Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Вирізання каталізатора

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.08.2016, 11:24 #2647986   #41
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Вирізання каталізатора

Все чекаю момент коли нарешті знову повернуть нормальний техогляд з замірами вихлопів і всі почнуть шукати каталізатори
VT зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dao (13.08.2016)
Офтопів до посту: 5  Офтоп  
Старий 13.08.2016, 17:08 #2648363   #42
Frenky
 
Аватар для Frenky
Типово Відповідь: Вирізання каталізатора

Спочатку думав не буду вирізати, але коли взявся робити мотор, то для доброго здоровя нової турбіни вирішив зняти.

Якщо в машини пробіг більший 150 тис екології на каталізатор все одно. Його ресурс вичерпано.

Стосовно техогляду, нехай спочатку заборонять маршрутки, які здатні посіяти вуаль тьми на всю вулицю, а потім думають про легкові автомобілі. Я вже не кажу про старі тепловози, які можуть димом цілий район накрити.
Frenky зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2016, 21:04 #2648418   #43
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: Вирізання каталізатора

Цитата:
Допис від Frenky Переглянути допис
Спочатку думав не буду вирізати, але коли взявся робити мотор, то для доброго здоровя нової турбіни вирішив зняти.

Якщо в машини пробіг більший 150 тис екології на каталізатор все одно. Його ресурс вичерпано.

Стосовно техогляду, нехай спочатку заборонять маршрутки, які здатні посіяти вуаль тьми на всю вулицю, а потім думають про легкові автомобілі. Я вже не кажу про старі тепловози, які можуть димом цілий район накрити.
Верняк!
І дороги
І бензин якісний
І дешевий
І розтаможку хай відмінять взагалі
І хай уряд і парламент пересяде на таврії спочатку

А потім ми придумаємо ще відмазок.
Dao зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 14.08.2016, 22:42 #2648705   #44
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Вирізання каталізатора

Цитата:
Допис від Frenky Переглянути допис
Якщо в машини пробіг більший 150 тис екології на каталізатор все одно. Його ресурс вичерпано.

Стосовно техогляду, нехай спочатку заборонять маршрутки, які здатні посіяти вуаль тьми на всю вулицю, а потім думають про легкові автомобілі. Я вже не кажу про старі тепловози, які можуть димом цілий район накрити.
В мене і за 200 000 безпроблемно машина їздила

А навіщо по черзі, можна одночасно. Всі повинні техогляд проходити
VT зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Nobel (20.08.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.08.2016, 10:07 #2650467   #45
mhl
Типово Відповідь: Вирізання каталізатора

А як взагалі перевірити чи не забитий каталізатор, не розбираючи його? Маю на увазі не гадання "на око", чи "по відчуттях, як їде машина", а саме якимись конкретними інструментальними методами.
Якщо не забитий, то нехай би собі був, а так, при всьому моєму бажанні зберегти природу, віддати більше 700$ за новий я собі не можу дозволити.
На рахунок техогляду, то норми для його проходження в нас досить "гуманні" - якщо ще радянські авто в справному стані вкладаються, то, думаю, іномарка кінця 90-х навіть без каталізатора мала би вписатись. Тим більше, на газі вроді вихлоп чистіший (поправте, якщо помиляюсь).
mhl зараз поза форумом  
Подякував(ла):
switch (25.08.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:04.