Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери

Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери Про різностороннє життя "Крапки", бару-піцерії "Пава", крапкістів та крапківських тусівок. Місце зустрічі її постійних й вірних клієнтів, а також просто хороших людей ;)


Кафе-піцерія "Пава": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.07.2009, 21:59 #991943   #461
_FORD_
 
Аватар для _FORD_
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

FortYear
Зі всією повагою, але сумніваюсь що попса в даний момент пішла від попмузики, оскільки щас все куплено і тісамі звереві і такдалі платять шоб його крутили! Я просто сумніваюсь шо найдеться хоть один дибі.... який любить того урода зверева і його піню дольче габана чи як там, де 2 слова на всю пісню.
А нащот показу кінофільмів- це відчасті була моя ідея, і я сумніваюсь що наце требуде треба якусь ліцензію. Пояснюю чому: виж небудете крутит самі нові фільми які ще в кінотеатрі і так далі, а прості серіали які по теліку тоже колись ішли. Наприклад я сам колись робив в барі на бамі,але бар давно уже закрили (причина невигідно) бар називався 911 це був відео бар і фішка вньому була те що стояв телефіззор такий як в паві, і основновна фікша бару була що це відео бар і де ми крутили цілодобово фільми навіть клієнти приносили свої диски з комедіями1 І ніхто ніякої ліцензії невимагав.
_FORD_ зараз поза форумом  
Старий 24.07.2009, 22:42 #991979   #462
Sect0r
 
Аватар для Sect0r
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Бар на бамі був злісним порушником законодавства, і його не прикрили, бо він або відстьогував кому треба (може, тому і невигідним став?), або на нього просто всім було класти.
Те, що серіал/фільм колись крутили по ТВ, ще не значить, що тепер його можна показувати всім, кому не ліньки.
По-законному, за ротацію пісень "Бітлів" їхні правонаступники все ще отримують авторські відрахування.
З.І. Цікаво, хто тепер ці правонаступники? По ТВ розповідали, що всі права купив Майкл Джексон..
Sect0r зараз поза форумом  
Старий 24.07.2009, 22:52 #991985   #463
Prescout
 
Аватар для Prescout
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Порівняв яйце з куркою)
Паві до Бітлів далеко)))
Ну можна ті фільми показувати для домашнього просмотра))))) я почуваюся в Паві як в дома)))

Не думаю, що власники тих самих фільмів будуть знати, про те, що коїться в Паві)))
Prescout зараз поза форумом  
Подякував(ла):
todd (08.11.2009)
Старий 24.07.2009, 22:53 #991989   #464
_FORD_
 
Аватар для _FORD_
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Слухай незнаю де ци ти все наумнічав, але 1 тут тема не пробілана! Очивидно ти його фанат шо так бурно відстоююєш його авторське право. Я добре зенав власника того бару і нетре мені розказувати за злісного порушника і так ділі і хто кому платив.
Нащот бару Пава то мені всеодно просто придложив ідею щоб затянути тода покупців. Оскільки таких барів купа і конкурентів тре переживати чимись ексклюзивним, і далеко не неприємливою повидінкою офіціантів.
Як нато пішло то може хтосби пробив ліцензію чи шось типу того на такий вид діяльності, можливо вона і недорого коштує+ всетаки робити шось тре ато 5 чоловік в залі то неваріант! Виграш пави тільки голодних студентах і неграх з тангу а літом та втер свище. То на літо можна булоб і шось придумати, але це не мені судити я тільки запропонував. Якщо начальству так вигідно і нормально тоді вибачте за дану ідею.
+ ще хочу 1 дописати, всі чудово знають музичні автомати які нерідко можна зутріти в барах (наприклад в барі Маяк) тепер скажи мені там хтось платить за авторське право використаня пісень? чи за показ томі джері?
_FORD_ зараз поза форумом  
Старий 25.07.2009, 10:58 #992195   #465
Sect0r
 
Аватар для Sect0r
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Якщо не платять - то хай готуються.

Цитата
Допис від Сайт про всяку юридичну фігню
У результаті вжитих протягом жовтня 2008 - січня 2009 років заходів підрозділами Державної служби боротьби з економічною злочинністю проведено перевірку 458 суб`єктів господарювання, які здійснюють підприємницьку діяльність з використанням творів, виконань та фонограм без виплати належної винагороди (роялті) за комерційне використання. З них - 197 кафе, барів, ресторанів, 119 нічних клубів, салонів гральних автоматів, 32 концертних майданчика та дискотек.

Стосовно правопорушників складено 286 адміністративних протоколів за ст. 51-2 (Порушення прав на об`єкт права інтелектуальної власності) Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушено ряд кримінальних справ. Вилучено 57 музичних автоматів та іншого обладнання для публічного використання творів та фонограм на загальну суму 1,2 млн. грн.
Сайт про всяку юридичну фігню
Sect0r зараз поза форумом  
Подякував(ла):
FortYear (25.07.2009)
Старий 21.08.2009, 16:40 #1011596   #466
VetalR
 
Аватар для VetalR
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Сьодні сидів надворі, троха довго піццу робили, сік до половини випив, я вже був подумав шо свиню зарізали для моєї піцци . Певне почали робити коли нагадав, короче довгенько аутсайдних клієнтів обслуговують

Додано через 11 хвилин
Там ше 2 чи 3 кота зайшло перед тим як мені принесли піццу і не виходили...

Востаннє редагував VetalR: 21.08.2009 о 16:40. Причина: Пізніше додано
VetalR зараз поза форумом  
Подякував(ла):
FortYear (28.08.2009)
Старий 28.08.2009, 06:04 #1016028   #467
Summer time
Guest
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від Amicus Переглянути допис
... якби там ентер-музік то вообще гуд...
Кабельний оператор, що надає послуги "К", закодував цей музичний канал, вже близько 8-10 місяців
 
Старий 29.08.2009, 03:19 #1016824   #468
Igor_ko
 
Аватар для Igor_ko
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Шановні провірте дати придатності янтарної з перцем... там я так думаю перець троха зкис,....
то я так собі жартую, насправді всьо файно працюйте далі, дай вам боже здоровля
Igor_ko зараз поза форумом  
Старий 29.08.2009, 09:54 #1016926   #469
YG
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

може внесіть якісь зміни в обслуговуючому персоналі чи шо?
бо я вже не помятаю коли останній раз мав бажання туди прийти
п.с. Крапка 3 рулить
YG зараз поза форумом  
Подякували 6:
bryNET (02.09.2009), Маша-Маша (02.09.2009), muTs (29.08.2009), RUS (01.09.2009), StealZ (29.08.2009), VetalR (31.08.2009)
Старий 02.09.2009, 17:28 #1020531   #470
Маша-Маша
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Дуже цікаво чим персонал "Пави" перед Вами провинився? на мою думку хоч бувають різні ситуації,але дівчата стараються бути привітними!
Маша-Маша зараз поза форумом  
Старий 02.09.2009, 17:30 #1020534   #471
YG
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата
Допис від Маша-Маша Переглянути допис
Дуже цікаво чим персонал "Пави" перед Вами провинився? на мою думку хоч бувають різні ситуації,але дівчата стараються бути привітними!
та нічим не завинив мені персонал і привітні вони завжди, і обслуговування нормальне
але от чомусь на К3 в мене більше бажання прийти ніж у Паву
YG зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Маша-Маша (02.09.2009)
Старий 02.09.2009, 18:26 #1020582   #472
дядя Вітя
 
Аватар для дядя Вітя
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

До речі дівчата сьогодні були дуже привітні
дядя Вітя зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Маша-Маша (04.09.2009)
Старий 02.09.2009, 18:30 #1020588   #473
YG
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від дядя Вітя Переглянути допис
До речі дівчата сьогодні були дуже привітні
і на тому плюси закінчилися
YG зараз поза форумом  
Подякував(ла):
harik (03.09.2009)
Старий 02.09.2009, 18:32 #1020590   #474
Sany
 
Аватар для Sany
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Вчора мені сподобалась картопля фрі І порції вроді побільшали
Sany зараз поза форумом  
Старий 18.09.2009, 06:25 #1033866   #475
Lonely
 
Аватар для Lonely
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Працівники "Пави" завжди були привітні ))
Можна приємно поговорити коли береш замовлення , і збігати до дому за паспортом щоб довести шо таке мені є 18 )))
Lonely зараз поза форумом  
Старий 18.09.2009, 08:14 #1033922   #476
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від Lonely Переглянути допис
Працівники "Пави" завжди були привітні ))
Можна приємно поговорити коли береш замовлення , і збігати до дому за паспортом щоб довести шо таке мені є 18 )))
В штатах і європі можна і в 30 років деколи вимагають підвердження віку, це нормально.
А Паві респект що гамнюхам не продають пива!
gsv зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Mo$ (22.01.2010)
Старий 18.09.2009, 08:38 #1033959   #477
Kija
Banned
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
В штатах і європі можна і в 30 років деколи вимагають підвердження віку, це нормально.
А Паві респект що гамнюхам не продають пива!
Думаю, що в Паві їм його не продають не тому, що тянуться до стандартів Європи, а тому що пан-ректор давно би просто скористався цією можливістю її прикрити оскільки в інших районах міста про такі речі як паспорт не згадують (суджу по дописах деяких дописувачів, які навряд чи ще досягли 18, і по колишній К-3, яку закрили).
Kija зараз поза форумом  
Старий 18.09.2009, 09:07 #1033989   #478
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Пиво, наразі, не є алкогольним напоєм. Для торгівлі ним - не потрібні ніякі додаткові дозволи. За продаж пива неповнолітнім - не передбачена жодна відповідальність.
Непродаж пива неповнолітнім - це позиція закладу.
Якщо в інших закладах мережі "Крапка" помічаєте продаж алкоголю чи пива неповнолітнім - повідомляйте.
FortYear зараз поза форумом  
Подякували 2:
bryNET (03.10.2009), Kija (18.09.2009)
Старий 20.01.2010, 17:50 #1190321   #479
Nataka
 
Аватар для Nataka
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Мені самій неприємно сюди писати, немаю нічого проти і ніяких претензій до офіціантів, думаю, їм також було сьогодні неприємно, коли я підійшла третій раз... Замовили піцу, з додоатковими складниками, спочатку виявили, що не додали один складник, потім інший, це все виправили, ну але волосина...
Подібне вже не перший раз, маю на увазі, щось забувають додати. Ми харчуємося в Паві кожного дня, але після таких випадків не дуже хочеться замовляти завтра обід
Nataka зараз поза форумом  
Подякували 17:
Згорнути/розгорнути список подяк

Старий 20.01.2010, 19:34 #1190469   #480
Manjyxa
Guest
Smile Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Хм, цікаво дуже довго відвідую "Паву". Кухня смачна, офіціантки завжди веселі, часом по доброму завідую.
 
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:59.