Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Результати опитування: Чи підете Ви до сповіді?
Так 11 26.19%
НІ! 14 33.33%
Я уже був... 4 9.52%
Ще ніколи не був, і не збираюсь іти 13 30.95%
Голосували: 42. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Сповідь!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.03.2011, 13:17 #1609832   #501
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: Сповідь!

Цитата:
Допис від xCeMeHx Переглянути допис
ну я зазвичай йду в ролі волонтера і допомагаю вести колону, тому моя увага точно зайнята не тим в цей час) але за те в самій Зарваниці Хресну Дорогу проходжу не з друзями а сам, якраз саме щоб сфокусувати увагу.
о, то може ти мені скажеш, шо то за люди минулого року йшли в Зарваницю, деякі представники несли на собі акустичні колонки з живленням від акумулятора і заводила по переду йшов з мікрофоном і задавав ритм словами "ІІІсусе, ІІІсусе..... Маріііііє, Марііііє" і махали хоргувами якимось...

Виглядало як випуск слабих на голову... дуже сподіваюся, шо то не греко-католики...
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2011, 17:09 #1610039   #502
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Сповідь!

Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
Виглядало як випуск слабих на голову... дуже сподіваюся, шо то не греко-католики...
а шо,ти так близько знайомий з слабими на голову,чи просто себе таким здоровим вважаєш? в чому не здоровість ти побачив?
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2011, 18:14 #1610125   #503
xCeMeHx
 
Аватар для xCeMeHx
Типово Відповідь: Сповідь!

Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
о, то може ти мені скажеш, шо то за люди минулого року йшли в Зарваницю, деякі представники несли на собі акустичні колонки з живленням від акумулятора і заводила по переду йшов з мікрофоном і задавав ритм словами "ІІІсусе, ІІІсусе..... Маріііііє, Марііііє" і махали хоргувами якимось...

Виглядало як випуск слабих на голову... дуже сподіваюся, шо то не греко-католики...
минулого року було дві великих прощі, і на кожній з них була велика кількість людей. колонки на собі несли семінаристи. з мікрофоном не можу знати хто йшов. там вроді декілька людей мінялись.
ну якшо бути чесним то спори в інтеренті на рахунок релігійної теми більше виглядає на випуск слабих, але кожен сприймає то шо хоче.
Чи по твоєму ці люди мали кричати: "О великий Перуне?"
так це були греко-католики. я ще не чув щоб хтось з інших конфесій робили піші прощі до Зарваниці
xCeMeHx зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2011, 20:18 #1611086   #504
dommira
Типово Відповідь: Сповідь!

Цитата:
Допис від Mstyslav Переглянути допис
на погані вчинки людей теж воля божа?, чи це тільки волося рахується?
А як перунівці відповіли б на це питання?
dommira зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.03.2011, 21:55 #1611867   #505
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: Сповідь!

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
а шо,ти так близько знайомий з слабими на голову,чи просто себе таким здоровим вважаєш? в чому не здоровість ти побачив?
Я вже колись казав, в мене дача поблизу психушки. Я описав своє враження. Воно було негативним, бо по-перше, це зайвий пафос (в мене проща асоціюється з "прощею" (від слова прощати, просити прощення), а не з мітингом;
а по-друге, ті вигуки були дуже і дуже немилозвучні - без такту і голосу... Я б залюбки послухав якусь пісеньку-марш, чи колядку ,а не мантри.

Цитата:
Допис від xCeMeHx Переглянути допис
Чи по твоєму ці люди мали кричати: "О великий Перуне?"
Ну чому знову кричати? У вас без крику нічого не робиться?
Я ж без претензій, просто не сподобалось. Я б з ними не пішов (якби пішов), соромився б.
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.03.2011, 22:27 #1611881   #506
xCeMeHx
 
Аватар для xCeMeHx
Типово Відповідь: Сповідь!

Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
Ну чому знову кричати? У вас без крику нічого не робиться?
Я ж без претензій, просто не сподобалось. Я б з ними не пішов (якби пішов), соромився б.
ну якшо вже уточняти то ніхто там нічого не кричав. просто людина яка вела програму мала мікрофон. можливо це через нього склалось таке враження. бо взагаліто всі співали.
xCeMeHx зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2011, 09:43 #1612066   #507
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Сповідь!

Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
Я вже колись казав, в мене дача поблизу психушки. Я описав своє враження. Воно було негативним, бо по-перше, це зайвий пафос (в мене проща асоціюється з "прощею" (від слова прощати, просити прощення), а не з мітингом; а по-друге, ті вигуки були дуже і дуже немилозвучні - без такту і голосу... Я б залюбки послухав якусь пісеньку-марш, чи колядку ,а не мантри.
слухай,а тут на форумі хтось хоть раз назвав тебе худим,прищавим,очкастим ботаніком? я не зустрічав такого,то і ти утримайся від подібних висловлювань.
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.03.2011, 08:14 #1612803   #508
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: Сповідь!

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
слухай,а тут на форумі хтось хоть раз назвав тебе худим,прищавим,очкастим ботаніком? я не зустрічав такого,то і ти утримайся від подібних висловлювань.
Я майже зовсім геть взагалі не зрозумів твого запитання, але відповім: ні, мене називали лиш раз "надутим капшуком". Але це може через те, що я ніколи не був "прищавим ботаніком" )))). Я навіть в школі вчився на три з половиною (тіки укр мова і література була 4) і бачу назви всіх книжок на полиці з 10 метрів без окулярів.


Цитата:
Допис від xCeMeHx Переглянути допис
ну якшо вже уточняти то ніхто там нічого не кричав. просто людина яка вела програму мала мікрофон. можливо це через нього склалось таке враження. бо взагаліто всі співали.
може і співали, потім... я перетинався з ними на вулиці Микулинецькій коли формували колону, то повір - співу не було - були мантри. Просто, я ніби теж колись був греко-католиком (тобто по ідеї я б ним і залишився, якби хотів мати якесь відношення до церкви взагалі) і дуже їм симпатизую, і мені було неприємно бачити, яке враження вони справляють.... не думаю, шо лише на мене. Мабуть, спишу це на бездарну організацію колони і руйнівну ініціативу якихось фанатиків обвішатися акустикою.
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.03.2011, 11:20 #1612969   #509
xCeMeHx
 
Аватар для xCeMeHx
Типово Відповідь: Сповідь!

Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
може і співали, потім... я перетинався з ними на вулиці Микулинецькій коли формували колону, то повір - співу не було - були мантри. Просто, я ніби теж колись був греко-католиком (тобто по ідеї я б ним і залишився, якби хотів мати якесь відношення до церкви взагалі) і дуже їм симпатизую, і мені було неприємно бачити, яке враження вони справляють.... не думаю, шо лише на мене. Мабуть, спишу це на бездарну організацію колони і руйнівну ініціативу якихось фанатиків обвішатися акустикою.
напевно це було в травні місяці або в червні, коли йшли на молодіжну прощу. нажаль нічого не можу тобі сказати на рахунок цього бо участі в тій прощі не приймав. можливо дійсно організатора не зовсім тримали все під контролем
xCeMeHx зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2011, 11:11 #1737789   #510
Demetra
 
Аватар для Demetra
Типово Відповідь: Сповідь!

Давно не була на сповіді (була в житті 2 рази). Я не відчула полегшення, якось все на автоматі. мені читали перелік гріхів, дещо я не дочула а що справді мене тривожило, то ніхто слухати не хотів. Чому в нас сповідають під час служби і то швиденько? може це і смішно але я б хотіла прийти в церкву і сповідатись коли відчуваю потребу і бажано як у фільмах щоб не бачити один одного (по-моєму священників у нас вистачає).
І ще одне коли зачитують гріхи автоматично на сповіді, є такі в яких я не розкаююсь і якби та ситуація повторилась я їх зробила б знов, то як я можу казати що каюсь? а є такі, про які я памятаю завжди і дуже розкаююсь і не можу забути і розказати священнику не хочу.
Demetra зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Jane Doe (06.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2011, 11:40 #1737822   #511
Malinka
Активний учасник
Типово Відповідь: Сповідь!

Раніше, як мінімум один раз в рік ходила до сповіді. Та якось прийшла на сповідь до священника, думаю - розкажу все... ага, розказала - собі на гірше...Він мене заставив до такої міри себе почувати винною в своїх гріхах - мені в очах темно, руки-ноги трусяться, священник посадив в своє крісло - побіг по воду, я перехвилювалася, а ще перед сповіддю не їла, жах, що тоді було, після цього випадку вже 5років до сповіді не хожу. Боюся. Прийду в церкву покаюся біля ікони Божої матері, в тому, що зробила чи подумала поганого і все... Потрібно себе пересилити, набратися сміливості і піти на сповідь, та поки що не можу.
Як на мене - священник має наставити на шлях праведний, сказати, як краще поступити в тій чи іншій ситуації, а не гнобити тебе і вводити в депресію на декілька місяців...
Malinka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2011, 14:42 #1737994   #512
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Сповідь!

Цитата
Допис від Malinka Переглянути допис
Раніше, як мінімум один раз в рік ходила до сповіді. Та якось прийшла на сповідь до священника, думаю - розкажу все... ага, розказала - собі на гірше...Він мене заставив до такої міри себе почувати винною в своїх гріхах - мені в очах темно, руки-ноги трусяться, священник посадив в своє крісло - побіг по воду, я перехвилювалася, а ще перед сповіддю не їла, жах, що тоді було, після цього випадку вже 5років до сповіді не хожу. Боюся. Прийду в церкву покаюся біля ікони Божої матері, в тому, що зробила чи подумала поганого і все... Потрібно себе пересилити, набратися сміливості і піти на сповідь, та поки що не можу.
Як на мене - священник має наставити на шлях праведний, сказати, як краще поступити в тій чи іншій ситуації, а не гнобити тебе і вводити в депресію на декілька місяців...
А це не примусило вас задуматись над тим чи має сповідь юіблійні підстави і які способи для покаяння пропонує Біблія.
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2011, 17:10 #1739048   #513
Malinka
Активний учасник
Типово Відповідь: Сповідь!

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
А це не примусило вас задуматись над тим чи має сповідь біблійні підстави і які способи для покаяння пропонує Біблія.

В моєї подруги була аналогічна ситуація. Та тільки після сповіді в неї тягар з душі впав, тому що священник поговорив з нею, як з дочкою - він поставився з розумінням.
А я як розкаювалася так і розкаююся і легше мені не стало від тієї сповіді. Якби не така бурна реакція священника, я б про це забула і думала, що мені всі гріхи відпущено. А тепер мені все життя мучитися і я ніколи не насмілюся це озвучити знову. на сповіді, мене просто налякали, дуже сильно налякали.
Я вразлива - може я чогось тоді не зрозуміла, та вийшла з церкви з думкою, що мені ніхто гріхів не пробачив.
Malinka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2011, 17:21 #1739055   #514
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Сповідь!

Цитата
Допис від Malinka Переглянути допис
В моєї подруги була аналогічна ситуація. Та тільки після сповіді в неї тягар з душі впав, тому що священник поговорив з нею, як з дочкою - він поставився з розумінням.
А я як розкаювалася так і розкаююся і легше мені не стало від тієї сповіді. Якби не така бурна реакція священника, я б про це забула і думала, що мені всі гріхи відпущено. А тепер мені все життя мучитися і я ніколи не насмілюся це озвучити знову. на сповіді, мене просто налякали, дуже сильно налякали.
Я вразлива - може я чогось тоді не зрозуміла, та вийшла з церкви з думкою, що мені ніхто гріхів не пробачив.
Я Вас розумію. Насправді людина вам гріх відпустити не може, священник такої влади немає і мати не може. Якщо ви щиро покаялись молитві і щиро жалкуєте за своїм вчинком, доклали зусиль щоб неповторити подібних вчинків у майбутньому вам буде прощено.

Додано через 1 хвилину
Священники е психологи нажаль і часто сповідь у них просто ритуал,, робот і не більше.

Востаннє редагував Serhiy aspirant: 07.09.2011 о 17:21. Причина: Пізніше додано
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
ecosvyat (07.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.09.2011, 20:43 #1748609   #515
dommira
Типово Відповідь: Сповідь!

Цитата
Допис від Malinka Переглянути допис
....Я ... вийшла з церкви з думкою, що мені ніхто гріхів не пробачив.
Малінка, чи захочеться вам влізти в будку, де написано :"Не влізай, уб'є!" або йти на червоне світло світлофору....Чому? Та тому, що ви ЗНАЄТЕ : ТАК ПИШЕ ЗАКОН.

Чи не повинна людина турбуватись про свою душу більше за тіло?
Так. І для ЦЬОГО є Біблія, в якій написано: "Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені і Я вас заспокою!(Матв.11:28 )
До КОГО звернені слова Ісуса???
До тебе і до кожного з нас.
ЯКЩО Бог каже УМОВУ, яка є необхідною для того, щоб тебе Бог пробачив, то це - ПРАВДА .
Не роби з Бога НЕПРАВДОМОВЦЯ.

Востаннє редагував dommira: 21.09.2011 о 21:19.
dommira зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:11.