу віру словам цього чоловіка, який стверджує, що йому явилися померлі предки і явили нового/старого бога. А Ви взяли і повірили в це все.
То Ваша віра є конкретною, не абстрактною?

Додано через 42 секунды
Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Смисл розказувати щось, якщо співбесідник не хоче сприймати почуте.
Наразі ніякої конкретики не було, від Вас в т.ч.

Додано через 48 секунд
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Також, мені не зрозуміло, чому правила церкви визначені апостолами, а не її засновником.
Засновником і Його учнями.

Додано через 49 секунд
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Є у вас якийсь сайт, чи група у фейсбуках?
Ні.

Востаннє редагував Новак: 06.11.2016 о 22:46. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2016, 04:10 #2662035   #55
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Перехід на особистість свідчить про недостатність аргументації.
Може по темі щось напишете?
Та я вот вже не один допис намагаюсь зрозуміти яких саме обрядів дотримуєшся саме ти, але поки відповіді нема, одна абстракція.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Додано через 1 хвилину

Біблійний, новозавітній, викладений апостолами Ісуса Христа.
Ну і до яких він обрядів зобовязує? Бо на скільки я знаю, наприклад, християнин має сповідатись, от де ти сповілаєшся?
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2016, 08:05 #2662048   #56
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Як відсвяткували День пам'яті померлих?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ярко, Вам би краплина самокритики не завадила б.
Подумайте про секту Силенка і Вашу віру словам цього чоловіка, який стверджує, що йому явилися померлі предки і явили нового/старого бога. А Ви взяли і повірили в це все.
То Ваша віра є конкретною, не абстрактною?
Моя релігія є конкретною, не абстрактною. //fxd
Дістало вже постійно Вас виправляти в простих речах.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Наразі ніякої конкретики не було, від Вас в т.ч.

Якщо під "конкретикою" Ви розумієте лише "каюсь, прийміть мене назад, я більше не буду", то від мене такого і справді не дочекаєтесь.
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2016, 12:49 #2662108   #57
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Як відсвяткували День пам'яті померлих?

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Моя релігія є конкретною, не абстрактною.
То Ви маєте релігію, але не маєте віри?
Просто виконуєте якісь обряди, не маючи конкретної віри?

Щось подібне на тих людей, які на День мертвих виходять на гроби, палять там свічки і не знають для чого це роблять, несуть вербові гілочки на "Зелені свята" до релігійних будівель і не знають чому це роблять і т.д.?

Додано через 52 секунды
Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Якщо під "конкретикою" Ви розумієте
під конкретикою маю на увазі повідомлення по суті теми

Востаннє редагував Новак: 07.11.2016 о 12:49. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2016, 13:04 #2662116   #58
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Як відсвяткували День пам'яті померлих?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
То Ви маєте релігію, але не маєте віри?
Просто виконуєте якісь обряди, не маючи конкретної віри?
Щось подібне на тих людей, які на День мертвих виходять на гроби, палять там свічки і не знають для чого це роблять, несуть вербові гілочки на "Зелені свята" до релігійних будівель і не знають чому це роблять і т.д.?
У мене є і релігія (тобто обряди) і віра. У Вас же, виходить, що є віра, яка не підкріплена діями (обрядами). Отже Ваша віра, по-суті, мертва. Якщо ж дії на підтвердження віри (тобто обряди) є, то Ви подівні на московитів з їх "наших солдат в Криму нема", хоча навіть їжаку зрозуміло, що вони там є.
Свічка на гробі - вшанування померлих родичів.
"74. Чому з Священного Гаю (і тільки з Священного Гаю) клечання додому
несуть? Є віра давня, як світ, що дерево, яке росте над Могилами Родичів, священне.
Кияни вірять, що Предки їхні живуть у безмежних просторах Сварги (неба), в
одухотвореній красі дібров, лісів, степів, квітів. І вони (Предки їхні) в Зелені Свята
уосібнившись в клечанні, загощують з Дому Вічности у доми своїх дітей і внуків." Магавіра День 22.
В даний час обряд клечання зберігся, хоч не дотримується норма про місце збору зеленини.
Не подобається такий обряд? Пишіть скаргу в міністерство про порушення своїз прав

Востаннє редагував yarko2: 07.11.2016 о 13:10.
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2016, 13:13 #2662117   #59
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Як відсвяткували День мертвих?

Цитата Християнська апостольська церква, заснована Ісусом Христом.
та ну... Христ це фамілія? заснування відбувалось колись чи знову придумали??? Отой ваш Христ нічого не засновував він ніс віру (на його розсуд правильну) в народ, а заснування (тлумачення віри) вже потім самі понавидумували і в кого не спитай то ЙОГО віра істина а решта так (жалке вподобання лівої руки). До речі свято День усіх святих (які теж давно мертві) і те що люди потяглись до цвинтаря вшанувати память померлих іменно в цей день нічого поганого не бачу. В деяких релігіях іх раз у рік відкопуть чи взагалі тримають на горищі, що тут такого??
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.11.2016, 13:45 #2662128   #60
Buldog
Активний учасник
Типово Відповідь: Як відсвяткували День пам'яті померлих?

Цитата У мене є і релігія (тобто обряди) і віра. У Вас же, виходить, що є віра, яка не підкріплена діями (обрядами). Отже Ваша віра, по-суті, мертва.
Так,в християн багато обрядів.
Але,"21Не кожен, хто каже до Мене: Господи, Господи! увійде в Царство Небесне, але той, хто виконує волю Мого Отця, що на небі"
Залишилось вияснити,що то за воля.

Доречі,аби хоч трохи мати поняття в розмові про "День усіх святих",для початку було би непогано зясувати,що означає слово "святість" згідно біблії.
А там і поговорити можна.
Я не особо сильний в біблії,якщо хтось знає,то прошу навести визначення.
Buldog зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:23.