Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Хочу поїхати в Польщу на роботу. Куда краще?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 04.02.2014, 08:05 #2341040   #1
dark1385
Учасник
Типово Хочу поїхати в Польщу на роботу. Куда краще?

Можливо хтось підкаже хочу поїхати в Польшу на роботу..
Куда краще їхати... Може в когось є там звязки щоб приїхати на роботу а не шукати її там.
Порадьте можливо хтось їде поїхав би на пару ... як кажеться ... Разом цікавіше ...
dark1385 зараз поза форумом  
Старий 04.02.2014, 08:30 #2341061   #2
Vitap
Учасник
Типово Відповідь: Польша

Теж є бажання.
Але поки шукаю хто б запрошення зробив,щоб відкрити робочу візу.
Vitap зараз поза форумом  
Старий 04.02.2014, 08:31 #2341062   #3
dark1385
Учасник
Типово Відповідь: Польша

аналогіно поки що ще не робив візу ) але скоро буду робити... якщо щось зпишимось )
якщо знайдеш дай контакти ) хто робить )
dark1385 зараз поза форумом  
Старий 04.02.2014, 08:40 #2341069   #4
Rivs2010
 
Аватар для Rivs2010
Типово Відповідь: Польша

Відкрию секрет ! Все можна взнати в конторах шо навпроти консульства ! Ше одне береш газету або шоферів шо издять на Польшу дзвониш і вони тобі самі шукають роботу і прейскурант тобі оголосять ! Скажу одне що нормальну роботу дуже тяжко знайти . Потрібно роками издити шоб шось нормальне знайти !
Rivs2010 зараз поза форумом  
Старий 04.02.2014, 08:45 #2341071   #5
Vitap
Учасник
Типово Відповідь: Польша

Я в інтернеті найшов за 500грн,Спочатку 100грн завдатку,присилають запрошення і решту платиш.
Але шукатиму подешевше.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Rivs2010 Переглянути допис
Відкрию секрет ! Все можна взнати в конторах шо навпроти консульства ! Ше одне береш газету або шоферів шо издять на Польшу дзвониш і вони тобі самі шукають роботу і прейскурант тобі оголосять ! Скажу одне що нормальну роботу дуже тяжко знайти . Потрібно роками издити шоб шось нормальне знайти !
Доречі поради хороші.
Два роки тому запрошення через шоферів робив задурно,лиш за дорогу 100$,от тільки контакти погубив((

Востаннє редагував Vitap: 04.02.2014 о 08:45. Причина: Пізніше додано
Vitap зараз поза форумом  
Старий 04.02.2014, 09:18 #2341088   #6
dark1385
Учасник
Типово Відповідь: Польша

Цитата:
Допис від Rivs2010 Переглянути допис
Відкрию секрет ! Все можна взнати в конторах шо навпроти консульства ! Ше одне береш газету або шоферів шо издять на Польшу дзвониш і вони тобі самі шукають роботу і прейскурант тобі оголосять ! Скажу одне що нормальну роботу дуже тяжко знайти . Потрібно роками издити шоб шось нормальне знайти !

А в Тернополі де можна знайти шоферів ? Щоб розпитати )

Додано через 1 хвилину
А як варіант просто поїхати в Польшу і там вже шукати ? Чи неварто ? Краще через запрошення від роботодавця ?

Востаннє редагував dark1385: 04.02.2014 о 09:18. Причина: Пізніше додано
dark1385 зараз поза форумом  
Старий 17.02.2014, 13:46 #2347467   #7
FRANEK
Учасник
Типово Відповідь: Хочу поїхати в Польщу на роботу. Куда краще?

Просто поїхати в Польщу і шукати це не варант, якшо їхати то на хоч з якоюсь мінімальною гарантією. Працювати нелегалом теж не варіант. Робочі візи мають бути офіційними, запрошення від роботодавця з дозволу воєводи, або в себе на фірмі працевлаштуватись, якшо ви власник фірми.
FRANEK зараз поза форумом  
Старий 11.12.2015, 11:38 #2599133   #8
Lin
Учасник
Типово Відповідь: Хочу поїхати в Польщу на роботу. Куда краще?

є робота у Чехії. якщо цікавить - пишіть у приват
Lin зараз поза форумом  
Старий 11.12.2015, 12:20 #2599141   #9
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: Хочу поїхати в Польщу на роботу. Куда краще?

Цитата
Допис від Lin Переглянути допис
є робота у Чехії. якщо цікавить - пишіть у приват
Чехія робочі візи українцям не видає. Працювати нелегалом,-нє шпасіба )
olligarh зараз поза форумом  
Старий 26.08.2016, 20:36 #2650723   #10
Prodigy
Остановите Землю я сойду
 
Аватар для Prodigy
Типово Відповідь: Хочу поїхати в Польщу на роботу. Куда краще?

Доброго вечора,маю таке запитання до форумчан - може хто стикався з кадровою агенцією ПП*Пелих*(філіал у Львові)?
Зокрема,цікавить,чи дійсно вони працевлаштовують і чи відповідає рівень зарплати,тому,що вони обіцяють?(зокрема,робота в Польщі).
Може хтось оформляв в них документи для отримання візи чи працевлаштовувався через них закордоном,то які ваші враження і відгуки про їх діяльність?
Prodigy зараз поза форумом  
Старий 26.08.2016, 21:27 #2650733   #11
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Хочу поїхати в Польщу на роботу. Куда краще?

Польща хоче кардинально змінити правила видачі робочих віз. 10 нововведень
http://tvoemisto.tv/news/polshcha_ho...den_80287.html
Romko_7 зараз поза форумом  
Старий 27.08.2016, 06:27 #2650764   #12
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Хочу поїхати в Польщу на роботу. Куда краще?

називається хочеться і колеться
своїх роботяг,що масово позвалювали в багатші країни єс бракує,а українці,яких особливо на південному сході через один і стають чутись,як вдома,починають напружувати.
спостерігала якось в одному із міст переповненому українцями,як ті перекрикувались в черзі,а місцеві дивились на то з легким шоком жахом та непорозумінням,як на білу саранчу.
Тільки от біда,самі визнають вже,що за останніх два роки українські роботяги настільки підтримали сг і будівництво,що прогнавши їх нині,може настати криза в цих галузях.
Щось подібне,як з арабами та чорношкірими в тернопільських вузах,одночасно й дратують і бабок хочеться.
Ingenue зараз поза форумом  
Старий 01.09.2016, 17:37 #2651622   #13
dajan_kg
Типово Відповідь: Хочу поїхати в Польщу на роботу. Куда краще?

тих кого цікавить можливість легального працевлаштування в Польщі - запрошую в приват
dajan_kg зараз поза форумом  
Старий 06.10.2016, 17:11 #2656785   #14
valerapizovnin
Учасник
Типово Відповідь: Хочу поїхати в Польщу на роботу. Куда краще?

У Кракові більш усього сподобалося працювати
valerapizovnin зараз поза форумом  
Старий 07.10.2016, 08:34 #2656844   #15
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Хочу поїхати в Польщу на роботу. Куда краще?

Маю знайомого який працює в польсько-українській фірмі працевлаштування. Платне запрошення і робоча віза.
Але:
-офіційне працевлаштування, оплата на картку, при хорошій віддачі -картка побуту
-проживання та харчування
-повний страховий супровід
-трансфери

Як правило робота на фабриках йогуртів та туристичній сфері... Родаків запхав в обслугу музею-замку... тиняються до 16,00 ..то лампочку вкрутити , то пісок 2 куба перекинути... раз на раз не припадає.. але таке їм пасує
mZiG зараз поза форумом  
Старий 24.10.2016, 10:03 #2659835   #16
IBAN87
Учасник
Типово Відповідь: Хочу поїхати в Польщу на роботу. Куда краще?

Хочу поїхати на роботоу в Польщу. Які документі потрібні? І до кого обратитися можно за допомогою?
IBAN87 зараз поза форумом  
Старий 19.11.2016, 17:55 #2664642   #17
Robotapoland
Учасник
Типово Відповідь: Хочу поїхати в Польщу на роботу. Куда краще?

Робота!!! Можливі вакансії :

Завод виготовлення сидінь до автомобілів. Оплата 9.5 зл год, надгодини +50%, нічні +20%, вихідні +100%. Робота в 3 зміни. Житло надає фірма, знімає за житло 400 зл в міс з зарплати, завдаток при поселенні 100 зл. За доїзд фірма знімає 100зл. Чистими люди беруть від 2000 зл. Робота в Свідніце, від Вроцлава 20 км.

Мясокомбінат 8 зл на год.

Обвальщики з досвідом від 10 зл на год. Працювати від 8 до 12 год в день, по бажанню. Житло безкоштовно, місце роботи 30 хв від Вроцлава.

Склади в околицях Варшави, робота зі сканером, олата 10 зл на год, за житло 400 зл знімають, і 100 зл за доїзд.

МЕРЧЕНДАЙЗЕР (РАБОТНИК СУПЕРМАРКЕТА) - 9 zł netto дневные смены. 10 zł netto ночные смены. 11 zł netto бригадирам со знанием польского языка. Работа от 200 до 240 часов в месяц. Обязаности: контроль наличия всего ассортимента на полках магазина и расположение его в наиболее благоприятных для покупки местах. Выкладка продукции на витрины; выполнение подсобных, вспомогательных работ на территории супермаркета; участие в инвентаризациях. Требования: внимательность; ответственность. Работа находится в г. Kraków. Важно: начало работы на 8 день после приезда (медосмотр, медицинская книжка, формальности).
ЖИЛЬЁ: предоставляется со всеми удобствами за 300 zl из з.п. в конце месяца. Умова о працю. Изготовление карты побута. Визы D 05 не меньше 4 месяцах.

Стройка в Вроцлаві по всім спеціальностям, різноробочі від 10 зл на год, зварщики від 12 зл. Житло 400 зл в міс, 100 зл залог при поселенні.

В Гданск на столярний цех, робота з деревом. 10 зл на год, житло безкоштовно.

РАБОТНИК ПРОИЗВОДСТВА NZ - мужчины

10 zł нетто в час. Работа по 10-12 часов в день, 240 часов в месяц.
Обязательства: вешать, перемешать автодетали, упаковывать, проверять качество. Работа на производственной лини. Детали не тяжолые. Вес до 2-3 кг.
Работа в Czechowice-Dziedzice от 14.11. ЖИЛЬЁ: растояние до работы 2 км; предоставляется со всеми удобствами. Вычисляется 300 zl в конце месяца из зарплаты. ВЫГОДЫ: Умова о працю. Изготовление карты побута. Визы D 05 не меньше 4 месяцах.

УПАКОВЩИКИ ПЛАСТИКОВЫХ ИЗДЕЛИЙ – женщин
10 zł в час. 11 zl ночные смены.Работа от 200 до 240 часов месяц. Бывают сверхурочные часы. С 3 месяца премия от 100 до 200 zł. Обязательсва: упаковывать пластиковую продукцию (тара, детали, изготовления из пластмасы – не тяжолые); обрезание браков; упаковка в кульки и коробки; установка на поддоны; обклеивание; этекетирование. Требование: хорошая моторика, координацыя. Работа в г.Bielsko-Biała. От работы до жилья возим бусом, вычисляем 100 zł в месяц из з.п. Жильё: предоставляется со всеми удобствами. Вычисляется 300 zl в конце месяца из зарплаты. Выгоды: Умова о працю. Изготовление карты побута. Визы D 05 не меньше 4 месяцах.

Контакти:
+48 535 779 033 Максим
+48 799 973 403 Дмитро
robotapoland1@gmail.com
Дзвонити з 8:00 до 21:00
Robotapoland зараз поза форумом  
Старий 19.11.2016, 19:49 #2664652   #18
kukich93
Старожил
Типово Відповідь: Хочу поїхати в Польщу на роботу. Куда краще?

Цитата
Допис від Robotapoland Переглянути допис
Робота!!! Можливі вакансії :

Завод виготовлення сидінь до автомобілів. Оплата 9.5 зл год, надгодини +50%, нічні +20%, вихідні +100%. Робота в 3 зміни. Житло надає фірма, знімає за житло 400 зл в міс з зарплати, завдаток при поселенні 100 зл. За доїзд фірма знімає 100зл. Чистими люди беруть від 2000 зл. Робота в Свідніце, від Вроцлава 20 км.

Мясокомбінат 8 зл на год.

Обвальщики з досвідом від 10 зл на год. Працювати від 8 до 12 год в день, по бажанню. Житло безкоштовно, місце роботи 30 хв від Вроцлава.

Склади в околицях Варшави, робота зі сканером, олата 10 зл на год, за житло 400 зл знімають, і 100 зл за доїзд.

МЕРЧЕНДАЙЗЕР (РАБОТНИК СУПЕРМАРКЕТА) - 9 zł netto дневные смены. 10 zł netto ночные смены. 11 zł netto бригадирам со знанием польского языка. Работа от 200 до 240 часов в месяц. Обязаности: контроль наличия всего ассортимента на полках магазина и расположение его в наиболее благоприятных для покупки местах. Выкладка продукции на витрины; выполнение подсобных, вспомогательных работ на территории супермаркета; участие в инвентаризациях. Требования: внимательность; ответственность. Работа находится в г. Kraków. Важно: начало работы на 8 день после приезда (медосмотр, медицинская книжка, формальности).
ЖИЛЬЁ: предоставляется со всеми удобствами за 300 zl из з.п. в конце месяца. Умова о працю. Изготовление карты побута. Визы D 05 не меньше 4 месяцах.

Стройка в Вроцлаві по всім спеціальностям, різноробочі від 10 зл на год, зварщики від 12 зл. Житло 400 зл в міс, 100 зл залог при поселенні.

В Гданск на столярний цех, робота з деревом. 10 зл на год, житло безкоштовно.

РАБОТНИК ПРОИЗВОДСТВА NZ - мужчины

10 zł нетто в час. Работа по 10-12 часов в день, 240 часов в месяц.
Обязательства: вешать, перемешать автодетали, упаковывать, проверять качество. Работа на производственной лини. Детали не тяжолые. Вес до 2-3 кг.
Работа в Czechowice-Dziedzice от 14.11. ЖИЛЬЁ: растояние до работы 2 км; предоставляется со всеми удобствами. Вычисляется 300 zl в конце месяца из зарплаты. ВЫГОДЫ: Умова о працю. Изготовление карты побута. Визы D 05 не меньше 4 месяцах.

УПАКОВЩИКИ ПЛАСТИКОВЫХ ИЗДЕЛИЙ – женщин
10 zł в час. 11 zl ночные смены.Работа от 200 до 240 часов месяц. Бывают сверхурочные часы. С 3 месяца премия от 100 до 200 zł. Обязательсва: упаковывать пластиковую продукцию (тара, детали, изготовления из пластмасы – не тяжолые); обрезание браков; упаковка в кульки и коробки; установка на поддоны; обклеивание; этекетирование. Требование: хорошая моторика, координацыя. Работа в г.Bielsko-Biała. От работы до жилья возим бусом, вычисляем 100 zł в месяц из з.п. Жильё: предоставляется со всеми удобствами. Вычисляется 300 zl в конце месяца из зарплаты. Выгоды: Умова о працю. Изготовление карты побута. Визы D 05 не меньше 4 месяцах.

Контакти:
+48 535 779 033 Максим
+48 799 973 403 Дмитро
robotapoland1@gmail.com
Дзвонити з 8:00 до 21:00
деякі вакансії з учотом доїзду/проживання не надто добре(читати погано) оплачуються...
kukich93 зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:50.