Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.01.2013, 14:31 #2118248   #41
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
І живуть на тій хімії по 80-90 років! Не вся хімія така погана...
до відома: нинішнє покоління пєндосят буде жити менше за попередні...
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 14:32 #2118253   #42
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
- низький рівень знань та кваліфікація лікарів - хто сам чи батьки не платили за вступ, залік, екзамен в учбових закладах- можете кидати камінь в лікарів. Як вказано в підписі Яркопа: як згадаю який з мене інжинер - страшно йти до лікарів.
- погане матеріальне забезпечення лікарень - хто не ухилявся від сплати податків, штрафів, не скручував лічильників - можете теж брати каміння до рук.
- лікарі працюють лише за хабар - хто не брав і не давав могоричів і хабарів - ставайте в чергу за щебенем.
-
тим не менше, незважаючи на страшну бідосю в українській медицині, щось не пам"ятаю, щоб в медичних закладах був низький конкурс.
при прийомі на роботу визначальним є не кваліфікація молодого лікаря, а розмір хабаря, який отримує головний лікар.

бо йдуть не допомагати людям, а заробляти на людях. а люди хворітимуть завжди.
riznyk зараз поза форумом  
Подякували 8:
Any (21.01.2013), Ingenue (18.01.2013), Kelly (18.01.2013), lapochka dochka (20.01.2013), qazwsx321 (18.01.2013), RomKo-K (18.01.2013), sykalubov (26.01.2013), vanco2 (18.01.2013), ziggitarius (19.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 14:35 #2118256   #43
RomKo-K
 
Аватар для RomKo-K
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
потрібно розрізняти реальну допомогу і лікування,за які не шкода й подякувати та халатність , розвод і вимагання
ПРАВИЛЬНО! нікому не шкода дати на лапку, коли тобі помогли
а ситуація така що серед всіх гінекологів у Тернополі осталось 2 які знаються на справі, і не займаються розводом, але до них попасти без грошей і знайомих не реально
RomKo-K зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 14:58 #2118276   #44
Kelly
 
Аватар для Kelly
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Паралельно до цієї можна створити ще теми «Тернопільські продавці/вчителі/мєнти/депутати/священники/таксисти і т.д. –спікулянти і шарлатани». І в цих темах також жваво розгорнеться дискусія. Не можна узагальнювати – цим узагальненням ми ображаємо чесних людей, які совісно виконують свою роботу. Впевнена, що кожен стикався особисто і з прекрасними медиками, яким безмежно вдячний, і з такими, про яких навіть згадувати не хочеться.
Але не можна переводити дискусію в площину «Та ж ти злодій – та ж подивись на себе». Нечесним діям лікарів, на які ми всі заплющуємо очі, не може бути виправдань на кшталт «так роблять всі, заставляє ситуація, життя, обставини, а самі ви які». Не влаштовує зарплата, обставини і т.д. – розхраховуйся. А якщо ти добровільно ходиш на свою роботу і погоджуєшся працювати за цю зарплату, будь добрий якісно виконувати свої обов`язки. І це стосується не тільки лікарів.Знаю декількох людей – природжених медиків, які мали по 20 років стажу, більш-менш непогані посади в лікувальних закладах, але залишили роботу, тому що не могли ні миритися з ситуацією, ні протистояти їй. І, до речі, ні один не шкодує, що змінив місце роботи – вони так само відповідально взялись за іншу справу. Знаю декількох людей, які чесно виконують свої обов`язки за невелику зарплату, але ніколи не переступлять через себе і не стануть бізнесменами на своїй роботі, а реально співчувають хворим і переживають за них, моя сусідка, медсестра, не раз плакала вдома після того, як у її відділенні вмирала людина.
У мене ще виникло декілька запитань, які стосуються тернопільських медиків, але які я не стала піднімати в відповідній темі.
1) Чому набагато активнішими в питанні технічної допомоги гінекологічному відділенню лікарні №2 були чоловіки, ніж жінки, - чи не тому, що їм не доводилось на собі відчути всі задоволення від обслуговування в згаданій лікарні і в пологовому будинку?
2) Новий апарат імовірно привів до створення нової штатної одиниці (можливо, і не однієї), яка б його обслуговувала. Цікаво, чи «подяка» від цієї одиниці за працевлаштування була більшою, чи меншою від вартості самого апарату.
3) Цікаво, чому лікарі аналогічної спеціальності в першій лікарні погані, недостойні такої техніки, і як вони до сих пір без неї обходяться?
Невелике прохання до шановної пані старожилки форуму – не старайтесь облити мій допис відрами сарказму – маючи досвід попереднього спілкування, я не буду деякий час заходити на форум, щоб поберегти свою емоційну рівновагу.
Kelly зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Punisher-x3m (18.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 15:16 #2118285   #45
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Цитата:
Допис від Kelly Переглянути допис

2) Новий апарат імовірно привів до створення нової штатної одиниці (можливо, і не однієї), яка б його обслуговувала. Цікаво, чи «подяка» від цієї одиниці за працевлаштування була більшою, чи меншою від вартості самого апарату.
До твого відома апаратів було куплено два і це дало можливість працевлаштувати весь минулорічний випуск медуніверситету але подяки працевлаштованих все одно не вистачить щоб випросити в Бога трошки клепок для тебе.
Цитата 3) Цікаво, чому лікарі аналогічної спеціальності в першій лікарні погані, недостойні такої техніки, і як вони до сих пір без неї обходяться?
Лікарі першої лікарні попросили їм не купляти апарат, бо побоялися бути забризканими твоєю отруйною слиною.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 15:39 #2118305   #46
Laz-X
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани


Востаннє редагував Laz-X: 18.01.2013 о 23:43.
Laz-X зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 15:40 #2118307   #47
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
в США, де все є добре таки до нєв"єбєнності, лікар повністю законно і офіційно отримує бабки від виробників ліків за то шо прописав їхні ліки своїм пациентам

пєндоси дружно і радісно мегатоннами зрання жеруть стимулятори, вдень антидепресанти, навечір заспокійлеве

час від часу якійсь пєндос з метою урізноманітніти процес валить із зброї, що вільно продається, пару десятків своїх співвітчизників

а ми хіба гірші?
Ти хоть раз був в США, стикався з їх медециною? Чи "з фільмів" чепаєш досвід? я дивуюсь як ти в кінці не дописав "ну тупие!!!".

Бо я от прямо зараз тут живу, і реальність навколо мене зовсім не те що ти написав.

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
в США, де все є добре таки до нєв"єбєнності, лікар повністю законно і офіційно отримує бабки від виробників ліків за то шо прописав їхні ліки своїм пациентам
А це просто вінец абсурду, бо в США лікар сам ліків не продає, а з рецептом ти можеш йти в будь-яку аптеку, а кожне найменування, наприклад Motrin може бути виготовлено різними виробниками, + є брендові виробники які дорожчі, а можна купити ліки під брендом мережі аптек - які дешевші. Тому як лікар і виробник мають застравити пукупця купити саме цей бренд - я незнаю.

Востаннє редагував vanco2: 18.01.2013 о 15:47.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякували 2:
dango (18.01.2013), Terror (18.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 17:20 #2118364   #48
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

% покидьків/хабарників/дурнів в кожній професії однаковий
це проблема суспільства в цілому, а не медицини зокрема
FortYear зараз поза форумом  
Подякували 2:
jacobs (22.01.2013), Таньчик1987 (20.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 17:41 #2118375   #49
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
% покидьків/хабарників/дурнів в кожній професії однаковий
неправда

Додано через 2 хвилини
може б ви прибрали фото покійної дівчини ?якось не дуже доречно

Востаннє редагував Ingenue: 18.01.2013 о 17:41. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 17:48 #2118385   #50
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

такі вже теми на форумі давно відкриті треба лише знайти
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 17:49 #2118386   #51
dolya
Учасник
 
Аватар для dolya
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Шановні форумчани,уважно прочитала всі дописи , хочу дещо розповісти.Провчившись 6 років в мед.вузі ,де кожен день тебе опитують по 3-4рази (в групі 8-12 чол.),вчишся ночами, бо часу не хватає конкретно,пишеш конспекти ,історії хвороб,а зранку ще вставаєш і повторяєш!!!!!!! Режим вихідих в бібліотеці(монографії , старі автори, для порівняння з сучасними методами лікування)Екзамени ,КРОК-ки,де постійно перевіряються знання!!!Не говорячи ходіння на гурток по хірургії,для власного вдосконалення .Пройшовши інтернатуру, ти працюєш практично і набираєшся досвіду у інших лікарів.Про свята і особисте життя можна взагалі забути, на період навчання.Хочу щиро сказати,шо за всуп і навчання я жодної копійки не заплатила, не враховуючи офіційної оплати в касу,так як бюджетник.Гроші йшли на дорогі підручники ,халати, хір.костюми,іструменти.Здивована деякими дописами,оскільки серйозні діагнози жоден лікар сам не поставить,без консультації інших спеціалістів.
dolya зараз поза форумом  
Подякували 2:
Ingenue (18.01.2013), M@ry (19.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 18:10 #2118392   #52
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Цитата:
Допис від dolya Переглянути допис
Здивована деякими дописами,оскільки серйозні діагнози жоден лікар сам не поставить,без консультації інших спеціалістів.
на 39-му тижні вагітності завідуюча пульмонологічним відділенням обласної лікарні в іншому місті на кашель невідомого походження поставила одночасно кілька діагнозів
то була алергія ,астма і напевно грип )

для перестраховки прописала курс важких антибіотиків та якийсь інгалятор від астматичних приступів(яких у мене ніколи не було )

моя дільнича акушер-гінеколог була в шоці

Вже мовчу про те як мало не щодня лікар в патології придумував мені нові болячки ,хто був мудріший ,ходив до завідуючого відділенням і він половину з призначених ліків відміняв .
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 18:31 #2118397   #53
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Цитата:
Допис від dolya Переглянути допис
Здивована деякими дописами,оскільки серйозні діагнози жоден лікар сам не поставить,без консультації інших спеціалістів.
лікар який не може поставити діагноз і вилікувати , але бере гроші - шарлатан , скільки б років він не вчився і стажувався

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від andzhej Переглянути допис
нещасні випадки із такими горе-лікарями стаються дедалі частіше останнім часом, вони пришвидшують зміну світогляду в населення
колись нещасних випадків було ще більше , просто не було інтернету

в пресі до 1939 року

Все чаще и чаще появляются в сообщения о преступных опытах над больными в клиниках и жалобы на бесцеремонное обращение с людьми, доверившимися врачам излечения ради. В ретивых поисках за новыми целебными средствами врачи и профессора позволяют себе нередко такие опыты над вверенными им больными, что их иначе как преступными назвать нельзя.
К печальному и зловещему списку подобных деяний, присовокупляем еще один, недавно произошедший во Львове, в клинике проф.*******. Последним было дано поручение д-ру ******** впрыснуть 3 женщинам, страдавшим размягчением костей, сильный яд колхицин под кожу, дабы испытать, не удастся ли им излечить эту болезнь. Результат был крайне плачевный: все три на другой же день умерли, несмотря на все принятые меры. Производится судебное следствие. Неизвестно, была ли это фатальная ошибка в дозировке или же умышленно испробована "героическая" доза, каковыми врачи иногда любят пощеголять. Это покажет будущее, но, во всяком случае, факт этот настолько прискорбный, что, нетрудно представить себе, какое отношение к клиникам вообще подобные факты могут вызывать в обществе.
опыты над людьми и животными неизбежны, они служат рациональным основанием всякого научного метода. По этому правилу поступают даже простолюдины и пастухи наши — свои опыты и наблюдения над животными они применяют и к людям. И что же тут дурного или преступного, если применять наблюдения, добытые этим путем над животными, и к людям? Это путь неизбежный.
________________________________________
В настоящее время имеются уже более подробные сведения по этому поводу. Доза впрыснутого колхицина была 0,003 грамма (1/20 гран.). Все 3 умершие жаловались после впрыскивания на сильное жжение во рту, жестокую жажду, тошноту, боли в животе и задержание мочи. У всех была также синюха лица, упадок сердечной деятельности и затрудненное дыхание. Одна из умерших была беременна. Интересно заключение врачей, производивших вскрытиe умерших. По их мнению, "связи между смертью и впрыскиванием колхицина не было, так как у одной умершей найдено было затяжное воспаление брюшины, у другой признаки фосфорного отравления, а у 3-й какие-то другие изменения"... Обычная, оказывается, история: больные погибают лишь по собственному своему желанию и собственной вине.
Врачи-эксперты не допускают и мысли о виновности врачей в данном случае. Причиной смерти, по заключению экспертов, оказываются сами больные, представляющие собою лишь недоброкачественный материал для применения на нем колхицина... И только. Даже ни одного смягчающего обстоятельства в пользу этого поплатившегося жизнью материала за счет экспериментатора врача, в проделанном им роковом опыте.
Ничто подобное не приходит в голову врачебной экспертизе, ибо она глубоко убеждена, что опыт производился вполне согласно общепринятой в школе научной выучке, а, следовательно, был вполне безукоризнен в смысле школьно-научной правильности.

Востаннє редагував qazwsx321: 18.01.2013 о 18:31. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 18:35 #2118400   #54
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
неправда
назвете професію, в котрій дивним чином нехороших українців менше ніж в іншій?
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 19:00 #2118402   #55
dolya
Учасник
 
Аватар для dolya
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
лікар який не може поставити діагноз і вилікувати , але бере гроші - шарлатан , скільки б років він не вчився і стажувався
Ваша правда , але не треба ставити всіх під одну мірку

Додано через 24 хвилини
[QUOTE=Ingenue;2118392]на 39-му тижні вагітності завідуюча пульмонологічним відділенням обласної лікарні в іншому місті на кашель невідомого походження поставила одночасно кілька діагнозів
то була алергія ,астма і напевно грип )

для перестраховки прописала курс важких антибіотиків та якийсь інгалятор від астматичних приступів(яких у мене ніколи не було )

моя дільнича акушер-гінеколог була в шоці

Вже мовчу про те як мало не щодня лікар в патології придумував мені нові болячки ,хто був мудріший ,ходив до завідуючого відділенням і він половину з призначених ліків відміняв .[/QUOTE
Інженю, не хочу в даному випадку захищати лікарів.Сестра і брата жінка недавно народжували,хорошого гінеколога дійсно важко знайти.Коли я буду планувати вагітність і пологи звертатимусь до своїх викладачів.

Востаннє редагував dolya: 18.01.2013 о 19:00. Причина: Пізніше додано
dolya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 19:28 #2118431   #56
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Цитата:
Допис від dolya Переглянути допис
Сестра і брата жінка недавно народжували,хорошого гінеколога дійсно важко знайти.
коли я шукала ,то знайшла,а це то шо було закріплено за палатою ,паралельно консультувалась у лікаря якому довіряю ,цьому ні копійки не заплатила

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
назвете професію, в котрій дивним чином нехороших українців менше ніж в іншій?
думаю що рятувальники МНС кращі від депутатів

Востаннє редагував Ingenue: 18.01.2013 о 19:28. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Подякували 3:
dolya (18.01.2013), pomka (18.01.2013), sykalubov (26.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 20:51 #2118441   #57
dolya
Учасник
 
Аватар для dolya
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
коли я шукала ,то знайшла,а це то шо було закріплено за палатою ,паралельно консультувалась у лікаря якому довіряю ,цьому ні копійки не заплатила


Правильно , платити треба тому,кому довіряєте і хто допомагаючи, заслуговує на вдячність.

Додано через 56 хвилин
в пресі до 1939 року

Все чаще и чаще появляются в сообщения о преступных опытах над больными в клиниках и жалобы на бесцеремонное обращение с людьми, доверившимися врачам излечения ради. В ретивых поисках за новыми целебными средствами врачи и профессора позволяют себе нередко такие опыты над вверенными им больными, что их иначе как преступными назвать нельзя.
К печальному и зловещему списку подобных деяний, присовокупляем еще один, недавно произошедший во Львове, в клинике проф.*******. Последним было дано поручение д-ру ******** впрыснуть 3 женщинам, страдавшим размягчением костей, сильный яд колхицин под кожу, дабы испытать, не удастся ли им излечить эту болезнь. Результат был крайне плачевный: все три на другой же день умерли, несмотря на все принятые меры. Производится судебное следствие. Неизвестно, была ли это фатальная ошибка в дозировке или же умышленно испробована "героическая" доза, каковыми врачи иногда любят пощеголять. Это покажет будущее, но, во всяком случае, факт этот настолько прискорбный, что, нетрудно представить себе, какое отношение к клиникам вообще подобные факты могут вызывать в обществе.
опыты над людьми и животными неизбежны, они служат рациональным основанием всякого научного метода. По этому правилу поступают даже простолюдины и пастухи наши — свои опыты и наблюдения над животными они применяют и к людям. И что же тут дурного или преступного, если применять наблюдения, добытые этим путем над животными, и к людям? Это путь неизбежный.
________________________________________
В настоящее время имеются уже более подробные сведения по этому поводу. Доза впрыснутого колхицина была 0,003 грамма (1/20 гран.). Все 3 умершие жаловались после впрыскивания на сильное жжение во рту, жестокую жажду, тошноту, боли в животе и задержание мочи. У всех была также синюха лица, упадок сердечной деятельности и затрудненное дыхание. Одна из умерших была беременна. Интересно заключение врачей, производивших вскрытиe умерших. По их мнению, "связи между смертью и впрыскиванием колхицина не было, так как у одной умершей найдено было затяжное воспаление брюшины, у другой признаки фосфорного отравления, а у 3-й какие-то другие изменения"... Обычная, оказывается, история: больные погибают лишь по собственному своему желанию и собственной вине.
Врачи-эксперты не допускают и мысли о виновности врачей в данном случае. Причиной смерти, по заключению экспертов, оказываются сами больные, представляющие собою лишь недоброкачественный материал для применения на нем колхицина... И только. Даже ни одного смягчающего обстоятельства в пользу этого поплатившегося жизнью материала за счет экспериментатора врача, в проделанном им роковом опыте.
Ничто подобное не приходит в голову врачебной экспертизе, ибо она глубоко убеждена, что опыт производился вполне согласно общепринятой в школе научной выучке, а, следовательно, был вполне безукоризнен в смысле школьно-научной правильности.
Печально, но тут не на дослід ідеться, а в кримінальному кодексі, класифікується як злочинна недбальсть

Востаннє редагував dolya: 18.01.2013 о 20:51. Причина: Пізніше додано
dolya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 21:27 #2118512   #58
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
може б ви прибрали фото покійної дівчини ?якось не дуже доречно
батьки цієї дівчини планують заклеїти тернопіль цими плакатами.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
думаю що рятувальники МНС кращі від депутатів
тебе, напевно, пожежники не стригли за порушення норм протипожежної безпеки (там вікно на 10 см менше, розетка заблизько до чогось там)

Востаннє редагував riznyk: 18.01.2013 о 21:27. Причина: Пізніше додано
riznyk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Any (21.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 21:30 #2118524   #59
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
думаю що рятувальники МНС кращі від депутатів
надивились фільмів про безстрашних рятувальників?
FortYear зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Any (21.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 21:42 #2118532   #60
andzhej
Активний учасник
 
Аватар для andzhej
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Цитата:
Допис від dolya Переглянути допис
Здивована деякими дописами,оскільки серйозні діагнози жоден лікар сам не поставить,без консультації інших спеціалістів.
в мене "професори" змогли поставити правильний діагноз аж на 8 день лікування, від "іншого" діагнозу
ЗІ. їхнє лікування аукається до сих пір
andzhej зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:40.