Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Допоможіть вибрати холодильник

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.04.2011, 07:19 #1619582   #61
BORIS™
 
Аватар для BORIS™
Типово Відповідь: Допоможіть вибрати холодильник

Цитата
Допис від mhl Переглянути допис
хто знає чи є десь в тернопільських магазинах лібхери?
брати все одно буду в інтернеті, але хотілося б спочатку вживу глянути чого вони варті
фоксмарт, фокстрот
BORIS™ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2019, 21:23 #2772213   #62
kumarchuk
Учасник
Типово Відповідь: Допоможіть вибрати холодильник

Доброго часу доби
В мене на кухні стоїть вже років 5 GORENJE RK 611 PS4 - непоганий холодильник. Але я мав необережність та зламав його - банально стукнув об стіну коли виносив з кухні під час ремонту квартири. Відніс у сервіс, його там полагодили і знову працює як новий, тьху-тьху. Тому можу порадити цю модель.
До речі, ремонтував у https://xtm.com.ua/ де і замовляв морозильні камери для свого бізнесу, але то вже інша історія
kumarchuk зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (21.12.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2020, 14:20 #2775310   #63
Tarasras
Учасник
 
Аватар для Tarasras
Типово Відповідь: Допоможіть вибрати холодильник

Що скажете за Gorenje RK621PS4? На скільки довговічний він може бути? Для мене він дороговатий, проте хочеться взять і закрити питання по максимуму по часу.
Tarasras зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2020, 16:40 #2775398   #64
Pawelko
Учасник
 
Аватар для Pawelko
Типово Відповідь: Допоможіть вибрати холодильник

Цитата:
Допис від Tarasras Переглянути допис
Що скажете за Gorenje RK621PS4? На скільки довговічний він може бути? Для мене він дороговатий, проте хочеться взять і закрити питання по максимуму по часу.
Тут важко сказати. Я не чув поганих відгуків про Gorenje, але тут певно важливо де будете брати, щоб не натрапити на пальонку. Бо невідомо що конкретно вам можуть підсунути на базарі під видом Gorenje. І навіть якщо оригінал, то в якому виді воно транспортувалось і чи цілий той холодильник. Саме тому я свій троши іншої моделі Gorenje NRK 621 PS4-B купував тут в Алло. Як говориться зі всіма витікаючими - справжньою гарантією і впевненістю, що цей холодильник прослужить довгі роки.

Востаннє редагував Pawelko: 27.02.2020 о 11:01.
Pawelko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2020, 10:00 #2779356   #65
Marijkasa
Учасник
 
Аватар для Marijkasa
Типово Відповідь: Допоможіть вибрати холодильник

У меня Снайге маленький. Из недостатотков могу указать на хлипкие крепления в морозильной камере. А так в обще-то ничего.
Marijkasa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:12.