Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > hardware / пристрої / техніка / обладнання > Радіоелектроніка

Радіоелектроніка Радіоелектроніка аналогова, цифрова, МК, лампи, комп'ютерна електроніка, для початківців, ремонт, проектування, пошук схем, алгоритми, акустика, вимірювальна техніка, живлення, радіозв'язок, телебачення, промислова електроніка...


трансформатор

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.11.2011, 17:23 #1804508   #1
allen87
Учасник
Типово трансформатор

Вітаю Всіх. вот схема.
вопрос 1 -по словам автора Резистор 1 килоом в минусовом выводе анодного моста ограничивает ток заряда конденсаторов фильтра и после включения усилителя должен быть закорочен, но не ранее, чем через 5 секунд.
каким образом его закоротить? и что это делать всегда после включения?
вопрос 2 можно ли использовать тс 250-2м вместо тан 108 ?
в семе если я не ошибаюсь на отводах 8-7 + 10-9 это 80+80 = 160
могу ли я подать 170 В с тс250-2м в место этих 160 в с вывода 5-5* и также поставить удвоитель напряжения для этой же обмотки для питания (320 в по схеме если я не ошибаюсь)
или проще всего скажите как запитать от тс 250-2м
ссылка на сайт http://www.radiostation.ru/home/usilitel-tntv1.html
allen87 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.11.2011, 19:57 #1804713   #2
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: трансформатор

Цитата
Допис від allen87 Переглянути допис
Вітаю Всіх. вот схема.
вопрос 1 -по словам автора Резистор 1 килоом в минусовом выводе анодного моста ограничивает ток заряда конденсаторов фильтра и после включения усилителя должен быть закорочен, но не ранее, чем через 5 секунд.
каким образом его закоротить? и что это делать всегда после включения?
Так,робити це кожен раз після включенння.
Закорочувати тумблером вручну або з допомогою реле.Можна і схемку придумати шоб реле само закорочувало через 5 сек резистор.

Цитата
Допис від allen87 Переглянути допис
вопрос 2 можно ли использовать тс 250-2м вместо тан 108 ?
Не знаю параметрів тс250,якшо він може видати напруги і струми які потрібні для схеми,то можна використати.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.11.2011, 09:05 #1805238   #3
Хробак Злої Брехні
Типово Відповідь: трансформатор

Поставити діодний міст з запасом по амперажу і не ліпити до п. фіранку. Зараз повно 8-амперних 400-вольтових мостів в габаритах кц402. Тим більше, 47мк -- не така страшна ємність.
Цитата и также поставить удвоитель напряжения для этой же обмотки для питания (320 в по схеме если я не ошибаюсь)
Для тої схемки, де дифкаскад живиться від стабілізатора струму? Став. Тільки бажано 2-півперіодний, щоб пульсації не зросли.
А використання ТН-ів як вихідних звукових трансів -- не найкраща ідея з міркувань передачі верхніх частот. Звукові транси мають спеціальну намотку для мінімізації індуктивності розсіювання -- чергування частин первинної і вторинної обмоток по рядах чи секціях. Та й залізо не те...
Долучені зображення
Тип файлу: jpg SP_A0168.jpg (90.4 КБ, 2 переглядів)

Востаннє редагував Хробак Злої Брехні: 17.11.2011 о 09:37.
Хробак Злої Брехні зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:30.