Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.08.2014, 17:54 #2437581   #141
wisper
Banned
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата Так і було, тому Єгова їх відкинув.
Але не всі такі були.
Як вважаєш Ісус ХрИстос є серед вірних Батькові Єгові?
Якшо ти не в курсі,чому Ісус ніколи не називав себе свідком єгови,то так і скажи,а чого ти себе так називаєш,то я вже зрозумів. Хоча,для простих людей називатися християнином достатньо.
wisper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
engar (24.08.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2014, 17:57 #2437584   #142
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата Перечитав і так і не зрозумів,чому вони себе ніколи не називали свідками єгови?
Читай уважно:
10 "Ви мої свідки- каже Єгова,- мій слуга, якого я вибрав, щоб ви знали мене, вірили в мене та розуміли, що я завжди той самий. До мене не було Бога, і після мене немає жодного. (Ісаї 43:10).Тому Ісус ХрИстос не був і не буде Богом Єговою, не займе місце Свого Батька., бо є вірним Свідком Батька Єгови.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2014, 17:57 #2437585   #143
wisper
Banned
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Доречі,відповідно до Дії 1:8.
ви б мали називатись свідками Христа!
Але вам,бачу,байдуже!
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2014, 17:59 #2437586   #144
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата Читай уважно:
10 "Ви мої свідки- каже Єгова,-мій слуга, якого я вибрав, щоб ви знали мене, вірили в мене та розуміли, що я завжди той самий. До мене не було Бога, і після мене немає жодного. (Ісаї 43:10).
--- до кого це звернення? організації і близько тоді не існувало.
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2014, 17:59 #2437587   #145
wisper
Banned
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата Ви мої свідки- каже Єгова
Ну і до кого він це говорив?
До тебе?
До Ісуса?
Явно не до Ісуса,можливо,тому він ніколи і не називав себе свідком,а тим більше якогось єгови.
wisper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
engar (24.08.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2014, 18:12 #2437592   #146
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата Ну і до кого він це говорив?
Біблійна розповідь, за якою Свідки Єгови прийняли свою назву, взята з 43-го розділу Ісаї. Там ситуація у світі порівнюється із судовим процесом: божки народів запрошені дати свідків, щоб довести свою праведність, на яку вони претендують, або ж вислухати свідків з боку Єгови і визнати правду. Там Єгова проголошує своєму народові: «Ви свідки Мої, говорить Господь [«Єгова», НС], та раб Мій, якого Я вибрав, щоб пізнали й Мені ви повірили, та зрозуміли, що це Я. До Мене не зроблено Бога, і не буде цього по Мені! Я, Я Господь [«Єгова», НС], і крім Мене немає Спасителя!» (Ісаї 43:10, 11).
Єгова мав своїх свідків на землі протягом тисячоліть до народження Христа. В 11-му розділі Послання до євреїв перелічуються деякі з таких людей віри, а тоді в Євреїв 12:1 говориться: «Тож і ми, мавши навколо себе велику таку хмару свідків, скиньмо всякий тягар та гріх, що обплутує нас, та й біжім з терпеливістю до боротьби, яка перед нами». Ісус сказав перед Понтієм Пилатом: «Я на те народився, і на те прийшов у світ, щоб засвідчити правду». Його названо «Свідок вірний і правдивий» (Свідок не сам собі, а Єгови) (Івана 18:37; Об’явлення 3:14). Ісус сказав своїм учням: «Ви приймете силу, як Дух Святий злине на вас, і Моїми ви свідками (за моїм прикладом, не перевищете моїх повноважень і не збунтуєтесь проти Мого Батька Єгови) будете в Єрусалимі, і в усій Юдеї та в Самарії, та аж до останнього краю землі» (Дії 1:8 ).http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k/...82%D0%B0&p=par

Востаннє редагував Ychen: 24.08.2014 о 18:19.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2014, 18:14 #2437593   #147
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата і Моїми ви свідками будете в Єрусалимі, і в усій Юдеї та в Самарії,
---свідки Свідка - християни, а не Єгови, за винятком, якщо визнаєте, що Ісус і Єгова одно....
--- пророцтво Ісаї не клейте сюди, бо на таких підставах ви можете зсилатись на бгават-гиту і бути свідками крішни.....оперезавшись у кольорові простині і побривши голови під дзвін кришок йти проповідувати вчення вартової вежі..
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2014, 18:20 #2437598   #148
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата ---свідки Свідка -християни, а не Єгови, за винятком, якщо визнаєте, що Ісус і Єгова одно....
--- пророцтво Ісаї не клейте сюди, бо на таких підставах ви можете зсилатись на бгават-гиту і бути свідками крішни.....оперезавшись у кольорові простині і побривши голови під дзвін кришок йти проповідувати вчення вартової вежі..
Не бунтуйтесь проти Батька Ісуса ХрИста- ХрИсту це дуже не сподобається!!!
То чиїм Свідком був ХрИстос- наш взірець???
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2014, 18:21 #2437600   #149
wisper
Banned
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Учню,скажи,ти хоть здатен зрозуміти суть запитання?
Ще раз,чому Ісус не називав себе свідком єгови?
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2014, 18:24 #2437602   #150
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата Не бунтуйтесь проти Батька Ісуса ХрИста- ХрИсту це дуже не сподобається!!!
То чиїм Свідком був ХрИстос- наш взірець???
---- бунт проти неправди вчення організації вартової вежі...а не проти Бога до якого вищеназвана організація немає відношення

--- вкажіть текст, що Ісус десь названий свідком
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2014, 18:25 #2437603   #151
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата Учню,скажи,ти хоть здатен зрозуміти суть запитання?
Ще раз,чому Ісус не називав себе свідком єгови?
Він народився Свідком Єгови- всі євреї були народом Єгови. (Ісаї 43:10). Тому Його і названо Свідком вірним і правдивим, поклонником Батька Єгови, бо інші свідки зрадили Єгову, не всі звісно, бо багато послухались Батька Ісуса ХрИста.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2014, 18:28 #2437604   #152
wisper
Banned
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата Він народився Свідком Єгови- всі євреї були народом Єгови. (Ісаї 43:10). Тому Його і названо Свідком вірним і правдивим, поклонником Батька Єгови, бо інші свідки зрадили Єгову, не всі звісно, бо багато послухались Батька Ісуса ХрИста.
А це стає весело.
Гаразд,приведи цитату,де Ісус називає себе свідком єгови!
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2014, 18:29 #2437607   #153
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата ....бо інші свідки зрадили Єгову, .
--- якщо ви про організацію то вони звичайно зрадили Ісуса назвавшись не Його свідками - християнами в супереч Його веління...

--- мова не про євреїв , а про християн .... Бо ви всі сини Божі через віру в Христа Ісуса! Бо ви всі, що в Христа охристилися, у Христа зодягнулися! Нема юдея, ні грека, нема раба, ані вільного, нема чоловічої статі, ані жіночої, бо всі ви один у Христі Ісусі! А коли ви Христові, то ви Авраамове насіння й за обітницею спадкоємці.(Гал.3:26-29)
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2014, 18:35 #2437609   #154
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата А це стає весело.
Гаразд,приведи цитату,де Ісус називає себе свідком єгови!
Він на восьмий день був обрізаний- це тодішній знак свідків Єгови, потім продовжив бути Свідком Єгови і став ХрИстом, коли прийняв водне хрИщення, аж у 30 років став ХрИстом (Помазанцем) і до кінця життя залишився вірним Свідком Єгови. Така назва визначена була ще до того як Христос став юдеєм за тілом, і Він таким і був.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2014, 18:37 #2437610   #155
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата Він на восьмий день був обрізаний- це тодішній знак свідків Єгови,
--- ви обрізані?

Додано через 1 хвилину
Цитата залишився вірним Свідком Єгови. Така назва визначена була ще до того як Христос став юдеєм за тілом, і Він таким і був.
-- текст про свідків Єгови так і не навели , а вірні чи ні інше питання....

Востаннє редагував engar: 24.08.2014 о 18:37. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2014, 18:38 #2437613   #156
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата --- ви обрізані?
Обрізання було відмінене і замінене обрізанням по духу (серця), де немає ні юдея, ні грека... (Дії 15 розділ.)

Востаннє редагував Ychen: 24.08.2014 о 18:55.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2014, 18:40 #2437614   #157
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата Обрізання було відмінене і замінене обрізанням серця.
---- а зміну свідки єгови (старого Завіту) на свідків Ісуса - християн (нового Завіту) цього не помітили? то щоб бути свідком Єгови вам слід обрізатись (не про серце мова) і то терміново, інакше самованцем наданий час ви є
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2014, 18:41 #2437615   #158
wisper
Banned
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата Він на восьмий день був обрізаний- це тодішній знак свідків Єгови, потім продовжив бути Свідком Єгови і став ХрИстом, коли прийняв водне хрИщення, аж у 30 років став ХрИстом (Помазанцем) і до кінця життя залишився вірним Свідком Єгови. Така назва визначена була ще до того як Христос став юдеєм за тілом, і Він таким і був.
А можеш привести цитату де Ісус сам себе називає свідком?
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2014, 18:48 #2437619   #159
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата А можеш привести цитату де Ісус сам себе називає свідком?
Сам себе Він не міг назвати, бо мусів народитись, і як інші свідки Єгови на 8 день бути обрізаним.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2014, 18:50 #2437624   #160
wisper
Banned
Типово Відповідь: Чи справді так звані "свідки Єгови" є свідками Бога чи може когось іншого ?

Цитата Сам себе Він не міг назвати, бо мусів народитись, і як інші свідки Єгови на 8 день бути обрізаним.
А можеш навести цитату,де Ісус так називає когось іншого?
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:06.