Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мобільний та радіозв'язок


UMC - лайно!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.09.2003, 15:01 #1682   #21
aleksandro
 
Аватар для aleksandro
Типово

таких розводів було дофіга
тре було зважити з якого номера позвонили їй!
aleksandro зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.09.2003, 15:05 #1683   #22
ads
Guest
Типово

куплю контракти UMC та KS

пишить в ПМ
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.09.2003, 18:59 #1691   #23
Tanculka
Типово

Цитата:
Допис від lassar2000
Трохі не по темі, але...
Розводка

Прибігає до мене одна знайома. Така вся велела, життєрадісна. І розповіда...
Подзвонив до неї представник Київстару і попросив передзвонити ( ). Вона передзвони (ох уж ця жіноча цікавість ).
Він представився так солідно (Володимир Сергійович, тра-ля-ля), і каже, що КС ДжСМ проводив акцію ("Щаслива десятка", здається), і вона (о, Диво!) стала її переможницею. Суть акції - вона при поповненні рахунку на 50 грн, отримує бонус на 100 грн, при поповненні на 100 - бонус вже 150 і т.д. Ну але перед тим, як поповнити, звичайно, її попросили передзвонити і продиктувати ПІН з карти.
Саме печальне, те, що вона всьому цьому повірила і була готова вже передзвонити.


В мене була подібна ситуація. Тільки з ЮМС. Мені там обіцяли чуть не золті гори
Нда-с, такий собі лохотрончик...
Tanculka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.09.2003, 19:19 #1693   #24
Kaminko
 
Аватар для Kaminko
Типово

Не знаю як на УМЗ, а на Київстарі, якшо вам дзвонять з будь-якого номера окрім 466-0-466, то не ведіться. А завжди на Київстарі є безкоштовна сервісна служба - туди і дзвоніть. Або в інфоцентр в Тернополі - 43-39-10 - там дадуть відповіді на будь-які запитання. Це не реклама, а порада, щоб не попадались на всілякий лохотрон.
Kaminko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2004, 16:52 #5489   #25
FredJr
 
Аватар для FredJr
Типово

В мене колись така сама ситуація була. Звонить автомат і каже Вітаємо! Ви виграли! Перезвоніть по цьому номеру.
Я відразу звоню оператору і кажу шо за фігня?
Вона каже, шо якби навіть ми звонили, то не просили би вас перезвонювати, а говорили самі. Запитали номер з якого звонили і на тому закінчилося
А потім я ше багато від кого такі історії чув. Шо саме дивне, шо багато народу повелося...
FredJr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2004, 20:41 #5498   #26
M@cro$
 
Аватар для M@cro$
Типово

дурні ведуться...
M@cro$ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2004, 21:09 #5500   #27
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово

Цитата:
Допис від M@cro$
дурні ведуться...
інколи афери бувають досить переконливими

головна протидія їм - дорбе усвідомлення, що подарунки з неба не падають (або це буває вкрай рідко)
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.01.2004, 14:05 #5521   #28
Thief
Типово

А ЮМС дійсно фуфло... як не крутіть... номер прямий не набереш, на швидку/ментів і т.д, та навіть на той самий "005 та 006" довідка авто чи ЖД фіг дозвонишся... при дозвоні на 111 я слухав музику від житомера до києва бо в машині не було магнітофону )) довго потім сміявся... я теж був два роки на контракті, дофіга було нюансів, як халяви так і недоліків, але коли в мене картка в тумбочці пролижала 2!!! місяці і там на рахунку було 400 гривасиків, маю останню роздруківку, а потім залишилось 200!!! враховуючи за кожен місяць по 50, то 100!! грн десь ділись... хтось писав про халяву? мб то тобі пішли? А так, скажу по сикрету, хлопці які працюють на ЮМС в Києві (знайомі) розповідають, що самі вони на контракті, але не пам"ятають щоб хоть колись поповнювали рахунки, достатньо раз в місяць перекинути з декількох (балакливих) рахунків по одній гривні і хватає по вуха За 1грн я б сам придирався але якщо їх там 100 голів і кожен в мене з ракуху спердолить 1грн???? Уха=ха.
Thief зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.01.2004, 19:51 #5546   #29
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово

На контракті у ЮМС з 1997 року.
Багато недоліків і засильно завуальованих акцій.
Але якщо добре розібратись в їхніх дійсно складних рахунках - то все сходиться.
Відколи МТС викупила ЮМС - рахунки почали спрощуватись... і ціни знизились.
Пакет "Святковий" - дуже хороший. (1 грн. куди завгодно, + нема плати за зєднання)
А "Святковий подарунок" - взалагі - щастя для "халявщиків". (10 хв. безкоштовно щомісяця і ніякої абонплати). Вже бачив рахунок клієнта який приєднався на цей пакет - він не переговорив 10 хв. - і рахунок 0 грн.! - супер

Корпоративні пропозиції поки що в Київстар кращі.
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:36.