Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Як привабити і спокусити хлопця?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.06.2008, 21:32 #632370   #21
Лігалайз
 
Аватар для Лігалайз
Типово Відповідь: Як привабити і спокусити хлопця?

Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
А коли опритомніє, з таким загнадковим виразом обличчя запитати "Ну і як?", поки буде перебувати в шоці "Що ЯК?", не розвіюй інтригу, буде твій і день і ніч ))))
А найкраще позич в потенційного претиндента велику суму грошей, тоді про тебе точно не забуде, буде надзвонювати мало не щодня з понтом спитати як справи, а там дивись і в звичку увійде
Лігалайз зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2008, 00:39 #632463   #22
ТАНчиК
 
Аватар для ТАНчиК
Wink Відповідь: Як привабити і спокусити хлопця?

А, якщо гроші не віддам, то не забуде мене до віку )
ТАНчиК зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2008, 09:46 #632521   #23
staryk
Guest
Типово Відповідь: Як привабити і спокусити хлопця?

Ну це точно подіє…
Але мене цікавить навіщо приваблювати?

Чоловікам подобається коли жінка виглядає природно.
Кожен сезон мода пропонує жінкам безліч нових ідей аби підкреслювати жіночу сутність. Однак жінки часто обирають своїм гаслом вислів «менше одягу – більше тіла»! І майже не приділяють увагу таким рисам, як хороші манери і скромність – на перший погляд непомітним, але які завжди оцінять чоловіки.
Щоб привабити хлопця потрібен яскравий одяг, макіяж, адже в першу чергу хлопці реагують на «ефектних» дівчат?
Навчається багато дівчат, які крім того, що хочуть вчитися, ще мріють зустріти гарних, хороших, порядних хлопців. Натомість коли на дівчині одяг, який апелює до чоловічої сексуальності з точки зору плотських почуттів, то таким чином дівчина підкладає міну уповільненої дії під себе, свідомо чи несвідомо даючи установку: «зараз я показала тобі пуп – почекай – покажу і більше». До таких дівчат хлопці липнуть як мухи на мед, але з ними будуть знайомитися саме ті хлопці, для яких плотськість є на першому місті. Для яких душа дівчини, любов, жертовність або незрозумілі, або стоять на останньому місті. І навіть якщо дівчина вестиме себе пристойно, не дозволяючи ніяких блудних стосунків, і врешті побереться з таким хлопцем, він не зміниться. Для нього плотське все одно буде на першому місті, і в певний час життя дасться взнаки.
Тобто дівчина, яка одягається скромно має шанс зустріти кращого чоловіка.
Однозначно. Перш за все в плані духовному, бо це найголовніше. До того ж питання смаків складне. Кажуть, на колір і смак товариш не всяк. Не всім чоловікам подобаються неприродні кольори волосся, яскраві макіяжі чи відверті речі. Більшості чоловіків подобається, коли жінка виглядає природно. Ті ж дівчата, які рано починають користуватися косметикою, вже в 20 років виглядають на 30. Часто це видно в церкві, коли жінки причащаються і витирають помаду. Губи при цьому в них бляклі, а ті, які не користуються помадами мають живі гарні губи. Тим більше косметика на нашому ринку, як і все інше, є токсичною і неякісною, і просто псує вигляд жінки.
Такщо таке Як думаєш?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2008, 09:49 #632526   #24
Natash@
 
Аватар для Natash@
Типово Відповідь: Як привабити і спокусити хлопця?

staryk
ну тепер не дивно,шо твоя дівчина стала лезбіянкою
Natash@ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2008, 09:59 #632536   #25
staryk
Guest
Типово Відповідь: Як привабити і спокусити хлопця?

Прочитай зміст моєї теми до кінця... А не лише заголовок... Я ясно написав що дівчина прикалувалась собі... А по друге кожен має свою точку зору такщо таке.. . Спасибі за коментар... Буду знати хто ти... Я дав свою відповідь на запитання.. А ти?

Востаннє редагував staryk: 07.06.2008 о 10:04.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2008, 11:17 #632576   #26
Amina
 
Аватар для Amina
Типово Відповідь: Як привабити і спокусити хлопця?

Все, перестаю користуватися косметикою, одягати відкритий одяг і поміняю лінзи на окуляри ))).
Amina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.06.2008, 13:10 #632630   #27
staryk
Guest
Типово Відповідь: Як привабити і спокусити хлопця?

ну чому зразу так... я просто написав як можна знайти любов на довго... хто що шукає... і в яких вмпадках треба косметику а в яких не треба...

для здачі сесії у дівчини із намальованим гарно личком і міні спідничкою більше шансів здати якщо екзаменатор чоловік.... це доказано "занусі"...

а якщо хош знайти чувака надовго... то дерзай... хоча думаю не тільки треба змінити одях і зовнішність а й манери поведінки...
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2009, 17:55 #832651   #28
loveyou
 
Аватар для loveyou
Smile Відповідь: Як привабити і спокусити хлопця?

Цитата:
Допис від Amore Переглянути допис
угу, як?
Випадок з життя: Стою я якось на вечірці і бачу що на мене звертає увагу один дуже цікавий хлопець всі його жести і погляди були спрямовані на те щоб спокусити мене, але тут я замічаю що вже десь це бачила ті ж самі жести та погляди були тиждень тому на іншій вечірці від його хорошого друга))) звісно мені стало смішно від такої шаблонності) напевно вони разом проходили школу пікаперів)))
loveyou зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2009, 18:59 #832690   #29
Amore
 
Аватар для Amore
Wink Відповідь: Як привабити і спокусити хлопця?

Цитата:
Допис від loveyou Переглянути допис
Випадок з життя: Стою я якось на вечірці і бачу що на мене звертає увагу один дуже цікавий хлопець всі його жести і погляди були спрямовані на те щоб спокусити мене, але тут я замічаю що вже десь це бачила ті ж самі жести та погляди були тиждень тому на іншій вечірці від його хорошого друга))) звісно мені стало смішно від такої шаблонності) напевно вони разом проходили школу пікаперів)))
ну я не зовсім те мав на увазі, я більш в загальному, і більше варіантів)))
Amore зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2009, 14:00 #833507   #30
Valentin
Guest
Типово Відповідь: Як привабити і спокусити хлопця?

О моя кохана зваблює мене по різному останній раз вона зваблювала мене еротичною білизною що я їй купив, РЕКЛАМА мені сподобалось. хоча є багато інших методів звабленя.

Востаннє редагував Модератор Інтиму: 21.02.2009 о 23:35.
  Отримане порушення
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2009, 15:08 #833575   #31
Amore
 
Аватар для Amore
Типово Відповідь: Як привабити і спокусити хлопця?

Цитата
Допис від Valentin Переглянути допис
О моя кохана зваблює мене по різному останній раз вона зваблювала мене еротичною білизною що я їй купив,РЕКЛАМА мені сподобалось. хоча є багато інших методів звабленя.
ти пропонуєш дівчині, яка тільки познайомилась з хлопцем, зваблювати його білизною???

Востаннє редагував Модератор Інтиму: 21.02.2009 о 23:37.
Amore зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2009, 15:13 #833583   #32
12 oz. mouse
 
Аватар для 12 oz. mouse
Типово Відповідь: Як привабити і спокусити хлопця?

Літра пива, таранька, масаж і футбольний матч)))
12 oz. mouse зараз поза форумом  
Подякували 2:
Bylat (22.02.2009), D!mko (20.02.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2009, 17:54 #833736   #33
Valentin
Guest
Типово Відповідь: Як привабити і спокусити хлопця?

Цитата:
Допис від Amore Переглянути допис
ти пропонуєш дівчині, яка тільки познайомилась з хлопцем, зваблювати його білизною???
Діточко перший раз хлопця звабити це дуже просто, а проживши з ним пару літ тяжко привабити і спокусити, бо він уже всі уловки і прийоми ваші знає він уже все бачив. ну і накінець якщо хлоець на тебе не звертає увагу то запропонуй йому подивитись чи ти добре виглядаєш у новій еротичній білизні, і він твій буде цілу ніч
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2009, 19:49 #833877   #34
Amore
 
Аватар для Amore
Типово Відповідь: Як привабити і спокусити хлопця?

Цитата
Допис від Valentin Переглянути допис
Діточко перший раз хлопця звабити це дуже просто, а проживши з ним пару літ тяжко привабити і спокусити, бо він уже всі уловки і прийоми ваші знає він уже все бачив. ну і накінець якщо хлоець на тебе не звертає увагу то запропонуй йому подивитись чи ти добре виглядаєш у новій еротичній білизні, і він твій буде цілу ніч
для початку - я хлопець... і про жіночі уловки стосовно білизни знаю, але це тільки на одну ніч, і багато користі не принесе
Amore зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2009, 20:01 #833894   #35
ТАНчиК
 
Аватар для ТАНчиК
Типово Відповідь: Як привабити і спокусити хлопця?

Цитата:
Допис від Amore Переглянути допис
і про жіночі уловки стосовно білизни знаю
Йой! Хто то тобі про то розказав/показ?
ТАНчиК зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2009, 20:07 #833900   #36
Amore
 
Аватар для Amore
Типово Відповідь: Як привабити і спокусити хлопця?

Цитата:
Допис від ТАНчиК Переглянути допис
Йой! Хто то тобі про то розказав/показ?
та знайшлися люди... так що там стосовно приваблення і спокушання дівчини??
Amore зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2009, 20:34 #833949   #37
Summer time
Guest
Типово Відповідь: Як привабити і спокусити хлопця?

Кожна дівчина має свої секрети, якими вона зваблює мужчину. Як на мене, то не потрібно показувати із себе Анджеліну Джолі і т.д. Все одно, ці ідеали так і залишаться в хлопчачій уяві та їх мріях.
Намагайтеь бути собою, характер не пробуйте міняти, тому що потім буде важче побудувати здорові стосунки. Слідкуйте за собою, ми любимо щоб були гарно доглянуті руки і взагалі, щоб були охайними. Ніколи не "вішайтесь" на шию, це створює відчуття незручності. І просто будьте ніжними, уважними. Ми Вас любимо!
 
Подякував(ла):
Dr Sanyo (20.02.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2009, 20:40 #833959   #38
Dentist
Ваш стоматолог
 
Аватар для Dentist
Типово Відповідь: Як привабити і спокусити хлопця?

Якщо в тебе виникає таке запитання... тоді все ясно....!!!
Винахідливі.. таких питань не задають...
Кожна дівчина має по свому вміти звабити хлопця, а не повторятись як її подруги чи ше там хтось порадив... бо кожна має бути індивідуальністю!!! А коли зустрічаються повтори, то стає не цікаво...
Dentist зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Distemper (19.02.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2009, 20:40 #833960   #39
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Як привабити і спокусити хлопця?

Цитата:
Допис від 12 oz. mouse Переглянути допис
Літра пива, таранька, масаж і футбольний матч)))
або ше нові струни до гітарки )
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
12 oz. mouse (20.02.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2009, 15:16 #834755   #40
ТАНчиК
 
Аватар для ТАНчиК
Типово Відповідь: Як привабити і спокусити хлопця?

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
або ше нові струни до гітарки )
Еммм до якої саме гітари (бас, електро)? І які саме струни (нейлонові чи стальні)
ТАНчиК зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:24.