Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.03.2016, 08:47 #2620847   #4421
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Тобто є собі якийсь дух, який діє незалежно від Бога і Бог цього святого духа не контролює, робить що собі захоче не будучи Божим святим духом Єгови, а окремим Богом ???
Ні, Учень, є Дух Святий, Який діє у повній згоді з Отцем Небесним та Ісусом Христом.
Так само і Син Божий, Ісус, Слово Єгови - Він теж діє у повній згоді з Отцем Небесним.
Те, що я Вам зараз говорю - це АКСІОМИ Біблії. І Ваші запитання - це запитання людини, яка не читала Біблії, а лише чула як їй хтось щось із неї "наспівав по телефону".

У вас, порівнюючи з іншими сектами, є величезна перевага.
Якщо, для прикладу, взяти Біле братство (керівники якого теж передбачали дату кінця світу, як і ваші), то у них не було Біблії, Слова Божого, а тільки дописи їхніх керівників. Тому достукатися до білобратців було дуже важко, бо вони відразу апелювали до писань керівників, як до істини у найвищій інстанції.

У вас є Біблія. І в цьому є вихід. Якщо Ви (тут я вже до Вас конкретно звертаюся) почнете приділяти належну увагу Біблії, вивчати її безпосередньо, а не через пояснення ваших керівників, то Вас чекає багато нового і цікавого. Вас очікують откровення, які можуть направити до Єгови і врятувати від вчень людських.

Але треба таки вивчати Біблію, не нехтувати нею. Все колись починається.
Почніть вивчати Біблію, почніть серйозно ставитися до неї, Учень!

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
подібно як Ваша рука належить Вам і є Вашою похідною- результатом Вашої дії).
Ого! То моя рука "має думку", "навчає", "її можна обманути їй можна збрехати"?
Учень, ще раз кажу: читайте і вивчайте Біблію без окулярів, які надягнули Вам ваші керівники!
Ще є час і ще є шанс!
У Слові Божому є для Вас спасіння!
У словах ваших самозваних керівників - пастка.

Ну а вибір за Вами.

Востаннє редагував Новак: 06.03.2016 о 08:47. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.03.2016, 12:03 #2620850   #4422
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Те, що я Вам зараз говорю - це АКСІОМИ Біблії.
Це небіблійні догми, аксіоми грецько-язичницької філософії.

Додано через 5 хвилин
Цитата Ого! То моя рука "має думку", "навчає", "її можна обманути їй можна збрехати"?
Якщо напишете листа своєю рукою, то рука передасть і думку. Так само як Бог через свою Руку (святого духа) по різному здійснює Творчу дію і передає, навчає і все решту. Пам'ятаєте чому зневага святого духу Єгови не проститься, бо це противитись Руці Єгови, а противитись Сину Людському (Ісусу ХрИсту) це ще може бути прощено.

Додано через 2 хвилини
Цитата Але треба таки вивчати Біблію, не нехтувати нею.
Та Ви що не кажете!
То чого нехтуєте ???

Додано через 1 хвилину
Цитата Ну а вибір за Вами.
Нє, за Вами мій вибір.

Додано через 2 години 58 хвилин
Цитата Почему вы Бога по имени называете, а не называете Отцом?
Вы наверное не Его дети?
Покажите в Библии, какое имя святится.
Бо якщо Ім'я Отця (Батька) невідоме, то це діти з перелюбу, безбатьківці. Тому думають як записати дитину по-батькові, коли ім'я батька невідоме. Наприклад:leading Ніякович (бо ім'я батька ніяк, точніше ім'я батька невідоме).

Востаннє редагував Ychen: 06.03.2016 о 17:44. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.03.2016, 12:15 #2620896   #4423
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Це небіблійні догми, аксіоми грецько-язичницької філософії.
Ви оце називаєте "небібілійними догмами і аксіомами грецько-язичницької філософії"?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ні, Учень, є Дух Святий, Який діє у повній згоді з Отцем Небесним та Ісусом Христом.
Так само і Син Божий, Ісус, Слово Єгови - Він теж діє у повній згоді з Отцем Небесним.
Ви вважаєте, що Біблія вчить інакшим речам, аніж сказано вище?

Якщо так, то можу ще раз повторити пораду, а Ви вже ставтеся до цього як схочете:
Не нехтуйте Словом Єгови, записаним в Біблії. Перестаньте ставити слова ваших керівників вище Слова Єгови.
Почніть самостійно читати і аналізувати Слово Боже, заглядати у давньогрецькі тексти, працювати з різними перекладами і словниками.
Помоліться до Єгови, щоб Він, Духом Святим, пояснював Вам те, чого Ви не розумієте (я так роблю теж) і Єгова воздасть Вам сторицею.
Бути рабом людських вчень, людських трактувань, знаючи що ці люди від початку чинили проти Божого Слова (я про Рассела і Рутерфорда та інших) - це не те, чого хоче від нас Єгова.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.03.2016, 12:32 #2620898   #4424
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

І далі, ділячись своїм успішним релігійним досвідом, називаєте конкретне місце де є Правда. Конкретне, а не неіснуюче місце збору правдивих хрИстиян. Називайте координати- чекаю, якщо у Вас воно є (назву і місце збору справжніх хрИстиян).
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.03.2016, 18:30 #2620947   #4425
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
І далі, ділячись своїм успішним релігійним досвідом, називаєте конкретне місце де є Правда.
Почніть з самостійного вивчення Біблії. Правда має оселитися в Вашому серці. Коли Слово Боже проникне туди (Ви допустите Його в своє серце) то це і буде місцем Правди. (нагадайте собі притчу про сіяча і різні види грунту).


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Конкретне, а не неіснуюче місце збору правдивих хрИстиян. Називайте координати- чекаю, якщо у Вас воно є (назву і місце збору справжніх хрИстиян).
Шукати людей і покладатися на людей - типова помилка. Люди НІКОЛИ не замінять Бога. Люди можуть допомогти у шуканні Бога (можуть і завадити), люди можуть підказати де і як шукати, але це не може замінити особистої участі людини у пошуках Бога і взаєминах з Ним.
Там де Ви і Єгова - там місце для посіву Правди.
Якщо Вас цікавить те чи я маю братів і сестер, з якими разом ми шукаємо Бога і налагоджуємо стосунки з Ним, то відповідаю (хоча вже відповідав): такі брати і сестри є. Не тільки у Тернополі, але і у інших містах мені доводиться зустрічати людей, які є християнами. І по всьому світові такі є. І в Китаї також.
Але найважливішим "місцем збору" є серце людини, де вона один на один із Святим Духом.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.03.2016, 20:27 #2620964   #4426
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Почніть з самостійного вивчення Біблії.
Це вже моя особиста історія. Я це вже проходив.
Як це давно було і як я хотів знайти Правду, коли сам читав Біблію. Я просив Бога, щоб прислав мені своїх посланців, я не знав хто вони, але з Біблії знав, що Бог має своїх людей на Землі.

Додано через 1 хвилину
Цитата (нагадайте собі притчу про сіяча і різні види грунту).
Дякую за корисне нагадування.

Додано через 2 хвилини
Цитата з якими разом ми шукаємо Бога
Я можу Вам, вашим братам і сестрам підказати де ви Правдивого Бога точно знайдете. Ви дійсно хочете Його знайти ??? Це є вашим дійсним і щирим бажанням ?

Востаннє редагував Ychen: 06.03.2016 о 20:31. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.03.2016, 20:41 #2620968   #4427
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Я ніколи не звертаюсь в молитвах до Ісуса ХрИста, я звертаюсь в молитвах до Єгови через Посередника- Ісуса ХрИста, як Первосвящинника в храмі Єгови.
--- Гм... "хрИстиянин" жодного разу не звернувся у молитві до посередника Нового Заповіту - ХрИста ? Носить назву хрИстиянин в супереч Писанню не проповідуючи та не вклоняючись Імені Ісуа ХрИста . називається свідком Єгови в той час коли Ісус говорив що його учні - хрИстияни мають бути його свідками ?
--- що це за криве "хрИстиянство" яке не кориться Писанню?


Цитата Чули прообраз, що первосвящиники служили в храмі Єгови, але дари приносились Єгові, а не первосвященникам, які були біля жертовника- це відповідає вимогам і канонам поклоніння Єгові і ісус Христос ніколи не порушував святої Угоди, щоб вас задовольнити і ваші схиблені бажання.
--- так, дари приносились в часи Старого заповіту Богові, але їх віддавали спершу священнику лише який мав право передати Богові в чому суть посередництва. Як можна було принести жертву Богові в ті часи не промовивши жодного слова до священника ?
......Тому може Він завжди й спасати тих, хто через Нього до Бога приходить, бо Він завжди живий, щоб за них заступитись. (Євр.7:25)
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.03.2016, 21:32 #2620973   #4428
musluvec
Активний учасник
 
Аватар для musluvec
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
musluvec, повторюю Вам: у Вас мислення сектанта. Для сектанта приналежність до своєї організації - це основне що відрізняє його від інших і робить особливим.
Давайте залишимо моє мислення, а ви мені дайте відповідь. Чому ви вважаєте що вас Єгова не засудить бо ви не належите до жодної з організацій і вважаєте себе християнином, хоча формально ви залишаєтеся послідовником протестантів таких як Ян Гус і йому подібних і підтримуєте їхнє вчення, а от мене потрібно спасти з рук злих сектантів???
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Рассел, був лжепророком
Я здається вам пояснив хто такі лжепророки, не вже ви не розумієте? Останній раз. Лжепророк це той що говорить від імені Єгови. Покажіть цитату де він так казав? А то виходить, що тут всі пророки, от Ян Гус також пророкував про день Єгови, але ви зовсім не переживаєте, ви ж формально ніде не зареєстровані.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
а ваш засновник вирізняється лише тим, що прикривався іменем Єгови.
Дуже прошу показати цю цитату уже багато разів.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ну а те, що ваші керівники (і Ви, граючи на одній дудочці з ними) причисляєте всіх християн до організації Сатани - це одна із "фішок" вашої організації. Просто, одним махом, всіх підряд - це риса самозванців, які вважають себе єдиноправильними і хочуть очорнити усіх, щоб обілити себе. Тоді, якщо всі є чорними, то навіть темно-сірий виглядає нічого собі. Але всі є чорними тільки у ваших очах, бо ви собі це навіяли і так думаєте. А Єгова буде судити кожну людину зокрема, бо бачить серце кожного. Ну а очорнення дітей Єгови точно не зарахується Вам у плюс, як і зневага дії Святого Духу, Який щодня приводить спасенних до Церкви.
Щоб розпізнати чорне і біле потрібно дивитися на діла, діла нашої організації помітно по цілому світі, у нас є братство яке проповідує добру новину по цілому світі, яке має любов( це навіть видно по тому що не приймаємо участі у війнах) у всьому наслідуєм Ісуса Христа, а от від своїх діл ви відхрещуєтесь, або приховуєте, і тихенько соромитесь(маю на увазі той дух що сходить на вас).
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Тому що я прийняв подаровані Богом прощення, виправдання і народження згори, без яких НЕМОЖЛИВО бути християнином.
Називатися ним можна і без цього (як і свідком Єгови можна називатися), а бути - ні. І це не від діл, не від заслуг, а ДАРУНОК, який дарується Єговою кожному, хто вірує в Ісуса Христа. З цих дарунків починається справжнє християнство, тобто нове життя з Богом, в усиновленні.
Цитата
1 Кожен, хто вірує, що Ісус то Христос, той родився від Бога.
(1Iван.5:1)

9 А ви не в тілі, але в дусі, бо Дух Божий живе в вас. А коли хто не має Христового Духа, той не Його.
(Рим.8:9)
Дуже добре, це ви зійшли на першу сходинку до спасіння, і тут важливо не зупинятися бо написано хто витерпить до кінця той спасеться.

Додано через 16 хвилин
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
--- мені відомий один календар який містить 365 днів от вони всі його
Також намагаєтесь приховати свої діла у вашому календарі немає жодного свят призначеного для Єгови не те що дня.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
- що значить Ім'я Єгова ?
Все

Востаннє редагував musluvec: 06.03.2016 о 21:32. Причина: Пізніше додано
musluvec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.03.2016, 22:37 #2620999   #4429
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата --- так, дари приносились в часи Старого заповіту Богові, але їх віддавали спершу священнику лише який мав право передати Богові в чому суть посередництва. Як можна було принести жертву Богові в ті часи не промовивши жодного слова до священника ?
Ми тут обговорюєм чи молились до священників в храмі Єгови і чи треба молитись до Первосв'ященника Єгови в сучасному храмі Єгови, який був за обіцянкою відбудований через три дні після того, як шата в Єрусалимському (земному) храмі Єгови була роздерта і цей храм припинив свою роботу, бо була обнажена святеє святих, стала відкритою і пустою- де перед цим була присутня святість Єгови. Храм Єгови був відбудований через три дні, а земний втратив свою святість і всі жертви Єгова більше вже не приймав у земному храмі, бо Він відійшов своєю святістю з храму, більше там не був присутній. І це сталось тоді коли був заколений Агнець, відмінивши тваринні жертви, а храм відновив свою роботу через три дні, коли воскрес Первосвященник з мертвих, маючи досконалу Жертву Ягняти. Це канон (священний еталон) правдивого поклоніння, від якого відхилятись означає, що ваша жертва і дар Богові не буде передана Богові. Не прийнятні жертви Єгова не приймав ні в земному храмі, ні новому, де Первосвященником служить Агнець Божий.

Востаннє редагував Ychen: 06.03.2016 о 23:35.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.03.2016, 23:55 #2621008   #4430
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Також намагаєтесь приховати свої діла у вашому календарі немає жодного свят призначеного для Єгови не те що дня.
--- мабуть не читали як написано : .... Один вирізнює день від дня, інший же про кожен день судить однаково. Нехай кожен за власною думкою тримається свого переконання. Хто вважає на день, для Господа вважає, а хто не вважає на день, для Господа не вважає. Хто їсть, для Господа їсть, бо дякує Богові. А хто не їсть, для Господа не їсть, і дякує Богові. Бо ніхто з нас не живе сам для себе, і не вмирає ніхто сам для себе. Бо коли живемо для Господа живемо, і коли вмираємо для Господа вмираємо. І чи живемо, чи вмираємо ми Господні! Бо Христос на те й умер, і ожив, щоб панувати і над мертвими, і над живими. А ти нащо осуджуєш брата свого? Чи чого ти погорджуєш братом своїм? Бо всі станемо перед судним престолом Божим. Бо написано: Я живу, каже Господь, і схилиться кожне коліно передо Мною, і визнає Бога кожен язик! (Рим.14:5-11)

Додано через 1 хвилину
Цитата Додано через 1 хвилину

Цитата Цитата:
Допис від engar
- що значить Ім'я Єгова ?
Все
--- тобто, це ви свідки бога "все" ?
--- більш точне значення цього Імені є? Чи у ваші організації це належить до заборонених знань і міститься лише в заборонені для рядових свідків літературі ? ось тут детальніше про цю літературу http://forum.te.ua/showthread.php?t=181983

Додано через 11 хвилин
Цитата Ми тут обговорюєм чи молились до священників в храмі Єгови і чи треба молитись до Первосв'ященника Єгови в сучасному храмі Єгови, який був за обіцянкою відбудований через три дні після того, як шата в Єрусалимському (земному) храмі Єгови була роздерта і цей храм припинив свою роботу, бо була обнажена святеє святих, стала відкритою і пустою- де перед цим була присутня святість Єгови. Храм Єгови був відбудований через три дні, а земний втратив свою святість і всі жертви Єгова більше вже не приймав у земному храмі, бо Він відійшов своєю святістю з храму, більше там не був присутній. І це сталось тоді коли був заколений Агнець, відмінивши тваринні жертви, а храм відновив свою роботу через три дні, коли воскрес Первосвященник з мертвих, маючи досконалу Жертву Ягняти. Це канон (священний еталон) правдивого поклоніння, від якого відхилятись означає, що ваша жертва і дар Богові не буде передана Богові. Не прийнятні жертви Єгова не приймав ні в земному храмі, ні новому, де Первосвященником служить Агнець Божий.
---- якщо мова про Ісуса то звичайно що молитись! як хрИстиянин і не молиться до ХрИста Ісуса ? Про якого написано :...... Отож, святі брати, учасники небесного покликання, уважайте на Апостола й Первосвященика нашого ісповідання, Ісуса, що вірний Тому, Хто настановив Його, як був і Мойсей у всім домі Його, бо гідний Він вищої слави понад Мойсея, поскільки будівничий має більшу честь, аніж дім. Усякий бо дім хтось будує, а Той, хто все збудував, то Бог. І Мойсей вірний був у всім домі Його, як слуга, на свідоцтво того, що сказати повинно було. (Євр.3:1-5)
---- як Богу Який збудував все, не молитись ?

Востаннє редагував engar: 06.03.2016 о 23:59. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.03.2016, 23:59 #2621016   #4431
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

ВИ ПОРУШУЄТЕ ЧИННЕ ЗАКОНОДАВСТВО. У ВАС НЕМАЄ ЮРИДИЧНИХ ПРАВ РОЗПОВСЮДЖУВАТИ ПІРАТСЬКІ ВИДАННЯ ПІД ВИГЛЯДОМ ПУБЛІКАЦІЙ АВТОРА ПРОДУКТУ.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2016, 00:03 #2621018   #4432
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата ВИ ПОРУШУЄТЕ ЧИННЕ ЗАКОНОДАВСТВО. У ВАС НЕМАЄ ЮРИДИЧНИХ ПРАВ РОЗПОВСЮДЖУВАТИ ПІРАТСЬКІ ВИДАННЯ ПІД ВИГЛЯДОМ ПУБЛІКАЦІЙ АВТОРА ПРОДУКТУ.
---- ви не по суті, заспокійтесь та зосередьтесь на вище наведених дописах щодо вашого питання, інші полиште
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2016, 00:07 #2621021   #4433
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата ---- ви не по суті
Ви по суті можете понесті як адміністративну, так кримінальну відповідальність. Ото хрЕстеяне. Бридота Ви кримінальна, а не хрИстиянин.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2016, 00:08 #2621022   #4434
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Ви по суті можете понесті як адміністративну, так кримінальну відповідальність. Ото хрЕстеяне. Бридота Ви кримінальна, а не хрИстиянин.
--- от за хамство відповідальність існує ..ніхто немає права назвати іншого злочинцем якщо це не доведено законодавчо та закріплено рішеням суду ...
--- ото ж полиште погрозм та зосередьтесь на питаннях ....
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2016, 00:13 #2621023   #4435
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата ---- якщо мова про Ісуса то звичайно що молитись! як хрИстиянин і не молиться до ХрИста Ісуса ? Про якого написано :...... Отож, святі брати, учасники небесного покликання, уважайте на Апостола й Первосвященика нашого ісповідання, Ісуса, що вірний Тому, Хто настановив Його, як був і Мойсей у всім домі Його, бо гідний Він вищої слави понад Мойсея, поскільки будівничий має більшу честь, аніж дім. Усякий бо дім хтось будує, а Той, хто все збудував, то Бог. І Мойсей вірний був у всім домі Його, як слуга, на свідоцтво того, що сказати повинно було. (Євр.3:1-5)
---- як Богу Який збудував все, не молитись ?
Богу так, а тому хто служить у Божому домі подібно до Мойсея- ні.

Додано через 1 хвилину
Цитата --- от за хамство відповідальність існує ..ніхто немає права назвати іншого злочинцем якщо це не доведено законодавчо та закріплено рішеням суду
То не хаміть і виконуйте законодавство, будучи хрИстиянином без примусу суду (добровільним законопослушним хрИстиянином, а не тільки після батога- силою станете начебто хрИстиянином з примусу).

Востаннє редагував Ychen: 07.03.2016 о 00:15. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2016, 00:23 #2621025   #4436
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Богу так, а тому хто служить у Божому домі подібно до Мойсея- ні.
--- уважно читайте Писання, не подібно
1. ....бо гідний Він вищої слави (чому ?) , поскільки будівничий має більшу честь, аніж дім. (Євр.3:3)
---хто збудував все? ..... Усякий бо дім хтось будує, а Той, хто все збудував, то Бог. (Євр.3:4) як написано? .... Бо то Ним (Ісусом) створено все на небі й на землі, видиме й невидиме, чи то престоли, чи то господства, чи то влади, чи то начальства, усе через Нього й для Нього створено! (Кол.1:16)

--- хто ж Мойсей ? а Хто Ісус у Домі ? 5 І Мойсей вірний був (у чиїм домі?) у всім домі Його (Ісуса), (як хто ?) як слуга, на свідоцтво того, що сказати повинно було.
6 Христос же, як Син, у Його домі. А дім (кому належить ?) Його (Ісуса) ми , коли тільки відвагу й похвалу надії додержимо певними аж до кінця. (Євр.3:5,6)

Додано через 3 хвилини
Цитата То не хаміть і виконуйте законодавство, будучи хрИстиянином без примусу суду (добровільним законопослушним хрИстиянином, а не тільки після батога- силою станете начебто хрИстиянином з примусу).
--- це ми обговорювали, посилання на діалог у відповідні темі вище http://forum.te.ua/showthread.php?t=181983
, тема щодо земного законодавства у цьому випадку для мене закрита не тратьте на марне час , більше відповідей по цьому питанню у цій темі не отримаєте зосередьтесь на Писанні у якому ваша компетенція подібно потребує правки як у земному законодавстві.

Востаннє редагував engar: 07.03.2016 о 00:30. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2016, 00:44 #2621031   #4437
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата --- хто ж Мойсей ? а Хто Ісус у Домі ? 5 І Мойсей вірний був (у чиїм домі?) у всім домі Його (Ісуса), (як хто ?) як слуга, на свідоцтво того, що сказати повинно було.
6 Христос же, як Син, у Його домі. А дім (кому належить ?) Його (Ісуса) ми , коли тільки відвагу й похвалу надії додержимо певними аж до кінця. (Євр.3:5,6)
Те що Ви собі самостійно тупо в дужках подописувало- це так тупо.

Додано через 2 хвилини
Цитата 6 Христос же, як Син, у Його домі.
Не тупіть і не прикидайтесь ХрИстос у чиєму домі ???
А ще почитайте грамотний і зрозумілий переклад:http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...0%B2%203%3A1-6

Востаннє редагував Ychen: 07.03.2016 о 00:45. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2016, 00:48 #2621033   #4438
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Цитата
--- хто ж Мойсей ? а Хто Ісус у Домі ? 5 І Мойсей вірний був (у чиїм домі?) у всім домі Його (Ісуса), (як хто ?) як слуга, на свідоцтво того, що сказати повинно було.
6 Христос же, як Син, у Його домі. А дім (кому належить ?) Його (Ісуса) ми , коли тільки відвагу й похвалу надії додержимо певними аж до кінця. (Євр.3:5,6)
Те що Ви собі самостійно тупо в дужках подописувало- це так тупо.
--- уважно прочитайте зміст а хто з нас тупий адекватні оточуючі читачі дадуть відповідну оцінку

Додано через 3 хвилини
Цитата Не тупіть і не прикидайтесь ХрИстос у чиєму домі ???
А ще почитайте грамотний і зрозумілий переклад:http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...0%B2%203%3A1-6
--- нагадаю,ваші посилання зомб-ресурси ВБ в ігнорі

Востаннє редагував engar: 07.03.2016 о 00:48. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2016, 00:51 #2621035   #4439
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата уважно прочитайте зміст
Прочитав, у змісті чітко видно, що Син у Божому домі, а не в Синовому домі.

Додано через 1 хвилину
Цитата --- нагадаю,ваші посилання зомб-ресурси ВБ в ігнорі
А Ваші зомбі-дужки- це знущання над Божим текстом. Це називається фальсифікація тексту.
На- добраніч, з порушниками Біблійного і Українського законодавства немає про що говорити !!!
Ото хрЕстеянище!!!

Востаннє редагував Ychen: 07.03.2016 о 00:54. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2016, 00:56 #2621037   #4440
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Прочитав, у змісті чітко видно, що Син у Божому домі, а не в Синовому домі.

.
....Отож, святі брати, учасники небесного покликання, уважайте на Апостола й Первосвященика нашого ісповідання, Ісуса, що вірний Тому, Хто настановив Його, як був і Мойсей у всім домі Його, бо гідний Він (Ісус) вищої слави понад Мойсея, поскільки будівничий має більшу честь, аніж дім. Усякий бо дім хтось будує, а Той, хто все збудував, то Бог. (Євр.3:1-4)

Додано через 2 хвилини
Цитата А Ваші зомбі-дужки- це знущання над Божим текстом. Це називається фальсифікація тексту.
На- добраніч з порушниками Біблійного і Українського законодавства немає про що говорити !!!
Ото хрЕстеянище!!!
--- ось так завжди як нема що заперечити купу муті в напрямку супротивника і в засаду .........

Востаннє редагував engar: 07.03.2016 о 01:00. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:25.