Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Фото


Дзеркалка чи мильничка

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.07.2012, 17:14 #1992550   #21
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Дзеркалка чи мильничка

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
І щоб ти не казав що я своє болото хвалю то особисто я віддав перевагу Кенону 20Д . Так що мою думку можна вважати незаангажованою
20Д не з тої цінової категорії, я б взагалі відав перевагу 5D марк3, але цінова категорія автора 4к
П.с. Я не хвалю своє болото бо в мене нема дзеркалки, але друг має д3000(попередня версія) то фотки просто чудові !
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2012, 18:12 #1992582   #22
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Дзеркалка чи мильничка

Цитата:
Допис від Sten1 Переглянути допис
20Д не з тої цінової категорії,
З тої з тої , я за б.у. дав 2300 грн. Але то вже на любителя. Бо техніка хоч хороша але стара. Там вже треба чітко усвідомлювати на що йдеш. З дзеркаламми треба розуміти що то лише перша доза. Потім захочеться спалах, пару інших обєктивів і т.д. То як Генту , береш базу і "збираєш" під себе.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2012, 18:29 #1992594   #23
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Дзеркалка чи мильничка

э одна деталь. в дзеркалках (не дорогих) немає відео. так що якщо хочеться за невеликі гроші дзеркалку (якість фоток) то прийдеться жертвувати відео.
недорога дзеркалка в першу чергу це ерогономіка фотографування і настройки. але якщо ти в всяких ісо-діафрагмах-експозиціях не розбираєшся і немає бажання з тим кажен раз перед фоткою бавитись - краще взяти мильничку "з кращих" і не заморочуватись.
-----
як я жалію що не купив собі фотіка ще раніше а задумався тільки тепер (((

Востаннє редагував dart: 17.07.2012 о 20:24.
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2012, 18:30 #1992598   #24
-kenny29-
 
Аватар для -kenny29-
Типово Відповідь: Дзеркалка чи мильничка

Вже неодноразово фоткав мильничкою Canon SX 230
по-перше я не хвалю свого болота бо в мене Nikon D3000.По-друге цей апарат знімає нормальновідео, має теж металевий корпус, фотки взагалі кльові з нього получаються, він ремонтопригодний, бо знайомий кинув на об"єктив і нічо за пару грн все зремонтували і зум в нього хороший.
http://rozetka.com.ua/canon_powersho...black/p138425/
-kenny29- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2012, 18:54 #1992603   #25
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Дзеркалка чи мильничка

Колись так само вагався в такому ж виборі ... і взяв дзеркалку, так як брав апарат для себе .... і я полюбив фотографувати, почав читати блоги, мануали, форуми, зрозумів що КІТ мені мало, що треба ще 2 обєктиви а це ще кілька тисяч, штатив, спалах, штатив, фільтр, сумку щоб це все носити, тепер розумію що мені моєї тушки мало і треба брати дещо іншу ... а це знову гроші і гроші, але мені це подобається, хоббі так сказати і я готовий збирати гроші і вкладати їх в фототехніку. А ще крім того треба після фотографування добрих пару годин посидіти і пообробляти ті фотографії.
І доречі відео є і на дешевих дзеркалках щоправда без автофокуса, але то таке.
А хороші фотографії можна і на мильничку робити, головне вміння і бажання ... колись бачив випадок. Стою з фотоапаратом дивлюсь знимки і поруч фотографується якась компанія і тут пацан який з камерою видає "блін 10 штук заплатив за камеру а фотки всі білі" (камера Сапоп 60Д) порада його кента "зменши світлочутливість або зменш витримку" заганала "фотографа" в ступор і той нагадав що в нього камера за 10к грн і за таку ціну вона сама має фоткати ахуєнно. *фейспалм*

Такщо моя порада всеж брати просто хорошу мильничку з нормальним набором налаштувань і краще вибрати кілька моделей і про них вже читати опсии/відгуки/рекомендації. Я за S100.

І нівякому разі не слухати наших консультантів в магазинах, один раз почув "цей фотоапарат має безліч ручних налоаштувань...хі-хі....пейзаж,портер,нічна зйомка, за склом, і режим усмішка...тобот камера не сфотографує доки людина не усміхнеться..хі-хі" .... в мене від почутого чуть кров з вух не пішла.
StealZ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.07.2012, 12:30 #1995787   #26
NEMIROFF
Люблю Mitsubishi...
 
Аватар для NEMIROFF
Типово Відповідь: Дзеркалка чи мильничка

Бачу.що на форумі продається Canon powershot SX20 is
Підкажіть чи варто брати такий апарат для таких потреба як в автора.До того мав невеликий досвід користування sony h50
Як вони між собою?Перепрошую.що влажу в чужу тему.
NEMIROFF зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.07.2012, 12:47 #1995795   #27
zhjckfd
 
Аватар для zhjckfd
Типово Відповідь: Дзеркалка чи мильничка

Мильниці достатньо + не вс дзеркалки записують відео.
Як варіант: http://fotos.ua/canon/powershot-sx120-is.html
zhjckfd зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.07.2012, 17:31 #1996026   #28
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Дзеркалка чи мильничка

Цитата:
Допис від NEMIROFF Переглянути допис
Бачу.що на форумі продається Canon powershot SX20 is
Підкажіть чи варто брати такий апарат для таких потреба як в автора.До того мав невеликий досвід користування sony h50
по лінійці powershot. мав можливість взяти пофоткати в друга. з вигляду нормальний фотік. відео дійсно якісне (як для фотіка). по моєму в цих фотіках получається знімати відео навіть краще, чим фотки. в фотках звязка матриця+процесор мене розчарувала шумами. звичайно це не ті шуми, що в дирках на мобілці.
в загальному. якщо нема бажання з майбутнього фотіка вижати максимум якості і хочеться познімати відео - можна брати. але це треба дивитьсь чи тобі за якихось 2-3 тижні не захочеться поміняти фотік на дзеркалку... одному треба просто пофоткати, інший буде фапати на портрети з розмитим фоном, освоювати RAW і HDR (відповідно це ще буде займати час навіть на просту переконвертацію і обробку).
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2012, 13:01 #2001693   #29
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Дзеркалка чи мильничка

На днях вже другий знайомий взяв Canon S100.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:40.