Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Свідки Єгови.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.05.2018, 12:57 #2729228   #1981
Vityab
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ви можете дати Вашу власну оцінку дій Ваших креівників в той час, коли вважали донорство доброю справою і самі здавали кров, та інших до цього заохочували?
Ці їхні дії були порушенням заповіді про невживання крові тварин у їжу, на яку Ви постійно посилаєтеся?
Ці їхні дії були гидотою перед лицем Єгови?
Єгова бридився цими діями ваших керівників?
Бачите, Єгова кого любить того і виправляє.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Яким чином?
Якщо Ви маєте медичну освіту і знання, які кращі за знання кваліфікованих медиків то, може, розкажете, відкриєте таємницю?
Яким чином можна врятувати людину, в якої розвинувся синдром ДВЗ і кров перестала зсідатися та витікає з ран?
Медики в цих випадках переливають людині донорську плазму та цільну кров, добу, дві, скільки потрібно, очікуючи моменту, коли кров таки почне зсідатися. Отій жінці, за нестачі донорської, медики (лікарі, медсестри) вливали навіть свою плазму. І таки врятували її.
А що Ви пропонуєте? Фібриноген тут не проходить, не та ситуація.
Ви не уважні. Ось я ж навів вам препарат, який можна було застосувати.
Цитата Особливо важливий Фібриноген в гінекології в разі кровотеч при відшаруванні плаценти, коли жінці необхідно врятувати не тільки її життя, але і спробувати зберегти дитину.
Найбільш часто такий препарат призначається у вигляді крапельниць. Відомі також випадки його використання при сильних кровотечах внутрішніх органів, коли на кривавий ділянку наноситься фібринова плівка. Для того щоб почати введення препарату в організм, його необхідно попередньо розчинити у воді. Вводиться Фібриноген тільки краплинно або струминно внутрішньовенно, але завжди дуже повільно.
А дії лікарів, я можу охарактеризувати, як те що вони були готові втратити ту жінку, бо замість того щоб зупиняти кровотечу, вони тупо лили їй кров.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Назвіть самі: як назвати людину (людей) які спонукують інших віддавати на смерть своїх невіруючих дітей, коли їм життєво необхідно переливання крові (плазми), але вони не дозволяють цього зробити медикам, бо сліпо вірять теперішнім вказівкам своїх керівників?
Наголошую? ТЕПЕРІШНІМ вказівкам керівників секти. Бо ще недавно керівники ЦІЄЇ Є секти не тільки дозволяли переливати кров, але і самі здавали кров.
Ну, назвіть таку особливість перебування в секті.
Новаку, на вашу думку, більше людей померло від переливання крові чи більше від того, що кров не переливало?

Новаку, не підкажете, бо вже забув, до кого і як звернутися, щоб вам дали бан?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2018, 16:12 #2729239   #1982
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Бачите, Єгова кого любить того і виправляє.
По-Вашому Єгова любить тих, хто перекручує Його слова і прикривається Його іменем для того, щоб робити з людей собі рабів?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
А дії лікарів, я можу охарактеризувати, як те що вони були готові втратити ту жінку, бо замість того щоб зупиняти кровотечу, вони тупо лили їй кров.
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Ви не уважні. Ось я ж навів вам препарат, який можна було застосувати.
Ще раз повторюю: Ви медик? Маєте медичну освіту в гінекології? Може Ви просто сплутали відшарування плаценти і синдром ДВЗ?
До того ж, фібриноген отримують з плазми крові.
Вам, свідкам, ваше керівництво дозволиво вже здавати плазму крові і приймати її вливання?




Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Новаку, на вашу думку, більше людей померло від переливання крові чи більше від того, що кров не переливало?
Звичайно, що більша кількість людей померла від того, що не було крові (чи плазми та її компонентів).
Ускладнення при переливанні компонентів крові та плазми зараз є нечастими, а смертельні випадки взагалі рідкісними.
В той же час постіним є дефіцит донорської крові та плазми. Навіть в розвинутих країнах світу, з сучасною медициною.
Ви про це не чули?
Не здогадуєтеся для чого потрібна та донорська кров?
Чи Ви і далі вірите в те, як сказали вам ваші керівники, що кров переливають для харчування хворих?
Ще вірите чи вже ні?



Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Новаку, не підкажете, бо вже забув, до кого і як звернутися, щоб вам дали бан?
Вчіться дискутувати, а не скаржитися.
Я розумію, що Вам нічим крити, бо відстоювання Вами позиції керівників вашої секти є справою неприємною, але... раз Ви вступили в цю секту і віддали себе у рабство керівникам, то мусите їх захищати. Ви ж не можете перестати їм вірити і навернутися до Ісуса Христа, щоб отримати свободу.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2018, 19:37 #2729255   #1983
Vityab
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

Привіт, брат Міша.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
По-Вашому Єгова любить тих, хто перекручує Його слова і прикривається Його іменем для того, щоб робити з людей собі рабів?
Звичайно, що це Єгові та Ісусу Христу не подобається, тому не перекручуйте.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ще раз повторюю: Ви медик? Маєте медичну освіту в гінекології? Може Ви просто сплутали відшарування плаценти і синдром ДВЗ?
Ха, ха, ха. А ви що маєте якесь відношення до медицини? Ось що говорить людина, яка в цьому розбирається:

Заведующий кафедрой анестезиологии и реаниматологии Северо-Осетинской медицинской академии ВИТАЛИЙ СЛЕПУШКИН: «Исходя из моей многолетней практики, я не встретил ни одного случая, когда в обязательном порядке нужно было переливание крови»


А ви мені тут казки розповідаєте, ніби ви щось в цьому тямите.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
До того ж, фібриноген отримують з плазми крові.
Вам, свідкам, ваше керівництво дозволиво вже здавати плазму крові і приймати її вливання?
Не завжди виготовляють із плазми, але я не проти його застосування, бо ж це не є плазмою.

Цитата Фібриноген
Для підвищення згортання крові багато лікарі призначають також такий медпрепарат, як Фібриноген. Випускається він у формі особливих флакончиків у вигляді пористої маси.

Надає Фібриноген системну дію на весь організм.

Іноді його отримують з плазми крові від донора. Досить часто відбувається так, що активний компонент даного лікарського препарату може перетворитися в фібрини, що впливають на підвищення ризиків утворення тромбів. Засіб характеризується рядом особливостей у застосуванні:

Застосовується Фібриноген в основному для невідкладної терапії.
При рясних кровотечах спостерігається найбільша активність в організмі даного препарату.
Особливо важливий Фібриноген в гінекології в разі кровотеч при відшаруванні плаценти, коли жінці необхідно врятувати не тільки її життя, але і спробувати зберегти дитину.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Вчіться дискутувати, а не скаржитися.
Я розумію, що Вам нічим крити, бо відстоювання Вами позиції керівників вашої секти є справою неприємною, але... раз Ви вступили в цю секту і віддали себе у рабство керівникам, то мусите їх захищати. Ви ж не можете перестати їм вірити і навернутися до Ісуса Христа, щоб отримати свободу.
Було б з ким тут дискутувати. Хіба можна дискутувати про щось з попугаєм, який повторює постійно свої мантри.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2018, 20:14 #2729257   #1984
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
По-Вашому Єгова любить тих, хто перекручує Його слова і прикривається Його іменем для того, щоб робити з людей собі рабів?
Володь, а хто не перекручує?
P.S. Якщо не секрет, ти в свідках хоч якийсь позитив бачив?
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2018, 21:17 #2729262   #1985
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
P.S. Якщо не секрет, ти в свідках хоч якийсь позитив бачив?
Як в людях, які дотримуються певних моральних норм і принципів - так. Щоправда, якщо не рахувати "дрібниць", пов"язаних із фанатичною відданістю керівництву, аж до готовності віддати себе чи своїх, в т.ч. і невіруючих дітей, заради виконання вимог керівників.
Чи, може, ти вважаєш, що цей пунктик із перекрученням біблійної вимоги про вживання в їжу крові тварин, який керівники організації після Рассела взяли і застосували до донорства - це є добре? А ота фанатична готовність віддати своїх дітей на смерть не давши медикам перелити їм кров, плазму чи їх компоненти - це ознака любові до своїх дітей?
Як на мене - це дії, які не мають спільного зі словом Єгови і є ознакою духовного рабства членів організації їхнім керівникам.
Це добре?

Мені їх дуже шкода, отих, хто, ніби-то, шукав Бога, а втрапив в пастку до людей.
Ти ж сам недавно вийшов з тієї пастки, що мені тобі говорити?

Додано через 9 хвилин
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Ха, ха, ха. А ви що маєте якесь відношення до медицини?
Маю, вже відповідав Вам: серед моїх родичів декілька медиків.
Також я давав тут посилання на ті матеріали, яких навчають зараз медиків по Болонській (європейській) системі, за якою навчаються і в провідних закладах Європи.
Ну і: чого ж то європейці, багаті і процвітаючі, і далі мають велику потребу в донорській крові та плазмі?
Не розумієте?


Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Не завжди виготовляють із плазми, але я не проти його застосування, бо ж це не є плазмою.
Отримують фібриноген з донорської плазми, читайте уважно.
Прихований текст: фібриноген 

То як, здачу плазми у Вас вже дозволили ваші керівники?
А використання ліків, отриманих з донорської плазми? Дозволили?



Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Хіба можна дискутувати про щось з попугаєм, який повторює постійно свої мантри.
Вітябе, я повторюю і буду повторювати ту очевидні істини, Ви вже вибачте.
Буду повторювати і біблійні істини, які перекручує ваше керівництво.
А також і ті речі, яких вас там неправильно навчили, в т.ч. і те, що мета донорства полягая не в тому, щоб харчувати пацієнтів кров"ю, а зовсім в іншому.
І, я сподіваюся, що з якогось разу цю блокаду, яку встоновили вам у свідомість ваші керівники, буде зламано Єговою.
А я є ніхто, не зважайте на мене. Зважайте на правду, на слова правди.

Востаннє редагував Новак: 20.05.2018 о 21:20. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2018, 09:51 #2729290   #1986
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Чиї інтереси, ти тут відстоюєш, кажеш Божі, кажеш Бог тебе запросив до Небесного, а що ти будеш там робити: партачити Божий намір, коли ти тут противишся Волі Божій???
Учень, я розумію рівень Вашого вміння переводити розмову в інше русло,, тобто демагогії. Воля Божа і воля керівництва вашої організації - геть різні речі, це очевидно для мене. Тому не ототожнюйте ці речі.
Давайте краще повернемося до практичних запитань, які залишилися без відповідей.


Питання було прості, тому прошу від Вас простих відповідей.


Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ви, як і Вітяб, також вважаєте, що донори здають кров і плазму для того, щоб потім ними харчували пацієнтів в лікарнях?
Можете дати відповідь?


Ну і, оскільки Вітяб мовчить, то, може, Ви проясните теперішню позицію керівництва вашої організації щодо донорства плазми і вживання компонентів, отриманих з плазми для лікування хворих:

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
То як, здачу плазми у Вас вже дозволили ваші керівники?
А використання ліків, отриманих з донорської плазми? Дозволили?
Можете відповісти?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Ці люди живуть не своїм, а чужим життям.
На жаль, це характерно для більшості адептів вашої організації.
Живуть чужими думками (думками керівництва), за інструкціями керівництва. Раби людей.

........
П.С.
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Враховуючи що часто кров беруть у людей, які ведуть низько моральний спосіб життя, то подумайте, яку інформацію ви вкладаєте в пацієнтів.
Займаєтеся фантазіями? Передача інформації через їжу? Вас там так вчать, в організації?
Я подібне чув від адептів тих релігій, які забороняють вживання в їжу м"яса. Мовляв, якщо з"їсиш м"ясо свині, то разом з ним у тебе війде суть свині, її дух. Ви (ваші кервники) підтримують такі ідеї?


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Для того щоб такого не сталося є замінники крові.
Ніякий замінник крові не допоможе в тих випадках, про які було сказано раніше, коли людині життєво необхідна кров, плазма, та їх компоменти, в т.ч. у великих кількостях.

Крім того, якщо Ви наполягаєте на ідеї, що при переливанні чужої крові людині передається інформація від людини-донора, то чому ваші керівники забороняють вам переливати власну кров? Чому?
Ану, включіть мізки!
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2018, 22:33 #2729361   #1987
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Як в людях, які дотримуються певних моральних норм і принципів - так. Щоправда, якщо не рахувати "дрібниць", пов"язаних із фанатичною відданістю керівництву, аж до готовності віддати себе чи своїх, в т.ч. і невіруючих дітей, заради виконання вимог керівників.
Чи, може, ти вважаєш, що цей пунктик із перекрученням біблійної вимоги про вживання в їжу крові тварин, який керівники організації після Рассела взяли і застосували до донорства - це є добре? А ота фанатична готовність віддати своїх дітей на смерть не давши медикам перелити їм кров, плазму чи їх компоненти - це ознака любові до своїх дітей?
Як на мене - це дії, які не мають спільного зі словом Єгови і є ознакою духовного рабства членів організації їхнім керівникам.
Це добре?

Мені їх дуже шкода, отих, хто, ніби-то, шукав Бога, а втрапив в пастку до людей.
Ти ж сам недавно вийшов з тієї пастки, що мені тобі говорити?
Володь, та на рахунок крові в мене особливо думка і не змінилася. Якщо не має можливості рятувати життя, а тільки переливання, то я 100% за. Але всерівно особисто я проти переливання, коли можна обійтися без такого.
Володь, а всеж таки, у свідків якісь плюси ти бачиш?
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.05.2018, 08:06 #2729370   #1988
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Володь, а всеж таки, у свідків якісь плюси ти бачиш?
Як я вже написав вище - це тримання ними певних моральних норм.
Питання в іншому: причина, з якої людина тримає ці норми, не порушує певні межі. Тобто: чому вона так поводиться?
І варіантів тут не один, деякі з них ти вже згадував.
1. Щоб заслужити і отримати життя в майбутньому світі. Типу: "я буду оце і оце виконувати, тримати себе в рамках, а за це потім мені Бог дасть можливість пожити в майбутньому віці, після воскресіння з мертвих".
2. Страх перед керівниками організації та рядовими свідками. Боязнь бути вилученим і підданим анафемі з боку організації. Такі люди можуть тримати себе в рамках публічно, але відриватися в якихось "віддушинах гріха" коли їх ніхто з людей не бачить.
Можна і інші варіанти вказати, в т.ч. і на перетині цих двох.

Знаєш, Бог же звільняє людину з стану духовного рабства для свободи. Щоб, будучи вільною і не маючи ніякого ярма (в т.ч. і примусу "любити Бога") людина могла з цієї свободи зробити свій вибір, усвідомлено і щиро наближатися до Бога і входити у все глибші і глибші стосунки з Ним, наповнюючись Його Любов"ю.
А рабство, тотальний контроль над адептами, які є в релігійних організаціях - вони не від Бога.
Є ж організації, які виховують (принаймі ззовні) людей, які набагато краще виглядають за свідків Єгови. Оті деякі монахи якихось (назв не пам"ятаю) східних вірувань, які бояться навіть мураху придушити ногою і постійно метуть перед собою стежку, змітаючи комах, їдять тільки рослинну їжу, постійно і багато моляться, нікого не зачіпають і т.д. - але чому вони це роблять? Тут же теж оте "чому?" є ключовим питанням.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Але всерівно особисто я проти переливання, коли можна обійтися без такого.
Ну це само собою. Так і є в медицині: якщо можна обійтися без, то медики і не повинні призначати переливання.
Мова ж про випадки коли не можна обійтися. А також про прийом препаратів, отриманих з донорської крові, препаратів, які не можна отримати іншим шляхом.

Востаннє редагував Новак: 22.05.2018 о 08:07. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.07.2018, 19:12 #2732024   #1989
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

Приходять Свідки Єгови в єврейську сім'ю.
- Ви читали Біблію?
- Шановні! Ми її такі писали!
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2018, 09:38 #2733160   #1990
Vityab
Типово Відповідь: Свідки Єгови.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Як я вже написав вище - це тримання ними певних моральних норм.
Питання в іншому: причина, з якої людина тримає ці норми, не порушує певні межі. Тобто: чому вона так поводиться?
І варіантів тут не один, деякі з них ти вже згадував.
1. Щоб заслужити і отримати життя в майбутньому світі. Типу: "я буду оце і оце виконувати, тримати себе в рамках, а за це потім мені Бог дасть можливість пожити в майбутньому віці, після воскресіння з мертвих".
2. Страх перед керівниками організації та рядовими свідками. Боязнь бути вилученим і підданим анафемі з боку організації. Такі люди можуть тримати себе в рамках публічно, але відриватися в якихось "віддушинах гріха" коли їх ніхто з людей не бачить.
Можна і інші варіанти вказати, в т.ч. і на перетині цих двох.
Тому що ми знаємо, що так правильно і це принесе користь всім людям, а не тільки нам. Більшість із нас.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Знаєш, Бог же звільняє людину з стану духовного рабства для свободи. Щоб, будучи вільною і не маючи ніякого ярма (в т.ч. і примусу "любити Бога") людина могла з цієї свободи зробити свій вибір, усвідомлено і щиро наближатися до Бога і входити у все глибші і глибші стосунки з Ним, наповнюючись Його Любов"ю.
А рабство, тотальний контроль над адептами, які є в релігійних організаціях - вони не від Бога.
Є ж організації, які виховують (принаймі ззовні) людей, які набагато краще виглядають за свідків Єгови. Оті деякі монахи якихось (назв не пам"ятаю) східних вірувань, які бояться навіть мураху придушити ногою і постійно метуть перед собою стежку, змітаючи комах, їдять тільки рослинну їжу, постійно і багато моляться, нікого не зачіпають і т.д. - але чому вони це роблять? Тут же теж оте "чому?" є ключовим питанням.
Не порівнюйте інших з собою.
Знаєте чому вони бояться комаху ненароком вбити, бо вони вірять, що потім перевтіляться в новому житті в ту комаху.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ну це само собою. Так і є в медицині: якщо можна обійтися без, то медики і не повинні призначати переливання.
Мова ж про випадки коли не можна обійтися. А також про прийом препаратів, отриманих з донорської крові, препаратів, які не можна отримати іншим шляхом.
Проблема тільки в тому, що вважається, що якщо лікарі не застосували переливання типу для спасіння людини, то вони не все зробили, щоб спасти людину.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
армагедон, біблія, релігія, свідки єгови, християнство, чортиці з амулетами



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:54.