Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


80 баксів в місяць - це реально!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.04.2013, 21:35 #2184991   #81
igorslf
 
Аватар для igorslf
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Ті хто не розуміють що гроші просто так нізвідки не беруться і просто так нікуди не діваються нехай просто проведуть аналогію із законами збереження з фізики, наприклад, для розуміння, досить схоже це.

Тим хто хоче бути бізнесменом і працювати з закордонним партнером, наприклад надавати послуги, офіційно знімати гроші за надані послуги потрібно:
-відкрити підприємця
-валютний рахунок підприємця
-мати контракт з закордонним партнером
-акт виконаних робіт.

Без цих паперів чесно зароблені гроші банк не видасть.
igorslf зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2013, 21:55 #2185011   #82
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Нє ну теорія в них ніби правильна. В даному випадку гроші не беруться нізвідки, вони платяться рекламодавцями. Це як AdWords в гуглі - я плачу ТОВ "Гугл" декілька сотень гривень в місяць за рекламу, ця реклама відображається на сайтах користувачів які мають свої відвідувальні сайти. Наприклад, появляється моя реклама на банері вгорі цього форуму, ви по ній переходите на мій сайт бо вас зацікавила інформація на банері. ТОВ Гугл мої гроші перераховує ФортЄру за це. Тут ніби те саме - є роботодавець, є люди які цю рекламу побачать. Але у випадку з едвордс там накрутки важче проходять, а тут сидиш та й клацаєш. + не відомо для чого їм 600у.о платити? Нє, ну відомо для чого, маю на увазі якби то правдою було. Та й ще купа ньюансів.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2013, 21:58 #2185015   #83
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата:
Допис від igorslf Переглянути допис
Ті хто не розуміють що гроші просто так нізвідки не беруться і просто так нікуди не діваються нехай просто проведуть аналогію із законами збереження з фізики, наприклад, для розуміння, досить схоже це.

Тим хто хоче бути бізнесменом і працювати з закордонним партнером, наприклад надавати послуги, офіційно знімати гроші за надані послуги потрібно:
-відкрити підприємця
-валютний рахунок підприємця
-мати контракт з закордонним партнером
-акт виконаних робіт.

Без цих паперів чесно зароблені гроші банк не видасть.
Є купа плаcтикових карточок які емітуються банком але не мають привязаного рахунку, наприклад Payoneer, iKobo. Ці сервіси подаються як системи переказу коштів або як доступ до рахунку віртуальної валюти, наприклад такі є навіть в вебмані. Тому теоретично, якщо їх фінансова система зареєстрована в якомусь офшорі - то досить релаьно перекидати на картки суми грошей, і так само реально ті картки випускати. В Payoneer є бізнес екаунт, то там можна реєструвати під себе користувачів, пересилати їм кошти, і замовляти для них картку - з якої ті кошти за 5% можна зняти в будь-якому банкоматі системи Master Card.

Востаннє редагував vanco2: 12.04.2013 о 22:04.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2013, 22:34 #2185063   #84
igorslf
 
Аватар для igorslf
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Є купа плаcтикових карточок які емітуються банком але не мають привязаного рахунку, наприклад Payoneer, iKobo. Ці сервіси подаються як системи переказу коштів або як доступ до рахунку віртуальної валюти, наприклад такі є навіть в вебмані. Тому теоретично, якщо їх фінансова система зареєстрована в якомусь офшорі - то досить релаьно перекидати на картки суми грошей, і так само реально ті картки випускати. В Payoneer є бізнес екаунт, то там можна реєструвати під себе користувачів, пересилати їм кошти, і замовляти для них картку - з якої ті кошти за 5% можна зняти в будь-якому банкоматі системи Master Card.
це зрозуміло, гроші реально отримати, проте, можливо, до пори до часу, поки податкова не зверне на це увагу, як не як дохід.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Нє ну теорія в них ніби правильна. В даному випадку гроші не беруться нізвідки, вони платяться рекламодавцями. Це як AdWords в гуглі - я плачу ТОВ "Гугл" декілька сотень гривень в місяць за рекламу, ця реклама відображається на сайтах користувачів які мають свої відвідувальні сайти. Наприклад, появляється моя реклама на банері вгорі цього форуму, ви по ній переходите на мій сайт бо вас зацікавила інформація на банері. ТОВ Гугл мої гроші перераховує ФортЄру за це. Тут ніби те саме - є роботодавець, є люди які цю рекламу побачать. Але у випадку з едвордс там накрутки важче проходять, а тут сидиш та й клацаєш. + не відомо для чого їм 600у.о платити? Нє, ну відомо для чого, маю на увазі якби то правдою було. Та й ще купа ньюансів.
ок, ви як рекламодавець були б готові оплачувати таку рекламу для вашої компанії?
не дурний рекламодавець рахує ефективність з реклами і закриває напрями в яких реклама неефективна.

Востаннє редагував igorslf: 12.04.2013 о 22:34. Причина: Пізніше додано
igorslf зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2013, 23:04 #2185098   #85
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата:
Допис від igorslf Переглянути допис
ок, ви як рекламодавець були б готові оплачувати таку рекламу для вашої компанії?
не дурний рекламодавець рахує ефективність з реклами і закриває напрями в яких реклама неефективна.
Взалежності від ціни і якщо би був геотаргетинг, тобто суто в Тернополі, Франківську. Зараз в гуглі замовляю але там ніхто не клацає по рекламі за гроші, а тому що це їх цікавить. Тут суто за гроші. Але саме ідея реклами на мобільних цікава, реалізація не дуже...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2013, 23:24 #2185119   #86
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цікаво, як можна було настільки неграмотно написати текст "офіційної заяви"...
Цитата як ви знаєте, в сіні цього року ми оголосили про те, що в лютому 2013 року вийде бета-версія програми
Додано через 3 хвилини
А ще оце Лідер команди статус Лідер команди статус Лідер команди статус Лідер команди статус на головній... Зразу видно, що на коліні зроблено.

Востаннє редагував Frenky: 12.04.2013 о 23:24. Причина: Пізніше додано
Frenky зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2013, 23:35 #2185131   #87
BaRnee
 
Аватар для BaRnee
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Хохма, як малолітні пацани на "папіних" тачках або куплені папіком - зробили собі наклейки на машини і парять всім це з видом крутих бізнесменів.
BaRnee зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2013, 00:00 #2185156   #88
trasher
 
Аватар для trasher
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Порадували пацани з 48 сек)


Востаннє редагував FortYear: 13.04.2013 о 09:15.
trasher зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2013, 00:13 #2185165   #89
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

В підпису до відео на ютубі в кожному рядку помилки... Як не гарно. Ну що, скільки часу даємо на закриття? Думаю місяць. Потім ще пообіцяють виплатити якісь гроші ображеним "партнерам", ті чекатимуть ще місяць-два, ніхто нікому не заплатить, але за той час образа на "компанію" притупиться трохи, більшість змириться з втратою, і всі забудуть...
Frenky зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2013, 00:17 #2185168   #90
wisper
Banned
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата:
Допис від trasher Переглянути допис
Порадували пацани з 48 сек)
http://www.youtube.com/watch?feature...IgOXiU8Y#t=48s
странно шо такий лідер навіть свиснути толком не годен,прошипів шось))))
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2013, 07:49 #2185235   #91
igorslf
 
Аватар для igorslf
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Але саме ідея реклами на мобільних цікава, реалізація не дуже...
100%
igorslf зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2013, 07:53 #2185237   #92
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

А Голда, потім іммігрує?
mZiG зараз поза форумом  
Подякував(ла):
080885msa (16.10.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2013, 08:31 #2185254   #93
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
А Голда, потім іммігрує?
після того як зробив чубака мером не іммігрірував
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2013, 10:49 #2185357   #94
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Я цього реально не розумію - ну от ти розкажеш комусь, він підпишеться, вкладе свої гроші так коли це все загнеться ті обдурені люди яйця тобі відірвуть! У нас маленьке місто, всі один одного знають, когось знайти не проблема...
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
080885msa (16.10.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2013, 11:40 #2185389   #95
wisper
Banned
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Я цього реально не розумію - ну от ти розкажеш комусь, він підпишеться, вкладе свої гроші так коли це все загнеться ті обдурені люди яйця тобі відірвуть! У нас маленьке місто, всі один одного знають, когось знайти не проблема...
Cуть в тому,що лідєра самі вірять в то,в них не передбачається ніяких відривання яєць.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2013, 11:52 #2185404   #96
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Cуть в тому,що лідєра самі вірять в то,в них не передбачається ніяких відривання яєць.
Ну в МММ хоч пару перших чоловік "заробили", а тут та хрень в демо режимі, а вони вже бабло збирають. Не перевіривши, я б не став комусь щось радити...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2013, 13:20 #2185474   #97
wisper
Banned
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ну в МММ хоч пару перших чоловік "заробили", а тут та хрень в демо режимі, а вони вже бабло збирають. Не перевіривши, я б не став комусь щось радити...
Мені колись один лідєр,з іншої компанії,правда,розказував,як вони продавали "продукт",якого ще навіть на україні не було! лише були картинки і обіцянки завезти!
і повір,знаходились люди,які віддавали по 500 дол за можливість продавати ці обіцянки і підписувати інших!

Ну,правда,на їх щастя,продукт завезли.
а те,що він не робив того,що мав робити,то вже інша історія!
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2013, 13:22 #2185477   #98
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Мені колись один лідєр,з іншої компанії,правда,розказував,як вони продавали "продукт",якого ще навіть на україні не було! лише були картинки і обіцянки завезти!
і повір,знаходились люди,які віддавали по 500 дол за можливість продавати ці обіцянки і підписувати інших!
Ти про віру в бога??? 500 то ше дешево попали!
Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Ну,правда,на їх щастя,продукт завезли.
Завезли?? кльово?? а коли??
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2013, 13:27 #2185481   #99
wisper
Banned
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Цитата:
Допис від wisper
Мені колись один лідєр,з іншої компанії,правда,розказував,як вони продавали "продукт",якого ще навіть на україні не було! лише були картинки і обіцянки завезти!
і повір,знаходились люди,які віддавали по 500 дол за можливість продавати ці обіцянки і підписувати інших!
Ти про віру в бога??? 500 то ше дешево попали!

Цитата:
Допис від wisper
Ну,правда,на їх щастя,продукт завезли.
Завезли?? кльово?? а коли??
Бач,Сомбра,якби ти прочитав другий частину посту,то зрозумів би,що то явно не про Бога.

Але бачу ти прочитав ту другу частину,а запитання,всодно,лишив... дивно...
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2013, 20:55 #2185933   #100
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: 80 баксів в місяць - це реально!

riznyk зараз поза форумом  
Подякували 7:
axEAne (13.04.2013), Cesar (13.04.2013), Don Kihot (04.06.2013), EcoLoG (02.07.2013), mr.psiho (15.04.2013), vanco2 (13.04.2013), дядя Вітя (13.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:18.