Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Вело


Ровер взимку

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.01.2013, 18:37 #2122647   #21
Terrorist
 
Аватар для Terrorist
Типово Відповідь: Ровер взимку

Шипував по тій же технології, що по ссилці, але там тоже нюанси були.
Взяв покри на ринку 26х2,35 по 58 грн, злющі з нормальними посадочними місцями під шурупи. Виявилось, що навіть при -20, резина залишається майже такою ж мякою, як при кімнатній температурі. Шурупи брав такі ж 13мм з широкою головкою по 12грн за 200 шт в маг."BOSS шурупів".
Корсажну стрічку так і не знайшов потрібної ширини (6 см треба було, щоб накрити шляпки). Взяв армований скотч, який виявився зовсім не ефективним. Тоді просто приклеїв половину камери на 88-й клей - досі без проколів. Кінчики шурупів, що повилазили обкусав як міг, щоб зменшити плече сили згину шурупа ззовні і як наслідок руху шляпки всередині.
Переднє колесо сильно зашипував по краю, щоб не сходило вбік при наїзді на льодові нарости і не йшло в занос на повороті. Всього пішло 224 шурупа на перед і 168 на зад.
Спочатку було важко і непривично крутити (після втроє легших ларсенів тт), а тепер не уявляю як я раньше без шипів їздив.
А на рахунок розгону і швидкості, то вони звичайно не ті що літом, та й від дороги багато залежить
На асфальті (вниз по Текстильній) більше сорока ну ніяк не йде, динаміка так собі, гальмувати з блокуванням не бажано, а звук солідний))
На льоду все чотко, якщо не різко виляти на швидкості 20 і вище, занос плавний і керований
Найгірше - асфальт з кашою по 3 см і вище, там рухи рулем мінімальні, а швидкість 10-15, якщо менше - починає носити
Найкраще - втрамбований сніг, старт як літом, повороти як літом, зупинка ще краще - глибока коротка борозна з шістьма рівчиками від переднього колеса
Terrorist зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2013, 17:37 #2123529   #22
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Ровер взимку

У мене таке враження що по тій інструкції трохи забагато торчать ті саморізи. Щоб колесо цепнуло лід і не зірвалось там я думаю буквально 2-3 мм досить. Он на Швальбу глянути - там шипи практично не виступають. Все що виступає далі - тільки буде розшатувати "шип" в покришці.
Прикольно виглядає шиповка Дріма. Не підкажете, що це за саморізи? Нагадують ті, якими компютерні корпусні кулери прикручуються - короткі, товсті і з зрізаним кінчиком.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.01.2013, 12:15 #2129959   #23
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Ровер взимку

Вчора з закарпаття приїхав - бачили би ви як мадяри ганяють на "Українах" по снігу Які там шиповки, які швальби! ))
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2013, 13:03 #2133539   #24
mr_Dream
 
Аватар для mr_Dream
Типово Відповідь: Ровер взимку

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Прикольно виглядає шиповка Дріма. Не підкажете, що це за саморізи?
Дешева "кальонка" по металу з прес-шайбою. Це не саморізи, це шурупи звичайні. 12мм, обрізав тоненьким абразивним кругом закрученим в сверлильний станок, загальна довжина десь 8 мм. Трохи постирались вже бо на асфальт доводилось викатуватись як ото потепліло))
mr_Dream зараз поза форумом  
Подякував(ла):
switch (10.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2013, 18:30 #2152446   #25
vovchik_domy
 
Аватар для vovchik_domy
Типово Відповідь: Ровер взимку

ахахах...молодці хлопці...і я тоже на слідующу зиму планую шиповку веліка...
вот експерементували з автомобілною резиною
http://vk.com/id85685906?z=video8568...c85e8e2fb0e0fc


правда болти були за широкі,тай шири я робив білше для льоду...а на сніг вона не пдійшла вот
це так для їзди по закритих ділянках,НЕ ДЛЯ ЇЗДИ ПО МІСТУ!
vovchik_domy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.03.2013, 21:03 #2165879   #26
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Ровер взимку

Meanwhile in Copenhagen
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:03.