Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Підприємництво


Наші нереалізовані бізнес ідеї

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.08.2014, 00:31 #2434414   #281
seadog
dum spiro spero
 
Аватар для seadog
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата:
Допис від MK 250 Переглянути допис
Страйкбольна зброя по вазі, вигляді та віддачі доволі похожа на оригінал,-НЕ ЗГОДЕН Напр. яке око закривати при стрільбі,НІЯКОГО НЕ ЗАКРИВАТИ. Потрібно розвивати периферійний зір куда дивитись коли стріляєш, як правильно стріляти з положення льожа чи стоя, де тримати зброю, як тримати зброю при перекаті і т.д. повністю всі ці навики нівелюються при роботі з бойовою зброєю


Додано через 50 секунд


основний покупець це люди які ніколи в руках не тримали зброю-якраз основна маса страйкболістів і є такими
Тож навіщо придумувати велосипед як і без цього на страйкболі люди тим і займаються?
seadog зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2014, 01:05 #2434432   #282
MK 250
 
Аватар для MK 250
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата:
Допис від seadog Переглянути допис
Тож навіщо придумувати велосипед як і без цього на страйкболі люди тим і займаються?
Одне другому буде мішати? В страйкболі потрібно бігати, грати вкоманді, мати вже мінімальні навики володіння страйкбольною зброєю, а тут ти приходиш і тобі всьо розказують і показують як стріляти, розказують як і з чого складається зброя. Страйкбол більше як спорт, а тут скоріше повчальний урок володіння зброєю.
+ всім страйкболістам отбой, це всього ж навсьго ідея для бізнесу. Якщо хтось хоче беріть і реалізовуйте я не протів. Буде вам додатковий заробіток
MK 250 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2014, 09:59 #2434487   #283
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Щойно дивися "орёл и решка" так в Гренландії м'ясо кита по ціні як курки, може б його якось сюди імпортувати і дорогим ресторанам продавати?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2014, 10:31 #2434500   #284
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Щойно дивися "орёл и решка" так в Гренландії м'ясо кита по ціні як курки, може б його якось сюди імпортувати і дорогим ресторанам продавати?
Така ціна, мабуть від надлишка курячого м'яса, тому - й демпінгують. )))
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2014, 10:35 #2434505   #285
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Така ціна, мабуть від надлишка курячого м'яса, тому - й демпінгують. )))
Там взагалі ніхто курей не тримає так само як корів, свиней і т.д. От воно у них трохи дороге, а китового м'яса багато от воно і дешеве. Думаю такі делікатеси би пішли. Правда імпортувати треба великими кількостями щоб ціна була нормальна. Як варіант міняти на куряче
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2014, 10:40 #2434506   #286
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Там взагалі ніхто курей не тримає так само як корів, свиней і т.д. От воно у них трохи дороге, а китового м'яса багато от воно і дешеве. Думаю такі делікатеси би пішли. Правда імпортувати треба великими кількостями щоб ціна була нормальна. Як варіант міняти на куряче
За чим затримка? Купуєш чартер і... рахуєш бабки.
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.08.2014, 10:06 #2435342   #287
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Народ ви що жартуєте? Купа народу думає чим зайнятись, а в сусідній темі вже пару років народ шукає де можна здати пару кг металу - http://forum.te.ua/showthread.php?p=2428414#post2428414
В кого є якась економна машина може спочатку як додатковий заробіток пару гривень тай заробляти, а трохи реклами та й як основний може бути.

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
За чим затримка? Купуєш чартер і... рахуєш бабки.
Не мій рівень... Не моя сфера...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2014, 23:06 #2443865   #288
Nolan
Banned
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Щойно дивися "орёл и решка" так в Гренландії м'ясо кита по ціні як курки, може б його якось сюди імпортувати і дорогим ресторанам продавати?
коли ти пройдеш всі інстанції з перевезення, митницю, мито заплатиш, транспортні витрати - тоді й ціна буде дуже висока навіть для елітних ресторанів)я в бізнесі не дуже добре розбираюся, зараз торгую біткоінами в інтернеті, можеш відео на ютубі https://www.youtube.com/watch?v=9IT3baEP514 подивитись, заробляю 300-400 $ в місяць, мені вистачає цього цілком)
Nolan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2014, 09:10 #2443951   #289
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата:
Допис від Nolan Переглянути допис
коли ти пройдеш всі інстанції з перевезення, митницю, мито заплатиш, транспортні витрати - тоді й ціна буде дуже висока навіть для елітних ресторанів))
У нас безліч товарів з ЄС чогось вони по ціні підходять нашим ресторанам?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2014, 16:50 #2444434   #290
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

здам вам декілька тем , до яких в самого руки не доходять

1. розведення осетрів , 100 % річних
2. виготовлення з китайських комплектуючих безпілотників , купують фонди для АТО , початковий капітал 3000 $
3.покупка і скрите легке бронювання , затемнення вікон , нерозмитнених джипів , купують фонди для АТО ,початковий капітал 4000 $
4.професійний політик

Востаннє редагував qazwsx321: 10.09.2014 о 16:56.
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2014, 18:19 #2444461   #291
Nolan
Banned
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
У нас безліч товарів з ЄС чогось вони по ціні підходять нашим ресторанам?
їх як правило поставляють великі компані у яких свої технології по зниженню витрат, в тому числі транспортних, тому їх ціни може бути конкурентною у нас,самому возити буде збитково
Nolan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2014, 00:18 #2444881   #292
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата
Допис від vda Переглянути допис
Нарахунок кредиту: може би і взяв з радістю, але по гіркому досвіду знаю, шо нововідкритий заклад, треба хоча б 2-3 місяця пасти самому (взнати середню виручку, взнати контингент, потреби, додаткові послуги і т.д.). Зараз маю роботу, кидати не хочу. Міг би договоритися, шоб 2 місяця ходити через день. Але через день в кафе хтось має мене заміняти, бажано не адмін на зарплаті, а людина (однодумець), який зацікавлений в розвитку цієї справи так як і я.
З огляду на те, що ти тримаєшся за роботу і боїшся кредиту ти сам не віриш в успіх.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Mixon Переглянути допис
Всім привіт. можу трохи не в тему, але я не знав де написати.
Прочитавши ідеї на рахунок свого бізнесу, побачив досить цікаві. я шукаю роботу мені 22р. але блін шось нічого не можу знайти говорять одне а як до роботи зовсім інше, вакансії переважно - торговий предаставник, промоутер і т.д.
Одна з моїх думок це може щось своє спробувати відкрити, працювати на себе, а не на когось. От думаю спитаю чим в тернополі можна занятись???
Красавєц. Ти реально думаєш, що хтось хто має реальну робочу бізнес ідею не буде нею сам займатися, а розкричить на все місто?

Востаннє редагував Petro Ford: 12.09.2014 о 00:18. Причина: Пізніше додано
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.09.2014, 16:52 #2445123   #293
saymon
Guest
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
1. розведення осетрів , 100 % річних
Де?
Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
2. виготовлення з китайських комплектуючих безпілотників , купують фонди для АТО , початковий капітал 3000 $
3.покупка і скрите легке бронювання , затемнення вікон , нерозмитнених джипів , купують фонди для АТО ,початковий капітал 4000 $
Короткострокові перспективи.
Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
4.професійний політик
Осе да
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2014, 20:58 #2445478   #294
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Де?
варіантів є море , наші люди , умудряються розводити в здавалосьби зовсім не пристосованих для цього місцях , підвалах багатоквартирних будинків , в підвальних приміщеннях котелень і т.д. ... людина , яка шукає можливості , завжди їх знаходить
qazwsx321 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
hunter07 (13.09.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2014, 08:28 #2445560   #295
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
здам вам декілька тем , до яких в самого руки не доходять

1. розведення осетрів , 100 % річних
2. виготовлення з китайських комплектуючих безпілотників , купують фонди для АТО , початковий капітал 3000 $
3.покупка і скрите легке бронювання , затемнення вікон , нерозмитнених джипів , купують фонди для АТО ,початковий капітал 4000 $
4.професійний політик
Жалко що не знаю як фу поставити з тапаталку. Заробляти на війні це аморально.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2014, 00:36 #2445967   #296
eleKtrik
 
Аватар для eleKtrik
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Жалко що не знаю як фу поставити з тапаталку. Заробляти на війні це аморально.
ні , це нормально , США в першій світовій якраз на цьому і розбагатіли
eleKtrik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2014, 08:03 #2445986   #297
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата:
Допис від eleKtrik Переглянути допис
ні , це нормально , США в першій світовій якраз на цьому і розбагатіли
Та мені нема різниці на чому розбагатіли США, просто коли армія замість того щоб купити два бронижилета по 4 тис., купує один за 8 тис. бо який підприємець отримує прибуток, то хтось залишається без бронижилета.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2014, 20:39 #2446239   #298
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Та мені нема різниці на чому розбагатіли США, просто коли армія замість того щоб купити два бронижилета по 4 тис., купує один за 8 тис. бо який підприємець отримує прибуток, то хтось залишається без бронижилета.
ви далека від реалій людина , прибуток підприємця входить в ціну 4 тис. , а в ціну 8 тис. входить 4 тис. відкатів керівництву держави і генералам МО , які потратились на отримання своїх посад і роблять на них свій маленький бізнес
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2014, 21:37 #2446260   #299
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
ви далека від реалій людина , прибуток підприємця входить в ціну 4 тис. , а в ціну 8 тис. входить 4 тис. відкатів керівництву держави і генералам МО , які потратились на отримання своїх посад і роблять на них свій маленький бізнес
Прибуток підприємця в даному прикладі точно так же як відкат краде чиєсь життя (((
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2014, 01:28 #2446300   #300
saymon
Guest
Типово Відповідь: Наші нереалізовані бізнес ідеї

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Прибуток підприємця в даному прикладі точно так же як відкат краде чиєсь життя (((
Боюсь тебе засмутити, але вже.



Це сучасна військова форма, яку шиє в Харкові київська фірма, через кількох посередників.
Коментарі зайві, надіюся.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:46.