Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Різне > Флейм > Інші "вічні" теми


Олександр Пономарьов мріє одужати і стати гітаристом і приїхати у Тернопіль

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.05.2012, 05:44 #1936003   #1
assonik
Banned
Типово Олександр Пономарьов мріє одужати і стати гітаристом і приїхати у Тернопіль

Після одужання хлопець із Росії сподівається приїхати у Тернопіль. У нашому місті у нього вже багато друзів. А ще він захоплюється музикою тернопільських гуртів

-Під час лікування в Україні я побачив по телевізору співака, у якого таке саме прізвище, як у мене, - розповідає 24-річний росіянин Олександр Пономарьов. - Було дуже приємно. Зараз я захоплююся українською музикою, і коли одужаю, то мрію відвідати концерти тернопільських гуртів.

Хлопець із Росії, в якого важка хвороба, написав про це на сайт 20minut.ua, де у кожного є можливість додати свою новину. Юнак розповів, що йому важко рухатись, але він мріє стати музикантом. Далі наш журналіст поспілкувався з Олександром у соцмережах, аби дізнатися про нього більше.

Олександр Пономарьов живе у місті Кірово-Чепецьк Кіровської області. У дитинстві хлопцеві встановили страшний діагноз-спастичний тетрапарез. Хлопець довго лікувався, щоб почати ходити. Його прооперували в Євпаторії. Тоді йому було дев'ять років. Лише після операції він почав самостійно пересуватися.

- Операцію мені зробили у 1996 році, тоді я починав робити перші кроки, - продовжує Олександр. - Але це був тільки початок. По-справжньому ходити я почав лише у 2004-му, після того, як бабуся у селі знайшла для мене масажиста-самоучку. Той чоловік поновив мені кровообіг. Після цього я зрозумів, як працює моє тіло. Але і досі мені не вдається повноцінно рухатися.

У хлопця не було можливості відвідувати школу. Йому взагалі дуже важко спілкуватися. Але в нього є друзі дитинства. Також Інтернет допомагає Олександру говорити з друзями на відстані.

- Я проводжу багато часу вдома, - каже хлопець. - Мати багато працює. Через хворобу в мене є труднощі в реальному спілкуванні.

Під час лікування в Євпаторії хлопець захопився українською мовою і творчістю наших музикантів

- Мама зняла там квартиру в якій був телевізор, - каже Олександр. - І я почув рекламу українською мовою. Спочатку від неї боліла голова, але вже наприкінці поїздки я почав щось розуміти. Також побачив українського співака з таким прізвищем, як у мене – було дуже приємно.

Потім хлопець знайшов в Інтернеті тернополян та львів’ян, з якими тепер дуже часто спілкується. Він знайшов у всесвітній павутині одну з тернопільських радіостанцій і його захопила творчість українських гуртів.

- Загалом на мої музичні захоплення вплинула творчість гурту „Металіка”, - каже співрозмовник. - Бажання грати прийшло ще в дитинстві, коли я в Євпаторії вперше побачив гітару. Тепер захоплююсь і тернопільськими гуртами “Називний відмінок”, Los Colorados та “Алоізій Карамболь”.

Хлопець дуже хоче жити повноцінним життям, займатися музикою і відвідувати концерти. Також сподівається, що приїде у Тернопіль.

- Українці дуже доброзичливі - як у Криму, так і в Тернополі, - каже Олександр. - Я хочу досягнути своєї мети і стати прикладом для інших. Так само, як ваша землячка Віра із Шумська. Вона народилася без рук і вишиває ногами всупереч скептикам.
Лікар-реабілітолог Наталія Шідловська каже, що людям, хворим на ДЦП, треба проходити лікування пожиттєво.

- Такі хворі мусять проходити лікування раз у квартал, - каже медик. - Чи то на місцевому рівні, чи то в санаторії. У Трускавці проводять таке лікування - як для дорослих, так і для дітей.

Для того, щоб хлопець почав ходити без ціпків, йому треба пройти лікування. Його хочуть провести в Євпаторії в санаторії міністерства оборони, або в клініці Козявкіна у Трускавці. Орієнтовна вартість лікування 50-80 тисяч рублів, що становить приблизно від 20 до 30 тисяч гривень. Допомогти здійснити мрію Олександра може кожний. Навіть одна гривня, відпралена вами, може допомогти цій людині здійснити свою мрію!

Свої кошти ви можете відправити на Пономарёву Галину Александровну Сч.NO 42307810827311707884 Кировское ОСБ NO 8612 БИК 043304609 К/с 30101810500000000609 Пономарёва Галина Алексанровна Сч.N 40817810417180000089 филиал N 6318 ВТБ 24 (ЗАО), г. САМАРА БИК 043602955 Сч. 30101810700000000955
assonik зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:31.