Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери

Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери Про різностороннє життя "Крапки", бару-піцерії "Пава", крапкістів та крапківських тусівок. Місце зустрічі її постійних й вірних клієнтів, а також просто хороших людей ;)


Крапка-1 (Дружба - вул.Львівська,5): новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.05.2005, 09:50 #55526   #61
mak.
Типово

Реклама закордоном... Це добре
mak. зараз поза форумом  
Старий 14.05.2005, 23:33 #56274   #62
Hitriy
Типово

Cмс не доходять чомусь на новий Київстар і Діджус. Не одне не доходить скільки вже відправляв. Інші оператори ніби все ок.
Hitriy зараз поза форумом  
Старий 15.05.2005, 09:35 #56295   #63
ads
Guest
Типово

Hitriy причини:
1. Неактивовано прийом СМС з інтернет (в інструкції є написано як це робити, пусту СМС на номер, непамятаю який, треба відправити).
2. Затримка доставки самим оператором, можливо спонукання все ж користуватись телефоном для відправки смс а не халявою ІМХО.
3. часті глюки КС з відправкою СМС з інету.
 
Старий 16.05.2005, 15:54 #56530   #64
Hitriy
Типово

gsv
Добре. Дякую за пояснення. Але то не поодинокий випадок. Певно все ж таки просто глюки.
Hitriy зараз поза форумом  
Старий 16.05.2005, 16:03 #56534   #65
Hitriy
Типово

А адміни до речі найкращі серед адімінів в Тернополі. Їх до речі треба берегти і поважати. В них тяжка і виснажлива робота, тому до них треба ставитися з розумінням. Крапка рулить
Hitriy зараз поза форумом  
Старий 16.05.2005, 16:11 #56535   #66
Hitriy
Типово

Між іншим у паб зоні дошка меню (чи як вона там називається) була останній раз коли я був майже пуста.
Було б непогано її заповнити, щоб клієнтам було легше орієнтуватися в розцінках, а барменів і адмінів звільнити від зайвого роз'яснення що скільки коштує.
І чому не вмикають кондиціонери. Вони що зламалися. Хоча клімат варто зауважити змінився на краще. І не надто жарко, і не надто прохолодно.
Hitriy зараз поза форумом  
Старий 16.05.2005, 17:42 #56553   #67
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово

на рахунок меню, зауваження буде враховано (нажаль, в період інфляції складно встигати оновлювати прайс)

кондиціонери вимикаються тоді коли відкриті вікна та коли працює електровитяжка
кондиціонери лише охолоджують, а не одночасно провітюють
від задухи вони не допомагають

нажаль, досягнути ідеального мікроклімату досить проблематично
однак, Крапка постійно шукає нові виходи з даної проблеми
FortYear зараз поза форумом  
Старий 16.05.2005, 20:31 #56583   #68
Puk
Типово ГРИЗУНИ

тут такий проблєм: шпіляли на 13,14 компі в контру, клавіші ліві залиплі в дупель, здається щоб та мишка клікала тре молотко бити, ато клікаєш а воно не клікається. зробіть щось і в зел залі з тим жовтим моніком тоже
Puk зараз поза форумом  
Старий 17.05.2005, 04:44 #56611   #69
настя
Типово

Коли люди не бачать різниці між інтимом і хамством,то не треба робити такий розділ як "інтим",а тому пропоную,або слідкувати за рамками дозволеного в цьому розділі,або закрити його,бо в першу чергу це дискридитує керівництво форума.Подивіться на теми:"Chocolate eye....","ганяти лисого"-це ж божевілля,таких гостей треба зовсім з форуму гнати.Як ви можете на це не звертати уваги-ці люди перетворили форум в публічний дім.
настя зараз поза форумом  
Старий 17.05.2005, 06:49 #56614   #70
ads
Guest
Типово

настя це повідомлення трошки не за адреою, є розділ "Форум", але загалом я не про це. Розділ дійсно трошки вульгарний, але користується популярністю. Якщо тобі настільки гидко це все читати, то не відйривай цей розділ підфоруму Для деяких відвідувачів, можливо, це єдине місце де можна дізнатись/поспілкуватись про речі якби заборонені мораллю суспільства. Будемо діяти як в бувшому союзі, як говорилось що "в СССР секса нет"???
Ще кілька років і ти сама будеш залюбки сюди постити, ділючись своїм досвідом в тих акутальних темах
 
Старий 17.05.2005, 09:03 #56648   #71
FredJr
 
Аватар для FredJr
Типово

Цитата:
Допис від FortYear
нажаль, в період інфляції складно встигати оновлювати прайс
Як казав один кінь в одному мультіку "не смішіть мої підкови"
Що тоді казати людям, які працюють в супермаркетах? А нафіг нам на всьому ціни міняти, в нас ж інфляція... Вот вам ціна в баксах і курс, порахуйте собі...
Якщо у вас привязка до курсу, робиться елементарний екселевський листок, в якому ціни обраховуються відносно курсу і відповідно округлюються. Тай в кінці кінців не такий вже у вас і великий список в меню, шоб не можна було виділи 10 хвилин на виправлення цін
FredJr зараз поза форумом  
Старий 17.05.2005, 09:04 #56649   #72
FredJr
 
Аватар для FredJr
Типово

Настя, ти що? Ця гілка в форумі (інтим) вона покруче Гумору. В деяких темах я довго сміявся коли читав
FredJr зараз поза форумом  
Старий 17.05.2005, 09:14 #56651   #73
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово

FredJr
а я вже не надіявся, що хтось щось схоже напише...
Прайс передрукувати на прінтері не проблема.
Виготовлення з пластику та поклейка оракалом - складніше.
В супер-маркетах цінники передруковуються на звичайному папер.
Зауваження зарахували слушним. Швидше за все буде перерблятись щит з прайсом радикально.

Цінники на товарах в барі - завжди справжні. Короткий прайс-лист біля бармена також завжди справжній. Самі товари заведені в базі даних. Окрім ціни тобі навіть можуть повідомити скільки їх в кількості на даний момент є.
Хитрий писав про пластиковий щит з прайсом, що в паб-зоні.

Фред, ти думав. що тут всі тупенькі а ти раз і нарадив як прайс в екселі зробити?
FortYear зараз поза форумом  
Старий 17.05.2005, 13:45 #56704   #74
FredJr
 
Аватар для FredJr
Типово

А.. я не знав про пластиковий прайс Беру свої поради назад
FredJr зараз поза форумом  
Старий 22.05.2005, 08:51 #57696   #76
Dao
 
Аватар для Dao
Типово

пропозиція відкрити ще один "філіал" крапки в тернополі, ато надружбу далеко їхати
Dao зараз поза форумом  
Старий 22.05.2005, 11:43 #57706   #77
freeman
 
Аватар для freeman
Типово

Dao
супер, викупити в баби жені паж і окультурити його, тоді ми там кожен день будемо пиво пити
freeman зараз поза форумом  
Старий 30.05.2005, 18:31 #59282   #78
Monah
 
Аватар для Monah
Типово

На день приїзду В. Ющенка мені потрібно було швиденько купити батарейки щоб пофоткати те дійство. Стоячи біля входу в корпус №3 доцільніше було піти купити в любимій Крапці, куди я і пішов.
Зрадівши що вони тут були і вибравши 4 батарейки сказав щоб мені їх дали, АЛЕ!!! адмін як не старався мені їх продати - не продав... бо не зміг відкрити ту скляну вітрину! ... а Ющенко вже під’їжджав.
...і побіг я таки в "Ласкаво просимо"
Monah зараз поза форумом  
Старий 30.05.2005, 19:55 #59309   #79
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово

Monah
То певна випадковість. "Крапка" приносить вибачення за незручність. Дякуємо, що повідомили.
FortYear зараз поза форумом  
Старий 31.05.2005, 11:38 #59400   #80
Wolveren
 
Аватар для Wolveren
Типово

Kaminko
Так що на рахунок пошти?
Wolveren зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:36.