Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.10.2013, 19:24 #2291162   #1
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

----- Мабуть кожні більш менш освідчені людині відоме слово -"свідок", та його зміст . Чи відповідають під поняття "свідка" - так звані "свідки Єгови"?
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2013, 11:09 #2291418   #2
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
---- Мабуть кожні більш менш освідчені людині відоме слово -"свідок", та його зміст . Чи відповідають під поняття "свідка" - так звані "свідки Єгови"?
Як освічена людина, ви повинні знати, що дискуссія повинна починатись с визначення понять. Тож спершу дайте визначення, як ви розуміете слово "свідок".
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2013, 11:39 #2291443   #3
wisper
Banned
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

свідок - Людина, що була присутня при якій-небудь події, пригоді й особисто бачила що-небудь; очевидець.
wisper зараз поза форумом  
Подякували 2:
engar (28.10.2013), Сомбра (28.10.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2013, 11:44 #2291446   #4
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
свідок - Людина, що була присутня при якій-небудь події, пригоді й особисто бачила що-небудь; очевидець
Впевнені?
А про такі терміни як "свідок захисту" чи "свідок звинувачення" ви чули?
Це люди які бачили захист чи звинувачення?
Той хто зось бачив, це очевидець. Поняття "свідок" дещо ширше.
Це для особли во освіченних-)))).
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2013, 12:20 #2291478   #5
jw1996
Учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Це для особли во освіченних-)))).
Сергій, як я зрозумів ти позиціонуєш себе як освічену людину. Але освічена людина хоча би на рівні шкільного курсу ніколи не зробить стільки граматичних помилок скільки робиш ти. Тому перш ніж навчати про освіту інших та давати визначення складних понять, почни з простого - навчись грамотно писати.
jw1996 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
engar (28.10.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2013, 19:01 #2291675   #6
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Як освічена людина, ви повинні знати, що дискуссія повинна починатись с визначення понять. Тож спершу дайте визначення, як ви розуміете слово "свідок".
---- мене цікавить швидше чому певні люди себе визначили за свідків ?

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Впевнені?
А про такі терміни як "свідок захисту" чи "свідок звинувачення" ви чули?
Це люди які бачили захист чи звинувачення?
Той хто зось бачив, це очевидець. Поняття "свідок" дещо ширше.
Це для особли во освіченних-)))).
---- так Ви свідок ЙГВГ захисту чи звинувачення

Востаннє редагував Сомбра: 28.10.2013 о 19:54. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2013, 19:18 #2291697   #7
ківі
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
----- Мабуть кожні_ більш менш освідчені_ людині відоме слово -"свідок", та його зміст .
Судячи з Ваших граматичних помилок, Вам не відомо не тільки значення слова "свідок", а і значення слова "освічений".
ківі зараз поза форумом  
Подякували 2:
Bhagavan (30.10.2013), jw1996 (28.10.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2013, 19:31 #2291709   #8
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
так Ви свідок ЙГВГ захисту чи звинувачення
Бачу вам таки не дійшло. Питання свідок Єгови - свідок який належить Єгові, виступає на його стороні.
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2013, 20:00 #2291727   #9
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від ківі Переглянути допис
Судячи з Ваших граматичних помилок, Вам не відомо не тільки значення слова "свідок", а і значення слова "освічений".
---- ладно щодо моїх помилок і що мені відомо про це якось в інший раз поговоримо...........
---- що вам відомо про слово свідок ?

Додано через 4 хвилини
Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Бачу вам таки не дійшло. Питання свідок Єгови - свідок який належить Єгові, виступає на його стороні.
----- Погано бачите ......
----- Поняття слова "свідок" визначає не приналежність комусь - а визначає поняття носія інформації події на підставі особистого досвіду чи участі у ній ...... необхідної дл передачі тим хто не був учасником тих подій.......

Востаннє редагував engar: 28.10.2013 о 20:00. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2013, 20:33 #2291755   #10
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
-- Поняття слова "свідок" визначає не приналежність комусь - а визначає поняття носія інформації події на підставі особистого досвіду чи участі у ній ...... необхідної дл передачі тим хто не був учасником тих подій......
Енгар, ну чого ивт акий впертий?
Я вам навы приклад, що слово свылдко цими значенями не вичерпуеться, І значенян слова свідок, які ви навели не маеться на уавазі свідками Єгови. Так що нам робити? Керуватись вашою обмеженістю, чи враховувти яке значення вкладають у слово "свідок" свідки Єгови?
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2013, 20:52 #2291763   #11
vasil
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

«Ви... будете моїми свідками... у*найвіддаленіших куточках землі» (Дії 1:.
"Ви свідки Мої, говорить Господь, та раб Мій, якого Я вибрав... Цей народ Я Собі вформував,— він буде звіщати про славу Мою» (Ісаї 43:1, 3, 6, 7, 10,*21).
Як цю роль виконували ізраїльтяни?
vasil зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2013, 23:43 #2291836   #12
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Енгар, ну чого ивт акий впертий?
Я вам навы приклад, що слово свылдко цими значенями не вичерпуеться, І значенян слова свідок, які ви навели не маеться на уавазі свідками Єгови. Так що нам робити? Керуватись вашою обмеженістю, чи враховувти яке значення вкладають у слово "свідок" свідки Єгови?
----Що ж, якщо такі розширені в розумінні то який з текстів у Новому Завіті підтверджєує Вашу теорію ?

Додано через 7 хвилин
Цитата
Допис від vasil Переглянути допис
Ви... будете моїми свідками... у*найвіддаленіших куточках землі» (Дії 1:.
----- чиїми свідками , Хто сказав ці слова ?
"Ви свідки Мої, говорить Господь, та раб Мій, якого Я вибрав... Цей народ Я Собі вформував,— він буде звіщати про славу Мою» (Ісаї 43:1, 3, 6, 7, 10,*21).
Як цю роль виконували ізраїльтяни?
---- якщо Ви привели ці два тексти в комплесі за змістом слова "свідок" то визнаєте, що їх сказано однією Особою ?
----- в другому тевсті щось підтвержує теорію Вашого брата Сергія про значення слова "свідок" як належність комусь - чи про призначення?

Востаннє редагував engar: 28.10.2013 о 23:43. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2013, 01:10 #2291855   #13
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
в другому тевсті щось підтвержує теорію Вашого брата Сергія про значення слова "свідок" як належність комусь - чи про призначення?
Вам не здаеться, що за різних осбавинах вмаетсьянаувазі різгее значення слова?
Якщо ми шовримо про назву конфесії товарто брати до увашги значення слова свідок в Ісаї 43 розділі.
Чи свідчать свідки Єгови про Христа? так. То до чого ваші притензії?
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2013, 18:02 #2292088   #14
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Вам не здаеться, що за різних осбавинах вмаетсьянаувазі різгее значення слова?
Якщо ми шовримо про назву конфесії товарто брати до увашги значення слова свідок в Ісаї 43 розділі.
Чи свідчать свідки Єгови про Христа? так. То до чого ваші притензії?
---- ні мені не здається

---- слово свідок у зазначених текстах має виключно одне значення - свідчити про те, що він бачив чи був учасником подій........

---- якщо Ісус сказав, що Його свідками будуть - то і Його Ім'ям свідки будуть називатись - чомусь перших послідовників назвали оточуючі - не свідками ЙГВГ , а християнами - буквально свідками Христовими ...

---- щодо цього тексту Іс 43:10 то назву мають право взяти лише люди до яких і було звернене це слово , а саме :- "А тепер отак каже Господь, що створив тебе, Якове, і тебе вформував, о Ізраїлю: Не бійся, бо Я тебе викупив, Я покликав ім'я твоє, Мій ти!(Iс.43:1)"

Додано через 6 хвилин
Словник української мови
Академічний тлумачний словник (1970—1980)
в означеннях
Тлумачення, значення слова «свідок»:
http://sum.in.ua/s/svidok


СВІДОК, дка, чол.
1. Людина, що була присутня при якій-небудь події, пригоді й особисто бачила що-небудь; очевидець. [

// Сучасник і спостерігач чого-небудь.

// Предмет, річ, що існували під час подій, які відбувалися безпосередньо на цьому місці або неподалік.

Востаннє редагував engar: 29.10.2013 о 18:02. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2013, 19:23 #2292129   #15
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
ловник української мови
Академічний тлумачний словник (1970—1980)
Ви чогось більш старого знайти не могли?

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
---- якщо Ісус сказав, що Його свідками будуть - то і Його Ім'ям свідки будуть називатись - чомусь перших послідовників назвали оточуючі - не свідками ЙГВГ , а християнами - буквально свідками Христовими .
Де він говорив що учні будуть назвиватись його імям?

Зрештою свідки Єгови не заперечують того що є християнами.

Додано через 48 секунд
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
- слово свідок у зазначених текстах має виключно одне значення - свідчити про те, що він бачив чи був учасником подій.....
Коли євреї були названі свідкми Єгови. це озанчало що кожнйи жврей бачив Бога?

Додано через 44 секунды
Ви знаете. що слово мартирос, яке перебріхують як "мученик" в грецькій мові означає - свідок?

Додано через 2 хвилини
свідок





-дка, ч.
1) Людина, що була присутня при якій-небудь події, пригоді й особисто бачила що-небудь; очевидець. || Сучасник і спостерігач чого-небудь. || Предмет, річ, що існували під час подій, які відбувалися безпосередньо на цьому місці або неподалік.
••
Показа́ння сві́дків — усне повідомлення свідка про обставини, які мають значення для кримінальної або цивільної справи.
••
Без сві́дків — наодинці з ким-небудь; без зайвих людей.
••
Живи́й сві́док — спостерігач чи безпосередній учасник яких-небудь подій.
••
При сві́дках — у присутності кого-небудь.
2) Особа, яку викликають до суду для свідчення про відомі їй обставини справи.
3) Особа, присутня при чому-небудь для офіційного підтвердження дійсності або правильності чогось.
http://eslovnik.com/свідок

Востаннє редагував Serhiy aspirant: 29.10.2013 о 19:23. Причина: Пізніше додано
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2013, 20:40 #2292160   #16
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Ви чогось більш старого знайти не могли?
--- зміст цього слова такий же, як і тоді так і сьогодні у Писанні і у словнику....... час над істинами не має влади...

Додано через 5 хвилин
Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Де він говорив що учні будуть назвиватись його імям?

Зрештою свідки Єгови не заперечують того що є християнами.
---- Ісус говорив Моїми свідками - тими, що свідчать про Нього - вірніше про Його Ім'я
---- два наведені Василем тексти відносяться до різних періодів часу і стосуються до різних людей і суть свідоцтва різна, тому не можуть бути об'єднанні по змісту

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Ви знаете. що слово мартирос, яке перебріхують як "мученик" в грецькій мові означає - свідок?

Додано через 2 хвилини
свідок
---- мова про значення слова -"свідок " значення не змінне у всіх народів не зважаючи на мову - свідчити про бачене чи про ті події у чому брав участь свідок.....

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Коли євреї були названі свідкми Єгови. це озанчало що кожнйи жврей бачив Бога?
---- бачив Його діла та брав участь у його чудах - це все одно, що Бога - бо Бога особисто ніхто не бачив ...........

Востаннє редагував engar: 29.10.2013 о 20:40. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.10.2013, 08:41 #2292340   #17
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від obzerver Переглянути допис
свідки Єгови є свідками Єгови
І також учасниками (свідками) справ Єгови.
Таким же учасником (Свідком) у виконанні Волі Батька Єгови був(є) Ісус Христос. Тому Біблія називає Ісуса Христа свідком вірним (Об.1:5). Звичайно що Ісус Христос не був(є) сам собі свідком.То чиїм Свідком був(є) Ісус Христос???
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.10.2013, 15:34 #2292563   #18
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
І також учасниками (свідками) справ Єгови.
)))
Цитата СВИДЕТЕЛЬ - лицо, которому известны обстоятельства, подлежащие установлению по данному делу.
То шо вони вам відомі не занчить шо ви їх правильно зрозуміли.

А якими учасниками справ Єгови ви були??
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.10.2013, 17:26 #2292605   #19
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
То шо вони вам відомі не занчить шо ви їх правильно зрозуміли.

А якими учасниками справ Єгови ви були??
Я все зрозумів так як зрозумів! А Вам би варто подумати як ви зрозуміли.
Я належу до народу Єгови як учасник, а не стороння особа!!!
За це що я був і є учасником цього діла я перебував у в'язниці за релігійною ознакою і переконання (в'язнем совісті).
Це документально підтверджений факт встановлений слідством і ніколи не ставився під сумнів, що я дійсно з цієї дороги і діла (цієх справи, яку започаткував ХрИстос).!!!
Тому я можу свідчити про факти як учасник, а не як стороння особа, чи упереджений наклепник зі сторони.

Востаннє редагував Ychen: 30.10.2013 о 17:36.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.10.2013, 19:25 #2292654   #20
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Я належу до народу Єгови як учасник, а не стороння особа!!!
---- це ще питання, чи належите - слів мало потрібні факти, а їх немає ........
---- на подібних ствердженях на які Ви зсилаєтесь можете себе причислити і до полків Наполеона як учасник ...........

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
За це що я був і є учасником цього діла я перебував у в'язниці за релігійною ознакою і переконання (в'язнем совісті).
---- так Ви і залишаєтесь в'язнем глибокого заблудження, який лише вважає, що він вільний - ось це дійсно факт......

Додано через 5 хвилин
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Біблія називає Ісуса Христа свідком вірним (Об.1:5).
----- так чому Ісус Є свідком ? і про що свідчив ?
.....Я те говорю,(свідчу) що Я бачив в Отця, та й ви робите те, що ви бачили в батька свого. (Iван.8:38 )

Востаннє редагував engar: 30.10.2013 о 19:28. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Сомбра (30.10.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:28.