Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Література

Література Література: пошук, обговорення книг, рецензії, творчість форумчан


Що Ви читаєте?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.06.2004, 13:29 #16991   #1
Roksolana
 
Аватар для Roksolana
Типово Що Ви читаєте?

Що Ви любите читати? Книжки (які саме: романи, фантастику, поезію?), журнали, газети???
Roksolana зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2004, 13:46 #16995   #2
polis
 
Аватар для polis
Типово

Моя любима книжка в 11 класі "Вор в законе" ))

А зара читаю все що необхідно для роботи і саморозвитку

П.С. Но бестселєр "Мастер і Маргарита" я все таки дочитаю... ))
polis зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2004, 14:10 #16997   #3
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово

нічого не читаю....крім написів на стінах і вивісках магазинів. Взагалі, що за дурне заняття читати книжки?? Зіпсутий зір і зіпсутий світогляд. Чим більше людина читає, чим більше знає, тим гірше їй живеться...в гонках за мудрістю, в кінцевому результаті людина стає заручником свого мозку, який, неначе якась пекельна машина, перемелює розумову жвачку, мислить, мислить, мислить.....немає йому спочинку. Тому читання книжок задля саморозвитку - найдурніше заняття з усіх можливих....
Читання задля розваги - характеристика жалюгідної людини. Є мільйони способів набагато цікавіше провести час. Не будьте дурними, не гайте життя на читання...
Я за своє життя прочитав зо три книжки ще в школі і користі від цього не було жодної.
--------------------------------------------------------------------------
сім самураїв зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2004, 14:57 #17003   #4
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово

Читаю... я багато чого читаю... читаю постійно, бо без цього не можу
На даний момент читаю:
1. "Техника розработки програмного обеспичения"
2. Періодичну пресу (газети, журнали)
3. конспекти
4. шось цікавеньке в неті
5. з художньої літератури останні 2 мої прочитані книги були - Ерік Сігел "Історія одного кохання" і Роман Іваничук "Вода з-під каменя" (про Макріяна Шашкевича).
Дуже чекаю літа, бо тоді я маю змогу багто читати
Не повірила зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2004, 17:46 #17026   #5
miya_ntl
Типово

Цитата
Допис від bandera
нічого не читаю....крім написів на стінах і вивісках магазинів. Взагалі, що за дурне заняття читати книжки?? Зіпсутий зір і зіпсутий світогляд. Чим більше людина читає, чим більше знає, тим гірше їй живеться...в гонках за мудрістю, в кінцевому результаті людина стає заручником свого мозку, який, неначе якась пекельна машина, перемелює розумову жвачку, мислить, мислить, мислить.....немає йому спочинку. Тому читання книжок задля саморозвитку - найдурніше заняття з усіх можливих....
думка цікава
але виклав ти її так - що складається враження що читаєш багато
miya_ntl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2004, 17:52 #17029   #6
freeman
 
Аватар для freeman
Типово

Цитата
Допис від bandera
нічого не читаю....
skip
Я за своє життя прочитав зо три книжки ще в школі і користі від цього не було жодної.
--------------------------------------------------------------------------
ги-ги-ги, це правда?
freeman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2004, 18:44 #17034   #7
viva
 
Аватар для viva
Типово

Не згідна з думкою про те, що читання для розваги - це для жалюгідних людей, але на то вона і думка, щоб з нею погоджуватись або ні. Я читаю постійно і не мислю себе без цього - оскільки читання - основа моєї професії - я в першу чергу аналітик, тому і считую дані - аналітичні огляди, документацію, звітність, читаю підручники, спеціальну літературу, монографії. А зараз ще й дипломні і магістерські. душа просить альтернативи - почитати щось для розслаблення і розваги. Пару тижнів тому прочитала декілька нових детективів Кінга, Марініної і Донцової. Отримала колосальне задоволення.
viva зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2004, 04:52 #17049   #8
Лехтур
Типово

Для бендери мабуть верхом щастя було би поскубувати травичку на сонечку, абсолютно задоволеним життям

Зараз читаю http://www.prisoner.com.ua

Ну ще масу проф. книг.
Лехтур зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2004, 06:21 #17050   #9
ads
Guest
Типово

Документацію
Нажаль часу на читання іншого не дуже вистачає
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2004, 09:24 #17059   #10
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово

Цитата
Допис від Лехтур
Для бендери мабуть верхом щастя було би поскубувати травичку на сонечку, абсолютно задоволеним життям
Привіт, старий друже!!! Ти ще не на пенсії? ...ну, на рахунок травички, то ти загнув - я, все-таки, не корова. Але загальну тенденцію вловив правильно, молодець (мабуть, дається взнаки столітній життєвий досвід....). Вершиною щастя є ДУШЕВНИЙ СПОКІЙ, який буддисти називають нірваною. А нірвана- стан абсолютного заспокоєння БЕЗ НІЯКИХ ДУМОК, зауваж, без ніяких. А книжки якраз ведуть до протилежного. Інформацію, і взагалі знання про життя, можна(треба) отримувати і не з книжок, а безпосередньо з оточуючого середовища. Ця інформація є найнеупередженішою,найсвіжішою і найобо"єктивнішою. Для чого користуватись пережованим, кимось рафінованим поглядом на життя?? Всі прагнуть до індивідуальності, кудахчуть про Ego, зі скрипом на зубах хочуть бути оригінальними, а самі харчуються пережованим.Воістину, дивні люди.......
То фріман, віва, мія(ріспект) та іншим букіністам : читання - не панацея для мудрості, швидше навпаки, починаєш мислити чужими категоріями і думками. Так можна втратити себе взагалі. Мудрість - здатність знання використовувати.....
сім самураїв зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2004, 09:40 #17062   #11
Лехтур
Типово

Здоров, здоров... На рахунок віку - вже не дуже смішно. Колись моя дружина пожартувала про покоління, а ти й повівся. Мені 29. До пенсії ще купа часу.

А про все інше... Першим ділом, книжка - лише один із можливих носіїв інформації, тут не треба зациклюватись. Так само успішно переймати чужі думки ти можеш і з телебачення, інтернету чи приватних розмов. Загрозу особистості складає не читання книжок, а відсутність чітких переконань.

Про душевний спокій. Є думка, що такий стан - абсолютного спокою, задоволення тим, що маєш, відсутність потреби щось робити і т.д. - близький до смерті. Я теж думаю, що людину в Нірвані - мертва для суспільства і сама для себе.

А мудріть.. Так, її не набудеш читаючи книжки. З книжок ти можеш взяти факти. А от обдумавши їх - мудрість.

Хоча кожному своє.
Привіт українському сонцю.
Лехтур зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2004, 09:49 #17064   #12
Dao
 
Аватар для Dao
Типово

Двно нічого нечитав крім тех літератури. наднях папалась в руки книжка Віктора Суворова "Акваріум" - вже дочитую
Dao зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2004, 09:57 #17066   #13
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово

Цитата
Допис від bandera
То фріман, віва, мія(ріспект) та іншим букіністам : читання - не панацея для мудрості, швидше навпаки, починаєш мислити чужими категоріями і думками. Так можна втратити себе взагалі. Мудрість - здатність знання використовувати.....
Я вважаю, що книжка навчаэ мислити i формуэ думку. Через телебачення нам просто навязують якысь ыдеъ и стереотипи. А читаючи книгу, ти обдумуэш усе сам, формуэш власний свытогляд. Не раз бувало, що не згоджувалась з автором. Але як казала Выва, на те ы э думки, щоб з ними погоджуватись, або не погоджуватись.

P.S. Вибачайте, не було укр. розкладки.
Не повірила зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2004, 09:57 #17067   #14
D. Aven
Типово

Цитата
Допис від bandera
Вершиною щастя є ДУШЕВНИЙ СПОКІЙ, який буддисти називають нірваною. А нірвана- стан абсолютного заспокоєння БЕЗ НІЯКИХ ДУМОК, зауваж, без ніяких. А книжки якраз ведуть до протилежного.
Як і багато інших занять читання - це розвиток. НЕ читання - деградація. Тому краще перше, ніж друге. Ніколи не позбудешся всіх думок (не досягнеш душевного спокою), якщо будеш деградувати.
Цитата
Допис від bandera
... читання - не панацея для мудрості, швидше навпаки, починаєш мислити чужими категоріями і думками. Так можна втратити себе взагалі.
Не треба вдаватись у крайнощі!!! Можна на основі чужих категорій сформувати свої. Тільки слабкі люди не читають (не займаються ще чимось) через те що бояться втратити себе. Ну хіба може книжка перевернути все життя... та ще й у гіршу сторону ?
Цитата
Допис від bandera
Мудрість - здатність знання використовувати.....
Саме так , використовувати і брати тільки те що підходить.

З.І. Бандера, я сам прочитав не більше від тебе
D. Aven зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2004, 10:11 #17070   #15
freeman
 
Аватар для freeman
Типово

Цитата
Допис від bandera
То фріман, віва, мія(ріспект) та іншим букіністам : читання - не панацея для мудрості, швидше навпаки, починаєш мислити чужими категоріями і думками. Так можна втратити себе взагалі. Мудрість - здатність знання використовувати.....
...не кожне читання - для навчання (ого, поетом ще стану)
freeman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2004, 10:20 #17074   #16
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово

2 лєхтор - бачиш, ти почав вже потроху зі мною погоджуватись.Мабуть, ти дійсно не такий вже й старий...
Тепер щодо читання. Все в міру.Просто іноді люди так захоплюються красним письменством, що перестають помічати людей і адекватно реагувати на світ. А це вже і є безпосередня загроза для оганізму. В мене є декілька знайомих, для яких книжки - спосіб втечі від сірої буденності, своєрідний віртуал поряд з алкоголем, наркотиками та інтернетом....( привіт від Кліфорда Саймака "Круги навколо сонця")....якщо копнути глибше, то ваші улюблені книжки роблять з дерев, яеі дають нам кисень.Вдумайтесь, ми жертвуєм власним диханням заради того щоб почитати мариніну-донцову (привіт від аналітика Віви )........але це вже зовсім інша історія....
Тепер щодо мене.Ну звичайно, щя сам теж люблю читати.З 4 років. Просто я страшенно люблю дивитись на речі з кількох точок зору, діалектично. Це дуже розвиває мислення. А ще я люблю словоблудливу софістику, корчити з себе блазня і жартувати над занадто серйозними людьми...(привіт від Ходжі Насредіна )...не варто сприймати все що я пишу за чисту монету . Я реготав як навіжений, читаючи як ви набундючено один напередодного виправдовувались....життя занадто складне, щоб сприймати його занадто серйозно тейк іт ізі.......
сім самураїв зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2004, 10:32 #17076   #17
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово

на правах реклами:
і від книжок я відмовився з того часу, як купив собі КПК. Суперова читалка і грошей на книжки вже не витрачаю...правда фрімен?
сім самураїв зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2004, 10:51 #17079   #18
freeman
 
Аватар для freeman
Типово

Цитата
Допис від bandera
на правах реклами:
і від книжок я відмовився з того часу, як купив собі КПК. Суперова читалка і грошей на книжки вже не витрачаю...правда фрімен?
ага, лише на батарейки тепер заробляє
freeman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2004, 11:00 #17083   #19
Alya
Типово

Я рідко читаю книжки. Але якщо читаю то справжні бренди світової літератури. Наприклад, Р.Кіосакі "Багатий тато, бідний тато", Д.Сорос "Алхімія фінансів", Макконелл, Брю "Економікс" Д. Грей "Практичний посібник по виконанню бажань", Д.Карбо "Як заробити гроші залишаючись лінивим". А з російської літератури просто обожнюю М.Сорокіна "Голубе сало" і "Оповідання про смачну і здорову Настю". Отак і це все.
Alya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2004, 11:15 #17085   #20
songo
 
Аватар для songo
Типово

Читаю багато фантастику і фентезі, Сергія Лукьяненко все , Роджер Желязни,Урсула де Гуін, ну і Толкіен.Також Дж.К.Роулінг. і т.д
songo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
книги, читання



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:08.