Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто

Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Відповідь

Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.09.2019, 21:49 #2767128   #4761
roma22101987
Активний учасник
Типово Відповідь: Скільки зараз можна їздити на іноземних номерах?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
В мене тут один колєга працює в транспортній фірмі, в них є міста хаби, між хабами їздять на дяльняк, а вже до клієнтів доставка майже завжди зблизька. Він якраз доставляє від хаба в кінцеву точку, або в самому хабі працює. Тобто ті шо їздять на дальняк - вони не чекають розгрузки/загрузки, вони просто привозять тент, беруть інший і погнали. А він вже везе його не розгрузку чи доставку. При чому йому не тре пропадати тижнями, працює вищась вдома, як на звичайній роботі - від години до години.
В Європі трохи по іншому працює логістика. Перечіплятися практикують фірми, але переважно це роблять або великі фірми з своїми складами по всій старій Європі або литовські фірми. Польські фірми комбінують заміною водія по дорозі або подвійною обсадою. А взагалі про транспорт в Європі і автомобільні заводи можна стільки написати цікавих історій. Завжди вважав, що логістика і логіка в одній зв'язці, як і логіка в автомобілебудуванні, але насправді бачу, що інколи логіки в них зовсім немає.
roma22101987 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2019, 09:17 #2767141   #4762
Sasha

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
В мене тут один колєга працює в транспортній фірмі, в них є міста хаби, між хабами їздять на дяльняк, а вже до клієнтів доставка майже завжди зблизька. Він якраз доставляє від хаба в кінцеву точку, або в самому хабі працює. Тобто ті шо їздять на дальняк - вони не чекають розгрузки/загрузки, вони просто привозять тент, беруть інший і погнали. А він вже везе його не розгрузку чи доставку. При чому йому не тре пропадати тижнями, працює вищась вдома, як на звичайній роботі - від години до години.

Як доставити груз в межах 15хв при дорозі в 9 годин, при тому що нема де перечекати - поняття не маю. Це не залізниця, на трасі сталу швидкість ніхто не гарантує. Я раз з амстера їхав в бельгію на літак, всього дорога 2-3 години. Я взяв запас +2 години! І до літака вже добігав в останні хвилини, бо на дорозі був легенткий ремонт, і всього в одному місці десь пару кілометрів перекрили одну полосу.
є хаби, але дуже мало хто їх має
з тих шо я працюю то тільки БМВ має, навколо заводу купа складів куди звозяться запчастини з випередженням, а тоді з цих складів вже звозиться прямо на хвилину на центральний завод

а ше ми вицінювали проект новий, то в одного французького автовиробника було вимагання, шо якшо хочете получити проект - збудуйте завод на відстані макс. 20км від нашого заводу, тоді получите номінацію.....

автомотів світ такий

ну і якшо би все було так як ти кажеш, склади, хаби, фури стояли чекали розгрузки і т.д.... то тачки би коштували ше в рази дорожче ніж зараз

зараз йде такий тиск на економію на всьому шо просто ппц, час-гроші-прибуток
один клієнт написав колись нам шо за кожен наступний імейл буде нам виставляти рахунок 500 євро, бо він не має часу читати і відписувати нам

отаке буває....
Sasha зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (10.09.2019)
Старий 10.09.2019, 14:40 #2767174   #4763
tyzz

Причому тут логістика/перевезення/склади у Європі до теми Євроблях?
Оффтоп здається. По темі тепер , на сьогоднішній день я так розумію штрафують водіїв хто користується "нерозмитненими" авто по космос штрафах?!
Джерело: https://tsn.ua/groshi/v-ukrayini-poc...h-1407801.html
На скільки я обізнаний то законопроект про відстрочку штрафів до кінця року зареєстрований, але в дію не вступив?
tyzz зараз поза форумом  
Старий 10.09.2019, 18:00 #2767192   #4764
Kokorakatan
Активний учасник

Цитата:
Допис від tyzz Переглянути допис
Причому тут логістика/перевезення/склади у Європі до теми Євроблях?
Оффтоп здається. По темі тепер , на сьогоднішній день я так розумію штрафують водіїв хто користується "нерозмитненими" авто по космос штрафах?!
Джерело: https://tsn.ua/groshi/v-ukrayini-poc...h-1407801.html
На скільки я обізнаний то законопроект про відстрочку штрафів до кінця року зареєстрований, але в дію не вступив?
Ні, зараз не штрафують, їздять як їздили.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Старий 12.09.2019, 19:01 #2767323   #4765
saymon
Активний учасник

Цитата Рада відтермінувала на 3 місяці штрафи за нерозмитнені "євробляхи"

Верховна Рада відтермінувала на 90 днів введення штрафів за порушення правил ввезення авто за митну територію України.
via

Тим часом
Цитата За час вступу в силу штрафних санкцій проти власників автомобілів з єврономерами були оштрафовані 243 водії
Ібо паліція бдіт!
saymon зараз поза форумом  
Старий 13.09.2019, 07:22 #2767331   #4766
Tommygun
Активний учасник

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
via

Тим часом

Ібо паліція бдіт!
А саймон бздіт
Tommygun зараз поза форумом  
Відповідь

Параметри теми Пошук у темі
Пошук у темі:
Псевдо:

Розширений пошук
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2019 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:21.