Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Мене виштовхали з церкви кулаками

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.08.2013, 07:21 #2254822   #121
Vityab
Типово Відповідь: Мене виштовхали з церкви кулаками

Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
А що, ви можете ввійти в іншу людину і злитися з нею в одній точці простору? Якщо зможете, то будете одною людиною.
Це може світло і може Бог, тому він і є одним в 3 особах.
--Згідно вашої філософії, то Бог згідно цих віршів який?

Прихований текст: Иоанна 17 
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2013, 10:28 #2254874   #122
Андрій Іванович
 
Аватар для Андрій Іванович
Типово Відповідь: Мене виштовхали з церкви кулаками

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Згідно вашої філософії, то Бог згідно цих віршів який?
Тут говориться про моральну єдність - єдність мети, поглядів на життя, принципів. Але єдність Бога не обмежується тільки такою єдністю, Бог - єдиний і субстанційно, подібно як і світло.
Андрій Іванович зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2013, 12:01 #2254917   #123
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Мене виштовхали з церкви кулаками

Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
Тут говориться про моральну єдність - єдність мети, поглядів на життя, принципів. Але єдність Бога не обмежується тільки такою єдністю, Бог - єдиний і субстанційно, подібно як і світло.
Ви де фізику вчили?-))))
Світло - це електромагнітні хвилі різної довжини. Предметичастину хивль поглинають частину ні - тітому ми бачимо кольори. насправждіж промені не можуть зєдуватись між собобю -кожнй з них інсуе дискретно.
так що дуженевдала аналогія , щодо поясненян трійці. Це все ще одно що тствердджувати,якщо у всіх оюдейприрода людська, то є одна людина врізних іпостасях,чи особах.
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2013, 12:37 #2254931   #124
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Мене виштовхали з церкви кулаками

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Ви де фізику вчили?-))))
Світло - це електромагнітні хвилі різної довжини. Предметичастину хивль поглинають частину ні - тітому ми бачимо кольори. насправждіж промені не можуть зєдуватись між собобю -кожнй з них інсуе дискретно.
так що дуженевдала аналогія , щодо поясненян трійці. Це все ще одно що тствердджувати,якщо у всіх оюдейприрода людська, то є одна людина врізних іпостасях,чи особах.


Зараз піде філософія, що Адам земний батько всіх, тому проявляється у кожній людині в багаточисленних іпостасях!!!

Сергій!
Пиши без помилок, або взагалі не пиши!
Ychen зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Jen (11.08.2013)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 11.08.2013, 12:46 #2254934   #125
Андрій Іванович
 
Аватар для Андрій Іванович
Типово Відповідь: Мене виштовхали з церкви кулаками

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Ви де фізику вчили?-)))) Світло - це електромагнітні хвилі різної довжини. Предметичастину хивль поглинають частину ні - тітому ми бачимо кольори. насправждіж промені не можуть зєдуватись між собобю -кожнй з них інсуе дискретно. так що дуженевдала аналогія , щодо поясненян трійці. Це все ще одно що тствердджувати,якщо у всіх оюдейприрода людська, то є одна людина врізних іпостасях,чи особах.
Фізику я вчив в Київському універі. А щоб зрозуміти мою аналогію читайте те, що я писав вище. Я говорив, що один обєм простору можуть наповнювати світлові хвилі різних частот. Щось маєте проти цього з точки зору фізики?
Андрій Іванович зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2013, 16:44 #2255021   #126
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Мене виштовхали з церкви кулаками

Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
Фізику я вчив в Київському універі. А щоб зрозуміти мою аналогію читайте те, що я писав вище. Я говорив, що один обєм простору можуть наповнювати світлові хвилі різних частот. Щось маєте проти цього з точки зору фізики?
Звісно ні. Але кожна хвиля дискретна. З тчоки зору фізики матерія іенргія повязана між собою і влеликої принциповоїє різниці немає.між цими явищами.а тфотони фактично з-аймають проміжне становищемаючи ознаки і частинки і хвилі.
До очго аналогіїх. якщо догмат про трійцю оголошений таємницею і його не можливо зрозуміти. а якщо не можливо зрозуміти, то вньного інеможливо вірити.

Додано через 2 хвилини
При застосуванні прицнипів теології абсурду, можно висловлювати будьякі припущення.
Напрклад можна оголосити догматом, що аркуш паперу є і чорним і білим одночасно..або ще якусь нінсенітницю у цьому ж дусі.
Важливм є тільки одне - нієвреї ні апостоли не мислили таким чином,я і були безмежно далекі від тринітраних збочень.

Востаннє редагував Serhiy aspirant: 11.08.2013 о 16:44. Причина: Пізніше додано
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2013, 20:42 #2255565   #127
Vityab
Типово Відповідь: Мене виштовхали з церкви кулаками

Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
Тут говориться про моральну єдність - єдність мети, поглядів на життя, принципів. Але єдність Бога не обмежується тільки такою єдністю, Бог - єдиний і субстанційно, подібно як і світло.
--Андрію Івановичу, а ось тут про яку єдність говориться?

Иоанна 10:
30 Я и Отец - одно.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2013, 21:01 #2255579   #128
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Мене виштовхали з церкви кулаками

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
навпаки зараз буде саме цікаве. Влізуть Єговісти скажуть шо бог то одині і церков не потрібно і шо в них чудова новина! Тоді прискакають решта гвардії з цитатником. Потім прискаче інженя з абортами і всуне свої 5 коп тоді лишиться підігрівати їх парочками постами з думкою різко наперекір, шоб було веселіше. Біжи за поп корном та колой
Цитата
Допис від svyatman Переглянути допис
Сомбра, можливо,але поки що,тут лише ви двоє шось розказуєте)))
а ти не вірив))) вже стільки часу мене ця тема тішить, де кожен ізголяється в вмінні познавати бібіблію і обливанні брудом чужої віри чи невіря.
Чудо це просто!!!! ви кожен вірите в свій світ, в своє розуміння віри. Навіть та жінка шо сварилась за 5 грн, має своє бачення віри. Але для чого комусь доводити шо в нього віра найкраща?? У всіх перегини бувають, нема святих і не буде)))
Сомбра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
BiLink (14.08.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2013, 21:52 #2255607   #129
Vityab
Типово Відповідь: Мене виштовхали з церкви кулаками

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
а ти не вірив))) вже стільки часу мене ця тема тішить, де кожен ізголяється в вмінні познавати бібіблію і обливанні брудом чужої віри чи невіря.
Чудо це просто!!!! ви кожен вірите в свій світ, в своє розуміння віри. Навіть та жінка шо сварилась за 5 грн, має своє бачення віри. Але для чого комусь доводити шо в нього віра найкраща?? У всіх перегини бувають, нема святих і не буде)))
--В новому Світі не те що святими, (хоч не завадило знати , що особисто ви, Андрію, розумієте під словом "святий"?) всі будуть досконалими.
Vityab зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Сомбра (12.08.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2013, 21:57 #2255613   #130
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Мене виштовхали з церкви кулаками

Vityab, у вас (віруючих ) спільна мета вимолити, заслужити собі вічне життя враю чи як у вас там)). А от методи досягннення різні. І мене смішить коли ви між собою спорите хто, як краще її досягти. Це з варіантів "чи можливо привселюдно на площі займатсь сексом"? відповідь"ні , не можливо, бо задовбуть порадами як краще".)))
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2013, 20:18 #2256059   #131
Vityab
Типово Відповідь: Мене виштовхали з церкви кулаками

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Vityab, у вас (віруючих ) спільна мета вимолити, заслужити собі вічне життя враю чи як у вас там)). А от методи досягннення різні. І мене смішить коли ви між собою спорите хто, як краще її досягти. Це з варіантів "чи можливо привселюдно на площі займатсь сексом"? відповідь"ні , не можливо, бо задовбуть порадами як краще".)))
--Андрію, розумієте, що вічне життя - це подарунок, а тому заробити чи заслужити його не вийде, хоч, щоб бути достойним одержати вічне життя треба прикладати зусилля. Але вважаю, щоб стати достойним без любові до Бога не можливо, коли прикладання зусиль и роблячи добрі справи лише, щоб одержати вічне життя.

Аще, Андрію, коли люди ідуть хибним шляхом, то їхні зусилля є марними. Хіба ні?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2013, 07:06 #2256210   #132
svyatman
Учасник
Типово Відповідь: Мене виштовхали з церкви кулаками

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Андрію, розумієте, що вічне життя - це подарунок, а тому заробити чи заслужити його не вийде, хоч, щоб бути достойним одержати вічне життя треба прикладати зусилля
Сьогодні хліб в магазині безкоштовно і його не потрібно купувати,але шоб тобі його дали прийдеться розрахуватися...
svyatman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2013, 07:35 #2256215   #133
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Мене виштовхали з церкви кулаками

Цитата
Допис від svyatman Переглянути допис
Сьогодні хліб в магазині безкоштовно і його не потрібно купувати,але шоб тобі його дали прийдеться розрахуватися...
Тому пора вже попам вручити нові касові апарати з модемами, які кожного дня передають звітну інформацію в податкову. При тому це дуже зручно, бо все відбувається автоматично навіть у святкові і вихідні дні (передача звітів).
І тоді буде видно по чеку чи це 5 грн., чи 50 грн. і піп буде захищений від обріхування, бо буде доказ що брав 50 грн., а не по демпінгу 5.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2013, 11:09 #2256310   #134
wisper
Banned
Типово Відповідь: Мене виштовхали з церкви кулаками

Ychen, заодно і у скриньки для пожертвувань у ваших залах.
Я не проти ні першого ні другого.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.08.2013, 08:12 #2260698   #135
Vityab
Типово Відповідь: Мене виштовхали з церкви кулаками

Цитата
Допис від svyatman Переглянути допис
Сьогодні хліб в магазині безкоштовно і його не потрібно купувати,але шоб тобі його дали прийдеться розрахуватися...
--То ви про свічки, мабуть, у храмах Такназиваних Християн?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.08.2013, 14:06 #2260835   #136
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Мене виштовхали з церкви кулаками

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Ychen, заодно і у скриньки для пожертвувань у ваших залах.
Я не проти ні першого ні другого.
Є подібні розробки і це б могло виглядати приблизно так:
стоїть термінал добровільних пожертв, який приймає вкинені купюри, підраховує їх кількість і сумарну вартість, відсортовує фальшиві банкноти і на основі купюро-завантажувача автоматично видруковує звіт по запиту уповноваженої особи(іб) і тоді відкривається бокс з грошими, зразу ця інформація передається на сервер податкової по всіх накопиченнях і фактом вилучення грошей (інкасації).
Будь-які махінації з таким ящиком добровільних пожертв неможлива, бо інформація дублюється у стількох виглядах:
-банкноти неможливо вилучити без транзакції, яка проходить через НБУ;
-історія всіх накопичень зберігається в самому терміналі (ящику добровільних пожертв);
-на сервері податкової, яка добровільні пожертви не оподатковує взагалі, але зафіксує розмір таких пожертв і зможе проконтролювати їхнє цільове призначення;
-видруковані підзвітні номерні документи (Z-звіт денні) для контролю в середині релігійної громади.
Тут для Свідків Єгови однозначно тільки плюси:гроші, звіти в журналі, факт добровільних коштів і їх цільове використання.
Один серйозний недолік вартість таких терміналів (електронних ящиків) близько 5000 грн.
А от для платних релігійних бізнес-послуг передбачено і це легко перевірити на сайті податкової цілий ряд техніки, яка на сьогоднішній день має модемну частину і може контролювати не тільки звичайний бізнес, який часто загинається від податків, а й супер дохідний церковний бізнес, який по сьогоднішній день чомусь не оподатковується, а за рентабельністю більш конкурентний за торгівлю зброєю, наркотиками і проституції.
Заходьте на сайт податкової вибирайте касовий апарат по смаку і характеристикам, і займайтесь церковним бізнесом зі сплатою передбачених податків.Можу підказати, що є серед них маленькі касові апарати, які мають можливість приймати оплату по банківських картках, не тільки готівку і важать близько 800 гр., а це не більше аніж деякі хрести на шиях попів, чи інша атрибутика(про те з чого хрести зроблені, з якого металу не важливо-важливо, який це тягар для "трудящого" від такої ноші).І тоді податкова зможе роздільно бачити неоподатковані добровільні пожертви окремо і комерційно-релігійні послуги окремо, і змогти нарахувати за церковно-комерційну діяльність необхідні податки.

Востаннє редагував Ychen: 25.08.2013 о 14:22.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:27.