Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Вата адаптувалась і починає висовувати носа?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.05.2015, 11:13 #2539594   #1
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Вата адаптувалась і починає висовувати носа?

Квінтесенція "совєцкаго чєлавєка".... вчора... не в Луганську чи Донецьку... - в Дніпропетровську!...
Друзі, що з цим робити?
Ігнорувати? Не помічати?
Боротись?
Переконувати?
Я щось схиляюсь до того, що прихильників цивілізованого світу за різні порушення і злочини - карати цивілізованими методами, а прихильників росії і путіна - карати і "демократично судити" по-путінськи...
чи у кого які ідеї?...


Востаннє редагував FortYear: 10.05.2015 о 11:38.
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2015, 16:05 #2541215   #61
Krimchanin
Старожил
 
Аватар для Krimchanin
Типово Відповідь: Вата адаптувалась і починає висовувати носа?

Большинство на Украине( и не только)людей пассивны и погнать их куда то можно только из под палки, так что в какую бы они сторону не склонялись будут сидеть ровно на попе и визуально поддерживать существующую власть, так как и в России сейчас.
Про массовое повстання в случае оккупации слушать смешно, не будет этого, по крайней мере пока не начнут убивать семьи , угонять жен и детей и забирать скот .
И это все понимают, кроме патриота Саймона.
Krimchanin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2015, 16:10 #2541218   #62
saymon
Guest
Типово Відповідь: Вата адаптувалась і починає висовувати носа?

Цитата:
Допис від Krimchanin Переглянути допис
Большинство на Украине( и не только)людей пассивны и погнать их куда то можно только из под палки, так что в какую бы они сторону не склонялись будут сидеть ровно на попе и визуально поддерживать существующую власть, так как и в России сейчас.
Про массовое повстання в случае оккупации слушать смешно, не будет этого, по крайней мере пока не начнут убивать семьи , угонять жен и детей и забирать скот .
И это все понимают, кроме патриота Саймона.
Тобто пів країни за Росію, але просто пасивне, і коли Путін вторгнеться в Київ то теж буде таке саме пасивне.
А як же заяви про те що вони насправді активні, але бояться? Щось тут не вяжеться.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2015, 16:15 #2541221   #63
Krimchanin
Старожил
 
Аватар для Krimchanin
Типово Відповідь: Вата адаптувалась і починає висовувати носа?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Тобто пів країни за Росію, але просто пасивне, і коли Путін вторгнеться в Київ то теж буде таке саме пасивне.
А як же заяви про те що вони насправді активні, але бояться? Щось тут не вяжеться.
Так и будет, а про то что они активны ты придумал, я такое не писал.
Настоящих буйных мало.
Krimchanin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2015, 16:37 #2541233   #64
saymon
Guest
Типово Відповідь: Вата адаптувалась і починає висовувати носа?

Цитата:
Допис від Krimchanin Переглянути допис
Так и будет, а про то что они активны ты придумал, я такое не писал.
Настоящих буйных мало.
Що саме "так і будєт"? Бо наразі виглядає так, що мужик із Дніпра більш важливіший за мужика із Трускавця, а сімя твоїх друзів не поспішає переїхати із захопленого кривавими фашистами-карателями Києва у процвітаючий та скріплений духовними скрепами Севастополь. І це, як мінімум, дуже дивно.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2015, 16:50 #2541245   #65
Krimchanin
Старожил
 
Аватар для Krimchanin
Типово Відповідь: Вата адаптувалась і починає висовувати носа?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Що саме "так і будєт"? Бо наразі виглядає так, що мужик із Дніпра більш важливіший за мужика із Трускавця, а сімя твоїх друзів не поспішає переїхати із захопленого кривавими фашистами-карателями Києва у процвітаючий та скріплений духовними скрепами Севастополь. І це, як мінімум, дуже дивно.
А будет то что люди которые больше как бы за Украину склоняются при пророссийской власти будут молча сидеть дома, как сейчас сидят те кто носиальгирует по СССР или поддерживает Россию, лишь бы не трогали и было что пожрать. И естественно партизанить и воевать никто не пойдет, даже жители Тернополя, про простых киевлян или днепропетровцев я вообще молчу. Им быстренько обьяснят что свергли негодяев которые страну в хаос ввергли, а вот сейчас заживем. Ну а те кто больше просоюзные, пророссийские выйдут с цветами встречать освободителей, как в Крыму, этот мужик из ролика скорее всего в их числе будет.
Так что рассказываать про всеобщее сопротивление, наблюдая за массовым откосом уже сегодня и не сидя в окопе под Донецком просто смешно.
Насчет семьи в Киеве, это не друзья, это семья жены, та им фиолетово по большому счету кто там у власти, хоть евреи, хоть русские, лишь бы была работа и возможность жить нормально.
Krimchanin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2015, 17:21 #2541252   #66
saymon
Guest
Типово Відповідь: Вата адаптувалась і починає висовувати носа?

Цитата:
Допис від Krimchanin Переглянути допис
А будет то что люди которые больше как бы за Украину склоняются при пророссийской власти будут молча сидеть дома, как сейчас сидят те кто носиальгирует по СССР или поддерживает Россию, лишь бы не трогали и было что пожрать. И естественно партизанить и воевать никто не пойдет, даже жители Тернополя, про простых киевлян или днепропетровцев я вообще молчу. Им быстренько обьяснят что свергли негодяев которые страну в хаос ввергли, а вот сейчас заживем. Ну а те кто больше просоюзные, пророссийские выйдут с цветами встречать освободителей, как в Крыму, этот мужик из ролика скорее всего в их числе будет.
Так что рассказываать про всеобщее сопротивление, наблюдая за массовым откосом уже сегодня и не сидя в окопе под Донецком просто смешно.
Насчет семьи в Киеве, это не друзья, это семья жены, та им фиолетово по большому счету кто там у власти, хоть евреи, хоть русские, лишь бы была работа и возможность жить нормально.
Нє, ну то шо тернополяни в переважній більшості скіпнуть в Польщу то це доводити нетреба, це вже і так видно, але ж захід України не обмежується Тернополем. Є Луцьк, Рівне, Хмельницьк, Львів врешті решт. І з тих хто лишиться (а це буде більшість, Львів місто-мільйонник, наминуточку) ніхто не буде терпіти якогось там Путіна і його духовні скрепи, це точно. І от вони якраз підуть партизанити аж бігом, можеш навіть не сумніватися.
Тобто я веду до того, що всякі-різні запроданці звичайно ж поїдуть гріти свою жопу (цікаво, як гуглтранслейт це перекладе ) в Європу, але в цілому режим Путіна чекає те саме що й режим Сталіна. Десятки тисяч людей плакали коли він коньки двинув, але час та історія розставила все по своїх місцях. А випадкові довбoйоби, що засвітилися на путіноїдних ЗМІ нічого не вирішували, і вирішувати не будуть.
А свої смішні закиди "пачєму ті нє в катлє", залиш для друзів, а то мало лі, вдруг завтра Хезбола влаштує вам феєрверк, і ти більше не побачиш собутильників, хіба що на катафалку.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2015, 17:42 #2541257   #67
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Вата адаптувалась і починає висовувати носа?

Цитата А свої смішні закиди "пачєму ті нє в катлє", залиш для друзів, а то мало лі, вдруг завтра Хезбола влаштує вам феєрверк, і ти більше не побачиш собутильників, хіба що на катафалку.
Можу додати, якщо і влаштує то скоріше за все з російської зброї.
Оце буде нестиковочка в світогляді
Хоча, вот донбаська вата, прийшли рускі розхерячили регіон, ні роботи ні пенсій, ні комуналки - ніхера, але винена чогось київська хунта, і ше й виступають проти "еканаміческай блакади хунтай данбаса", тобто вони хочуть шоб їм пенсію платили
Так само і кримчанін, навіть як йому в ізраїлі ногу переїде руский танк з руским танкістом по наказу руского генерала - буде казати що то "проіскі США"
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2015, 17:54 #2541262   #68
saymon
Guest
Типово Відповідь: Вата адаптувалась і починає висовувати носа?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Можу додати,
Тернополянин, який зараз в Америці, може додати, так.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2015, 18:05 #2541265   #69
Krimchanin
Старожил
 
Аватар для Krimchanin
Типово Відповідь: Вата адаптувалась і починає висовувати носа?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Нє, ну то шо тернополяни в переважній більшості скіпнуть в Польщу то це доводити нетреба, це вже і так видно, але ж захід України не обмежується Тернополем. Є Луцьк, Рівне, Хмельницьк, Львів врешті решт. І з тих хто лишиться (а це буде більшість, Львів місто-мільйонник, наминуточку) ніхто не буде терпіти якогось там Путіна і його духовні скрепи, це точно. І от вони якраз підуть партизанити аж бігом, можеш навіть не сумніватися.
Тобто я веду до того, що всякі-різні запроданці звичайно ж поїдуть гріти свою жопу (цікаво, як гуглтранслейт це перекладе ) в Європу, але в цілому режим Путіна чекає те саме що й режим Сталіна. Десятки тисяч людей плакали коли він коньки двинув, але час та історія розставила все по своїх місцях. А випадкові довбoйоби, що засвітилися на путіноїдних ЗМІ нічого не вирішували, і вирішувати не будуть.
А свої смішні закиди "пачєму ті нє в катлє", залиш для друзів, а то мало лі, вдруг завтра Хезбола влаштує вам феєрверк, і ти більше не побачиш собутильників, хіба що на катафалку.
Чо то все эти центральные области при Царе батюшке и при советах не бунтовали особо, так горстка, про них я пишу что настоящих буйных мало.
Что дает основание думать что сейчас будет как то подругому ? Скорее наоборот, массовый откос и нежелание воевать сегодня, говорят о том, что и завтра если что то никто не пойдет воевать, даст Путин возможность заработать и жить чуть лучше чем раньше и в основном все будут хлопать в ладошки и выходить на парад 9 мая.
Krimchanin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2015, 18:25 #2541271   #70
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Вата адаптувалась і починає висовувати носа?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Нє, ну то шо тернополяни в переважній більшості скіпнуть в Польщу то це доводити нетреба, це вже і так видно, але ж захід України не обмежується Тернополем. Є Луцьк, Рівне, Хмельницьк, Львів врешті решт. .
Хмельницьк якось не пляше,а от Станіслава,чи як то кажуть Івано-Франківська твому переліку земель Галичини бракує . І що саме цікаве,якраз з цих Галицьких земель,саме менше бажаючих йти на схід до войска. Може справді підсвідомо чують що не іхнє там все,і *** ім то нада. До Європи тянуться.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Тернополянин, який зараз в Америці, може додати, так.
Яка різниця де він живе. Вчора був в Тернопоі,сьогодні ні,завтра знову приїде. А ти так пишеш,ніби від того що ти тут,в Україні,щось сильно міняється. Наче той Атлант який на плечах тримає Украіну,а всі хто виіхав лиш посилили тобі ношу)
Кара Божа зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (15.05.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2015, 18:34 #2541272   #71
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Вата адаптувалась і починає висовувати носа?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Тернополянин, який зараз в Америці, може додати, так.
В тебе з цим якась проблема? Так можу.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2015, 14:12 #2541510   #72
saymon
Guest
Типово Відповідь: Вата адаптувалась і починає висовувати носа?

Цитата:
Допис від Krimchanin Переглянути допис
Чо то все эти центральные области при Царе батюшке и при советах не бунтовали особо, так горстка, про них я пишу что настоящих буйных мало.
Что дает основание думать что сейчас будет как то подругому ? Скорее наоборот, массовый откос и нежелание воевать сегодня, говорят о том, что и завтра если что то никто не пойдет воевать, даст Путин возможность заработать и жить чуть лучше чем раньше и в основном все будут хлопать в ладошки и выходить на парад 9 мая.
Путін може дати тільки можливість плескати в долоні на 9 травня. Більше заробити і жити краще він неможе дати, бо в нього цього немає і не буде. Крім того Путін не бесмертний, сина щоб передати престол теж немає, а про ресурси совєтів він може тільки мріяти.
Все це дає підстави вважати, що як він до Києва дійде, так назад і піде. І ключову роль у цьому відіграє вже не захід України, який розслабився і звик тільки прапорцями махати показуючи патріотизм, а якраз схід і цетр.
Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Хмельницьк якось не пляше,а от Станіслава,чи як то кажуть Івано-Франківська твому переліку земель Галичини бракує . І що саме цікаве,якраз з цих Галицьких земель,саме менше бажаючих йти на схід до войска. Може справді підсвідомо чують що не іхнє там все,і *** ім то нада. До Європи тянуться.
Тому і намає в списку Франківська. Зате є Хмельницьк де мобілізація 100%. Пройде ще трохи часу, і до ісконно західних земель приєднається Вінниця з Житомиром. А в нас будуть триповерхові будинки куплені на італійські гроші, які неможливо ні утримати і обігріти і гордість за предків.
Просто ми звикли, що Степан Бандера в сусідньому районі народився, а це означає що ми патріоти по замовчуванню і ніяких зусиль прикладати нетреба. А той же Днпропетровськ зараз нам показує що є патріотизм і як треба бути українцем. Та шо там казати. Одеса! В Одесі осередок Правого Сектору займається люстрацією чинуш-хабарників. Такого ніхто і ніколи навіть уявити б не зміг. Вся східна Україна, за виключенням Донбасу, раптом стали Україною, причому справжньою. Само собою не всі 100% там це підтримують, але ж і в нас знаходяться противники, що вже казати про нащадків всяких гбшніків і комуністичної босоти яка приїхали сюди розкуркуленням займатися. Їм ковбаси за рупьдвацать і вони Туркменістаном гордитися будуть.
Більше того, знаходяться упороті які вважають що якщо ти народився в Калуші, значить патріотизм в тебе в крові, і ти самий справжній борець, а всі хто далі річки Збруч - клоуни, які не розуміють глубіну всіх глубін. І якщо два роки тому це звучало принаймні логічно (ну бо ж так воно і виглядало) то зараз це ще одна форма квасного патріотизму. Тіпа як вот в нас нічого крім Бандери нема, а тепер ще й хочуть забрати цю монополію і теж бути патріотами. А вот нє! Невіддамо! Наш патріотизм! Тільки наш!
Шось таке приблизно.
Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Яка різниця де він живе. Вчора був в Тернопоі,сьогодні ні,завтра знову приїде. А ти так пишеш,ніби від того що ти тут,в Україні,щось сильно міняється. Наче той Атлант який на плечах тримає Украіну,а всі хто виіхав лиш посилили тобі ношу)
Як все гладко получається. Тобто єврей з Ізраїлю ні про Крим нічого не знає, ні про Україну, всі згодні? Я, наприклад, згоден. А от українець чере океан все знає, розуміє і бачить шляхи вирішення. Подвійні стандарти як вони є.
Перебування в Україні сильно все міняє, тому що це не його гроші щодня розкрадаються, не в нього за городом іде війна, і не в його місто привозять гроби із українськими солдатами. Ось що це міняє.
Потягуючи маргариту перед монітором, сидячи в зруному кріслі американського банку, розказувати мені про те як облаштувати Україну не є нормальним. Ці всі балачки є як мінімум таким що не варті уваги. Приїдь сюди, попрацюй, поживи а тоді можна буде і поговорити про ситуацію в Україні, тоді буде спільна мова. А зараз мені пробують з іншого кінця світу втирати що в мене за вікном відбувається, і що мені зі всім цим робити.
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
В тебе з цим якась проблема? Так можу.
Так, в мене із цим проблема. А що ти там можеш чи неможеш то мені побарабану. Тим більше все що ти можеш, так це умнічати з Америки, періодично втсаляючи примітивні спроби сарказму та аргументацію "ти шо самний умний!?".
Різниці між тим що ти можеш додати, і що може додати наш ручний ватнік я не бачу жодної, бо ви в однаковому становищі, думаєте наче вам із закордону видніше.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2015, 16:02 #2541550   #73
Krimchanin
Старожил
 
Аватар для Krimchanin
Типово Відповідь: Вата адаптувалась і починає висовувати носа?

Еврей с Израиля хотя бы по месяцу, а то и два в году бывает в Киеве и в Крыму, поэтому и в курсе дела. Сейчас месяца на полтора еду сразу.
Krimchanin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2015, 16:17 #2541557   #74
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Вата адаптувалась і починає висовувати носа?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Як все гладко получається. Тобто єврей з Ізраїлю ні про Крим нічого не знає, ні про Україну, всі згодні? Я, наприклад, згоден. А от українець чере океан все знає, розуміє і бачить шляхи вирішення. Подвійні стандарти як вони є.
Перебування в Україні сильно все міняє, тому що це не його гроші щодня розкрадаються, не в нього за городом іде війна, і не в його місто привозять гроби із українськими солдатами. Ось що це міняє.
Потягуючи маргариту перед монітором, сидячи в зруному кріслі американського банку, розказувати мені про те як облаштувати Україну не є нормальним. Ці всі балачки є як мінімум таким що не варті уваги. Приїдь сюди, попрацюй, поживи а тоді можна буде і поговорити про ситуацію в Україні, тоді буде спільна мова. А зараз мені пробують з іншого кінця світу втирати що в мене за вікном відбувається, і що мені зі всім цим робити.
В тебе крадуть гроші? Які? Ті 200 грн що ти платиш єдиного податку, а ти взагалі їх платиш?
Я працював в Україні більшу частину(поки) своєї професійної карєри, і при тому більшу частину з того часу платив податки з повної ЗП. Зараз працюю не в Україні, і поїхав задовго до майдану і всіх цих подій, і наприклад кидати все і бігти додому йти добровольцем не бачу ніякого змісту. Тим не менше останній раз ми тут з хлопцями скинулись і купили машину для айдару, а ти що зробив? Крім 20тис постів на форумі? Хто ти взагалі такий що ти робиш корисного для держави більше ніж я щоб тут тикати мені носом в місце мого перебування? Бо так як ти тримаєш цю інформацію в страшному секреті скоріш за все ти "нікчема звичайний".

Далі, коли приїхав з іншого кінця світу Бендукідзе, чи Боровик - ти кажеш шо це мудрі люди а Яценюк муділа і хабарник, а може ці чуваки такі самі мудаки як я? А Яценюк якраз свій пацан, він не в якигось там забугоріях сидів, а був весь час в Україні, на місці, страждав з народом Не знаходиш в такому свому підході нестиковочки?

Далі, я тобі нічого не втираю, я висловлюю свою думку, а втираєш тут ти, бо ти намагаєшся бути модератором, розказувати кому можна кому не можна, хто мудак а хто маладьец, хто має право а хто ні. Намагаєшся давати оцінку і навіть ставити діагноз
Чувак, та ти смійний в цих намаганнях.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Так, в мене із цим проблема. А що ти там можеш чи неможеш то мені побарабану. Тим більше все що ти можеш, так це умнічати з Америки, періодично втсаляючи примітивні спроби сарказму та аргументацію "ти шо самний умний!?".
Різниці між тим що ти можеш додати, і що може додати наш ручний ватнік я не бачу жодної, бо ви в однаковому становищі, думаєте наче вам із закордону видніше.
Як ти казав - твої проблеми мають хвилювати тільки тебе, і не мають бути аргументом в дискусії
А звідки ти знаєш що я можу, де аргументи чи як завжди висмоктав з пальця шоб шось ляпнути? От пару місяців тому жив в Україні цілий місяць, то шо, тепер ти мені дозволиш дописувати? А га га га

Востаннє редагував vanco2: 15.05.2015 о 16:50.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2015, 16:49 #2541560   #75
saymon
Guest
Типово Відповідь: Вата адаптувалась і починає висовувати носа?

Цитата:
Допис від Krimchanin Переглянути допис
Еврей с Израиля хотя бы по месяцу, а то и два в году бывает в Киеве и в Крыму, поэтому и в курсе дела. Сейчас месяца на полтора еду сразу.
Хоч щось, але цього всерівно мало. Ти приїждаєш в Київ і потрапляєш в оточення своїх ватних друзів і родичів, і це накладає свій відбиток. А потім розказуєш як пів України за Путіна і Росію.
Ніхто не сперечається що ватніків в нас є достатньо, але це аж ніяк не пів країни, і тому їх ніде і не видно та нечути. Не тому що вони нібито когось бояться, а тому що їх % надзвичайно малий, і "бояться" вони тільки насмішок із власної тупості, бо ніхто їх переконувати не буде.
Пояснювати ватніку що він неправий це те саме що в 1939 році пояснювати німцю що Гітлер - мудак і все закінчиться катастрофою.

vanco2, так ти інколи висловлюєш свою думку. Про мене. А мені твоя думка про мене побарабану, тим більше тема про зовсім інше. А так то в тебе в більшості не висловлення думки а постановка питань, відповідь на які вже була дана і не раз.
Втирати мені як облаштувати Україну будеш тоді, коли будеш тут жити. Ключове словово - "мені". Комусь іншому можеш втирати що завгодно, мене це не хвилює. Ну хіба коли вже зовсім відверта маячня, то можу звернути увагу.
 
Подякував(ла):
orest5 (15.05.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2015, 17:03 #2541562   #76
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Вата адаптувалась і починає висовувати носа?

Цитата Втирати мені як облаштувати Україну будеш тоді, коли будеш тут жити. Ключове словово - "мені"
Друже, "втирати" це не мій стиль спілкування. Може коли на аргументовані зауваження тобі нема чого відповсти, тобі здіється що тобі втерли, але це не так.
Але якщо вернутись на кілька повідомлень назад, і вдивитись в оцей закид:


Цитата Тернополянин, який зараз в Америці, може додати, так.
А також в оце


Цитата Так, в мене із цим проблема.
То складається враження що намагаєшся втерти якраз ти. Тому давай ну будем ображати один одного і розказувати хто на що має право і що робити, ок?
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2015, 17:11 #2541566   #77
Mutter
Активний учасник
Типово Відповідь: Вата адаптувалась і починає висовувати носа?

vanco2, саймон це шось типу троль-бота на форумі, пише як генератор)) вроді і зміст є, а шо хоче хз))
Якби не він, то теми б дуже швидко всихали
Mutter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2015, 17:30 #2541571   #78
saymon
Guest
Типово Відповідь: Вата адаптувалась і починає висовувати носа?

vanco2, особисто мене літери на моніторі не ображають, це абсурд. Я лише пояснюю, що твої пости діляться на ололоканя "ти шо думаєш самий мудрий!?" і якихось відірваних від реальності ідей, вперемішку із аналізом якихось нібито закидів і образ, які твоя тонка натура неможе перенести.
Цитата
Допис від Mutter Переглянути допис
вроді і зміст є, а шо хоче хз))
Вам не догодиш. Кажу що хочу - "якесь дурне хочеш", не кажу - "непонятно шо хоче"
Конкретно в цій темі я нічого не хочу, а зооспостерігаю ватніків і умніків, які мають що мені сказати за Україну, з відстані тисяч км. Все.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2015, 20:54 #2541618   #79
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Вата адаптувалась і починає висовувати носа?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Просто ми звикли, що Степан Бандера в сусідньому районі народився, а це означає що ми патріоти по замовчуванню і ніяких зусиль прикладати нетреба. А той же Днпропетровськ зараз нам показує що є патріотизм і як треба бути українцем. Та шо там казати. Одеса! В Одесі осередок Правого Сектору займається люстрацією чинуш-хабарників. Такого ніхто і ніколи навіть уявити б не зміг. Вся східна Україна, за виключенням Донбасу, раптом стали Україною, причому справжньою.
Тіпа як вот в нас нічого крім Бандери нема, а тепер ще й хочуть забрати цю монополію і теж бути патріотами. А вот нє! Невіддамо! Наш патріотизм! Тільки наш!
Шось таке приблизно.
Я думаю що для східняків патріотизм, українська мова, Бандера і т.д. це щось нове і, як вони надіються, те що змінить їх життя. А западенці цього всього вже мали, наїлися, переконалися, що на якість життя всі ці атрибути ніяк не впливають, тому і не тішаться цим всім.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2015, 02:03 #2543261   #80
Komarik
Banned
Типово Відповідь: Вата адаптувалась і починає висовувати носа?

Вот ще одiн пише
"Я завидую Россиянам, я завидую этим «кацапам» и «москалям» Я завидую их Олимпиаде и их армии, у меня много знакомых, есть и родственники в России. И я вижу, как они меняются и растут. Они верят своему Президенту. Они верят в свою армию. Они гордятся своей великой историей, своими достижениями и победами. А это же была наша общая история…и победы и достижения. Еще вчера. Они примирились с собой. Они наплевали на боготворимый нами Запад. И они идут дальше и развиваются, чтобы не говорили нам по нашим телевизорам и на наших форумах. И я понимаю, что это мы теряем, а не они. Мы становимся слабее, а они сильнее. И как бы мы громко не кричали «Слава Украине!» это уже не остановить. Совсем недавно, мы ехидничали, когда у них была Чечня. А сейчас чеченцы уже не меньше русские чем сами русские. Они готовы биться за свою возрождённую и Великую Страну. Частью которой они являются. И уже чеченскими батальонами пугают нас. Как это произошло??? Они же убивали друг друга еще вчера. А причина проста, чеченцы смогли вспомнить, что они русские, и что они часть Великой Страны и Великого Народа.
Мы злорадствуем когда у них теракты и катастрофы. А они преодолевают их раз за разом и становиться сильней! Хотя против них весь мир! Они падают и снова поднимаются. Стоят и лыбятся. Только сплевывают кровь, сквозь зубы. А мы кричим, что это они рабы. Что скоро они разваляться, нефть упадет, НАТО нападет, и на них обрушаться очередные кары. А Ведь они — это же мы! Мы плюем в свое отражение. Сами в себя.
Нам нужно обязательно вспомнить что мы единое целое. И когда мы начнем это понимать и осознавать. Придет то чувство, когда то бывшее в наших предках. Чувство внутренней силы, надежды, веры и гордости за то, что мы тоже русские. И не важно кто наши предки, украинцы, татары, евреи, буряты или узбеки. Не важно кто мы по вере, католики, православные, мусульмане или иудеи. Это не главное. Главное то, что мы — русские! И мы часть Великого народа и Великой страны. Да у нашей Великой Страны и Великого Народа есть еще проблемы. Но если мы вспомним, что мы — русские. Измениться все и навсегда! И этого бояться все. Бояться, что мы это вспомним и снова будем вместе. И поэтому со всех сторон плетётся эта паутина лжи, вранья. Поддерживаетесь вся эта злость и ненависть, и у нас и в России. Они не дают нам проснуться. И если мы не вспомним, кто мы, то не проснемся уже никогда. По поводу сложившийся ситуации, оккупации и прочего. Кто кричит громче всех, что нам нужно защищать «нашу» независимость, единство и свободу? Те же чиновники, олигархи и депутаты. Они до ужаса бояться, что за все что произошло за эти годы с нашей Родиной, придется отвечать. А может это не оккупация? А может быть это идет освобождение? Это пришли наши, когда уже почти совсем не осталось надежды, когда мы уже почти сдались. И нам нужно встать вместе и уничтожить всех этих лживых политиков, олигархов, мэров и чиновников, которые с пеной у рта кричат, чтобы мы шли умирать! Умирать за их виллы, яхты и замки, за их счета в банках, за их свободу грабить и независимость от ответа за свои поступки.
Я понимаю, что этот манифест будут выпиливать из интернета. Будут тысячи злобных комментариев, будут кричать, что я предатель, продался Путину, что я кацап, ватник и москаль. Мне безразлично. Я знаю, что за мной правда. Я патриот Украины, настоящий патриот и сейчас решается судьба моего народа и моей Украины. Мы или вспомним кто мы есть, или просто исчезнем. Я люблю мой украинский народ, своих предков и свою культуру. Я украинец, но больше этого я — русский!

"

Додано через 1 хвилину
Що думаєте?

Додано через 8 хвилин
Шарій он що


Востаннє редагував Komarik: 21.05.2015 о 02:03. Причина: Пізніше додано
Komarik зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
longhorn7 (22.05.2015), Na3aR (22.05.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:03.