Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Різниця у віці - норма?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 29.03.2021, 18:21 #2790083   #1
Kastaneda
 
Аватар для Kastaneda
Типово Різниця у віці - норма?

Для вас принципово, щоб жінка була молодшою, чи це не головне? Чи змогли б прожити з жінкою, старшою за вас на десять років і більше?
Kastaneda зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.03.2021, 18:37 #2790085   #2
Eduna
Учасник
Типово Відповідь: Різниця у віці - норма?

Та це пережиток радянщини. Життя показало, що це ледь не останнє, що хвилює пару, яка закохалась, має спільні інтереси, життєву позицію, їм добре разом. То чому вік має бути перепоною? Тим паче що зараз для жінок придумали купу косметологічних процедур, які дозволяють виглядати значно молодше
Eduna зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Avanko (30.03.2021)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.03.2021, 21:04 #2790089   #3
zanparty
Учасник
 
Аватар для zanparty
Типово Відповідь: Різниця у віці - норма?

Мені подобаються старші жінки. Моя дружина на 4 роки старша і думаю, що якби навіть різниця була більша, це нічого б не змінило. Та і в інтимному плані чоловіки швидше "здуваються", тому вікова різниця трохи врівноважує цей процес і час настання проблеми
zanparty зараз поза форумом  
Подякував(ла):
diodekiller (04.04.2021)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.03.2021, 18:12 #2790141   #4
nyanko-chan
 
Аватар для nyanko-chan
Типово Відповідь: Різниця у віці - норма?

Цитата:
Допис від zanparty Переглянути допис
Мені подобаються старші жінки. Моя дружина на 4 роки старша і думаю, що якби навіть різниця була більша, це нічого б не змінило. Та і в інтимному плані чоловіки швидше "здуваються", тому вікова різниця трохи врівноважує цей процес і час настання проблеми
От-от, з цієї ж причини і жінки часто обирають собі молодшого чоловіка. А то думаєте просто так з"являються меми про молодих дівчаток і їх папіків?!
nyanko-chan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.03.2021, 21:39 #2790156   #5
Heroin
Учасник
 
Аватар для Heroin
Типово Відповідь: Різниця у віці - норма?

Я за традиційні шлюби. Бо дивлюсь на Макрона і його дружину і аж гидко. Що б жінка з собою не робила, все одно різниця буде відчутною (це якщо різниця дійсно велика, пару років - то не рахується). Про інтимні проблеми - це вже теж давно не вирок, випив якусь Зідену для потенції і вперед, зможеш задовольняти хоч молоду, хоч стару.
Heroin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.03.2021, 23:15 #2790160   #6
nyanko-chan
 
Аватар для nyanko-chan
Типово Відповідь: Різниця у віці - норма?

Цитата:
Допис від Heroin Переглянути допис
Я за традиційні шлюби. Бо дивлюсь на Макрона і його дружину і аж гидко. Що б жінка з собою не робила, все одно різниця буде відчутною (це якщо різниця дійсно велика, пару років - то не рахується). Про інтимні проблеми - це вже теж давно не вирок, випив якусь Зідену для потенції і вперед, зможеш задовольняти хоч молоду, хоч стару.
ну не буде ж чоловік постійно пить таблетки, щоб зайнятись сексом зі своєю дружиною! та і не кожна жінка таке терпітиме
nyanko-chan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.04.2021, 23:18 #2790257   #7
Heroin
Учасник
 
Аватар для Heroin
Типово Відповідь: Різниця у віці - норма?

Цитата:
Допис від nyanko-chan Переглянути допис
ну не буде ж чоловік постійно пить таблетки, щоб зайнятись сексом зі своєю дружиною! та і не кожна жінка таке терпітиме
Ой, можна подумать ви нічим не користуєтесь: лубриканти, вібратори і тд. Якщо нормальна сім"я, прожила вже багато років, то по-перше, вони не мають секс щодня, а в кращому випадку раз на тиждень, тож прийом таблеток для потенції ніяк не вплине негативно на здоров"я, а по-друге, вони зможуть вирішить цю проблему разом, підтримуючи один одного. Оральний секс, в кінці кінців, ніхто не відміняв
Heroin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2021, 11:25 #2790262   #8
Avanko
 
Аватар для Avanko
Типово Відповідь: Різниця у віці - норма?

Так.
Avanko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2021, 19:47 #2790284   #9
pieliedie
Учасник
 
Аватар для pieliedie
Типово Відповідь: Різниця у віці - норма?

Цитата:
Допис від Heroin Переглянути допис
Я за традиційні шлюби. Бо дивлюсь на Макрона і його дружину і аж гидко. Що б жінка з собою не робила, все одно різниця буде відчутною (це якщо різниця дійсно велика, пару років - то не рахується). Про інтимні проблеми - це вже теж давно не вирок, випив якусь Зідену для потенції і вперед, зможеш задовольняти хоч молоду, хоч стару.
Не сильно вникав в це питання, але для мене все ж природніше, коли жінка молодша за чоловіка. В інтимній сфері і у молодих бувають проблеми, особливо коли пожили разом кілька років і прийшов період, коли буденність набридла. Я в той час на деприсняку був, то теж Зідену пив, але не довго, може пару місяців, поки з жінкою не вирішили усі наші питання
pieliedie зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2021, 10:06 #2790617   #10
RomaRom
Учасник
Типово Відповідь: Різниця у віці - норма?

Цитата:
Допис від Heroin Переглянути допис
Я за традиційні шлюби. Бо дивлюсь на Макрона і його дружину і аж гидко. Що б жінка з собою не робила, все одно різниця буде відчутною (це якщо різниця дійсно велика, пару років - то не рахується). Про інтимні проблеми - це вже теж давно не вирок, випив якусь Зідену для потенції і вперед, зможеш задовольняти хоч молоду, хоч стару.
ну чому гидко? простоми з нашим вихованням і певними рамками у свідомості, зумовленими супільними чинниками не можемо тверезо дивитися на деякі речі. думаю, якщо нам якийсь момент не пообається, то слід в першу чергу звертати вгу на себе. питати, "а чому?" чому мені не подобається. чому комусь така модель поведінки комфортна. адже будь-яка людина собі прагне віднайти щастя, тому було б нелогічним обирати те5, що не подобається. а тому якщо людина щаслива таких стосунках, то чому ми не можемо прийняти це на віру? я думаю, будь-яка модель стосунків має право на життя та є цілком прийнятною, питання в нас - людях, що не завжди готові такі моделі приймати...
RomaRom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:44.