Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Результати опитування: Я ви ставитись до вегетаріанства?
Позитивно 35 27.56%
Негативно 28 22.05%
Байдуже 64 50.39%
Голосували: 127. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Вегетаріанство.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.05.2010, 14:33 #1327980   #21
Shpigor
 
Аватар для Shpigor
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

все залежить від людини, і від обставин, під час війни думаю люди їдою не перебирали, але працювати потрібно було в два рази більше, і витримували. Я такої думки, головне не зловживати, і людині(точніше сказати організму) не потрібно стільки їжі скільки їй хочеться
Shpigor зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nila (14.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2010, 14:40 #1328000   #22
Summer time
Guest
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

AJ, трохи не точне голосування , як на мене. Особисто я їм м"ясо і дуже його люблю, але якби голосував , - то за перший варіант. Але це напевне якщо подивитись з точки зору моральної етики(хз?). Першим що спадає на думку, - феее, як можна їсти м"ясо, адже воно колись бігало/літало/плавало. "Невиправданим" вважаю є таке "м"ясо", яке виловюють в його середовищі, де воно живе(дике). Але ж навпаки, позитивно ставлюсь до того "м"яса", яке вивели та догледіли власне самі люди, ну там на фермах етк. Правда найчастіше, таке м"ясо з купою всілякої хімії тощо. А ще великою бідою є те, що люди завжди беруть більше ніж потрібно для прожиття(вже згадував в іншій темі). А ще, думаю що ніякі інші "білкові продукти" не замінять м"яса, щоб там хто не говорив.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2010, 14:41 #1328002   #23
by Vit'OK
 
Аватар для by Vit'OK
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

сам не вегетаріанець, але підтримую це явище.. можна прожити без м"яса, і брєд, що воно життєво необхідне..людина по природі не хижак.. в ньому корисного немає нічого (білки, як згадувалося, є і в рослинних продуктах), і плюс, воно засвоюється приблизо на половину (від цього і ситість, бо воно довго перетравлюється).. а в наші дні, купувати м"ясо на ринку - взагалі ризиковано.. не знати чим воно напічкане, і ким воно було під час життя
не їм ковбас, ребер, гов"ядини, свинини, тощо (ну стараюся принаймі... але якщо якась легесенька курочка в салаті, то не відмовлюся..... ну і шашлик - то вже інша справа...можна забути про переконання))
by Vit'OK зараз поза форумом  
Подякував(ла):
yaryshka69 (10.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2010, 14:41 #1328003   #24
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Цитата:
Допис від AJ Переглянути допис
перехід на особистості? гаразд, прийму до уваги де ти бачив щоб я когось підбивав до якихось дій? я вважаю що життєва енергія і сила точно не залежать від куска м"яса
та я жартую. просто намагаюсь зрозуміти в чому суть даної теми?
перепис м"ясоїдів/веганів?
чи ти сам хочеш стати веганом, але хочеш спитати в людей поради?
чи навпаки хочеш висміяти травоїдів?
сім самураїв зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2010, 14:43 #1328005   #25
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Цитата:
Допис від Summer time Переглянути допис
A Але ж навпаки, позитивно ставлюсь до того "м"яса", яке вивели та догледіли власне самі люди, ну там на фермах етк.
думаєш, в тої корови, яку вивели на фермі - відсутнє відчуття болю чи нема мозку?)
чи вона повинна бути вдячна, що її вивели і покірно іти на бойню?
сім самураїв зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2010, 14:44 #1328007   #26
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Цитата:
Допис від by Vit'OK
можна прожити без м"яса, і брєд, що воно життєво необхідне..людина по природі не хижак.. в ньому корисного немає нічого (білки, як згадувалося, є і в рослинних продуктах)
Як каже Саймон, скільки процентів інфа?
Тобто ти точно знаєш, шо м'ясо можна безболісно замінити горохом чи грибами, чи так думаєш по простоті душевній?
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2010, 14:48 #1328013   #27
Summer time
Guest
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
думаєш, в тої корови, яку вивели на фермі - відсутнє відчуття болю чи нема мозку?)
чи вона повинна бути вдячна, що її вивели і покірно іти на бойню?
і шо? на слоникслоникслоник мені наводити такі аргументи? завжди буде аргумент, який можна оспорити, і не потрібно тут говорити, як буде плакати штучно виведена корова в неволі.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2010, 14:50 #1328016   #28
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
думаєш, в тої корови, яку вивели на фермі - відсутнє відчуття болю чи нема мозку?)
чи вона повинна бути вдячна, що її вивели і покірно іти на бойню?
Думаю тут мова про дещо інше:
- в природі, наприклад, дорослий олень/кабан/коза вже пройшли весь свій шлях для розвитку. Сховались від хижаків. вибороли своє місце в зграї/стаді, мають імунітет, знають свою територію і тд. Тобто в них вже є все щоб жити і плодитись. і вони прекрасно можуть жити без людини, яка їм нічим недопомогла. Людина, вбиваючи цю тварину лише порушує природній баланс.
- в умовах тваринництва людина вмішується в все з самого початку. тварина незнає де шукати їжу, воду, як боротись з хижаками і тд і якщо їх випустити в природу, то вони вже порушать баланс - зїдять рослини які забезпечують водообір, тримають береги і тд і так вони розмножаться до рівня що виживуть всіх інших які там живуть.
Таке є на деяких островах, або інших ізольованих територіях куди людина завезла тварин, які там немали б жити. Або винищила хижаків. які контролювали кількість.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Подякували 2:
AJ (10.05.2010), Shpigor (10.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2010, 14:50 #1328018   #29
werwolf-eine
 
Аватар для werwolf-eine
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

щось мені здається що вегетаріанців більше грошей піде на продукти,
якщо неїсти мяса то і смальцю, сала, печінок, різного жиру, і т.д
тре то все замінювати на рослинну їжу, ну нехай в літку її легше знайти і дешевше купити, настає зима і тре вже більше бабла і шастати по точках щоб щось нормальне купити. чи як.?
якщо не так то поправте мене.
werwolf-eine зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2010, 14:52 #1328022   #30
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Цитата:
Допис від Summer time Переглянути допис
штучно виведена корова в неволі.
Як це штучно виведена? те шо вона не знає свого тата, ше нічого не означає ).
Коли мій дід вигодував корову і потім по неї приїхали з скотобази, то вона вирвалась, підбігла до діда, поклала голову на плече і заплакала. І дід плакав.
Вона була штучно виведена.

Ти просто не подумав над аргументацією - вже ліпше ніякої ніж така.
Bhagavan зараз поза форумом  
Подякували 2:
cheesy (10.05.2010), Terror (11.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2010, 14:52 #1328023   #31
AJ
Активний учасник
 
Аватар для AJ
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Цитата:
Допис від Summer time Переглянути допис
AJ, трохи не точне голосування , як на мене. Особисто я їм м"ясо і дуже його люблю, але якби голосував , - то за перший варіант.
гаразд, зроблю спрощене (оптимальне)

Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
та я жартую. просто намагаюсь зрозуміти в чому суть даної теми?
перепис м"ясоїдів/веганів?
чи ти сам хочеш стати веганом, але хочеш спитати в людей поради?
чи навпаки хочеш висміяти травоїдів?
не шукай підводних каменів де їх не існує... я думаю суть теми є трішечки кращою за теми типу "мене харить.." , але може я і помиляюсь
AJ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2010, 14:56 #1328026   #32
Summer time
Guest
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Якщо когось болить серце за цю чи іншу тварину, це ваш вибір, можете не їсти. Але якщо я їду на риболовлю, то завжди відпускаю рибку, якщо мені та моїй жінці достатньо на вечерю. Я не прихильник того, щоб приготувати стільки риби, шо 4 дня буду її їсти, а потім викину, бо вже не зможу(або пропаде?). Знаю людей, що не будуть їсти борщу, якщо в ньому не зварені ребра чи ще якесь м"ясо і так практично із кожною стравою (відповідно). Ось це я вже дійсно вважаю - хворобою і цього не розумію. Намагаюсь завжди їсти щось легке, де по-більше фруктів чи овочів. Але якщо мені схочеться м"яса, то приготую собі курку, чи там якісь котлети. Та й знов влаштую "перекур" на кілька тижнів. Ось..

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
Як це штучно виведена? те шо вона не знає свого тата, ше нічого не означає ).
Коли мій дід вигодував корову і потім по неї приїхали з скотобази, то вона вирвалась, підбігла до діда, поклала голову на плече і заплакала. І дід плакав.
Вона була штучно виведена.

Ти просто не подумав над аргументацією - вже ліпше ніякої ніж така.
та ні, саме це я хотів сказати. Все-таки трохи приклад навів не той. Подивись допис Андрюхи, мало бути щось накшталт цього. На рахунок корови з дідом, то його ніхто не заставляв здавати її на бійню. Міг дочекатись смерті тварини, і закопати на городі. Але ж ні, він здав її , отримав гроші, щоб було за що одягнути тебе (?). Також недолугий приклад вважаю.
Головною задумкою є те, що погано коли знищують тварину в дикій природі. Але - добре, коли вбивають вирощену на фермі, загатовлену наперед для власних потреб. Ті хто хочуть поговорити про психіку та почуття тварин, можете не відписувати, так як коментарі будуть тупнячі. Краще в Грін піс запишіться.

Востаннє редагував Summer time: 10.05.2010 о 15:03. Причина: Пізніше додано
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2010, 15:00 #1328030   #33
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
Думаю тут мова про дещо інше:
- в природі, наприклад, дорослий олень/кабан/коза вже пройшли весь свій шлях для розвитку. Сховались від хижаків. вибороли своє місце в зграї/стаді, мають імунітет, знають свою територію і тд. Тобто в них вже є все щоб жити і плодитись. і вони прекрасно можуть жити без людини, яка їм нічим недопомогла. Людина, вбиваючи цю тварину лише порушує природній баланс.
- в умовах тваринництва людина вмішується в все з самого початку. тварина незнає де шукати їжу, воду, як боротись з хижаками і тд і якщо їх випустити в природу, то вони вже порушать баланс - зїдять рослини які забезпечують водообір, тримають береги і тд і так вони розмножаться до рівня що виживуть всіх інших які там живуть.
Таке є на деяких островах, або інших ізольованих територіях куди людина завезла тварин, які там немали б жити. Або винищила хижаків. які контролювали кількість.
тоді можна вбивати маленьких диких оленят - вони ніц не вміють і не можуть.)
насправді аргументи про свійськість\дикість надумані. людина вбиває тварин, щоб отримати їжу, котра буде давати їй енергію. і це в принципі логічно. а те,що люди почали займатись тваринництвом просто зумолене тим, що ганятись по преріях з луком за биком важко.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від AJ Переглянути допис
гаразд, зроблю спрощене (оптимальне)


не шукай підводних каменів де їх не існує... я думаю суть теми є трішечки кращою за теми типу "мене харить.." , але може я і помиляюсь
та тема кльова. суть незрозуміла, озвуч

Востаннє редагував сім самураїв: 10.05.2010 о 15:00. Причина: Пізніше додано
сім самураїв зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2010, 15:08 #1328041   #34
AJ
Активний учасник
 
Аватар для AJ
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
та тема кльова
от і добре
AJ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2010, 15:23 #1328059   #35
[Vet]
 
Аватар для [Vet]
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

м"ясо їм. вегетаріанцям трошки співчуваю, але з іншого боку поважаю їх сміливість(чи дурість)

без м"яса можна прожити, але треба вживати великі кількості їжі рослинного походження щоб забезпечувати організм необхідною к-стю корисних речовин (цинк, йод, протеїни, вітамін В12 і т.д.), або приймати їх медикаментозно.
з іншого боку, вегетаріанська дієта знижує ризик ураження організму рядом захворювань.

тому думаю шо просто не треба перегинати палку з вживанням тваринних жирів і всьо в нас буде ок.
а ті, хто хочуть зменшити страждання тварин, можуть вживати м"ясо тварин які померли від старості чи в результаті природнього відбору.
[Vet] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2010, 15:37 #1328075   #36
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
насправді аргументи про свійськість\дикість надумані. людина вбиває тварин, щоб отримати їжу, котра буде давати їй енергію. і це в принципі логічно. а те,що люди почали займатись тваринництвом просто зумолене тим, що ганятись по преріях з луком за биком важко.
Ну знаєш, тут може кожен трактувати це як захоче.
Я нікому незабороняю їсти мяса, як і нікого незаставляю від того щоб від нього відмовитись.
Проте я противник того. що в нас вбивають останніх лосів, зубрів, козуль, кабанів і т.д. бо комусь хочеться кусок мяса, а ще щоб показати що він бачите мисливець. Чи коли лізуть в ставок з сіткою, виволікують на берег і що грубше заберуть а ту мілюзгу залишають в траві бо вона їм непотрібна.
За правильніше вважаю виростити собі свинку чи теля, пару курок, гуску, качку. і якщо так аж хочеться мяса - то зарізати і їсти мясо.

І взагалі в природі все створено для того, що хтось один їв іншого, от тільки одним тваринам далось трохи більше розуму, і набагато меньше стриманості , вони проголосили себе королями природи і вирішили що їм можна вбити всіх інших. Так наприклад ніодна тварина не вбиває більше ніж їй треба для порживання. А наші предки ціле стадо мамонтів зганяли з прірви, хоча їм вистачало 1 щоб всім племям жити місяць часу.
Чи як тут каже СаммерТайм - їде на рибалку і наловлює стільки риби що їдять самі, їдять сусіди, їдять пси з котами і т.д.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Подякували 2:
Shpigor (10.05.2010), Yarkop (10.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2010, 16:20 #1328119   #37
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Теоретично і людей можна їсти .. в них також є м*язи . То чим поганий канібалізм ?
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2010, 16:42 #1328143   #38
werwolf-eine
 
Аватар для werwolf-eine
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
Теоретично і людей можна їсти .. в них також є м*язи . То чим поганий канібалізм ?
нібито, ще з малку таке памятаю що до людського мяса скоріше людина звикає, і зуби вилітають )))
werwolf-eine зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2010, 19:39 #1328322   #39
scorpik
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Цитата:
Допис від AJ Переглянути допис
звідки такі дані? стереотипи? м"ясо це контентрація білків... можливо чоловік без білків довго непротягне? так є інші природні харчові "білки"
так що м"ясо це не аксіома
в м"ясі крім "повноцінного" (набір майже всіх потрібних амінокислот) білка є речовина "креатин", яка якраз і дає людині силу
Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
Тобто ти точно знаєш, шо м'ясо можна безболісно замінити горохом чи грибами, чи так думаєш по простоті душевній?
можна замінити і є для прикладу білдери, які досягнули хороших результатів без м"яса. А взагалі мене дивує вибір теперішніх людей: незрозуміло яка ковбаса при дешевому горосі та квасолі.

М"ясо їм, тварин (свійських) вбиваю власноруч вже більше десятка років досить професійно - без подібних як на тому відео конвульсій, мекань, мукань і т.п.
Тільки одне для мене табу: ніколи не зазіхати на життя диких тварин! Не ми постаралися щоб привести їх на світ, і не ми маємо право забрати в них життя, тому мисливців не поважаю аніскілечки.
Свійські ж тварини виростали в нас, доглядалися нами і , відповідно, мають бути використанні для наших потреб

Востаннє редагував scorpik: 10.05.2010 о 20:14.
scorpik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2010, 19:52 #1328345   #40
cheesy
Типово Відповідь: Вегетаріанство.

Не можу без м"яса - почуваюсь слабкою і їжа приносить менше задоволення. Тому, думаю, вегетаріанкою ніколи не стану.
Але маю багато знайомих, як вегетаріанців, так і кілька веганів - якщо вони на цій дієті довго і 100%дотримуючись, то поступово переходять на складні харч. плани (особливо, якщо займаються спортом навіть мінімально) - тобто обовязково вживають щодня певний набір продуктів (не просто травичку жувати).

Але взагалі, одна з улюблених фраз - Let's kill the vegetarians! They are eating the food of our food!

Востаннє редагував cheesy: 10.05.2010 о 20:11.
cheesy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Bhagavan (10.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:13.