Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.08.2015, 08:59 #2565869   #141
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Хтось тут мені розказував, що дороги в лісах і горах розбивають лісовози - то якого не їздити по тій розбитій дорозі, а їдете по накатаному об'їзду? В результаті ні дороги, ні об'їзду.
А ніхто по обїзду і не їздить. Який зміст пертися в ліс і не отримати свою порцію екстріму. Ви не уважно дивилися, в нас фото зазвичай такі





До речі був пару тижнів тому в лісі в Мишковичах. Там звідки ви в свій час так яро виганяли джиперів. Так от, купа гектарів вирубано, нещадно, пеньки по пів метра, не розчищено, занехаяно. Доріг нема, думаю то з осені зробили, тепер все заросло наніц, деякі завалені. Вїзди які колись були перекопали трактором. Підготовленим танкам то не проблема, а от дядько зо села на москвичу вже не заїде. Гілочку не підбере.По гриби не знаю, минулими роками ходили. Зараз є гектари де просто тяжко йти. Пробираєшся як через сухі джунглі. В результаті таке собі прогниле звалище. А ліс також живий! І кому з того краще? Зате тепер дійсно нікого нема!!! І піших туристів також! (яких чесно кажучи в стороні від основних протурених маршрутів і так нема)
shypuch зараз поза форумом  
Подякували 5:
. (10.08.2015), D@nZeL (08.08.2015), Malva (10.08.2015), Tommygun (08.08.2015), zumnuj (20.08.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2015, 09:37 #2565880   #142
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
чесно вам кажу. там чимало піших туристів які дуже не люблять таких як ви, почитайте туристичні форуми. сиділи б ви з своїм джипом краще на рівнинах.
От не розумію таких людей: яка вам різниця як я розважаюся в горах? Пішки, велосипедом, ендуро, джипом, снігоходом, квадроциклом? Кожен "кайфує" по-своєму.
. зараз поза форумом  
Подякував(ла):
D@nZeL (08.08.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.08.2015, 07:59 #2566385   #143
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Цитата От не розумію таких людей: яка вам різниця як я розважаюся в горах?
Ну мабуть ніколи в горах і не буваєш, якщо не розумієш.
Спробую пояснити - людина в гори іде, щоб насолоджуватись чистим повітрям, краєвидами і спокоєм, щоб побути трохи подалі від "цивілізації".
І абсолютна більшість не бажає, щоб та "цивілізація" дістала їх навіть на полонині з своїми асфальтовими атрибутами в вигляді ревіння двіжка і смороду вихлопа.

Цитата
Допис від shypuch Переглянути допис
До речі був пару тижнів тому в лісі в Мишковичах. Там звідки ви в свій час так яро виганяли джиперів. Так от, купа гектарів вирубано, нещадно, пеньки по пів метра, не розчищено, занехаяно. Доріг нема
Я за мишковицький ліс ніколи нічого не писав, так як там, здається, доріг ніколи і не було. Я пишу за теребовлянський

Цитата ТО джипи погано бо не їдуть там де вам хочеться, але добре бо накатують по об'їзд чи як?
поясню, як з"являються і нищаться дороги в лісах...
В теребовлянському лісі дороги були закладені ще поляками чи австріяками, принаймі на картах 25-го року є ціла мережа доріг з мостами і навіть залізницею.
Так от - на даний час всі ці дороги вже не придатні для пересування. Хоча ще в часи мого дитинства, років 20 тому, я по них ровером катався.
Чого так вийшло - почали використовувтаи техніку високої прохідності. Якщо раніше ліс вивозили тільки в суху погоду, бо по болоту вантажівка проїхати не могла, то тепер камази і крази на військових шассі проїжають де завгодно коли завгодно. В результаті дороги вбили і закинули.

Нові прикатані дороги-обїзди формують лісоруби, які заїжають на вирубки фірами. фіру тяне кінь, вона апріорі буксувати не може, тому вона просто витрамбовує землю, формуючи нові проїзди. Тим паче в дощі і болота вони переважно не їдуть на вирубку.
Що далі стається з такою дорогою?
Якщо на неї попадає джип, ще й по непросохлому грунту після зими, і якщо він десь забуксує - він заривається в болото по самі мости. Він звичайно звідти вилізе, але лише після себе добрячі колії і ями.
Наступного дня туди поїдуть лісоруби, фіра застряне в тих коліях, кінь, стараючись її витягти - розриє копитами і середину між коліями... І все. більше по тій дорозі вже ніхто не поїде. В кращому випадку будуть прикатувтаи новий обїзд, якщо в них далі буде потреба тудою їздити... А якщо є заїзд з якого іншого села - то поїдуть по асфальту трохи більшу відстань, а лісову дорогу закинуть.
Таким от макаром кілька доріг весною вбила парочка джиперів, яким просто не було чим занятись в неділю, як я вважаю...
Мова йде про центральну частину теребовлянського лісу, приблизно напроти струсова. Так звана Бучина, де в силу рельєфу вузьке місце, типу як хребет гори, справа і зліва яри, по центру єдина дорога, яку розбили. Молодці...
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.08.2015, 08:51 #2566403   #144
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Ну мабуть ніколи в горах і не буваєш, якщо не розумієш.
Тільки вчора був на Драгобраті. Так, виїжджав джипом, попри піших туристів. Потім пройшовся ще пішки вгору.
Крім мене, там проїжджали місцеві УАЗіки, туристи на велосипедах, і проскакувало кілька ендуро.

Кожному своє. Чи так теж недобре, бо я "злосний джипер" всім заважаю відпочивати?


Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Спробую пояснити - людина в гори іде, щоб насолоджуватись чистим повітрям, краєвидами і спокоєм, щоб побути трохи подалі від "цивілізації".
І абсолютна більшість не бажає, щоб та "цивілізація" дістала їх навіть на полонині з своїми асфальтовими атрибутами в вигляді ревіння двіжка і смороду вихлопа.
Я перепрошую, але є ой як багато стежок, де джипери і близько не доберуться.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.08.2015, 08:52 #2566407   #145
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Народ, може хтось вкурсі, або часом десь чув/бачив.Шукаю,
раму до 2-ух дверного паджеро (до 1990 р.в.) можна і цілий авто не на ходу.
Tommygun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.08.2015, 09:17 #2566413   #146
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Цитата Я перепрошую, але є ой як багато стежок, де джипери і близько не доберуться.
на щастя.
хоча ті, що тягають на прицепах квадроцикли - вже практично хіба лиш на вершини видертись не можуть.
от скільки їзжу по Київ-Чоп і дивлюсь на ті нещасні порубані гори - ще ні разу не бачив там джиперів. Чомусь їх тяне саме туди де красиво і затишно, хоча от здавалось би саме те що їм треба - грязюка, метрові колії, і ГООООРИ. порубані правда.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.08.2015, 09:52 #2566422   #147
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
хоча ті, що тягають на прицепах квадроцикли - вже практично хіба лиш на вершини видертись не можуть.
Вже й квадроцикли зло... І все не так і все не то...


Цитата
Допис від switch Переглянути допис
от скільки їзжу по Київ-Чоп і дивлюсь на ті нещасні порубані гори - ще ні разу не бачив там джиперів. Чомусь їх тяне саме туди де красиво і затишно, хоча от здавалось би саме те що їм треба - грязюка, метрові колії, і ГООООРИ. порубані правда.
Тобто, те що масово вирубують і вивозять ліс (тим самим руйнуючи всю природу, в тому числі і дороги лісовозами) це не зло, а от джипери - це зло. Логіка української зеленої жаби...
. зараз поза форумом  
Подякували 3:
D@nZeL (10.08.2015), Malva (10.08.2015), zumnuj (20.08.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.08.2015, 10:02 #2566424   #148
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Цитата Логіка української зеленої жаби...
логіка української зеленої жаби - це все міряти по собі і зводити на банальні заздрощі.
Ще раз кажу - слабо віриться в те, що вас ніхто там бачити не хоче - зайди і почитай туристичні форуми.
Щороку в Карпатах сотні тисяч туристів ходять горами і після них гори остаються такими, якими були 100 років тому (не будем брати до уваги те бидло, яке не здатне прибрати за собою місце стоянки). Ви про себе такого точно сказати не зможете.
На рахунок вирубок - то окрема тема, і ніяк не заперечує шкоду від власне вашої активності. Це те саме як лишити після себе засрану галявину, бо яка нафіг різниця - там і так не дуже чисто було. Я про вирубки згадав лише в контекті, що мені розповідали, мол від лісовозів шкоди набагато більше - то я й зазначив, що щось не дуже бачив поки джиперів там, де ліс валять.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.08.2015, 21:08 #2566633   #149
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Мова йде про центральну частину теребовлянського лісу, приблизно напроти струсова. Так звана Бучина, де в силу рельєфу вузьке місце, типу як хребет гори, справа і зліва яри...
Заінтригували. Обовязково зїжджу. В суху погоду звичайно.
Може ще підкажете, востаннє як був, то в лісі шукали якісь снаряди часів війни, знайшли, лєнточки-обмежувачі познімали?

PS вузькоколійку теж джипери вивезли, чи все ж місцеві?
shypuch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2015, 08:02 #2566687   #150
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Цитата PS вузькоколійку теж джипери вивезли, чи все ж місцеві?
хрін його знає.
давно то було, ще до війни.
але підозрюю, що таки ваші )))))

ПС: про яке місце з стрічками мова?

ППС: радий, що вам хоч такі штуки поки недоступні )))

Востаннє редагував switch: 11.08.2015 о 08:51.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.08.2015, 08:17 #2569308   #151
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
х
А з чого ви зробили висновок, що саме піші туристи мають монопольне право на гори і можуть вказувати іншим як і де їм відпочивати?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.08.2015, 09:05 #2569319   #152
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Цитата А з чого ви зробили висновок, що саме піші туристи мають монопольне право на гори і можуть вказувати іншим як і де їм відпочивати?
можна на ти.
мене трохи нудить від цього офіціозу на форумах. але якщо маєш велике бажання - буду на Ви.

по темі - якщо людина ніколи не була в горах пішки - то мабуть їй не сильно ті гори й потрібні, щоб їхати туди джипом.
а якщо була - то питання, чого джип там недоречний, в неї не виникатиме.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.08.2015, 16:30 #2569428   #153
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
можна на ти.
мене трохи нудить від цього офіціозу на форумах. але якщо маєш велике бажання - буду на Ви.

по темі - якщо людина ніколи не була в горах пішки - то мабуть їй не сильно ті гори й потрібні, щоб їхати туди джипом.
а якщо була - то питання, чого джип там недоречний, в неї не виникатиме.
Ти забув додати ІМХО в кінці. Я трохи не про те. Тебе, скажімо пре від піших походів. Та будь ласка. Шупича пре від адреналіну кататися по горах. Це реально драйв. Когось пре літати дельтапланом. Але, я ще не зустрічав, щоб хтось з джиперів висловлюва претензії до піших, чого ви там швендяєте, заважаєте нам кататись, а от піші - дозволяють собі такі речі. Мені не цікаво чути чому один вид туризму кращий. Тут скоріше, чому ти намагаєшся вирішувати як відпочивати іншим
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякували 2:
shypuch (20.08.2015), Tommygun (21.08.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.08.2015, 17:41 #2569446   #154
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Переставлю трохи коми...

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
мене трохи нудить від цього ...
може в тому і криється злість до автотранспорту?

Тепер по темі:
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
якщо людина ніколи не була в горах пішки - то мабуть їй не сильно ті гори й потрібні, щоб їхати туди джипом.
а якщо була - то питання, чого джип там недоречний, в неї не виникатиме.
Ой, знали б Ви скільки я находився горами!!! Поки не мав джипа

Тепер от в байкери подамся, хочу попробувати може і в цьому щось є

P.S. продам джип, можна на виплату, або зміняю на мотик
shypuch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.08.2015, 18:16 #2569458   #155
uncletafuk
Учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
чимало піших туристів які дуже не люблять таких як ви
Тобто групі людей не подобається явище їзди позашляховиком горами, і тому таке дійство треба заборонити.
А багатьом людям не подобаються велосипедисти, давайте заборонимо ровери в містах, бо мішають і машинам і пішоходам, почитайте форуми...
Ще багатьом не подобаються собаки в парках і взагалі всюди, бо какають, гавкають по ночах, а бездомні взагалі ахтунг - проходу не дають. Давайте заборонимо всіх собак в містах.
Так продовжувати можна безкінечно. Давайте все заборонимо і будемо тільки до церкви ходити, ото утопія буде.

switch люди їздять на джипах горами, тому що:
- кількість вихідних обмежена, машиною за один день можна побачити значно більше;
- машиною можна взяти з собою все для відпочинку - столики, стільчики, матраци, мячик, дітей та іграшки їм;
- зараз мало здорових людей які взмозі носити по горах на жарі важкучий рюкзак зі всім необхідним, а машиною це під силу кожному;
- ну і звичайно ж драйв, коли спустившись з гори цілуєш землю.

З моїх друзів джипери відновили за свій рахунок хатину на полонині Гича, сам особисто прибирав водоспади Крушельниця, Гуркало. А що зробили піші туристи окрім того що засрали ті водоспади ?
uncletafuk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
D@nZeL (21.08.2015)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 21.08.2015, 11:09 #2569615   #156
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Цитата
Допис від uncletafuk Переглянути допис
switch люди їздять на джипах горами, тому що:
- кількість вихідних обмежена, машиною за один день можна побачити значно більше;
- машиною можна взяти з собою все для відпочинку - столики, стільчики, матраци, мячик, дітей та іграшки їм;
- зараз мало здорових людей які взмозі носити по горах на жарі важкучий рюкзак зі всім необхідним, а машиною це під силу кожному;
то нахер тобі ті гори, як ти такий занятий і нещасний
гори треба поважати і любити, а не їздити туди за фоточками "як ми тута кльово шашлічкі пожарили".
Оце просто реально яскравий приклад автолюбителя
shypuch ще молодець, в того це на рівні спорту, а тут - лінтяй, якому лінь жопу з машини витяггти і 10 км пройтись з рюкзачком...

Додано через 5 хвилин
Для таких туристів є Буковель )
Заїжаєш якраз поміж гори, остається невелике зусилля здійснити, щод дійти до озера. Хоча можна і машиною підїхати )))

Додано через 1 хвилину
Цитата Тобто групі людей не подобається
я вже писав - пошартесь по форумах і почитайте як вас люблять. людей горами лазять протягом всього року тисячі. дай Бог щоб хоч пару десятків з них були раді зустрітись з автотуристом десь на полонині якій.

Востаннє редагував switch: 21.08.2015 о 11:10. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.08.2015, 11:55 #2569633   #157
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
то нахер тобі ті гори, як ти такий занятий і нещасний
гори треба поважати і любити, а не їздити туди за фоточками "як ми тута кльово шашлічкі пожарили".
Оце просто реально яскравий приклад автолюбителя
shypuch ще молодець, в того це на рівні спорту, а тут - лінтяй, якому лінь жопу з машини витяггти і 10 км пройтись з рюкзачком...

Додано через 5 хвилин
Для таких туристів є Буковель )
Заїжаєш якраз поміж гори, остається невелике зусилля здійснити, щод дійти до озера. Хоча можна і машиною підїхати )))

Додано через 1 хвилину

я вже писав - пошартесь по форумах і почитайте як вас люблять. людей горами лазять протягом всього року тисячі. дай Бог щоб хоч пару десятків з них були раді зустрітись з автотуристом десь на полонині якій.
Кожен ходить/їздить в гори за своїм і Ти не вправі оприділяти хто тут правий а хто ні: комусь і фоточка треба а хтось покататися чи шашлик пожарити - його право, поки це дозволено ніби чи Я щось пропустив?
Возмущаютися можна багато але потім по дорозі додому стоять на обочині з рюкзачками і слізно просять підвести бо змок/далеко/погано почуваюсь і тоді щось не чутно тих нарікань.
Tommygun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 21.08.2015, 16:43 #2569716   #158
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
то нахер тобі ті гори, як ти такий занятий і нещасний
гори треба поважати і любити, а не їздити туди за фоточками "як ми тута кльово шашлічкі пожарили".
Оце просто реально яскравий приклад автолюбителя
shypuch ще молодець, в того це на рівні спорту, а тут - лінтяй, якому лінь жопу з машини витяггти і 10 км пройтись з рюкзачком...

Додано через 5 хвилин
Для таких туристів є Буковель )
Заїжаєш якраз поміж гори, остається невелике зусилля здійснити, щод дійти до озера. Хоча можна і машиною підїхати )))

Додано через 1 хвилину
Ніколи не кажи іншим що вони мають робити і не почуєш куди ти маєш йти

Цитата 10 км з рюкзачком...

Цитата я вже писав - пошартесь по форумах і почитайте як вас люблять. людей горами лазять протягом всього року тисячі. дай Бог щоб хоч пару десятків з них були раді зустрітись з автотуристом десь на полонині якій.
А ти ніколи не думав, що комусь може бути начхати на твою думку?

Об'єктивно ти проти джиперів тому, що тобі так подобається. А комусь може подобатись інше. З чого ти вирішив, що ти правий? Тому що в тебе є однодумці? Так і в джипера є однодумці. Будемо рахувати кого більше? Тупак
Ще раз і великими буквами

КОЖЕН ВПРАВІ РОБИТИ ТЕ, ЩО ЙОМУ ПОДОБАЄТЬСЯ ЯКЩО ЦЕ НЕ СУПЕРЕЧИТЬ ЗАКОНОДАВСТВУ.
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякували 4:
Кара Божа (22.08.2015), shypuch (21.08.2015), Tommygun (25.08.2015), zumnuj (25.08.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2015, 05:16 #2569800   #159
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Та я і не мав ілюзій, що моя писанина якось вплине на те, що вам хочеться
просто тепер ви знаєте, що більшість нормальних (чи якщо тебе коробить таке визнаяення - класичних, хай так буде) туристів не раді бачити вас там зі своїми залізяками.
якщо вам пох як на вас дивляться люди попри яких ви проїжаєте - то й пох, зато тепер ви будете значи чого на вас так дивляться

Додано через 4 хвилини
Цитата КОЖЕН ВПРАВІ РОБИТИ ТЕ, ЩО ЙОМУ ПОДОБАЄТЬСЯ ЯКЩО ЦЕ НЕ СУПЕРЕЧИТЬ ЗАКОНОДАВСТВУ.
все правильно.
я почав з чого? навів приклад пяної компанії на пляжі, яка галдить, всіх дратує, але тим не менше ніхто їм нічого не каже, ну бо пляж належить всім, і тим хто з дітьми прийшов, і цим "веселунам". Відповідно хтось мовчки терпить, хтось просто збирає манатки і йде в інше місце.
це якщо чисто про емоційну складовую

Додано через 34 хвилини
ПС: мені взагалі цікаво стало - ви, мужики, взагалі бачили, як виглядають незаймані транспортом полонини і смерекові ліси? Ходили там? Це йдеш як по ковру, мохи і чорниці, та вся рослинність делікатна і мяка. Яким треба бути йовбаком, щоб по такому їхати джипом???? Так він під своєю вагою навіть при дуже акуратному водінні перереорає і знищить все!!!
Ви рахуєте це нормально??? Бо вам так хочеться, у вас бачте захоплення???
Те, що лісовози нищать Карпати - це ***дство, але переводити стрілки на них не треба, бо слабо віриться, що джипер виключно по колії того урала їхати буде. Виїде на яку полонину пару десятків джипів за рік - і ніхера з тої полонини не останеться - буде, ***, витоптана галявина за подолянами.
У вас що справді мізки не здатні оцінити ситуацію на 2 кроки вперед?

Додано через 7 хвилин
Я бачу тут колію від джипа, де хвалена колія від лісовозів? Скільки буде відновлюватись карпатський грунт після цієї розваги?


Додано через 1 хвилину
Тут певно теж лісовози трави знищили?


Додано через 2 хвилини
отак знищуються дороги в лісах, про що я писав вище. Дорога позаду джипа рівна і без колій. Прикатана очевидно возами, 20 тонний лісовоз принаймі там явно ще не проїжав.
Реально після ваших розваг там тепер проїхати?


Додано через 2 хвилини
Таким ви лишаєте карпатський ліс після себе:

а так він мав би виглядати:

Є різниця????

Додано через 5 хвилин
Знищений маркований піший маршрут. для порівняння заодно - зліва піший обхід вбитої ділянки. Там маюуть не одна сотня туристів пройшла, а справа проїхало мабуть пару джипів. Оцінюєм наслідки для біосфери, що називається:


Додано через 8 хвилин
Ні, я не спорю, може є адекватні люди, які розуміють що джип - то не піша прогулянка і не велосипед, що ним можна завдати шкоду горам, тому дійсно їдуть тільки там, де вони горам вже гірше не зроблять, не зїжають на незаймані трави і не продавлюють нових колій. Ще й сміття різного бидла в багажнику вивезуть. Це - дійсно вияв поваги до гір.
Тим не менше таких точно не більшість, а захоплення це "невинне" набирає нехилих обортів, і навіть по цій темі вже видно, що в гори норовлять їхати люди, які плювати хотіли на природу, в них просто відпочинок такий...
І купа народі їм підтакує.
Печаль...

Додано через 11 хвилин
а на рахунок:
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
- кількість вихідних обмежена, машиною за один день можна побачити значно більше;
- машиною можна взяти з собою все для відпочинку - столики, стільчики, матраци, мячик, дітей та іграшки їм;
карпати стоять вже тисячі років, і досі є місця, які виглядають так, як мабуть ще в часи Довбуша, а то й раніше.
Любиш гори - повернешся туди не раз і не два - вони там і далі будуть - ще побачиш все що забажаєш. І чим менше буде там автотуристів - тим більша імовірність, що побачиш їх ще такими як вони є зараз і були 100 років тому.
А на рахунок дітей - то повір, я на власні очі бачив жінку з дитиною за спиною, я підіймалась пішим ходом, а хороший друзяка з своїм малим шкільного віку вже половину карпат пішки сходив - так що авто річ явно не обовязкова.
А оце "більше побачити за раз" - це грьобана макдональдс-культура і не більше. Так само як і дебільні автобусні тури в стилі "галопом по європам". Їхати машиною по горам щоб більше побачити - то можна і на перевалі стати пару фоток зробити - з такого туриста вистачить і так.

Додано через 9 хвилин
Якщо ти не відчуваєш кайфу такого фото - то тобі Карпати не потрібні, повір мені. Краще туди не їдь - збережеш для нащадка - може він зацінить:

Востаннє редагував switch: 22.08.2015 о 05:16. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2015, 08:48 #2569833   #160
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Бездоріжжя 4х4 в файному місті

Зараз знову розмова вже вкотре зводиться до: "є люди, а є бидло"! Причому з усіх сторін. Проблема більше в цьому. А не увиборі відпочинку. Звичайно якщо ти не бидло, тобі обідно за таке не бережливе ставлення. І мені обідно. І в усіх адекватних буде виникати якась певна злість. Це зрозуміло.

Тому пропоную перенести в розділ для піших походів припинити цей срач, так як хотілося б залишити тему чистою, для стороннього читача, щоб хтось міг читаючи, отримати якесь естетичне задоволення від перегляду. Дякую.
shypuch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Petro Ford (24.08.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:04.